Přeskočit na obsah

Zaostalá společnost dělá z lidí ubožáky

  • Z

Z dálky může subjektivně nějaká lidská společnost vypadat vyspěle ale z blízka poznáme to, že jde o zaostalou společnost, jaký je zásadní rozdíl mezi zaostalou a vyspělou společností? Většina pitomců si myslí že čím více je společnost bohatá tím více je i vyspělá, to je ale jenom teorie, to že je ve společnosti pro všechny dostatek neznamená ještě že je společnost vyspělá, dobytek má taky dostatek, a přesto není vyspělý!

Podívejme se na notebooky, vyspělý notebook je drahý, nejde vyrobit levný vyspělý notebook to je každému dneska už jasné, dále je si třeba uvědomit to že za pět let bude vyspělý notebook zastaralý a budeme jej muset nahradit novým vyspělým notebookem! U techniky a sportu je to jednoduché zde lze změřit výkon a kvalitu snadno a rychle, problém je u organizace nebo společnosti, zde je obtížné změřit výkon a kvalitu objektivně a rychle.

Výkon společnosti není o výkonu těla a duše člověka, ale o výkonu strojů a programů, je třeba konečně pochopit to že člověk není robot na dálkové ovládání, pokud zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako univerzální roboti, tak ať si vyrobí autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Robot prezident tak bude jezdit na motorce a bude vyznamenávat roboty za to že pracují jako roboti, nová doba si žádá veliké změny, které nám konečně umožní opustit města plná hluku a špíny, budeme konečně žít v souladu s přírodou a tím dosáhneme konečně veliké vyspělosti kdy zde místo otroctví bude svoboda.