Přeskočit na obsah

V minulosti na fyzickou práci byli jenom otroci

  • V

Je v naší přirozenosti toužení po tom se mít dobře, ale nevíme už jak snadno a rychle dosáhnout toho, že se budeme mít trvale dobře díky naší práci pro společnost. Problém není ve vás, že pracujete špatně pro společnost, problém je ve společnosti, která na vaší práci parazituje a neposkytuje vám správné podmínky pro práci! Podívejme se na sociální sítě na internetu, pokud investujete mnoho času do sociální sítě na internetu tak ze svojí práce nemáte žádný užitek a jenom plýtváte svým časem! Cesta je jenom v tom že pochopíte konečně to, že všude kde nejste doma, tam jste jenom ubohými otroky nějaké organizace, a proto se máte logicky zle, dobrota je žebrota! Největší organizací je většinou stát ve kterém žijete, moc a bohatství státu je založeno na bezmocnosti a bídě jeho obyvatel, není zde nikde na světě kapitalismus nebo socialismus, ale všude je mnoho století jenom byrokratický centralismus! 

Války a ekonomické krize v nahotě odhalují selhání centrální politiky a ekonomiky, protože centralismus proměnil lidi na ubožáky, které je možné snadno nahnat do války nebo do vězení, jakýkoli odpor proti státu nebo organizacím je naivní a marný, už mnoho tisíciletí, malé se musí podřídit velikém o tom to zde bylo a bude! Pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat centralismus, tak by se volby všude zakázali! Politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, umění je boj o popularitu, náboženství je boj o lásku, školství je boj o inteligenci atd. tam kde je život tam je i; boj, soutěž, hra, násilí, konkurence atd. chceš se mít dobře tak musíš bojovat a v boji vyhrávat, je to jako ve sportu, kde není možná protekce ani korupce, pokud nejsi zdravý tak ve sportu neuspěješ a stejně tak pokud nejsi chytrý tak v životě neuspěješ, zázraky jsou akorát v pohádce nebo reklamě! 

Aby bylo ovoce sladké tak musí být zralé, pokud všude vidíte jenom lidi, co jsou psychicky nezralí, a jsou psychicky kyselí tak příčinou je vždy stát nebo organizace, náboženství chce změnit pomocí morálky lidi, politika chce změnit pomocí zákonů stát atd. proč to nefunguje optimálně? Dokážeme násilně změnit u všeho jenom povrch a to nestačí, je třeba změnit optimálně trvale to co je hluboko pod povrchem, a to nedokáže náboženství ani politika! Logicky je zde otázka a co je nám skryto hluboko pod povrchem a je to třeba optimálně změnit? Hluboko pod povrchem je ukryt amatérismus, který je třeba změnit na profesionalitu, z díla poznáme to, jestli je tvůrce amatér nebo profesionál, podívej se na internet, který ti nabízí informace a programy, hledej zde odpověď na základní otázku vesmíru a života, a tak vůbec a co zde najdeš za opověď? Odpovědí na tuto otázku je zrcadlo, podívej se konečně na sebe do virtuálního zrcadla a pochopíš to, že jsi nula, co si na internetu hraje na veliké číslo.

Popis životního příběhu. Ahoj, potřebují poradit. Když jsem žila životem studenta, tak jsem měla přítele kamaráda jenom na sex. Zkrátka jsme se ani jeden nechtěli vázat, ale užívat si mládí. Po škole naše dobrodružství bohužel skončilo, jelikož jsem chtěla plnohodnotný vztah a viděla i budoucnost. Říkejme mu třeba pan 007, který se nechtěl vázat, a tak naše cesty se rozešly. Já začala profesionálně pracovat, potkala jsem manžela a měla s ním děti. Nyní mi je mi už hodně let a děti už od nás odešli, pracuji s lidmi a pomáhám jim k tomu, aby se měli dobře. Děti už jsou zvyklé fungovat po své ose a jsou samostatné. Takže se mohu zase věnovat své profesionální práci. S manželem žijeme v úplně normální manželství. Máme svůj čas pro sebe, domácnost nám funguje a sex je normální vzhledem k našemu věku. Samozřejmě po mnoha letech to není jako na začátku, ale to je logické. Jsme k sobě upřímní, ale taky každý má svoji tajnou komnatu.

Můj je tento pán 007. Jak se říká, že svět je malý, tak se to potvrdilo. Byli jsme s manželem na plese a co se nestalo, tak jsem ho tam potkala u našeho společného stolu, kde seděli přátelé a zase jejich. Najednou jako by se ty vzpomínky vrátily a já tam stála, jak opařena. Lidem a mému muži se představil jako spolužák tě školy. Náramně se tam všichni bavili. Jen já byla nesvá. Během večera se zeptal manžela, zda by mu nevadilo, kdyby si se mnou zatančil. Samozřejmě bylo jasné, co mu odpoví a já jsem šla, abych nebyla nápadná. Začali jsme se bavit o životě, jak kdo žije atd. Během tance se mě něžně dotýkal a asi si všiml, že jsem nesvá. Říkal, že jsem ho překvapila, jelikož jsem v jeho době byla jinačí a nyní mi role vdané ženy moc nesvědčí. Během večera se s manželem domluvili, že si zajdou na tenis, jelikož jsou oba hodně aktivní. 

Toto zjištění ve mě vzbudilo paniku, jelikož manžel o něm nic neví. Při rozlučce jsme se loučili se všema. Pan 007 mě políbil na tvář, ale ne jako známou, ale jako milenku, a ještě mi tiše řekl, že se nemusím bát, že o nás manželovi neřekne. Celý týden jsem byla nesvá. Po tenisu jsem se vyptávala může a on řekl, že si zahráli dobře a budou takto každý týden spolu hrát. Pak mi od něho přicházely zprávy na mobil, říkal, že se s manželem bavil a že jsem výborná instruktorka jógy a rád by se zastavil. Já mu napsala, že by to nebylo vhodné a že se mi to celkově nelíbí, jak se tu, tak objevil. Navrhl, že nepřijde, pokud s ním nezajdu na kávu a že si tam o tom promluvíme. Nyní mi možná řeknete, že jsem blbá kráva, ale já to chtěla mít z krku.

V kavárně jsme se bavili a já mu řekla, že toto, co dělá se mi nelíbí a ať si najde někoho jiného, že může milují, mám rodinu a svůj život. Když jsme šli ke svým autům, tak mi dal pusu na tvář na rozloučenou. V tom jeho rty se přitiskly k mým a začal mě vášnivě líbat. Já byla v šoku, ale taky jsem si vzpomněla na minulost a já kráva jsem mu to oplatila, naše jazyky se spojili a on je mě přistoupil blíž, chytl mě k sobě a přejížděl po zadečku. Asi po několika minutách vášnivé libečky jsem ho odtrhla a dala mu facku. Řekla jsem, že toto nemohu udělat muži a dětem. Pak jsem jela domů a přišla mi SMS, že tyto minuty byly to nejlepší, co od naší doby zažil. Já mu psala, tě to byl omyl z minulosti a že je konec. Pak jsem brečela, jaká jsem stará kráva.

Omlouvám se, že to je sloh a že tam budou chyby, ale musela jsem se z toho dostat, vypsat. Manžel s ním hraje tenis pořád a plánují nějakým večírek a já nevím co dělat. Nejspíše se s 007 zase uvidím a nevím, zda dokážu utéci před minulosti. Odpověď psychologa. Problém je zde že jistě nevíte, co je pro vás v životě správné a co je chybné, je správné být manželovi věrná nebo být manželovi nevěrná? Vše, co je nám; lékařem, autoritou, morálkou, zákony, pravidly, předpisy, symboly, normami atd. zakázané to nás přitahuje, je to veliké pokušení, kterému je obtížné odolat, v kuchyni je dobré jídlo a dobré pití a my si uvědomujeme, že pokud budeme hodně jíst tak přibereme na váze a tím budeme mít problémy s malým oblečením a nemocemi které způsobuje tloušťka. V našem myšlení je najednou konflikt mezi pravdou a lží, pokud je pravda slabá tak konflikt vyhraje lež a my tak jsme nevěrní nebo jsme tlustí, jde tedy o to, aby byla pravda v nás silná a vyhrála konflikt nad lží.

Většina lidí považuje za domov místo, kde v noci spí, to ale není náš skutečný domov, kde je pravý ráj. Naším pravým domovem je seberealizace, pokud zde pro nás není možná seberealizace, tak žijeme jako bezdomovci v pekle. Mnoho let chodíme do školy a zde se mnohému naučíme, jenže nenaučíme se bohužel tomu, jak pomocí seberealizace získat pravý domov kde je pro nás ráj. Mnozí si naivně myslí že přeci stačí mít peníze a rodinu a že budou šťastní, ve skutečnosti jenom vyměnili staré peklo za nové peklo. Přijdete za lékařem s psychickou nemocí a lékař vám dá léky na depresi a stres, léky mohou vyléčit tělo, ale nemohou vyléčit psychiku, psychika je o tom že máme problémy, které nedokážeme vyřešit a nikdo nám s našimi problémy nepomůže. Naším problémem je to že jsme bezdomovci, co marně touží po domově kde je pravý ráj.

Všude jsou jenom samí lháři a zloději kterým jde jenom o to na nás egoisticky parazitovat, jenom nám slibují zázraky a zapomínají svoje sliby splnit, peklo je zde proto že dobrota je žebrota. V knihách a filmech je mnoho příběhů o tom, jak je možné snadno a rychle dosáhnout seberealizace a tím být doma kde je pravý ráj, všechny tyto příběhy jsou jenom pohádkami, které z nás dělají pitomce, nakonec zjistíme že toužení po ráji je marné, protože nejsme hodní andělé a zlým čertům je do ráje vstup zakázán. Neřeš to, co nejde vyřešit, zapal si cigaretu, napij se rumu a nebudeš mít problémy o tom to zde je, že cesta do ráje je už jenom v konzumaci návykových drog, které z nás udělají psychické ubožáky.

Na počátku naší pitomosti jsou pitomé příběhy, které naivně kopírujeme a tím se z nás stávají pitomci, je to začarovaný pitomý kruh, ze kterého nejde evolučně uniknout. Pořád všude platí z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo v nahotě odhaluje, kdo jej stvořil, často je zde snaha násilím eliminovat pitomce co se dostal na vysokou funkci a zde dělá pitomosti, problém je ale v tom že se nic nezmění, protože místo starého pitomce je zde nový pitomec. Pokud pitomci mají děti tak se z jejich dětí stanou pitomci, zde se dostáváme k tomu, že pitomost je začarovaný kruh, ze kterého nedokážeme evolučně uniknout. Tak jako se testuje u lidí inteligence tak bychom mohli u lidí i otestovat jejich pitomost a ukázalo by se to, že za naši pitomost může pitomá realita, ve které všemu vládnou jenom pitomci. 

Naštěstí zde už brzo bude umělá inteligence a autonomní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh, který poškozuje ekosystém. Člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, vše je zde jenom o tom že evoluce staré za nové nahrazuje. Hlad je nejlepší kuchař, protože když dlouho hladovíme tak nejsme nároční na to, co jíme, stejné je to i u naší psychiky která pokud je hladová tak není náročná na informace. Civilizační nemoci jsou následkem nadbytku potravy a nadbytku informací. Tělo a psychika nezvládne optimálně zpracovat nadbytek potravy a nadbytek informací, pokud chybujeme tím, že poskytujeme tělu nadbytek potravy a nadbytek informací tak to jistě má nějakou příčinu, protože vše zde jsou příčiny a jejich následky. Za našimi chybami je naše okolí, které je nemocné a snaží se o to abychom byli taky nemocní, protože být nemocný je v nemocnici normální.

Sport v nahotě odhaluje to, že jsme nemocní, a tak místo sportování jenom sport sledujeme v televizi, pokud nemocní ubožáci mají hodně dětí, tak jsou jejich děti nemocné a ubohé, je to začarovaný evoluční kruh degenerace a přelidnění. Zaměstnavatelé potřebují zdravé zaměstnance a pokud je obtížné sehnat zdravé zaměstnance tak to povede k tomu, že se začnou živí zaměstnanci nahrazovat za umělou inteligenci a autonomní roboty, tento evoluční proces je zde už všude dlouhou dobu a říkáme mu průmyslová revoluce. Asketismus je univerzálním lékem, vždy když se v geniálním myšlení dostanu do začarovaného kruhu, tak se podívám na to, jak si s něčím složitým poradila příroda, příroda je kvalitním zdrojem informací a lidová moudrost vychází většinou z poznání přírody, lidská hloupost vychází z populární teorie, kterou vytvářejí většinou psychicky nemocné elity. Současnost je o tom, hodně pracuj jako pitomec a hodně utrácej peníze za pitomosti, z lidí se tak stali roboti na dálkové ovládání, následkem jsou logicky; konflikty, revoluce, války, krize, pandemie atd. všemocné elity si zde hrají mnoho století na bohy a dělají z lidí voly, není zde nikde na světě; kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. 

Všude na světě je jenom pokrytecký egoismus, který pomocí centralizace rozděluje lidi na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, ti, co jsou nahoře se snaží být zde co nejdéle je to možné a ti co jsou dole myslí na sebevraždu. Ve snaze se mít dobře je pácháno veškeré zlo, komu není rady od lidové moudrosti, tomu není pomoci, už brzo zde budou roboti vyrábět roboty a tím zde hříšný člověk evolučně skončí a očistec se promění na ráj. Vše je zde nejisté, protože zde existují změny, pokud by zde nebyli možné změny tak by zanikl vesmír a tím i život a člověk. Stvořitelem vesmíru a života jsou změny, to znamená že sekty a náboženství hlásají samé pitomosti, protože za vznikem sekt a náboženství jsou pitomci. Pokud chceme poznat boha tak musíme poznat do hloubky změny v nás a okolo nás, naše civilizace vznikla díky změnám, kdy jsme násilně velmi dlouho měnili čas a prostor ve kterém jsme existovali a tyto změny změnili i člověka. Veškerá práce, kterou konáme to jsou změny, kdy pomocí práce dochází ke změnám, mnohé změny přichází automaticky a není třeba je pracně vytvářet, jde třeba o počasí.

Mít nad změnami kontrolu není snadné, protože naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované. Z malého zde díky změnám pomalu vzniká veliké a potom se to díky změnám rozpadá na malé, vše je zde evoluční naprogramovaný pulzující proces, a vše co je živé to je zde materiálem na evoluční pokusy. Proč vlastně mezi sebou soutěžíme, to je základní otázka vesmíru života, a tak vůbec? Soutěžíme mezi sebou, protože každý miluje jenom sebe a nenávidí ostatní lidi, dobrota je žebrota. Nesoutěží mezi sebou jenom jedinci, soutěží mezi sebou i organizace a státy, nic nového pod sluncem, soutěžení je i v ekosystému už od té doby co ekosystém zde evolučně vznikl, život je o; soutěžení, hře, boji, násilí atd. Když nejde úspěchu dosáhnout po dobrém tak se snažíme úspěchu dosáhnout po zlém, v tom se nijak nelišíme od divokých zvířat. Jak by naše civilizace vypadala, pokud bychom mezi sebou nemohli soutěžit mnoho století? Bez soutěžení by naše civilizace evolučně zanikla a z lidí by se stala divoká zvířata, co mají nahý zadek a jedí z ruky do huby.

Podívejme se na to, proč sociální politika ekonomicky nefunguje a dojde nám to, že sociální politika potlačuje násilně soutěžení, a následkem je inflace a veliké dluhy. Soutěžení stvořilo peklo a tím se z nás logicky stali čerti co touží po ráji, ráj je tam kde není soutěžení, a tak tam žijí andělé, když usneme tak se ocitněme v ráji, a proto si ve spánku odpočineme od pekla, po smrti není pro nikoho peklo ani ráj, smrt je konec hry na to, co ve skutečnosti nejsme. Proč je vlastně peklo proti tomu, aby čerti v depresi páchali sebevraždy? Peklo potřebuje mnoho otroků a vojáků, aby zde tak vzniklo bohatství pro elitu pekla. Pokud poznáme boha tak v něj už nevěříme, bůh to je svatá ideologie, člověk kdysi dávno stvořil svaté ideologie a tím stvořil i víru ve svaté ideologie, co je to svatá ideologie? Svatá ideologie je o tom že když něco milujeme tak to za svaté považujeme, je to o tom, čemu dáme priority, a tak do toho investujeme čas a peníze, proto často slyšíme že bůh je láska. 

Čím méně je zde lásky tím více je zde víra ve svaté ideologie, svatá ideologie je obrazně jako cigareta, která svým kouřem otravuje okolí a škodí našemu zdraví, tak jako léčíme lidi ze špatných závislostí, které jim škodí tak je třeba začít léčit lidi v psychiatrické nemocnici z jejich závislosti na svaté ideologii která dělá z lidí pitomce. Svatá ideologie je většinou spojována se sektami a náboženstvím, ve skutečnosti do svaté ideologie patří i; pohádky, pověry, fetiše, mytologie, rituály, symboly, politika, propaganda, cenzura, protekce, korupce, centralizace, monopoly, reklama, školství atd. svatá ideologie je továrnou na vymývání mozku! Pomocí vymývání mozku se z lidí stávají genetičtí roboti na dálkové ovládání, kdy ti, co jsou díky protekci a korupci v centru systému, mohou snadno ovládat ty co jsou daleko od řídícího centra. Války v nahotě odhalují to, že se z lidí stali roboti na dálkové ovládání, a tak vrahy oslavujeme jako hrdiny! 

Pokud chce elita z lidí udělat pomocí svaté ideologie roboty na dálkové ovládání tak by měla elita nahradit konečně lidi za autonomní inteligentní kovové roboty na akumulátory, člověk nebyl evolucí vytvořen k tomu, aby se z něj stal robot na dálkové ovládání, nejsou zde lidi, co mají vymytý mozek dezinformacemi, tak zde není ani globální konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý čert peklem. Často opakovaná lež se stává pravdou o tom je každá svatá ideologie, Ježíš Kristus to je svatá pohádka, která stála na počátku vzniku Křesťanství. Podívejme se na umění a zjistíme to, že jde většinou o pohádky, které se stávají populární, pokud žijete na vesnici tak vás přitahuje život ve velikém městě, pokud jste zbabělci tak vás přitahují hrdinové atd. proč nás tolik přitahuje to co je protikladem? Protiklady nám přinášejí uspokojení našeho toužení, proto vznikají pohádky, které jsou protikladem reality, ve které je dobrota žebrota. 

Je zde mnoho otázek, na které nemáme odpovědi, a tak zde nastupují pohádky, je to jako když místo seberealizace se díváme na film kde se realizuje u hrdinů seberealizace, nahradili jsme originál za kopii, která nemá hodnotu. Ježíš Kristus je literární postava, která vystupovala na divadle a na divadle je možné konat zázraky. Vše je zde už dlouho jenom divadlo kde se vše rychle mění, a tak se rozdělujeme na herce a diváky, pokud jsme herci tak chceme hrát hlavní roli, a tak je zde protekce a korupce. Představme si naši společnost bez dezinformací, které dělají z lidí pitomce, v takové společnosti by byl každý člověk od narození do smrti neustále testován a kontrolován, aby zde nebyli už nikde pitomci, co dělají pitomosti, chybu by každý udělal jenom jednou, z amatérů by se tak stali profesionálové, co nechybují a místo teorie by zde byla praxe. Už by nás nezajímalo to, co bylo, a to co bude, žili bychom naplno současností a práce byla smyslem našeho života.

Víra od věřících požaduje, aby uvěřili ve všemocného svatého boha, to logicky vede k otázce a jak objektivně vypadá pravý bůh? Dokud boha neuvidím tak na něj neuvěřím, protože dobrota je žebrota. Podle vlastností, jaké má bůh můžeme začít hledat pravého boha, nakonec dospějeme k tomu, že objektivně je bůh svatá ideologie, založená na propagandě a cenzuře. Svatá ideologie nemá hmotné tělo, které bychom mohli vyfotografovat nebo namalovat jako obraz. Jak evolučně došlo k tomu, že v lidské společnosti vznikají svaté ideologie, kde v centru je bůh? Vše je o toužení, které vytváří soužení, toužíme po tom se mít dobře a když se nemůžeme mít dobře v realitě, tak unikáme do světa iluzí v naších snech a pohádkách, taky je možné uniknout i pomocí chemické drogy a léků na psychické nemoci, bůh je pohádkovou postavou něco jako kouzelník v pohádce.

Člověk stvořil boha ke svému obrazu, a tak na obrazech často vypadá bůh jako starý člověk, stejně tak i člověk stvořil svaté zástupce boha, co umí dělat zázraky jako bůh. Svatá ideologie to je reklama na zázraky, jsme klamáni více než si uvědomujeme, války v nahotě odhalují to, že se z lidí stali roboti na dálkové ovládání, které je možné snadno ve velkém pomocí zbraní eliminovat. Co se evolučně stane, pokud nám bude globálně vládnout jenom umělá inteligence a autonomní roboti? Umělá inteligence bude chtít pro nás jenom to nejlepší, a tak nás odsune do rezervací a zde budeme mít všichni nahý zadek a budeme jíst z ruky do huby, každý se bude egoisticky starat jenom o uspokojení existenčních potřeb a tím rychle skončí svatá ideologie která z lidí dělala pitomce co dělají pitomosti, a tak se modlí k bohu v naději, že se stane zázrak. Neustále něco vytváříme i když víme že to zde bude dočasně, vše je zde evoluční proces a ty jsi jenom genetickým materiálem na evoluční pokusy.

Válka to je veliký evoluční pokus, který je zde dočasně, mnozí si naivně myslí že když půjdou k volbám, že dojde ke správným změnám u politiky, ve skutečnosti zde nevládnou politici ani milionáři, všemu vládnou informace a programy, člověk je zde loutkou, kterou ovládají informace a programy. Z dálky zlo vypadá jako dobro, jsme klamáni více než jsme si schopní uvědomit, naše myšlení a vědění je výchovou naprogramované tak, aby se z nás stali roboti na dálkové ovládání, je to celé o manipulaci pomocí trestu a odměny, to, co zde má moc určuje pravidla, která jsou nám svatá a ten kdo pravidla poruší musí počítat s trestem. Moje hra a moje pravidla tak to zde funguje, jakýkoli odpor je naivní a marný! Vše je zde o příčině a následku, pomocí příčin a následku můžeme hledat odpovědi na naše otázky, nakonec zjistíme to, že vše se točí v kruhu, a tak nemůžeme logicky dosáhnout úspěchu, protože každý náš úspěch je dočasnou iluzí, dneska jsi celebritou a zítra z tebe bude jenom prach, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jenom smrt je zde jistá ale takovou jistotu nestojíme.

Je zde veliká nabídka populárních dezinformací, které z dálky vypadají jako objektivní pravda, jde o sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci, aby to chytrým lidem přineslo výhody a zisk. V pohádce jsou možné zázraky, a tak zde dobro porazí zlo a vše nakonec dobře dopadne, podobně funguje i; sekta, náboženství, politika, propaganda, reklama atd. staré dezinformace se podobají starožitnostem, a tak čím jsou dezinformace starší tím větší mají hodnotu pro ty co si zde hrají na svaté bohy, představme si, že můžeme cestovat do minulosti, a tak poznat objektivní pravdu o naší kultuře, museli bychom přepsat od základů naši minulost! Poznali bychom že všechny zázraky, co zde dělali lidi jsou jenom pohádky a ve skutečnosti byla minulost jenom o válkách a otroctví. Z díla spatříme tvůrce, podívejme se na informace a programy které jsme jako lidi vytvořili za mnoho století a dojde nám to, že se vše točí okolo pokryteckého egoismu, kdy hlásáme dobro a konáme zlo!

Já jsem svatý a ty jsi hříšník o tom je naše pokrytecké egoistické myšlení, všude je to jenom divadlo, ve kterém každý pokrytecký egoista touží po hlavní roli, aby tak získal; bohatství, moc, popularitu, svatost atd. z dálky tak čerti vypadají jako andělé. Války v nahotě odhalují naše egoistické pokrytectví, kdy veliké množství zbytečně mrtvých lidí to je pro elity jenom statistika, pokud ale zemře stářím v nemocnici prezident, tak je to najednou veliká tragédie. Pomocí propagandy a cenzury se promění lidi v loutky které snadno ovládají všemocné elity a je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, protože ve skutečnosti je zde všude pokrytecký egoismus! Pohádky a náboženství jsou plné zázraků které dokáže člověk, takto se z lidí dělají pitomci, kdo lže ten i krade, a tak zde zloděj honí zloděje! Sociální sítě na internetu se stávají digitálním náboženstvím, všichni kouří cigarety a koukají do mobilních telefonů, aby tak uspokojili svoje ubohé závislosti.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a lidi opustí svoje ubohé tělo a budou existovat jenom ve virtuální realitě a místo těla budou mít inteligentní počítač, nejsou na světě už nikde lidi, tak nejsou žádné problémy s lidmi. Socialismus a kapitalismus bude už brzo nahrazen digitalismem, a tak logicky vznikne digitální svaté písmo, každá kultura má svoje kulty, které jsou svaté, jak by to zde vypadalo, pokud bychom eliminovali kulturu z naší civilizace? Kultura je základem civilizace a pokud zde nejsou pevné základy tak se civilizace zhroutí, základem kultury jsou svatá pravidla ve svatém písmu, často dochází k tomu, že tato pravidla zestárnula, a tak nejsou lidem už svatá, a tak je potřeba nahradit stará pravidla za nová pravidla. Vše je zde hra o hodnoty a tato hra má svoje pravidla, pokud se situace změní je nutné změnit i pravidla hry, jde o to, aby nová pravidla byla správná a odpovídala nové situaci. 

Je vůbec možné vytvořit taková kulturní pravidla která budou vyhovovat všem lidem, když každý člověk je originál v originální situaci? Není důležitý egoistický zájem subjektu, ale důležitý je zájem objektu, malé se musí přizpůsobit velikému tak to zde všude pořád funguje! Zájem kulturní civilizace je jiný než zájem jednice, jedinec je loutkou, kterou ovládá kulturní civilizace, často je zde egoistická snaha o to, aby jedinec zde získal; moc, popularitu, výhody, jistoty, bohatství, svatost atd. následkem jsou dogmatické totality, které mezi sebou válčí, a tak se z lidí stávají ubožáci s nulovou hodnotou. Vše je zde o profesionální práci a člověk už nezvládá profesionální práci, a tak dojde evolučně k tomu, že bude člověk nahrazen za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. Proč si člověk podřízl větev, na které dlouho evolučně seděl?

Člověk byl dobrý k tomu, co si dobrotu nezaslouží a tím si způsoboval problémy které nedokázal vyřešit, špatný hospodář zalévá plevel a krmí parazity. Problémem zde je nadbytek teorie a nedostatek praxe, příroda funguje opačně, zde je nadbytek praxe a nedostatek teorie, proto utíkáme z civilizace do čisté přírody, abychom zde načerpali dostatek zdraví, které nám poškodila špinavá civilizace. Sekty a náboženství to je svatá propaganda a svatá cenzura, která nám slibuje zázraky, pokud budeme pokorně sloužit této svaté organizaci, víra prý dokáže zázraky, jaká je ale objektivní pravda a sektách a náboženství? Sekty a náboženství to jsou pohádky pro dospělé, proč vlastně dospělý člověk věří na svaté pohádky?

Společnost s dospělými lidmi často zachází jako s malými dětmi, a tak dochází k tomu, že se psychicky stávají z dospělých lidí malé děti, co věří na zázraky, které jim slibují sekty a náboženství, je to podobné jako věřit na to že léky a drogy vyřeší naše deprese. Proč společnost zachází s dospělými lidmi jako s malými dětmi to je základní otázka u politiky a ekonomiky, příčinou je zde degenerace a přelidnění. Dospělé je to, co je samostatné, pokud je člověk díky společnosti nesamostatný tak není ani psychicky dospělý, i když jeho tělo je už dospělé, každá ideologie pomocí propagandy a cenzury dělá z lidí nesamostatné pitomce co věří na sekty a náboženství, nebo věří na drogy a léky na deprese. Chybné závislosti to je zlatá klec, ze které nedokážeme utéci, vše, co je živé to je v kleci ze závislostí, jde o to nahradit chybné závislosti za správné závislosti. 

Konzumní systém je nejvíce o tom, abychom spolu soutěžili a bojovali o hodnoty, život se tak stal hrou, a tak z toho máme stres a deprese, protože toužíme po štěstí a tím věříme na to co jsme si neověřili. Nová svatá bible je jako zrcadlo a pokud se do zrcadla podívá anděl tak spatří anděla, zrcadlo nemůže za to, že se do zrcadla podívá čert, a tak spatří čerta. Staré svaté knihy to jsou jenom obrazy z minulosti, minulost nezměníme, o budoucnosti nic nevíme, v současnosti svými rozhodnutími budoucnost vytváříme, moudrý se poučuje z chyb druhých, hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb. Toužení po štěstí je zde díky tomu že máme geniální inteligenci, stroje a programy netouží po štěstí, a tak nemají špatnou náladu, můžeme násilím dočasně inteligenci utlumit pomocí drogy nebo víry v zázraky, je to jako brát léky na bolest zubů, co je obrazně tím bolavým zubem, který je třeba opravit nebo vytrhnout, aby zde byla všude trvale dobrá nálada?

Tím bolavým zubem je dobrota k tomu, co i naši dobrotu nezaslouží, čiň čertům dobře a oni ti udělají ze života pekelný očistec! Každý se narodí jako anděl a jakmile se naučí lhát tak se z něj stane čert co žije v psychickém pekle, ráj a peklo je v našem myšlení, naše myšlení proměnilo tak ráj na peklo! V bibli je na začátku krásná mytologie o zakázaném ovoci v ráji, to zakázané ovoce byla lež, jakmile se Adam a Eva naučili lhaní tak se začali stydět za nahotu, a to vedlo k tomu, že se ráj proměnil na peklo a andělé se proměnili na čerty. Lžeme, proto že mezi sebou soutěžíme o hodnotné zdroje, čím více je zde soutěže o zdroje, tím větší je zde pekelný očistec to je logické. Následkem našich lží je; konflikt, revoluce, válka, totalita, dogmatismus, propaganda, cenzura, vandalismus, extrémismus, ekonomická krize, pandemie atd. vše zde jsou příčiny a jejich následky, řešíme problémy pozdě a povrchně, tím se dostáváme do začarovaného kruhu.

Ekonomické je dělat vše ve velkém, jakmile se začne něco dělat v malém tak následkem je ekonomický problém, je to jako s knihou, kdy se nevyplatí psát a tisknout knihy, o které nebudou mít čtenáři veliký zájem, snaha řešit tento problém pomocí reklamy to je chybou. Aby se zde mohlo dělat vše ve velkém tak budeme muset naprogramovat umělou inteligenci a nahradit lidské zaměstnance za autonomní roboty, následkem bude logicky nezaměstnanost a bída, problém s bídou není nový a následkem jsou války a pandemie, bída vede k toužení po štěstí a následkem je špatná nálada a tím i stres a deprese, řešením nejsou drogy ani víra v zázraky! Řešením je eliminovat optimálně degeneraci a přelidnění, nemusíme to řešit násilím stačí jenom dát lidem do hlavy kontrolní čipy a ty napojit na globální řídící systém s umělou inteligencí, takto už nebudou moci lidi chybovat, a tak se peklo promění na ráj. Vše se mění, některé změny jsou pro nás dobré a jiné změny jsou pro nás zlé, změny nejsou jenom okolo nás, ale jsou i v nás, měníme se tělesně a psychicky od narození do smrti, pokud chceme porozumět času a prostoru ve kterém existujeme tak budeme muset nejprve pochopit to proč zde jsou změny?

Změny jsou následkem napětí mezi protiklady a tato energie vytváří evoluční proces který pomocí změn odstraňuje chyby a nahrazuje tak chybné za správné. Vše, co je zde živé to je materiálem na evoluční pokusy, a tak zde je po akci reakce, problémem je zde to že jsme závislí na mnohém a závislosti s námi manipulují, následkem jsou problémy. Mnohé problémy nejde vyřešit, a tak je zde snaha od problémů utéci pomocí drogy, nebo pomocí víry v zázraky. Časem se všechny naše současné problémy vyřeší, bohužel časem vzniknou nové problémy, začarovaný kruh je zde v tom že se vše mění, mnohdy je zde proto snaha o to, aby se vše neměnilo takto vznikají; totality, monopoly, centralizace, propaganda, cenzura atd. vnímám čas a prostor jako testovací verzi a finální verze to je utopie, protože zde jsou změny.

Práce je poslední zoufalý pokus, jak získat peníze, v minulosti na práci byli otroci, a tak otroci vybudovali naši civilizaci za mnoho století, jakmile se zrušilo otroctví tak nastal problém s tím, že každý chtěl jenom mluvit a nikdo nechtěl pracovat! Mluvení se pro lidi stalo drogou, na které jsou lidi závislí, pro lidi, co milují mluvení je největším trestem samota, ve které nemohou k nikomu mluvit, a tak se snaží o to, aby se nedostali do situace, ve které nemohou mluvit k lidem. Ti, co neradi mluví k lidem se musí živit prací, a tak z toho mají deprese které řeší většinou kouřením cigaret a pitím alkoholu. Mluvení vychází z našeho egoismu, logicky čím více je v člověku egoismu tím větší má i potřebu mluvit, problémem je konkurence mezi egoisty, a tak došlo k tomu, že se mluvení reguluje mnoha způsoby, aby zde nebyli zbytečné problémy.

Mluvení je možné zaznamenat pomocí textu nebo mediálně, pokud se na mluvení podíváme s odstupem třiceti let tak si uvědomíme, jak jsme se psychicky mnoho změnili, nebo jak se změnila naše společnost. Dokud jsem nebyl dospělý tak jsem mnoho četl knihy a pokud se dneska náhodou podívám na knihy které jsem v mládí četl tak si uvědomím to, že v těch knihách byli samé pitomosti, protože knihy napsali egoističtí pitomci, co milují mluvení. S mluvením je to jako s fotografováním, každý profesionál vám potvrdí že se mu povede jenom jedno procento fotek a zbytek je odpad s nulovou hodnotou, nestačí to, aby byla fotka dobrá po technické stránce, fotka musí být dobrá i obsahem, z díla spatříme tvůrce, je snadné kopírovat originály a je těžké být originálem. Podívejme se do minulosti civilizace, jaké škody zde napáchali teorie, které nebyli v praxi otestované, je to mnoho tisíciletí pořád stejný příběh o tom, že jako pitomci věříme na teorie, které praxe neotestovala, a tak plýtváme hodnotami a tím nejsme evolučně úspěšní.

Podívejme se třeba na diplomové práce a zjistíme to, že jde o teorie, které v praxi nefungují, podobná je situace u lidských zákonů, které jsou teorie, která v praxi nefunguje. Teorie je informační polotovar, který je třeba praxí optimálně otestovat abychom mohli mít užitek z teorie. Neustále vychází mnoho zázračných návodů na to, jak dosáhnout cíle snadno a rychle, jde vždy o teorie, které v praxi nefungují, vše, co lze snadno a rychle získat to nemá pro nás trvalou hodnotu! Často je zde snaha o to, aby chybná teorie z dálky vypadala jako svatá pravda, na kterou se lze spolehnout, jsme od narození do smrti systematicky klamáni, a tak se z nás stávají naivní pitomci. Neustále vymýšlíme něco je už dávno vymyšleno a otestováno, komu není rady tomu není pomoci, pokud něco nezvládneme po dobrém tak to řešíme po zlém, tím jenom odhalujeme to, že pod maskou slušného člověka je schováno divoké zvíře, které se nedokáže přizpůsobit konzumní společnosti.

Ráj to byla testovací verze, která se evolučně nepovedla, a tak je finální verzí konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. Logicky je zde otázka a proč se nám ráj evolučně nepovedl? Založili jsme totiž náš ráj na výhodách a neuvědomili jsme si to, že s výhodami přijdou i nevýhody, výhody jsou extrém a každý extrém je továrnou na problémy! S extrémy je to jako s počasím, vadí nám veliké teplo a veliká zima, potřebujeme, aby byla teplota taková, že budeme spokojení. Toužení se nám stalo soužením, proč vlastně toužíme a tím se soužíme? Toužíme, protože jsme tak vychovaní v rodině a škole, naše výchova je postavená na soutěžení a ten kdo v soutěži uspěje toho za to odměníme a ten kdo neuspěje je za to potrestán. Pokud je zde všude běžné násilí, tak příčinou je to že spolu soutěžíme a pokud nemůžeme v soutěži uspět po dobrém, tak se snažíme uspět po zlém, a tak je nám ten druhý peklem! Podívejme se na to, jak byl upálen Jan Hus a hledejme pravou příčinu této evoluční chyby?

Nakonec dospějeme k tomu, že příčinou zde byla bezcitná soutěž o výhody a následkem byl justiční omyl! Je snadné soudit a trestat, to umí i divoká zvířata, je těžké pochopit a pomoci těm co chybují, podívejme se třeba na ekonomické ubožáky, co se neumí přizpůsobit konzumnímu očistci, řešením není ekonomické ubožáky zavírat do vězení nebo do psychiatrické nemocnice, řešením je zde zajistit globálně optimální výchovu všech dětí v GVKB klášterech tak, aby se čerti globálně proměnili na svaté anděly, co nelžou a nekradou, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Každá válka je o hodnotné zdroje, i divoká zvířata si chrání svoje teritorium, protože teritorium je zdrojem potravy! Čím více lidí je na světě tím méně je zde i hodnotných zdrojů, myslíme a jednáme všichni podle situace, podívejme se na to, že jedno mraveniště napadne cizí mraveniště a zase jde o existenční zdroje. 

U některých rostlin se prování jednocení, kdy se ponechá největší rostlina a ostatní rostliny se eliminují, protože tak rostlina mnoho vyroste. Mnozí si naivně myslí to že prezidenti a vlády řídí svoje státy, tak tomu ve skutečnosti není, skutečnou moc nad státy mají jenom programy, vše funguje zde jenom díky programům v nás a okolo nás, jedinec je zde jenom loutkou ovládanou programy je jedno, jestli je ten jedinec prezident nebo dělník. Ptal jsem se mnoha programátorů na to, co je to vlastně programování a šokovali mě jejich chybné odpovědi, lidi dneska znají vše povrchně, a tak i když něco dělají dlouho profesionálně tak neumí správně odpovědět na to co je jejich specializace kterou dělají.

Programování je jako když píšete o něčem a z textu každý pozná okamžitě kdo je autorem textu, originál nejde napodobit i když se mnozí už snažili o to napodobit cizí geniální programy, ale nikomu se to zde stejně nepovedlo. Je třeba konečně pochopit že pro evoluci je zde vše jenom materiálem na evoluční pokusy, a to že ve zbytečné válce zemřou zbytečně miliony lidí a zničí se mnoho hodnot, to je pro evoluci jenom statistika! Stejně je zde vše jenom dočasně, a tak neustále z malého vzniká veliké, a to se potom rozpadá na malé, má náš život vůbec nějaký logický smysl, když jsme jenom dočasnými ubohými naprogramovanými loutkami, které mnohé snadno ovládá?