Přeskočit na obsah

Kdo lže ten krade, všichni lžou a tím i všichni kradou

  • K

Pokud bychom měli zavřít do vězení všechny zloděje, tak by se naše civilizace proměnila ve veliké vězení, ve kterém by místo dozorců byli inteligentní roboti. Kdo lže ten krade, všichni lžou a tím i všichni kradou, ten, kdo má měkký nos lže, mi řekla maminka, když jsem byl dítě, tím vlastně řekla, nikdo z lidí na světě nemluví pravdu. Co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným tak to zde funguje, podívejme se na to, jak proudí peníze na světě a zjistíme to, že bohatí okrádají chudé všude na světě po mnoho tisíciletí!

Pokud by lidi nemohli lhát a krást tak by naše civilizace zanikla a přežili by to jenom nazí indiáni v tropickém pralese, logicky čím vyspělejší je civilizace tím více se zde lže a krade! Krize v politice a ekonomice nastávají, pokud se málo lže a krade! Ano, zloděj honí zloděje o tom je centrální politika a ekonomika! Nejhorší jsou lži od lidí, co trpí spasitelským komplexem, já jsem váš pastýř následujete mě, takových pastýřů bylo v naší minulosti veliké množství a často se z nich stávali mučedníci.

Všichni jsou si rovní ale někteří si jsou rovnější o tom je pokrytectví všech spasitelů lidstva. Pořád platí z díla poznáme tvůrce, slova mohou lhát, ale dílo lhát nemůže, mnozí mají autorské právo na svoje svaté lži a běda tomu kdo by je okradl o jejich lži. Vlci k vám přicházejí převlečení za ovce, vše je zde jenom o pokrytectví. Nejvíce pokrytectví je v Indii, protože je zde veliká zaostalost a bída, často dochází k tomu, že z Indie někdo odcestuje do USA aby zde kázal svoje svaté lži a mnohdy je za to z USA vypovězen nebo je zde uvězněn.