Přeskočit na obsah

Z díla poznáme, kdo slouží Hospodinu a kdo slouží Satanu

  • Z

Vladimír Putin podepsal se Satanem vlastní krví smlouvu, že mu bude sloužit a Satan mu za to dá velikou moc a bohatství, mnozí namítnou že něco takového patří do pohádek a že není možné sloužit Satanu. Vše, co je živé, a tak se to může rozmnožovat to bylo vytvořeno a vychováno k tomu, aby to něčemu zde sloužilo, tak jako zde jsou služebníci, co slouží Hospodinu tak zde jsou i služebníci co slouží Satanu, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí.

Z díla poznáme, kdo slouží Hospodinu a kdo slouží Satanu, služebníci Hospodina konají dobro a služebníci Satana konají zlo tomu každý rozumí, každý pán pro svoje panování potřebuje sluhy, Satan slibuje svým služebníkům úspěch, Hospodin slibuje svým služebníkům lásku, nikdo nemůže současně sloužit úspěchu a lásce, ten, kdo slouží lásce je na cestě do ráje, ten, kdo slouží úspěchu je na cestě do pekla.

Pokud se většina lidí na světě vydá na cestu do pekla tak následkem je to, že je čeká peklo, komu není rady tomu není pomoci. Podívej se na sebe do zrcadla a v něm spatříš čerta nebo anděla záleží na tom jaká je tvoje cesta, nemá smysl čerty zavírat do vězení nebo psychiatrické nemocnice, je třeba všem lidem dát do hlavy napojení na virtuální realitu a odpojit je od skutečné reality, ve virtuální realitě bude jedno jestli budete sloužit Hospodinu nebo Satanu, protože vaše zlé skutky už nijak nepoškodí skutečnou realitu.