Přeskočit na obsah

Vysoká škola, je pevný bod u ekonomiky a politiky

  • V

Většinou nevíme, co vlastně chceme, a toho zneužívají druzí, a snaží se nám vnutit něco co nepotřebujeme, a jenom nás to okrade o peníze a čas. Vědět co potřebuji, a proč to potřebuji, je základem pro naši budoucnost. Právě přichází doba vánočních svátků, kdy lidi mnoho nakupují dárky, mnoho se bude nakupovat elektronika, protože se stáváme na elektronice mnoho závislí, sám jsem neodolal a koupil jsem si fotoaparát a notebook, nejprve jsem mnoho na internetu hledal a porovnával mnoho výrobků, základem je si uvědomit, jestli využiji vůbec nejmodernější vymoženosti a veliký výkon techniky. Připadá mě, že výkon moderních techniky není vůbec využit, a že je to, jako bychom jezdili se závodním sportovním speciálem ve městě na nákupy.

Pokud se podívám na to, jak je využit výkon mého počítače, tak zjišťuji že jej využívám na 3 % a to mám počítač který je energeticky úsporný, malý, tichý, krásný atd. Mám rád krásné věci, i počítače mohou být krásné, ovšem budete si muset za krásný vzhled připlatit. Tam kde je práce tam je program nebo inteligence, když se práce často mění, tak je program nahrazen inteligencí, inteligence je programový systém, který se umí přizpůsobit změnám, aby to zvládnul, tak zde musí jít o decentralizovaný systém, klíčem k vytvoření umělé inteligence je systémová decentralizace, krize jsou vždy následkem centralizace. Mnoho programátorů odmítá systémovou decentralizaci, protože se bojí toho, že tím logicky ztratí kontrolu nad inteligentním systémem, jenže pokud chceme něco získat, tak musíme počítat s tím, že i něco ztratíme. 

Počítače s umělou inteligencí vyhodnotí člověka jako chybu v konzumním systému, a rozhodnou se člověka násilně eliminovat z civilizace a ekosystému. Podívejme se na to, co se děje v našem konzumním světě už mnoho století, neustále se lidi chovají sobecky k přírodě a cizím lidem, násilí je pro mnoho národů a lidí drogou, to že budeme lidi izolovat v; rezervaci, táborech, kasárnách, klášterech, vězení, psychiatrické nemocnici atd. to je chybné řešení. Je třeba přejít od centralizace k decentralizaci, jenom tak zde bude vše konečně fungovat, a nebudou zde mít svatí idioti výhody a jistoty, které si nezaslouží. Každé období má svoje rituály, každý systém má svoje nastavení, každá práce má svoji originalitu atd. co z toho všeho pro nás plyne?

Svět je takový, jaký je, a my se musíme přizpůsobit, takový je život, mnoho lidí se nechce, nebo nedokáže přizpůsobit, a tím si způsobuje mnoho problémů. Ve světě zvířat se problém s nepřizpůsobením řeší násilím, je to jednoduché eliminovat vše co se nepřizpůsobiví, lidem ale tento přirozený postup nevyhovuje a považují jej evolučně za chybný. Lidi se rozhodli k tomu, že budou přizpůsobovat vše násilně tak, aby divokou přírodu nahradili za centralizovanou civilizaci, aktivněji postupují lidé rychleji tam, kde je ideální teplota, a dostatek zdrojů pro budování centralizované civilizace. Jednoduchým obecně uznávaným měřítkem úspěšnosti je zde kupní síla lidí na určitém místě, čím více toho lidi kupují, tím více se toho i může vyrábět, to je logické, a tak se dostáváme k tržní společnosti, ve které se vše točí okolo úspěchu, který přináší výhody a jistoty. 

Už zbývá jenom maličkost, dát všemu zde globální číslo, a připojit to ke globálnímu systému, lidi už nebudou jenom nulou, ale stanou se z nich hodnotná čísla. Všimli jste si toho, že nikdo nestojí o vaše inteligentní komentáře, jste zde evolučně jenom od toho, že jako hrdinové obětujete centrálnímu byrokratickému systému svůj bezvýznamný život, a když nebude už mít sílu k ubohé práci za ubohou mzdu, tak se z vás stanou brzo jistě díky exekutorům bezdomovci. Je třeba začít budovat všude pevně uzavřené systémy, proměníme konzumní svět ve veliké globální vězení, ve kterém je zakázáno soukromí fyzické a psychické. 

Cizinci jsou zlo, protože jsou to jinověrci, a tak je budeme napichovat na kůly, jak si to v naší byrokratické diktatuře uděláme, takové to budeme i mít, ten, kdo nebude správně platit vysoké daně a vysoké poplatky, ten skončí jistě v převýchovném táboře na Sibiři, a jeho návrat zpět do byrokratické diktatury bude už nežádoucí. Změřit, zvážit, roztřídit, registrovat, digitalizovat, kontrolovat atd. o tom bude tato globální diktatura, po dlouhém období demokracie musí logicky jistě přijít dlouhé období diktatury, tak jako po létě přichází zima. Kdo zde drze řekne, že mouchy serou na centrálního diktátora, ten skončí jistě na Sibiři, a zde bude převychován na otroka, který drží hubu a krok. Programátoři jsou jenom lidi, a tak dělají logicky i chyby, právě došlo k tomu, že na Facebooku byla většina uživatelů prohlášena za mrtvé, dokonce i zakladatel této sociální sítě byl prohlášen za mrtvého.

Nebude to ale trvat dlouho a přijde díky evoluci a krizi, mnoho velikých nečekaných změn a lidi budou umírat jako mouchy, díky chybám politiků a ekonomů. Často se hovoří o dominovém efektu, kdy jedna malá chyba, může vyřadit veliký globální důležitý systém, protože je vše dneska propojeno se vším. Vše je zde o nastavení, které musí pružně reagovat na změny situace, systémy, které jsou zastaralé, musí být nahrazeny novými systémy, dosud na světě se v zemědělství pořád využívá síla zvířat, k obdělávání půdy a pro dopravu materiálů, je třeba dát zvířatům konečně svobodu, a zbavit je jejich otrocké práce. Stejně tak je třeba i eliminovat globálně dluhové otroctví, kdy lidi musí pracovat za sociální minimální mzdy, a nemohou se tak mít dobře.

Místo sociální politiky, která podporuje lenochy a parazity, zde musí přijít asociální politika, která nebude podporovat už lenochy a parazity, nemáš peníze, protože nemáš zaměstnání, tak to je tvůj problém, nikoho zde nenutíme násilím žít, každý může z tohoto světa živých, odejít do světa mrtvých, a na Facebooku, bude potom prohlášen za mrtvého. Je vůbec možné globálně trvale eliminovat bídu a nezaměstnanost? Polovina lidí na světě žije v bídě, a nemá dobré trvalé zaměstnání, následkem je mnoho revolucí a válek, díky moderní dopravě, se začalo rozmáhat ekonomické přistěhovalectví, a je snaha začít stavět zdi a ploty, proti ekonomickým přistěhovalcům.

Za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, jenže dobrá jistá pracovní místa nepřibila, ale naopak rychle všude ubývají, díky automatizaci a optimalizaci. Dalším problémem jsou zdegenerovaní idioti s malou silou a malou inteligencí, co se chtějí rychle rozmnožovat, a je jim jedno, že jejich děti zde neseženou hodnotné zaměstnání, a počítají s tím, že se o ně štědrý sociální systém postará. Lidi nechtějí slyšet jenom sliby, ale chtějí rázná tvrdá řešení od vlády, vlády musí přijít se strategiemi, které eliminují globálně bídu a nezaměstnanost, pokud to neudělají tak následkem bude třetí světová válka. V současném globalizovaném digitálním světě, nemůže nějaký stát být jenom divákem, a nijak se nepodílet na tom, že dojde k transformaci od uzavřených ekonomik, k otevřeným ekonomikám, období, ve kterém jedna ekonomika parazitovala na jiné ekonomice musí skončit, ceny a mzdy se musí sjednotit globálně tak, aby už nemělo smysl ekonomicky emigrovat do států, kde se lidi mají velmi dobře. 

Je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, vše je zde dneska na dálkové ovládání a člověk nemůže stát stranou, místo mocných a bohatých lidí zde budou počítače které to lenochům a parazitům spočítají, ten, kdo bude mít malý výkon nebo bude chybovat ten bude automaticky recyklován na substrát. Místo kapitalismu zde bude logistika, umělá GVKB inteligence logisticky vyhodnotí hodnotu každého člověka pro globální GVKB systém a vše co bude nehodnotné to se bude recyklovat na substrát i kdyby se za jediný rok měl počet lidí na světě zmenšit na polovinu, takto konečně pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, nikdo zde nebude mít už imunitu a výjimku, běž se podívat dneska na hřbitov, ať víš, co tě bude zítra čekat. Idioti se snaží, jak mohou, vás okrást o čas vašeho života, a pokud se jim bráníte, tak proti vám používají násilí, nebo nejrůznější chytré strategie, aby vás mohli okrást o váš čas, a tím i o vaše peníze, protože čas jsou peníze.

Podívejme se třeba na hledání zaměstnání, zaměstnavatelé jednají s lidmi, co hledají zaměstnání, jako by to byl jenom ubohý dobytek, jsou totiž ve výhodě, protože je zde bída a nezaměstnanost. Nebo se podívejme na školu, zde člověk je velmi dlouhou dobu, a zase je zde okrádán o čas a tím i o peníze, takových příkladů je veliké množství, a mohlo by se o tom bez problémů napsat velmi mnoho knih, kde by se to do hloubky rozebralo, a poukázalo se na to, co je za tím, že jsme systematicky okrádání o čas a peníze, od narození do smrti. Jádrem problému je strach, kolem strachu se zde vše v nás a okolo nás točí, jsme obrazně televize a strach nás ovládá pomocí dálkového ovládání on sobecky a pyšně určuje, jaký životní program bude pro nás dneska aktuální a správný.

Ti druzí chtějí, abychom brali každý telefon, ale oni sami nechtějí všechny telefony zvedat, abychom je neokrádali o čas. Žijeme všichni bohužel v kariéristickém konzumním pokrytectví, z díla je spatřen tvůrce, slova jsou jenom sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci, když ptáčky lapají tak jim pěkně zpívají. Kam vlastně vše evolučně směřuje a jaká nás čeká budoucnost, ve světě, kde se vše díky optimalizaci a automatizaci, začalo velmi rychle měnit? Nejlepší ukázkou, kam vše směřuje, jsou úspěšné systémy, jde o; televize, rádio, fotoaparát, kamera, telefon, tablet, notebook, internet, virtuální sociální sítě, virtuální katalogy, virtuální realita, virtuální využívání databází a programů atd. to vše je digitální věk, který nahrazuje klasickou kulturu.

Místo čtení knih se věnujeme čtení na sociální síti, nebo čteme elektronickou poštu, problémem se začali stávat obtěžující reklamy, a obtěžující zprávy, které se snaží z nás udělat hlupáky a chudáky, je to moderní plevel, který se obtížně hubí. Evoluce je zde díky konfliktům a násilí, pokud eliminujeme konflikty a násilí tak následkem je degenerace fyzická a psychická, tak jako může zdegenerovat jedinec tak může zdegenerovat i národ, nejčastější příčinou degenerace národa je víra v zázraky, sliby o tom že se stane ekonomický nebo sociální zázrak jsou jako droga, na které je mnoho naivních lidí psychicky a ekonomicky závislých. Vše je zde pod vlivem osudu, někdo má v osudu to, že bude úspěšný, a jiný má v osudu, že bude neúspěšný, mnozí si říkají, že je možné osud změnit, pokud budeme věřit ve svoje možnosti a schopnosti, existuje i několik výjimek, jenže proč by zrovna ty, jsi měl mít to štěstí, v tom že budeš výjimečný?

Vše jistě směřuje k tomu, že lidi budou existovat už jenom v konzervě, a nebudou znát skutečnou realitu, podobně dneska zacházíme ze slepic. Mozek se po narození napojí na virtuální realitu a tělo se umístí do plastové konzervy, kde bude plavat ve vodě, ostatně ve filmu Matrix už byla použita tato představa, takže nic nového zde neříkám. Vše směřuje neustále k tomu, aby se člověk co nejvíce vzdálil od přirozené reality, a žil v digitální virtuální realitě, protože jenom tak on funguje ekonomicky. Dokud zde budou lidi do té doby zde i budou lidské chyby, řešení je přitom jednoduché a logické, nejsou na světě už lidi, tak zde ani nejsou jejich chyby, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí.

Podívejme se na to, jak se produkuje moderně průmyslově to, co konzumujeme fyzicky a psychicky, všude jsou dneska; počítače, programy, stroje, roboti atd. je jenom logické, že musí dojít brzo k tomu, že zde místo chybujících lidí, budou roboti, co už nebudou amatérsky chybovat. Se zaměstnanci je mnoho problémů, a navíc jsou zaměstnanci pro zaměstnavatele drazí, a řešením je logicky použití moderní vědy a techniky, tedy robota, nebo automatického stroje. Podívejme se do vesmírného programu USA zde už byl ve vesmíru použit první jednoduchý robot, a roboti budou pro vesmírný program ideální, protože nemají lidské potřeby jako je; vzduch, voda, jídlo, spánek, sex atd. lidi pořád něco potřebují, a mají deprese, pokud svoje potřeby nemohou uspokojit.

Je třeba přijmout pokorně to, že člověk zde evolučně končí, byli jsme zde evolučně dost dlouho, a napáchali jsme zde mnoho ekologických škod, a roboti budou muset začít napravovat to, co jsme zde pokazili. Podívejme se na problém s komentáři u stránek, je dneska už vzácností stránka, kde je možné psát ubohé komentáře, a nikdo je neschvaluje (Každý komentář bude umělou inteligencí zkontrolován a chybný komentář bude eliminován). Největší ubohost je dneska televize, ve které je mnoho ubohých programů, a mnoho ubohých reklam, z diváků se zde dělají jenom hlupáci, protože televize mají vysílací monopol, tak se nemusí už snažit o to, aby nabízeli kvalitu za malé ceny. Narůstající konzumace alkoholu a cigaret jasně signalizuje to, že je naše konzumní civilizace globálně v troubě, protože místo hodnotných lidí, zde jsou už jenom multifunkční inteligentní trouby, na dálkové ovládání. 

Neustále se setkává každý s tím, že je zde kritika na něco, co zákon nezakazuje, mě to vadí a ty to dělat nebudeš, mnoho pyšných troubů si zde hraje na svaté autority a snaží se druhým omezovat násilně jejich svobodu, a ohání se nesmyslnými subjektivními názory. Je třeba začít dávat sobeckým troubům do hlavy GVKB čipy, aby se z nich konečně stali trouby na dálkové ovládání. Pokud sobecká trouba neumí ovládat sebe sama, tak je třeba zajistit to, že jí bude ovládat globální umělá inteligence. Podívejme se třeba na sledování lidí a narušování jejich soukromí ve jménu jejich bezpečnosti, všude se montují kamery, a v podnikových a státních počítačích jsou sledovací špehovaní programy, lze sledovat pohyb člověka přes jeho mobilní telefon a lze poslouchat nebo číst jeho elektronickou komunikaci, co je dovoleno mocným to je ovšem zakázáno už bezmocným. 

S příchodem digitalizace začalo globální sledování lidí od narození do jejich smrti, vše je o každém člověku zaznamenáno a vyhodnoceno každý člověk je pod neustálým dohledem a stačí malá chyba a okamžitě je zde trest, stvořili jsme veliké digitální globální vězení, ve kterém je svoboda jenom iluzí, a velký bratr nás všude sleduje. Všimněme si toho, že je problém napsat komentář k většině článků na internetu, když se ti něco na článku nelíbí tak ten článek nečti, když se ti nelíbí náš národ tak se odstěhuj jinam, když se ti nelíbí vysoká cena zboží tak si to zboží nekupuj, jsi jenom trouba, a tvůj sobecký názor nikoho nezajímá, a proto jsi v troubě. Nakoupili jsme v USA mnoho notebooků, v různých cenách od různých výrobců, a odvezli je do testovací vědecké laboratoře v USA, která přísně testuje produkty pro vesmír a armádu, technici vše otestovali a dodali nám statistiky, které odhalili největší problémy notebooků, a důvody toho proč většina notebooků, je mnoho poruchová a vydrží krátkou dobu.

Příčina je ve snaze snížit výrobní cenu notebooků na minimum, a použít nekvalitní součástky, a nekvalitní materiály, dále zde není průběžné testování kvality při výrobě. Na všem se při výrobě notebooků šetří, a následkem je produkt, který je nekvalitní, nejsem tak bohatý, abych si mohl koupit nekvalitní notebook. Často je zde snaha zákazníky odradit od toho, aby si notebooky opravovali, tím že se notebooky obtížně doma rozebírají, a obtížně se shání dokumentace a náhradní díly. Notebook je velmi citlivý na; prach, vlhkost, teplotu, otřesy, časté zapínání, kolísání proudu v síti atd. je to skleníková květina, která potřebuje citlivé zacházení, jinak se vám brzo rozbije, a nevyplatí se jí už opravit. Velikým problémem notebooků, je vše, co je mechanické, jde zejména o ventilátory a HDD, akumulátory někdy ani nevydrží dobu záruky, a odchází do popelnice už před zárukou.

Dalším problémem notebooků je nadbytečné používání levných umělých hmot, které nesnášejí zimu a namáhání. Nejhorší kvalitu mají velmi levné notebooky, co nemají většinou grafickou kartu, jde o notebooky do ceny 20 000 Kč, notebooky s cenou od 20 000 Kč do 60 000 Kč mají už grafické karty, a bývají i vybaveny kvalitnějšími součástkami, nejkvalitnější jsou notebooky určené pro armádu a průmysl, ovšem ceny těchto odolných kvalitních notebooků, jsou pro běžné konzumenty cenově nedostupné, a začínají od ceny 60 000 Kč za nejlevnější modely. Je to jako s jídlem v restauraci, pokud chcete kvalitu, tak musíte jít do drahé restaurace, a pokud nemáte peníze, tak se musíte spokojit, s ubohým rychlým levným občerstvením, kdy máte v pytlíku karbanátek v housce.

Takže si raději nechte zadarmo sestavit z kvalitních dílů, klasický kancelářský počítač s velikým monitorem, a mimo byt nebo kancelář, používejte jenom veliký mobilní telefon. Nedávno jsem byl nakupovat multifunkční inteligentní troubu ve velikém obchodním domě, a spatřil jsem ženu ve středním věku, jak se baví s prodavačem u regálu s notebooky, poradil jsem jí, ať dneska nic zde nekupuje a požádá o pomoc nějakého jí blízkého muže, který rozumí digitální elektronice, žena se vymlouvala, že prý nikoho takového nemá. Nevěřím už ženám, měl jsem tři manželky, ženy si myslí, že mohou mužům lhát, a vždy jim to projde, a potom se diví, že od nich hodný muž uteče. Proč prodavač té ženě nepomohl, je za to přeci dobře zaplacený? Prodavač pozná, kdo chce opravdu nakoupit, a kdo nechce nakoupit, a nepomůže proto těm, co nechtějí nakoupit, mnoho zákazníků jsou herci, co si hrají na to, že chtějí nakupovat, ale jde jim jenom o to, aby sobecky zdržovali od práce prodavače.

Mnoho manželek si hraje na to, že umí vařit a zvládnou tak akorát udělat kafe a čaj, chtít od nich, aby doma bez kuchařské knihy, udělali dobrý jablečný závin, to je jako chtít, vyhrát první cenu v loterii. Největší kurvítka jsou notebooky, podívejme se na letadla, když letadlo spadne díky technické závadě, tak je mnoho lidí mrtvých a je to tragédie, a výrobce letadel zkrachuje. Pokud vám ale nefunguje po záruce notebook, tak to není tragédie, a výrobce se raduje, že si jdete jako trouba, koupit nový notebook, který se vám po záruce jistě díky kurvítkům rozbije. Nevěřte jako trouba na to, že se značkový drahý notebook nerozbije, i značkový drahý notebook, se brzo po záruce rozbije, řešením je nekupovat vůbec notebooky, a sestavovat si z kvalitních dílů, klasické veliké tiché počítače. 

Vše jde dneska rychle dopředu, neustále zde jsou nové fotoaparáty a nové kamery, ovšem v politice se nic nemění, zde je jistota že pořád budou u koryta bezcharakterní psychopati, všude na mě křičí mediální reklama, běž si k volbám zvolit svého starého parazita. Ukázkou ubohosti národa je školství, když od nás vysokoškolák uteče třeba do Kanady, tak rychle zjišťuje, že jej zde nikdo na nic nepotřebuje, jak je to možné jsme přeci v EU. Aby EU fungovalo, je třeba zavést to, že vysoké školy v EU budou jenom v Bruselu, a bude se zde vyučovat jenom v angličtině. Kolik lidí by u nás udělalo vysokou školu, pokud by jí museli dělat v angličtině a v Bruselu. Vysoká škola, je pevný bod u ekonomiky a politiky, nejsme v EU tak bohatí, abychom mohli šetřit na vysokém vzdělání, když na to nemáš tak máš smůlu. K čemu je vám u nás vysoká škola, když v Kanadě vám jí zaměstnavatel neuzná, vysoká škola z Bruselu, musí mít globální platnost. Vše se globalizuje, a vysoké školy nemohou už fungovat, jako v dávné minulosti, co bylo, to bylo.