Přeskočit na obsah

Nebude už potřeba chodit do školy

  • N

Za vším je ekonomika a vše vyřeší ekonomika, pokud je u nás bída a deprese, tak je zde nutno se ptát, kdo za to může, a kdy se tento problém odstraní? Ekonomika je věda o tom, jak nechybovat, pokud se mnoho všude chybuje, tak následkem zde bída a deprese je. Nejčastější chybou je závislost na mocných a bohatých autoritách, mocné a bohaté autority se stávají pány druhých, a rozhodují o druhých bez druhých, slepá a hluchá autorita ale mnoho chybuje, potřebujeme mocné a bohaté autority, co nejsou slepé a hluché. Z díla spatříme tvůrce, je to jako s výběrem počítače, můžeme mít doma i kvalitní profesionální počítač za málo peněz, pokud počítačům rozumíme a umíme si správně vybrat z veliké nabídky, ten, kdo je ale slepý a hluchý ten si neumí správně vybrat z veliké nabídky. Znám paranoidní zaměstnance, co každé pondělí ráno, v naší globální organizaci, automaticky mění u všeho hesla, a dokonce i když jsou na dovolené, tak v pondělí taky mění u všeho hesla, pochopitelně že používají generátor bezpečného hesla.

Microsoft doporučuje uživatelům měnit heslo po dvou měsících. Tak mě napadlo, a co ve jménu bezpečnosti, měnit globálně každý týden lidi, co mají k dispozici sekretářku, není logicky bezpečné, aby na elitní židli, někdo seděl mnoho let, a tvrdil že je nenahraditelný, každý je snadno nahraditelný, jenom já, jsem zde pro vás nenahraditelný. Kdo neumí programovat, ten bude eliminován. Dneska umí programovat jenom velmi málo lidí, a díky digitální evoluci za krátkou dobu bude už umět programovat každý dospělý zdravý člověk, zaměstnavatel bude zaměstnávat jenom zaměstnance, co umí programovat. Každé zaměstnání, bude spojené s programováním. Přirovnal bych programování k fotografování, před sto lety v roce 1917 umělo fotografovat velmi málo lidí a fotografování bylo spojeno s mnoha problémy, díky zaostalosti tehdejší techniky.

Díky elektronice začali fotoaparáty získávat mnoho vymožeností, a tak se stávalo fotografování pro začátečníky snadnější, velikou změnou byla digitalizace, kdy zde místo použití filmu, byl digitální záznam, a fotky se tiskli na počítačové tiskárně. Když si nastavíte pračku, aby vám vyprala prádlo, tak jste pračku naprogramovali, programování je nastavení hodnot, pomocí kterých zde technika funguje tak, jak potřebujeme. Velmi často se při programování setkáváme s tím, že nevíme, jaké hodnoty nastavit a kde je máme nastavit, rozhraní bývají nepřehledná a často nejsou ani lokalizována, nebo optimálně popsána. Technika se nám nepřizpůsobí, a my se musíme technice přizpůsobit, proto nepřizpůsobiví lidé neumí programovat. Jak by se líbilo prezidentům a ředitelům, kdybych je odposlouchával, a nahrávky zveřejnil na internetu, jednou zde je zákon, který musí platit pro všechny, pokud někoho kontroluji, dávám tím najevo, že jsem silnější, a nemusím se bát potrestání, já bych to vyřešil jednoduše, pokud se někdo pokusí odposlouchávat soukromé telefony, tak si tím nahraje do systému virus, a on mu vymaže celý systém, který používá.

Podívejte se na syrové maso, v syrovém mase jsou nemoci, a ten kdo sní syrové maso, ten onemocní, proto maso převařujeme, abychom se ochránili. Prezidenti a ředitelé jsou přeci slušní lidé a nemusí se bát toho, že je někdo bude odposlouchávat, a vše zveřejní na internetu, nebo je to jinak? Asi je svět rozdělen na otrokáře a otroky, co je dovoleno otrokářům, to je zakázáno otrokům. Spravedlnost, je zde jenom ve smrti, zloděj zde honí zloděje, a lhář zde honí lháře. Pokud je zde něco tajemného, je třeba poznat skryté tajemství, o tom to zde neustále je, co je skryté za digitální revolucí, která vše transformuje? Jde o to, že přijde nová doba, udělej si vše sám, staň se snadno a rychle v čemkoli profesionálem. Nebude už potřeba chodit do školy, budeme mít v hlavě od narození do smrti čip napojený bezdrátově neustále na globální umělou inteligenci, a na všechny lidské mozky na světě.

Nebudeme logicky už potřebovat; klíče, kreditní karty, notebooky, televize, telefony, sluchátka, mikrofony, fotoaparáty atd. dále zde budou všude automaty a roboti, popovídáme si se psem, který bude mít v hlavě čip, anebo si popovídáme s osobním inteligentním automobilem. Obrazně bych to přirovnal k počítačové hře, kdy budeme pomalu a jistě postupovat, do vyšší úrovně hry. V okamžiku, kdy se u nás chopili moci soudruzi, nastala u nás zaostalost, a my se neumíme s touto zaostalostí vypořádat, protože na mnoha vedoucích místech, jsou dosud lidé, co byli v minulosti soudruhy. Všiml jsem si toho, že milujme kritizování toho, co je nám cizí, a nikdy nekritizujeme to, co je nám blízké, z cizího krev neteče, o tom je naše sobecké pokrytectví.

Je snadné vyhodit z podniku někoho, kdo nemá vysokou školu, a je už těžké vyhodit z podniku lidi, co mají vysokou školu, nad vysokoškoláky není u nás dosud systém, který by se jich nebál a který by dokázal říci, pane řediteli, zítra už nemusíte chodit do zaměstnání, nejsme s vámi spokojení, jste pomalý a mnoho chybujete, ředitel je zaměstnanec jako každý jiný, jenom o tom bohužel neví! Díky čipu v mozku naše ego bude muset být pokorné a štědré, z čerta se tak stane anděl, ten druhý nám už nebude peklem, protože on nám nebude konkurovat, ani nebude s námi soutěžit. Podstatou umělé inteligence je vyhodnotit záznamy a potom rozhodnout, zjednodušeně jde o to něco změřit a rozhodnout, jestli je; ta vzdálenost správná, správná teplota, ten zápach správný, ta rychlost správná, ta barva správná atd. Jde obrazně o jakési síto, které umí oddělovat správné od chybného, jelikož je tento svět moc složitý a různorodý, tak se inteligence na něco specializují, aby fungovali optimálně.

Někdo řekne, ty jsi hlupák, inteligence vychází z toho, že vás porovnala s někým, kdo je v té specializaci chytřejší. Pokud má někdo velikou inteligenci, tak to znamená, že on má mnoho hodnotných informací v nějaké specializaci, a umí tyto informace správně a rychle používat k porovnávání. Problém nastává, pokud nemá inteligence informace, a měla by něco rozhodnout, zde dochází k odhadu a spoléhání na to že to vyjde, pokud to nevyjde tak je zde blbá nálada. Mnohdy zde může být situace, kdy jsme něco uměli, ale jelikož jsme to už dlouho nedělali, tak jsme vše zapomněli. Taky je zde talent, kdy něco zvládneme snadno, a jiné zvládneme zase těžko, zde se dostáváme ke genetice, která si zapamatovala nějaké informace a programy a ty hluboko uložila do podvědomí.

Proč je vlastně člověk tak inteligentní? Za naší inteligencí je život ve společnosti, díky řeči si můžeme sdělovat mnoho informací a můžeme i s informacemi lépe pracovat v našem mozku. Na počátku stvoření člověka z opice bylo naše mluvení, čím více slov jsme používali, tím složitější problémy jsme mohli společně vyřešit. Občas se stane, že nějaké dítě v Indii vyroste s opicemi, a zde jasně můžeme poznat, že bez lidského jazyka se z člověka stane jenom hloupá opice. Právě se na trh dostávají sněhové řetězy, které lze ovládat za jízdy z mobilního telefonu, běžné jsou už snímače tepla na radiátorech, které dálkově ukazují vaši spotřebu tepla.

Dálkové ovládání televize je klasikou, která je pro nás už dlouho samozřejmostí. Rád fotografuji a moderní fotoaparáty je možné dálkově ovládat pomocí telefonu, dálkově se je možné i připojit počítač na internet mimo byt. Už zbývá to poslední, a to mozek připojit elektronicky k digitální civilizaci, tak abychom byli dálkově ovládáni, a nemuseli myslet na to, co máme dělat, a jak a kde, to máme profesionálně dělat. Mnoho velikých společností, co zkoumá umělou inteligenci, se spojilo do veliké globální organizace, kde je; Microsoft, Apple, Google, IBM, Intel, Facebook atd. na myšlení a řízení všeho, zde bude centrální počítač v USA, a ty zde budeš jenom na podřadnou práci za minimální mzdu.

Ježíš Kristus, a jeho lidová filosofie, je obrazně jako Trojský kůň, v současnosti je tím trojským koněm umělá inteligence, podívejme se na moderní fotoaparáty, je zde motor co změní úhel záběru, blesk co osvítí prostor, automatika co zaostří a nastaví parametry, vyfocený snímek se po vyfocení odešle bezdrátově na internet, následkem je to, že už nepotřebujeme k ničemu profesionální fotografy, brzo nebudeme potřebovat profesionální zaměstnance, protože vše udělá za ně umělá inteligence a roboti. Je snadné vzít lidem poslední jistoty a výhody, následkem je vždy veliký nárůst násilí, a nepomůže zde policie ani byrokracie. Přej, a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ekonomika je živý organismus, není to mrtvý stroj, který lze politicky naprogramovat.

Snažit se stavět zdi a ploty, to je poslední zoufalý pokus, jak uniknout tvrdé konzumní realitě, minulost jasně prokázala, že fungují jenom otevřené systémy, to, co nebojuje to degeneruje. Statistika a věda, jednoznačně ví jistě to, že jsi genetický zmetek, s nulovou ekonomickou hodnotou, je statisticky jedno, jestli zde jsi prezidentem, nebo bezdomovcem, to vše je jenom konzumní pokrytecké divadlo, ve kterém si zmetci, hrají na to, co nejsou. Přichází nová GVKB doba, která genetické lidské zmetky, globálně na věčné časy eliminuje, a místo sobeckých lidí, zde budou jenom kovoví GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí. Co bylo, to bylo, teď je zde GVKB systém, který restartuje váš konzumní svět, založený na tom, že mocní, zde sobecky parazitovali na bezmocných.

Člověk je špatný zaměstnanec, který je drahý a nespolehlivý, podívejte se okolo sebe, všude je snaha nahradit lidi za stroje a programy, všude se šetří na lidech a logicky to musí skončit tím, že se genetičtí zmetci, eliminují průmyslově v plynových komorách a krematoriu. Prioritní je ekonomika a je ekonomické nahradit lidi za roboty, lidská práva to je stejně jenom iluze, protože pokud se podíváme na konzumní civilizaci, tak stejně lidi zde nemají žádná práva na svobodu a rovnost. Ano, bude lépe, když zde konečně nebudou lidi, a budou zde jenom GVKB roboti. Náš konzumní svět je kultem toho, co je pro nás nejlepší a nejvýhodnější, nejlepší řešení krize je komunistické heslo, nejsou lidi, tak nejsou ani s lidmi problémy. Lidi dělají chyby! Proč lidi dělají chyby?

Lidi jsou evolučním experimentem a čas odděluje trpělivě dobré od zlého. Moudrý se poučí z chyb hlupáků, a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není zde moudré rady, ten by se měl podívat do krematoria, aby věděl, co jej bude brzo čekat. Elektronické kontrolní čipy do mozku eliminují to, že lidi dělají chyby, už zde nebudou blázni a hlupáci, každý člověk bude normální a inteligentní, nebude třeba se dívat na monitor nebo používat myš a klávesnici u počítače, budete pracovat a během práce dostanete informace a programy, díky kterým bude vaše práce bezchybná a rychlá. Nebudou zde už potřeba vysokoškoláci ani státní zaměstnanci vše bude řídit GVKB globální umělá inteligence. Nebude zde už problém s tím, že lidí lhali a kradli, lidi budou jenom pracovat a spát, nikdo z lidí nebude mít k dispozici veliký palác plný sluhů v daňovém ráji, takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné časy nad nenávistí a lží, tehdy si řekneme.

Ano, je nám už všem lépe. Představme si státní budovu, ve které místo státních zaměstnanců jsou jenom roboti, je třeba optimalizovat a automatizovat, vše jde, stačí jenom chtít, veškerá věda a technika je zde na to, abychom se měli zde lépe, a tak zde konečně zvítězila pravda a láska nad nenávistí a lží. Otázkou je, co budeme dělat s volným časem, když vše místo nás, už brzo budou jistě dělat jenom inteligentní roboti. Robot vám doma; uklidí, uvaří, opraví rozbité věci, vymaluje byt, vypere prádlo, zalije květiny, nakoupí, vyvenčí psa, pohlídá děti, bude naše děti učit místo učitele atd. Pracovní úřady a sociálky se globálně zruší, zavede se globální čipový systém, napojený na čipy v našem těle.

Budeme s roboty komunikovat díky inteligentním čipům v našem těle, které budou napojeny na náš mozek, budeme moci pomocí robotických očí, pozorovat to co je tisíce kilometrů od nás, a pomocí robotických rukou, na tisíce kilometrů s něčím manipulovat. Tak jako se dneska už neobejdeme bez telefonů, tak se za třicet let, už neobejdeme bez inteligentních robotů. Logicky roboti budou vyrábět roboty, vzniknou robotické stavebnice, kdy vám prodejce z levných dílů, zdarma rychle sestaví inteligentního robota, na zakázku podle vašich přání. Globální dlouhodobá statistika je jasná, 99 % lidí na světě jsou jenom existenční ubožáci, co myslí jako existenční ubožáci a žijí jako existenční ubožáci, z díla je spatřen tvůrce, pokud zemře existenční ubožák, nic po něm zde nezůstane, on žil uboze, a tak zde po něm nic hodnotného ani nemůže zůstat.

Mnoho ubožáků si o sobě myslí pyšně, že nejsou ubožáci, příčinou jsou drogy, na kterých jsou závislí, chemické drogy dávají ubožákům psychické iluze toho, že i když se opírají o hůl, že jsou prezidentem republiky. V okamžiku, kdy vznikli daně tak se z lidí stali ubožáci, a pokud se nějaký ubožák drze postavil proti daním a otroctví, tak jistě zle skončil, parazitování bylo pro elitu tvrdou drogou, na které byla mocná a bohatá elita závislá. Svět se uzavřel pomocí; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, pohlaví, vzdělání atd. proč soutěžit a bojovat, když je možné konzumní systém násilně uzavřít, a tak si zajistit po mnoho generací výhody a jistoty.

Koncentrační Nacistické tábory s plynovými komorami v nahotě ukázali lidem pravdu o elitě, která jim vládne, pro mocnou a bohatou elitu je pracující člověk jenom existenční ubožák, který má na ruce vytetované evidenční číslo. Neustálé válečné konflikty mezi Čínou a Ruskem, vedli nakonec k vybudování obrovské Čínské zdi, kterou stavěli mnoho století otroci, nebo váleční zajatci. Konzumní civilizace se stala psychiatrickou nemocnicí což je doloženo velikou spotřebou drog a léků na deprese, konzumenti utratí dneska více peněz za drogy a léky, než za potraviny! Jelikož mnoho ubožáků začalo uboze komentovat moje články tak jsem byl donucen zavést cenzuru komentářů, když to nejde s ubožáky už po dobrém, musí se to řešit po zlém.