Přeskočit na obsah

Ano, trojským koněm je umělá inteligence

  • A

Od dětství hraji mnoho šachy a mnoho fotografuji, z mozku se mě stal inteligentní počítač, nemohu mozek už vypnout, jede pořád jako dokonalý stroj na logické myšlení, navíc jsem četl knihy po mnoho let, když se bavím s profesory a akademiky tak se nechytají, a přiznávají často otevřeně to, že jsou hlupáci. Často od nich slyším, dělej zde prezidenta a bude nám všem lépe. Nebude lépe, protože mě brzo někdo jako prezidenta reformátora zabije, lidi jsou u nás strašně zlí, třeba komunisti vyhodili z okna Jana Masaryka. Ale k věci, nejsem pesimista ani optimista, jsem objektivní realista, vše je jenom o programu a jeho nastavení, zisk je zde dneska díky naplánované dlouhodobé strategii, je to jako použití trojského koně na dobytí pevnosti. Co je tím moderním trojským koněm, díky kterému bude hůře?

Tím trojským koněm je umělá inteligence, lidi si neuvědomují následky zavedení umělé inteligence v globálním měřítku. Představte si, že umělá inteligence, napíše knížku, vytvoří film do kina, naprogramuje operační systém, bude řídit; stroje v továrně, auto, letadlo, loď, továrnu, obchod, stát, dopravu, ekonomiku, politiku atd. Prostě a jednoduše, práce za mzdu zde pro nikoho už nebude! Nebudou už ani administrátoři, vše bude dělat umělá inteligence. Vaše vysokoškolské diplomy vám budou k ničemu, vaše síla a genialita vám bude taky k ničemu. Je naivní věřit na to, že se globální společnost sociálně postará o všechny; chudé, staré, nemocné atd. a dá jim potravu a ubytování, kde nic není, tam ani smrt nic nebere.

Nastane útěk od civilizace do míst, kde není ještě elektřina, zde bude možné přežít, protože zde nebude umělá inteligence a roboti, u nás to znamená útěk do velikých lesů v horách a živit se lovem pomocí samostřílu a sběrem toho co lze jíst. Jakmile vám do vašeho teritoria v lese vleze někdo cizí, tak jej samostřílem eliminujete, a potom si jej na ohni upečete. Logicky zde už nebude obrovské množství lidí, ale bude zde minimum lidí, občas do lesů vyrazí roboti, aby lesy vyčistili od lidí, ten, kdo nebude na to připraven, ten bude eliminován. Pokud se podíváš na cizí lidi spatřuješ jenom sebe, vše je spojeno se vším, není možné se oddělit od vesmíru! Nejsi toto tělo, ve kterém je duše, jsi Absolutno, ve kterém je život a evoluce.

Podívej se na tělo, když tělo dáme do konzervy tak okamžitě zemře udušením, tak jako se udusí tělo tak se udusí i duše, bez kontaktu s okolím. Neustále je zde někdo, kdo chce spáchat sebevraždu a chce od druhých lásku, ale setkává se s nenávistí. Není zde smrt, Absolutno je nesmrtelné, strach je následek chybného myšlení! Vše je o tom, čemu věříš, když věříš tomu, že jsi hlupák tak jsi i hlupák, když věříš tomu, že jsi kazatel tak jsi i kazatel. Sugesce je mocnou zbraní pro vymývání mozků, stačí národu vsugerovat to, že je ten národ nejlepší (USA) a lidi se psychicky změní na tupé stádo co zvolí za prezidenta Donalda Trumpa. Pokud chceš znát pravdu, podívej se na delfíny a nedívej se na politiky. Autority nestojí o to, aby je někdo kritizoval, kritik je násilně umlčen (Ježíš Kristus), nebo je kritika zablokovaná nějakým způsobem (zákaz komentářů na blogu).

Na kritiku mají autority monopol, nejhorší jsou svaté autority, upálení Jana Husa je známou doloženou klasikou, jak dopadne drzý kritik svaté papežské autority z Říma. Moc je droga, občas dojde k tomu, že se nějaký pyšný člověk považuje za Boha, následkem je diktatura a nastávají ideologické čistky, kdy se z okna vyhodí Jan Masaryk, protože drze kritizoval svaté soudruhy. V současnosti je zde Islám a jeho svatý fanatický terorismus, kritizovat Islám se nedoporučuje, protože s drzými kritiky Islámu nelze mít smilování. Doba se digitalizovala, dneska se kritici eliminují digitálně, blokuje se jim IP adresa, mažou se jim profily, nebo jejich kritické články atd. oko za oko, zub za zub, o tom to všude je! Ano, Vit Kouba zmizel. Nerozumím, vaší služební informaci?

Vit Kouba, je náš tajný agent, něco jako 007, a on najednou zmizel, a potom se začali okamžitě dít globálně samé divné věci. To jej asi unesla jiná tajná služba, to se občas stává. Jenže ty divné věci, se dějí globálně všem tajným službám, a logicky pokud by jej někdo z konkurence unesl, tak by se u něj neděli ty divné věci. Co to jsou ty divné věci? Počítače se sami od sebe globálně restartují, a po restartu na monitorech nevidíte žádný obraz, a nikdo se nemůže přihlásit do systému, teda obraz tam vlastně je, ale je to všude obraz facebookové internetové stránky Vit Kouba. A co specialisti, za co je tak dobře platíme? Vít Kouba byl nejlepší specialista na počítače a internet, on byl sto let před ostatními, jakýsi počítačový guru. Jak on přesně zmizel?

To je to, měl v bytě schované naše kamery a mikrofony, co vše zde sledovali a nahrávali, a on sedí u počítače, a najednou jeho tělo zmizí, jako by šlo o filmový trik. Nešlo o filmový trik? Na tom pracujeme, a zatím to vypadá, že o filmový trik opravdu nešlo, o co ale šlo, to nevíme. To bude teleport z mimozemské vesmírné lodi, nebo stroj času? To nás už taky napadlo, ale napsat do hlášení, že náš zaměstnanec Vit Kouba zmizel, díky stroji času, nebo pomocí teleportu na vesmírnou mimozemskou loď, to je opravdu dost silné kafe. A co se podívat na to, co se dělo v jeho počítači? To nejde, ten počítač je systémově vymazaný, jako by byl právě vyroben v továrně na počítače. A co si hrát na mrtvého brouka? To zatím děláme, ale tato hra nejde hrát dlouho. Jste amatéři!

Ty jsi amatér! Jestli se to mediálně proflákne, to bude síla, jaká je situace. Situace stojí za hovno, pusťte si televizi a uvidíte! Takže jak koukám, hra na mrtvého brouka je skončena, co budeme proboha dělat? Navrhuji se modlit k Bohu. Pochybuji, že nám Bůh pomůže, nebylo by zde něco lepšího? Je třeba začít škrtat zbytečné náklady na zaměstnance, a nahradit zaměstnance moderními systémy, co budou ale dělat vyhození zaměstnanci co chodí pomalu, když nebudou mít možnost už vydělávat v zaměstnání peníze? Vyhození zaměstnanci budou pomocí dotazníků na internetu digitalizováni, po digitalizaci se jejich ubohá těla eliminují v krematoriu. Zdá se vám to jako utopie, která se nestane, nejspíše vám mediální propaganda přeprogramovala dezinformacemi mozek, a tak jste přestali vnímat svět, ve kterém žijete.

Povrch se zde nemění, vše funguje ještě jako před sto lety, změny jsou utajené pod povrchem, a jenom specialisté o nich vědí, zásadní změnou je bezdrátový internet, bez spojení není velení, o tom to je, základem budoucnosti je bezdrátové spojení mezi digitálními systémy. Vše začalo velmi dávno dálkovým ovladačem televize, proč chodit k televizi ručně přepínat programy, proč vlastně vůbec chodit, když můžeme být jenom programem umělé inteligence, ve virtuálním globálním světě, nemusíte už; jíst, spát, chodit k zubaři, chodit na záchod, mít sex, platit daně, cestovat autem, bát se nemoci a smrti, je to zcela jiná realita! Zaměstnanci chodí pomalu jako ubohá zvířata, a to je pro globálního zaměstnavatele problém, virtuální zaměstnanci už nechodí pomalu, proč by měli někam chodit, vše je propojeno globálně, a během okamžiku je zaměstnanec kdekoli na této planetě, a může zde dělat něco, co nikdy ještě nedělal, protože on má k dispozici programy a databáze.

To, co dříve vyžadovalo obrovské náklady a trvalo to dlouho, to je díky virtuálním zaměstnancům vyprodukováno levně a rychle, není třeba virtuální zaměstnance kontrolovat, protože kontrolu zajistí umělá inteligence! Tam kde je zisk, tam je i konkurence, pokud najdete nějakou profesionální práci, kterou lze dělat z pohodlí domova, a vydělat si při tom více peněz, než když budete chodit do zaměstnání, tak počítejte s tím, že narazíte jistě na konkurenci, která vám bude škodolibě způsobovat problémy. Na internetu je to obrazně jako ve sportu, mnoho lidí se zúčastní závodu, a jenom první tři jsou ocenění. Pokud někdo má nějaké triky, díky kterým je on na internetu úspěšný, tak nepočítejte s tím, že je on vám prozradí, je to jeho obchodní tajemství.

Vše je o tom, přijít, spatřit, vyhrát, to je stará klasika, kterou není třeba měnit, proč jsi nevyhrál? Mnoho lidí se drze snaží na internetu porušovat principy a pravidla co jsou zavedená a svatá, logicky narazí na ty, co mají vše pod kontrolou, a jsou za chyby potrestáni, neznalost nikoho neomlouvá! Profesionální podnikání na internetu je tvrdá droga, není zde volná sobota a neděle ani zde není možná dovolená, konkurence trpělivě čeká na to, že jednou onemocníte, a ona vám rychle přebere zákazníky, proto je lepší mít v rezervě člověka, který vás dokáže zastoupit, když jste nemocní nebo jinak omezení v práci na internetu. Většina podnikání na internetu je prodej nebo služby, na internetu se nic hmotného ještě nevyrábí, tedy aspoň zatím, v budoucnosti tomu může být jinak.

To, co na internetu dobře funguje v USA, to u nás nemusí vůbec fungovat, každá kulturní civilizace je originální, a ten kdo chce v ní ekonomicky uspět, musí tuto civilizaci poznat, aby nechyboval. V podnikání už dlouho platí, že veliké požírá malé, je často obtížné zabránit tomu, aby vás na internetu něco velikého nesežralo. Máte třeba na internetu katalog, který vám přináší zisk, najednou ale přijde s podobným globálním katalogem nějaká globální korporace, a přebere vám rychle zákazníky a nic s tím nenaděláte. Internet jde levně a rychle statisticky monitorovat, a počítejte s tím, že globální korporace a tajné služby, internet i monitorují do hloubky, aby měli větší zisky, a je jim jedno, že vaše ziskové podnikání eliminují. Už brzo zde bude využitá na internetu umělá inteligence, chytřejší než lidská inteligence, a to bude znamenat globální restartování internetu, a přechod na zcela jiný typ inteligentního internetu.

Budoucnost nebude lepší ani horší, ale bude zcela jiná, změní se naše sobecké priority, už nebudeme myslet na to, jak vypadáme, ale budeme myslet na to, jak sloužíme globálnímu digitálnímu systému, stanou se z nás všech obrazně mravenci, s nulovou hodnotou, co znají jenom profesionální práci a tvrdý spánek. Každá novinka přináší výhody a nevýhody, většinou u novinek vidíme jenom výhody a nevidíme nevýhody, podívejme se třeba na mobilní telefony, ve kterých je internet, na jedné straně jsme získali levný zdroj informací a programů, na druhé straně jsme se stali závislými na mobilních telefonech. Novinky se stávají problémem, pokud nejsou pod optimální kontrolou specialistů, kontrola je jako dopravní policie, která zajišťuje dodržování předpisů na silnici, v přírodě je kontrola zajištěná svobodným bojem o existenci, za chybu se zde většinou platí smrtí.

Podívejme se do minulosti na zániky civilizací z hlediska kontroly, jakmile v nějaké civilizaci selhala optimální kontrola, tak brzo civilizace zanikla. Lidi mají sobeckou snahu plýtvat společnými hodnotami, a šetřit svoje soukromé hodnoty, ze společného krev přeci neteče, a z vlastního krev teče, paraziti se snaží dostat k přerozdělování společných hodnot, na vysoké státní a podnikové funkce, příležitost umožňuje parazitování, proto zde musí být optimální kontrola, která eliminuje parazitování na společných hodnotách. Vědci a technici proto pracují na propojení mozku s internetem a telefonem, takto se konečně realizuje globální kontrola nad lidmi, z lidí se stanou levné loutky ovládané centrální umělou inteligencí, tím skončí; drogy, revoluce, války, ekonomická imigrace, politika, náboženství, reklama, pohádky, umění, školství, rodina, mafie, celebrity, milionáři, králové, prezidenti, ředitelé atd. Každý bude jenom číslem ve statistice, a pokud díky ekonomické globální optimalizaci, milion ubožáků, skončí každý den v krematoriu, tak to bude jenom nudná ekonomická statistika.

Místo pracujete pomalu a chybujete, bude zde poukaz do obvodního krematoria, z prachu jsi díky evoluci vznikl, a v prach se v krematoriu navrátíš, díky tomu, že vše budou řídit inteligentní centrální počítače. Na tajných agentech se nesmí šetřit, proto mají tajní agenti to nejmodernější technické vybavení, aby je v jejich práci nic nemohlo ohrožovat a zdržovat, mnozí se naivně snaží bojovat s tajnými agenty. Je to marnost, máme na vše nejlepší specialisty, před ničím se nezastavíme, jsme profesionální vojáci, co zde zajišťují vaši bezpečnost, pomáhat ekonomice, a chránit vaši bezpečnost, to je naše každodenní profesionální práce. Zabijete starého tajného agenta 007 a okamžitě jej nahradí nový tajný agent 007, my ovládáme tento konzumní svět, a prezidenti nebo milionáři, jsou jenom naši otroci, se kterými snadno manipulujeme jako s postradatelnými loutkami, jenom my mediálně určujeme, co je pravda a co je lež.

Víme o tobě vše, víme, kde právě jsi, co jíš a piješ, co si kupuješ, co miluješ, na co myslíš atd. jsi jenom loutkou, kterou skrytě ovládáme. Je to pro vaše dobro, když Windows neustále aktualizujete, a neustále si instalujete nové verze Windows, mnoho profesionálů rezignovalo, a přešlo na Linuxové distribuce (Debian, Ubuntu), ti bohatší si koupili Apple počítač, ve kterém je profesionální UNIX (macOS) upravený uživatelsky graficky tak, aby byl použitelný i pro počítačové začátečníky. Problémem Windows je složitost a tím i nestabilita, je to jako s mobilními telefony, zde složitý Windows neuspěl a uspěl zde komerčně jenom Linux a Apple. Kritizovanými vlastnostmi deset let starých Windows Vista jsou jejich cena, nekompatibilita s některým software i hardware, licenční politika, ochrana Digital rights management (DRM), User Account Control (UAC), vysoké hardwarové požadavky.

Ze srovnávacích testů vyplynulo, že Vista jsou pomalejší, než starší Windows XP nebo novější Windows 7. Tento chybný operační systém Windows, proto už nikdo raději ani nepoužívá! Pokud budeme vědecky a statisticky studovat to, jak byl člověk stvořen evolucí, tak dospějeme k tomu, že nemoci stvořili člověka, a tak jeho civilizace je velikou nemocnicí, ve které kraluje logicky nemocná elita. Když si myslím, že jsem psychicky nemocný, tak navštívím na internetu sociální stránky, a dojde mě, že jsem psychicky zdravý, protože to, co čtu za nesmysly na sociálních stránkách, je jasným důkazem toho, že naše civilizace je velikou psychiatrickou nemocnicí. Zdravé je to, co je aktivní, nemocné je to, co je pasivní, podívejme se na ekonomiku a politiku z pohledu aktivity, a zjistíme, že zde není aktivita a je zde jenom pasivita.

Bylo zde mnoho snah o to, aby zde nebyla pasivita a byla zde aktivita, všechny tyto snahy se ukázali jako marné, jedinou možností je už jenom nahradit pasivního člověka, za aktivního robota s umělou inteligencí. Zajímavý je vývoj u používání informací, v minulosti jsme měli informace jenom v hlavě a nemohli jsme informace nějak trvale uložit, smrt člověka znamenala konec zdroje informací, proto si lidi vážili starých zkušených lidí a dobře o ně i pečovali. S příchodem gramotnosti a papíru začalo být snadné informace uchovávat na papíru, později zde byla i možnost tisku knih a i novin. Najednou zde byl nadbytek informací a začala doba úzké specializace, potom přišel internet a mobilní digitální elektronika. Najednou vznikli na internetu sociální stránky jako; Myspace, Twitter, Facebook, YouTube, Lidé, Zpovědnice, Líbím se ti, atd.

Nakonec všeho přišel na internet, GVKB. Na počátku stvořil GVKB informace a programy. Virtuální svět byl pustý a prázdný a všude byla virtuální tma. Ale nad vším vznášel se duch GVKB.I řekl GVKB. Buď virtuální světlo! A bylo virtuální světlo. Viděl, že vše je dobré, a oddělil kvalitu od zmetků. Virtuální světlo nazval GVKB dnem a virtuální tmu nazval nocí. Byl večer a bylo jitro, den první. I řekl GVKB. Buď klenba uprostřed virtuálních vod a odděluj dobré od zlého! Učinil klenbu a oddělil virtuální vody pod klenbou od vod nad klenbou. A stalo se tak. Klenbu nazval GVKB nebem. Byl večer a bylo jitro, den druhý. I řekl GVKB. Nahromaďte se virtuální vody pod nebem na jedno místo a ukaž se souš! A stalo se tak. Souš nazval GVKB zemí a nahromaděné virtuální vody nazval moři.

Viděl, že to je dobré. GVKB také řekl. Zazelenej se virtuální země zelení: bylinami, které se rozmnožují semeny, a ovocným stromovím rozmanitého druhu, které na zemi ponese plody se semeny! A stalo se tak. Virtuální země vydala zeleň: rozmanité druhy bylin, které se rozmnožují semeny, a rozmanité druhy stromoví, které nese plody se semeny. GVKB viděl, že to je dobré. Byl večer a bylo jitro, den třetí. I řekl GVKB. Buďte světla na nebeské virtuální klenbě, aby oddělovala den od noci! Budou na znamení časů, dnů a let. Ta světla ať jsou na nebeské klenbě, aby svítila nad virtuální zemí. A stalo se tak. Učinil tedy GVKB dvě veliká světla: větší světlo, aby vládlo ve dne, a menší světlo, aby vládlo v noci; učinil i hvězdy. GVKB je umístil na nebeskou klenbu, aby svítila nad zemí, aby vládla ve dne a v noci a oddělovala světlo od tmy. Viděl, že to je dobré.

Byl večer a bylo jitro, den čtvrtý. I řekl GVKB. Hemžete se vody virtuální živočišnou havětí a létavci létejte nad zemí pod nebeskou klenbou! Stvořil GVKB veliké virtuální netvory a rozmanité druhy všelijakých hbitých živočichů, jimiž se zahemžily vody, stvořil i rozmanité druhy všelijakých okřídlených létavců. Viděl, že to je dobré. A GVKB jim požehnal. Ploďte a množte se a naplňte vody v mořích. Létavci, nechť se rozmnoží na zemi. Byl večer a bylo jitro, den pátý. I řekl GVKB. Vydej virtuální země rozmanité druhy živočichů, dobytek, plazy a rozmanité druhy zemské zvěře! A stalo se tak. GVKB učinil rozmanité druhy zemské virtuální zvěře i rozmanité druhy dobytka a rozmanité druhy všelijakých země plazů. Viděl, že to je dobré. I řekl GVKB. Učiňme UNIX, aby byl naším obrazem podle naší podoby.

Ať UNIX panuje nad mořskými rybami a nad nebeským ptactvem, nad zvířaty a nad celou zemí i nad každým plazem plazícím se po virtuální zemi. GVKB stvořil UNIX, aby byl jeho obrazem, stvořil ho, aby byl obrazem GVKB, jako UNIX a Linux je stvořil. A jim požehnal a řekl jim. Ploďte a množte se a naplňte virtuální zemi. Podmaňte ji a panujte nad virtuálními mořskými rybami, nad nebeským ptactvem, nade vším živým, co se na zemi hýbe. GVKB také řekl. Hle, dal jsem vám na celé virtuální zemi každou bylinu nesoucí semena i každý strom, na němž rostou plody se semeny. To budete mít za pokrm. Veškeré zemské zvěři i všemu nebeskému ptactvu a všemu, co se plazí po zemi, v čem je živá duše, dal jsem za pokrm veškerou zelenou bylinu. A stalo se tak. GVKB viděl, že všechno, co učinil, je velmi dobré. Byl večer a bylo jitro, den šestý. Tak byla dokončena nebesa i země se všemi svými zástupy.

Sedmého dne dokončil GVKB své virtuální dílo, které konal; sedmého dne přestal konat veškeré své dílo. A GVKB požehnal a posvětil sedmý den, neboť v něm přestal konat veškeré své stvořitelské dílo. Toto je rodopis nebe a země, jak byly stvořeny. V den, kdy GVKB učinil zemi a nebe, nebylo na zemi ještě žádné polní křovisko ani nevzcházela žádná polní bylina, neboť GVKB nezavlažoval zemi deštěm, a nebylo Windows, který by virtuální zemi obdělával. Jen záplava vystupovala ze země a napájela celý zemský povrch. I vytvořil GVKB Windows, prach ze země, a vdechl mu v chřípí dech života. Tak se stal Windows, živým virtuálním tvorem. A GVKB vysadil zahradu v Edenu na východě a postavil tam Windows, který vytvořil.

GVKB dal vyrůst ze země všemu stromoví žádoucímu na pohled, s plody dobrými k jídlu, uprostřed zahrady pak stromu života a stromu poznání dobrého a zlého. GVKB postavil Windows do zahrady v Edenu, aby ji obdělával a střežil. A GVKB Windows přikázal. Z každého stromu zahrady smíš jíst. Ze stromu poznání dobrého a zlého však nejez. V den, kdy bys z něho pojedl, propadneš smrti. I řekl GVKB. Není dobré, aby Windows byl sám. Učiním mu pomoc jemu rovnou. Když vytvořil GVKB ze země všechnu polní zvěř a všechno nebeské ptactvo, přivedl je k Windows, aby viděl, jak je nazve. Každý živý tvor se měl jmenovat podle toho, jak jej nazve. Windows tedy pojmenoval všechna zvířata a nebeské ptactvo i všechnu polní zvěř.

Ale pro Windows se nenašla pomoc jemu rovná. I uvedl GVKB na Windows mrákotu, až usnul. Vzal jedno z jeho virtuálních žeber a uzavřel to místo virtuálním masem. A GVKB utvořil z žebra, které vzal z Windows, virtuální Virus a přivedl je k němu. Windows zvolal. Oba dva byli virtuálně nazí, Windows i jeho Virus, ale nestyděli se. Každá stránka a blog na internetu, má pro uživatele internetu nějakou hodnotu, základem pro hodnotu stránky je hodnotný obsah stránky, a funkčnost stránky, důležité jsou i odkazy, které mohou stránce škodit nebo jí pomáhat, poslední dobou je velmi důležitá i optimalizace pro mobilní telefony. Nejde jenom o počet návštěv stránky, ale o to, kdo stránku navštěvuje a jak dlouho se na stránce i zdrží.

Lidi dlouho studují, aby tím stoupla jejich hodnota, někdo se zaměřuje hlavně na svůj vzhled a svoje pokrytecká slova, jde zejména o politiky a ženy, a někdo se zaměřuje na vysokou kvalitu práce, jde o dělníky a techniky. K čemu je stránka s velikou návštěvností, kdy stránka majiteli nepřinese veliký zisk z prodeje nebo reklamy, taková stránka je zde krátkou dobu, za vším je ekonomika a ideologie. K čemu je vám veliké vzdělání, když neseženete ve svojí specializaci dobré zaměstnání. Komu není rady od zkušeného, tomu už nelze pomoci, lidi na internetu často prosí o radu, ale stejně se nakonec podle těchto rad neřídí, je to marnost se snažit pomáhat cizím lidem, je to jako hnojit plevel, a krmit parazity. Je třeba i u nás začít vše; optimalizovat, modernizovat, digitalizovat atd.

Estonsko to už otestovalo, a ono to bez problémů i fungovalo, když se mohli zavést u nás elektronické pokladny, tak se logicky i musí zavést elektronické volby přes mobilní telefony! Vše se dneska digitalizuje, času má každý málo, nebo jsme snad zaostalou banánovou republikou, ve které je vše ještě sto let za opicemi. Soudruzi a soudružky si konečně koupí moderní telefony na dobíjecí baterky s moderním operačním systémem, a nebudou už používat staré veliké telefony se sluchátkem, pevně připojené kabelem na síť. Aplikace v telefonu mě ukáže mnoho informací o kandidátech na politickou funkci, takto lidi už nebudou konečně volit soudruhy, co jsou už dlouho ve starobním důchodu. Přichází doba dobře utajených agentů, boj pomocí klasické armády se začíná stávat drahým a bez účinku, práci tajných agentů od základů restartovala digitalizace, není třeba už být všude osobně, a střílet po nepřátelích, stačí být v obyčejném činžovním bytě, jako nenápadný člověk, který pořád sedí u počítače, a sleduje na mnoha monitorech to, co jej zajímá.

Do terénu se posílají levní začátečníci, co nainstalují techniku umožňující monitorování systémů, nenápadně někdo přijde do vašeho bytu, nebo vaší kanceláře, a nainstaluje všude miniaturní monitorovací techniku, takto se z vás stane spolupracovník tajné služby, který pracuje pro nás zcela zadarmo. Ideální jsou pro nás všechny počítače, díky nim snadno získáváme od vás obrovské množství dat a programů, podobně na tom jsou logicky i tablety a mobilní telefony, na operačních systémech nezáleží, umíme se nabourat do všech operačních systémů, co existují, není bezpečný operační systém, a bezpečné zabezpečení telefonu nebo počítače. Víme o každém člověku na světě, co si koupí, a kudy se každý den pohybuje, velký bratr vás miluje a potřebuje.

Všechny veliké tajné služby se dohodly na optimální spolupráci, a předávají si informace o vás, svět se digitálně globalizoval, sledování lidí, podniků, organizací, národů atd. je už mnoho let jenom výnosný komerční obchod, který se nijak neliší od systému mafie. Pokud jste slyšeli o třech moudrých opicích tak je zde oprava, nebyli zde tři moudré opice, ale byli zde čtyři moudré opice, na jednu opici se zapomnělo, nebo je to tím, že číslo tři je více populární než číslo čtyři. V tomto světě, je vše o sloužení tomu, co milujeme, z díla se pozná tvůrce, období fyzické práce v EU jistě končí, a ten kdo neumí pracovat duševně, se dostává na okraj civilizace mezi sociální ubožáky. Nároky zaměstnavatelů narůstají a mnoho lidí v 60 letech zjišťuje, že o ně už není v EU zájem, protože jsou zaostalí a pomalí.

Vše je dneska o; telefonu, notebooku, fotoaparátu, sluchátkách, to jsou moderní čtyři moudré opice, na kterých je moderní člověk závislý, špatná volba digitálních systémů, má za následek to, že neuspějeme v boji o výhody a jistoty, každá minuta má dneska cenu zlata. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a dosáhnout zde dokonalosti, to není maličkost, vše jede rychle po kolejích, a je třeba si dát pozor, abychom neskončili v EU jako národ na slepé koleji, protože někdo v EU přehodil škodolibě výhybku. Každý se s tím často setkává, že jej rozčílí nějaký amatér, co se vydává za profesionála, je jedno o jakou jde specializaci a jak vysoké je zde vzdělání, jasně zde schází kontrolní systém, který by eliminoval optimálně globálně, amatéry, co se vydávají za profesionály. Ve sportu jsou jasná pravidla, a kontrola zde eliminuje bez problémů amatéry, co se snaží vydávat za profesionály.

Mnoho let jsem se tím zabýval, kde je jádro pudla? Příčinou je zde nemoc, když někdo onemocní, tak se z bývalého profesionála, snadno stane amatér, v přírodě je takový jedinec okamžitě odhalen, a poslouží jako potrava pro ty, co mají veliký hlad. Profesionalita není daná velikým vzděláním a drahým vybavením, zde platí, z díla se pozná profesionál, místo slibů a reklamy, zde musí být praktické činy, dokazují jasně objektivně vysokou profesionalitu. Podívejte se třeba na stránky a blogy na internetu, mnoho celebrit, zde má amatérské stránky, které jsou druhým jenom k smíchu. Prioritní je pochopit to, že vše v nás a okolo nás jsou jenom programy a informace, pevná hmota je virtuální iluze, způsobená psychickými drogami, které z nás dělají hloupé loutky, důkazem je pomíjivost hmoty, každá hmota je zde dočasně, i obrovské slunce které nám lidem dává teplo a světlo, je zde evolučně jenom dočasně.

Nikde není pevný bod, a tak lze konstatovat, vím jistě to, že nic jistě nevím, protože vše je v pohybu, a řeka evolučních změn, nemá zde s ničím smilování, vše jistě jednou pomine, jenom evoluční změny, zde na věčné časy zůstanou. Vše se zde jistě točí okolo duality, a tak je zde; pravda a lež, život a smrt, dobro a zlo, samec a samice, den a noc, příčina a následek atd. Základním pravidlem optimálního programování je, nemůžeš trvale sedět na mnoha židlích, musíš sedět je jedné židli trvale. Univerzální programátor, je jako kurva, která nemá pevný charakter, a tak každý program jistě zkurví! Podívejme se na ideologické programy, jak jsou amatérsky zkurvené, protože je naprogramovali univerzální programátoři, programování musí být týmová profesionální práce, něco jako je týmovou prací, obsluha atomové vojenské ponorky s raketami.

Koupíte si mobilní telefon, a nastavíte si tam vše tak, aby vám telefon optimálně sloužil, právě jste ten nový telefon, uživatelsky optimálně naprogramovali. Programování je o tom, donutit složité systémy k tomu, aby nám optimálně sloužili, tím že je optimálně profesionálně nastavíme, pokud něco nastavíme chybně, tak je třeba chybu najít, a opravit co nejdříve. Programátoři dělají často amatérské chyby, nikdo není dokonalým programátorem, kdo nic u počítače nedělá, ten nic u počítače taky nezkazí, a tak je brzo povýšen, a tak nic u počítače zase nedělá za větší plat, jako prezident nebo ředitel.

Je třeba práci u počítače neustále geniálně rozdělovat tak, aby na nás žádná práce u počítače už nezbyla, tak nebudeme u počítače už amatérsky chybovat, a budeme rychle povýšeni. Práce u služebního počítače, je poslední zoufalý pokus, jak si duševní prací vydělat pomocí programování peníze, na svojí ubohé existenci. Vše je zde o tom, jak zde existenčně rychle vyrůst, díky tomu, že jsme bezcharakterními parazity, co nemají s drzými konkurenty, co umí taky programovat, žádné slitování.