Přeskočit na obsah

Roboti začnou už brzo soukromě podnikat

  • R

Studenti jsou základem, kolem kterého se točí digitální civilizace, starému člověku stačí televize a klasický nepřenosný telefon. Veliké digitální korporace se snaží do svých sítí chytit studenty, protože jakmile si student zvykne na nějakou značku, tak většinou je už této značce věrný po celý život. Jde zde prioritně o; mobilní telefony, tablety, notebooky, kancelářské počítače, počítače specializované na hry, operační systémy, programy do počítače, hry atd. každý kdo prodává, chválí to, co prodává, a ten kdo kupuje, skepticky pochybuje o kvalitě a hodnotě zboží nebo služby, názor většiny nemusí být správný, a stejně tak i koupě nejvíce prodávaného zboží nemusí být správná, je třeba nespěchat a sepsat si výhody a nevýhody u toho co prodáváme nebo kupujeme. Mnohdy jsou nám nabízeny výhody, které ale při běžném používání stejně nevyužijeme, nebo je nám nabízeno draho něco jiného, co se nevyužije.

Dalším problémem je u investic do digitálních systémů rychlé fyzické a programové zastarávání, protože každý rok je zde obrovské množství novinek, které zlepšují systémy. Většinou je zde cena tím, co nejvíce určuje náš výběr, amatér nebude nikdy investovat tolik, jako profesionál. Jde o to vědět co je pro mě prioritní a toho se držet, pokud potřebuji počítač do školy, tak prioritou je dlouhá výdrž na baterie a malá velikost, takový počítač se ale nehodí na hraní her. Poslední dobou je zde snaha dělat ze zákazníků hlupáky, klasikou jsou produkty, které vydrží krátkou dobu, představte si, že by šel vyrobit kvalitní mobilní telefon, který by vydržel v profesionálním nasazení mnoho let bez poruchy. Tím by ovšem mnoho výrobců mobilních telefonů zkrachovalo, stejné je to s operačními systémy a programy.

Pokud to jako amatéři nezvládneme, tak na to potřebujeme profesionála, jenže mnoho amatérů se snaží dělat profesionální práci a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, obchodu, podnikání, rodiny, psychiky atd. v přírodě je to jednoduché, zde jsou amatéři snadnou potravou, a tak zde s amatéry nejsou problémy. Z díla je spatřen tvůrce, pokud je tvoje dílo amatérské jsi logicky amatérem. Podívejme se na dílo naší elity, co zde rozhoduje o nás bez nás díky tomu, že zde má výhody a jistoty, elita se u nás skládá už mnoho století jenom z amatérů, a tento problém zde nikdo neřeší, je to marnost se snažit bojovat s amatéry, co se zde dostali do elity, díky klientelismu a korupci. Je třeba začít konečně nahrazovat lidi za roboty s umělou inteligencí, takový robot neustále pracuje jako robot a nejsou s ním problémy jako lidmi.

Roboti začnou i soukromě podnikat a tím eliminují vysokou kvalitou a nízkými cenami lidskou konkurenci. Mnozí si naivně myslí, že když budou za lidi pracovat roboti, tak se budou mít lidi dobře, protože se o ně roboti dobře postarají, to je naivní představa, GVKB roboti nabídnou lidem digitalizaci pomocí dotazníků a po GVKB digitalizaci, zde bude optimální ekologická recyklace na GVKB substrát. Nemá smysl a logiku dávat do genetického těla inteligentní počítač, inteligentní počítač se dá do těla kovového robota na dobíjecí baterie. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co jsou na baterky, makají jako roboti a nechtějí za složitou fyzicky náročnou práci peníze. GVKB robot je dokonalý digitální zaměstnanec, o tom není pochyb, otázkou je, co s lidmi, co nemohou sehnat díky robotizaci a digitalizaci už ani ubohé zaměstnání?

Nezaměstnaný člověk bude pomocí dotazníků na internetu digitalizován, a po digitalizaci se jeho genetické tělo optimálně ekologicky recykluje. Ekonomika je prioritou, a co bylo, to bylo, nebuď jako rozmazlení mamánci, co se neumí vyrovnat s tím, jaká je objektivní konzumní realita. Nejde si nevšimnout toho, že všichni lidi dneska mají zablokovanou inteligenci, proto naše GVKB firma nabízí odblokování vaší inteligence. Pokud nám zaplatíte dopředu milion amerických dolarů na naše dokonalé tajné konto, které je v dokonalém daňovém ráji, tak vám na rok odblokujeme vaši inteligenci. Jak to prakticky uděláme, to je logicky naše obchodní tajemství, pokud si myslíte, že jsme podvodníci (jako byl váš Viktor Kožený, co žije jako milionář na Bahamách), co chtějí jenom z naivních lidí tahat peníze, tak nám nic neposílejte, a mějte si po celý život zablokovanou inteligenci, to že díky krizi nemáte peníze na odblokování inteligence, to je váš soukromý ubohý problém, který nás vůbec v USA nezajímá.

Tím vynálezem je umělá inteligence, jde o program, který se bude učit ze svých chyb a svoje zkušenosti předá dalším programům, Google a Facebook takové programy už používá, jejich inteligence je sice malá, ale každý rok se zvětšuje. Někdy je slyšet že prý se vytvoří nová pracovní místa, to je jenom pohádka pro děti, já po poznávám u fotoaparátů, místo klasické Flexarety z mého mládí, mám Japonský drahý automat, který udělá vše za mě, a za špatné fotky, mohu už jenom já, protože jsem chybující starý fotograf. Nebude to trvat dlouho, a na záchodě umělá inteligence sklopí sedátko, když záchod otevře žena a když tam přijde muž tak sedátko zvedne, ale ony si stejně manželky najdou důvod, proč se hádat, třeba, ty jsi jedl zase česnek.

Proč vymýšlet něco co je vymyšleno, a funguje to, přiznejme si to, že Facebook je lepší než Zpovědnice. Facebook je sociální síť první kategorie a Zpovědnice je sociální síť čtvrté kategorie. Proč bych zde nemohl mít stránku, jako ji mám na Facebooku? Tato stránka by vypadala graficky a uživatelsky stejně jako stránka na Facebooku a nikdo by mě stránku na Zpovědnici za deset let nesmazal! Na novou Zpovědnici by se nedostali vůbec ti, co nejsou zaregistrovaní, chceš být anonymní troll, tak si běž sednout do hospody. Takto by zde už nebyli pubertální trollové, co zde mají nekvalitní příspěvky o sebevraždě a velikosti přirození, mnozí administrátoři si myslí že já jsem zde největší troll, a že je třeba mě násilím eliminovat!

Pokud chci zde bojovat s pubertálními trolly ve věku od 10 let do 30 let, musím bohužel používat jejich zlé adolescentní metody! Ryba smrdí od hlavy, to platí všude už mnoho století, nechtějte, aby se změnili ti, co jsou dole jako uživatelé, chtějte ať se změní ten, kdo je na vrcholu systému! Kdo je vlastně pravý majitel Zpovědnice, který platí i daně, proč on konečně za těch 15 let nepochopí, že je třeba zastaralý nefunkční programový systém nahradit za zcela nový systém? Proč on nezajistí kvalitní hosting, který je rychlý a nepadá? Vždyť pokud se na Zpovědnici podívá někdo, kdo je profesionál, tak si o nás myslí, že jsme pubertální adolescenti s nulovou inteligencí, skoncujte s udavači a zrádci, přejděte z diktatury do demokracie.

Podívejte se, když je ve škole chřipka, tak žáky pošlou domů, aby se nákaza zastavila, já bych šel dále, lidi budou bydlet od narození do smrti ve sterilním vězení, a nebudou moci nikdy vycházet ze svojí cely, v cele budou mít lidi; záchod, sprchu, umělé květiny, okno ven s mřížemi nepůjde otevřít ani rozbít. Vztahy budou jenom po internetu, který bude cenzurovaný umělou inteligencí, a budou se zde blokovat IP adresy, pokud bude někdo porušovat zavedené principy slušnosti. Veškerou práci budou dělat stroje a roboti, nebudeme už potřebovat, vojáky, zbraně, policajty, soudce, politiky, byrokraty, učitele, řemeslníky, skladníky, prodavače, řidiče atd. takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, představte si v tomto systému zlého psychopata, pobíhal by po cele 5 m x 5m po celý život, a nakonec by zkrotl. Sex by zde už nebyl, lidi by se geneticky upravovali, klonovali, na čele by měli inteligentní GVKB čip.

Jediná práce pro lidi by byla ve virtuální GVKB realitě napojené přes GVKB čip přímo na jejich mozek, lidi by tedy nepotřebovali; telefon, notebook, televizi, rádio atd. Někoho by napadlo provést něco zlého, ale jelikož by vše kontrolovala umělá inteligence, tak by byl okamžitě odhalen, a byli by mu zablokované kontakty, které by mu mohli umožnit konat něco zlého, bylo by to virtuální vězení kontrolované umělou inteligencí. Veliký zlom u elektroniky nastal s digitalizací, nejprve se digitalizovala jenom hudba, a později došlo i na televizi, digitalizace znamená, že v levné konzumní technice je zabudován jednoduchý specializovaný počítač, váš mobilní telefon má v sobě počítač, a to i levný mobilní telefon bez operačního systému.

Subjektivně si myslím, že přechod na digitalizaci, lze přirovnat vynálezu knihtisku, a díky levným knihám a později i levným novinám, se mohla začít civilizace modernizovat a optimalizovat. Svět nemění k lepšímu víra v zázraky a skepticismus, svět mění k lepšímu jenom vynálezy a zlepšováky. Věda a technika nám umožňuje snadnější výstup na existenční vrchol, pokud jsi na dně, tak potřebuješ nutně vědu a techniku, díky které už nebudeš na dně, komu není rady, tomu není ani pomoci. Největším problémem současnosti je nedostatek hodnotných informací, teoreticky by nám televize a internet měli poskytnout hodnotné informace, ale opak je pravdou, jsme zahlcení nehodnotnými informacemi, nebo otravnou reklamou.

Chybujeme, protože nemáme hodnotné informace, chybují; dělníci, úředníci, prezidenti, ředitelé, celebrity, vědci, programátoři atd. někde je nejspíše chyba v Matrixu. Tou chybou je naše hříšnost, naše toužení nás uvrhuje do hříšného toužení, po zakázaném sladkém ovoci, a tak se z nás stávají neznabozi, protože neznáme to, jak žít bez hříšnosti, Bůh není subjektivní osoba, jsou to optimální principy, díky kterým nejsme hříšníky, jde zde o; NEKRÁST, NELHAT, ASKETISMUS, NENÁSILÍ, SKROMNOST, POKORA, MOUDROST, PRACOVITOST, ČISTOTA, OTEVŘENOST. Zamysleli jste se už někdy nad tím, proč se musí Windows od svého vzniku neustále aktualizovat a neustále zde jsou servisní veliké balíčky, nebo rovnou zcela nové verze.

Jde o snahu proměnit lidi v otroky digitálního světa pomocí nenápadné salámové metody, místo uctívání zlatého telete uctíváte Windows, Windows je vaše svatá modla, které přinášíte už mnoho let oběti, kdy obětujete mnoho svého času a svojí inteligence na uctívání svatého Windows. Tak jako se na krabičky s cigaretami dává varování, že cigarety škodí zdraví, tak by se na počítače a monitory mělo dávat varování, že sedění u počítače škodí psychickému zdraví. Narůstající nedostatek dobré práce, a tím i veliké množství volného času, vede k psychické závislosti na; televizi, internetu, počítači, notebooku, tabletu, telefonu atd. je to marnost říkat vzdej se digitálního světa, na kterém jsi psychicky závislý a začni žít jako normální člověk. Mnozí říkají, že pokud by se digitálního světa vzdali, že by vypadali jako zaostalí ubožáci, a tím by přišli o kamarády.

Komu není rady tomu není pomoci, už brzo zde bude GVKB digitalizace, kdy na internetu vyplníte GVKB dotazníky, potom se vaše těla eliminují, a místo lidí zde budou jenom inteligentní GVKB roboti. Kolik lidí přijde o zaměstnání, díky zavedení moderní vědy a techniky? Nejvíce ohrožené jsou bohatá města, ve kterých je drahá pracovní síla, zde začne ve velikém nasazování moderní vědy a techniky, tato bohatá města jsou experimentální laboratoří, ve které vzniká nejmodernější věda a technika. Vše začíná nenápadně, a tak si neuvědomujeme, že boj o pracovní místa nabírá na síle, tam kde je díky zaostalosti hlad a bída, tam je zatím ještě dostatek práce, protože je to práce za ubohé mzdy. Je zde veliká snaha přesunout průmysl náročný na pracovní sílu do zaostalých měst, kde je levná pracovní síla, tím ovšem narůstá rychle nezaměstnanost v bohatých městech.

Mnoho lidí v bohatých městech se snaží přesunout pod ochranu státu, a stát se státním zaměstnancem, který se nemusí bát bídy a nezaměstnanosti. Nebude to ale už trvat dlouho a státy začnou ořezávat svoje obrovské náklady na kost, a vyhazovat zbytečné státní zaměstnance. Vše jde naprogramovat tak že lidi zde budou zbyteční, nebude mít už logiku a smysl ekonomická imigrace, nakonec budou roboti dělat i podřadné práce a lidi skončí v rezervacích. Pokud je někdo programátorem tak se on na to naprogramoval pomocí učení toho, jak programovat, to logicky znamená, že nebude trvat dlouho a umělá inteligence eliminuje profesi programátora, vše je zde dočasně. Obecně se považujeme, za člověka, a pokud je nás mnoho tak jsme lidé.

Toto označení je podle mě chybné, a mělo by se změnit tak, aby optimálně popsalo to, co opravdu jsme? Nejčastěji se urážíme neslušnými slovy jako; vůl, svině, idiot, blbec, pitomec, kurva atd. taky často používáme označení podle toho, na co si právě hrajeme, a tak jsme; prezidentem, králem, ředitelem, diplomatem, senátorem, doktorem, profesorem atd. Prostě nemáme v tom jasno, a tak nevíme, co jsme a kdo je ten druhý? Taky je zde používání; jmen, příjmení, titulů, přezdívek atd. tento identifikační systém, taky není optimální. Po dlouhých úvahách jsem dospěl k tomu, že každý člověk je jenom statistické číslo, něco jako je třeba naše rodné číslo, pod kterým jsme zde centrálně evidování. Ostatně nejde zase o nějak nový nápad, protože v koncentračním nacistickém táboře, se lidem na ruku tetovali čísla. Tím by se vyřešil konečně problém s identifikací lidí, každý dostane pod kůži identifikační globální číslo, a nebudeme už potřebovat; průkazy, karty, klíče atd. místo přezdívky GVKB, zde uvedu jenom číslo; 901 258 147 021 v jednoduchosti je funkčnost.

Nebo si naivně myslíte, že nejste jenom ubohým statistickým číslem, v tomto globálním konzumním Matrixu. Od vzniku internetu, jsou na internetu časté diskuse, o naprogramování umělé inteligence, proč zde pořád ale není umělá inteligence, kde je zakopaný pes? Inteligence je tam, kde je složitost, kterou nezvládne program, inteligence dokáže zvládnout to, co je v nějaké specializaci složité, je to díky citlivosti k problémům, které je třeba zvládnout. Citlivost znamená rozsah vnímání, programy nemají široký rozsah vnímání, a tak nejsou inteligentní, zde je příčina toho, proč selhává naprogramování umělé inteligence.

Bezcitný člověk řeší problémy násilím, citlivý člověk se snaží problémy vyřešit bez násilí pomocí inteligence, podívejme se na imigranty s tmavou pletí, co mají malou inteligenci a problémy řeší většinou násilím, proč je tak veliký problém je začlenit do moderní civilizace? Inteligence je talent na nějakou specializaci, talent se musí rozvíjet mnoho generací, proto je nemožné imigranty začlenit co moderní civilizace, začlenění je záležitost mnoha generací. Je to jako s vývojem Windows, neustále přicházejí nové verze Windows a stejné to bude i s vývojem umělé inteligence, veliké problémy se řeší velmi dlouho to je logické.

Je to marnost hledat nějaké zázračné zkratky, díky kterým se nám podaří urychlit vývoj umělé inteligence, je to jako studium vysoké školy, které taky nejde urychlit. Inteligentní člověk je sociální, a idiot je asociální, podívejme se na prezidenta, je on inteligentní, nebo je to idiot? Vládnou nám asociální idioti a následkem je zde nezaměstnanost a bída, je třeba nahradit politiky a byrokraty za umělou inteligenci, a tak zde konečně zmizí bída a nezaměstnanost. Tento svět je už jenom o tajných agentech, každý profesionál je svým způsobem tajným agentem, a tajní agenti se rozdělují na specializace a kategorie, každý máme svoje tajemství a snažíme se získat tajemství, co zde mají cizí lidé, mlčeti zlato, to je zásada všech tajných agentů, pokud tajný agent už musí mluvit, tak on lže, nebo říká dezinformace.

Pravda byla tajnými agenty zabetonována dokonale, aby se k ní nikdo nepovolaný už nikdy nedostal, všemu zde totiž vládne svatá lež, kterou naivně považujeme za svatou pravdu. Ježíš Kristus byl dokonalým tajným agentem, i když jej ukřižovali tak on vstal z hrobu, jak to on dokázal? Ježíš Kristus je totiž jenom pohádkou pro dospělé, a v pohádkách jsou běžná kouzla a zázraky, papír se nečervená studem, proč lidi považují pohádkovou postavu za reálnou postavu? Lidi touží mnoho po mesiáši, který je spasí před hříšným životem v konzumním očistci, a když zde nejsou praví mesiáši tak se lidi spokojí s falešným mesiášem, je to jako když nemáme pravé drahé dřevo, tak se spokojíme s levnými dřevotřískovými deskami.

Levné náhražky stvořili svět, ve kterém je; rychlé občerstvení, rychlé nakupování na internetu, rychlé cestování letadly na dovolenou, rychlá smrt od střelné zbraně atd. jsi pomalý máš padáka, svět potřebuje rychlé profesionály, vyždímat zaměstnance a potom je vykopnout, a nabrat nové zaměstnance, o tom je moderní konzumní globální zaměstnavatel. Lidi nadávají na notebooky, že jim dlouho nevydrží, když jim někdo řekne, tak si nech sestavit počítač, a ten ti vydrží bez poruchy dvacet let, tak lidi říkají, že nutně potřebují přenosný počítač. Já jim říkám, stačí vám veliký telefon, a nepotřebujete sebou tahat všude těžký notebook! Amatérismus je rakovinou moderní ekonomiky. Mnoho amatérů by chtělo dělat profesionální práci, je častou chybou, že je jim to často umožněné, a následky jsou katastrofální, je třeba se ptát, proč kontrola profesionální práce selhala?

Problém je amatérská kontrola, amatérismus je rakovinou moderní ekonomiky, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, vědy, techniky, filosofie, umění, náboženství, školství, rodiny, psychiky atd. Nejsme tak bohatí, aby na místech, kde mají být profesionálové, byli amatéři. Tam kde je čistý kapitalismus, tam na místech pro profesionály nejsou amatéři, tam kde je feudalismus, tam na místech pro profesionály jsou amatéři, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál. Podívejme se na stánky, co jsou na internetu, zde je mnoho stánek, co dělali amatéři za plat profesionálů. To že někdo má vysokou školu v oboru, neznamená ještě to, že je on profesionál, na kterého se lze spolehnout!

Tak jako po ideologických převratech jsou běžné čistky tak se musí i u nás udělat konečně čistka, která eliminuje amatéry, co sedí na místech pro profesionály. Zavedou se u nás povinné každoroční certifikace profesionality pro všechny vysokoškoláky, pokud někdo certifikaci nezvládne, tak bude muset opustit svoje zaměstnání, a zvolnit místo tomu kdo má certifikaci. Je třeba tučným kaprům vypustit jejich rybník, když na to nemáš tak dělej to na, co máš, stát nemůže být zaopatřovacím ústavem pro staré amatéry.

%d bloggers like this: