Přeskočit na obsah

Vyšlechtěné úspěšné krysy rozhodují o nás bez nás

  • V

Neustále lidi hledají smysl života, a tak vychází mnoho knih a je na internetu mnoho stránek které nabízejí smysl života, jenže to jsou teorie, co v praxi nefungují, v praxi funguje jenom protekce, pokud by zde pro lidi nebyla možná protekce tak by naše civilizace evolučně nevznikla, nebo by po zákazu protekce zanikla.

Pravda a láska je o protekci, zvířata nemohou vytvořit vyspělou civilizaci, protože zde není možná protekce. Protekce je v lidské civilizaci pevným bodem, kolem kterého se vše točí, za vším tedy není žena nebo peníze, za vším je protekce, a tak zde není komunismus ani kapitalismus, ale je zde všude protekcionismus.

Pokud stará ideologie založená na protekci evolučně zanikne, tak jí brzo nahradí nová ideologie založená na protekci, místo víry v boha věříme ve stát, změnil se povrch a pod povrchem je pořád protekce pro ty co zastupují stát nebo organizaci.

Každý běží krysí závody a vyšlechtěné úspěšné krysy rozhodují o nás bez nás, ubohé krysy skončili ve vězení nebo jako bezdomovci, spravedlnost pro kariéristické krysy je jenom ve smrti. Blbou náladu zde mají ubohé krysy, co neuspěli v krysích závodech, jenže civilizace se začíná rychle měnit a brzo zde bude umělá inteligence a autonomní roboti.

Lidi se odsunou z civilizace do rezervací a tím u lidí skončí protekce, protože každý člověk bude mít od narození do smrti nahý zadek a bude jíst z ruky do huby. Proč platit lidem za práci peníze, když roboti pracují zadarmo, v rezervacích se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globálně nenásilně genocida.

Nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy. Když lidi neumí používat antikoncepci tak se to vyřeší jinak, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, bylo a bude. Z pohledu evoluce není důležité, jestli zde genocida eliminuje lidi za sto let nebo za tisíc let, pro evoluci je milion let jako pro člověka jedna minuta.