V minulosti lidi věřili na boha, který je svatým symbolem

Vše se dneska digitalizuje a optimalizuje, jak by vypadala návštěva virtuální psychiatrické nemocnice? Představuji si fórum na internetu, které je anonymní, a tak zde mohou psychicky nemocní lidé psát příspěvky a na příspěvky odpovídat. V mnohém to připomíná fotografování pomocí telefonů, kdy se lidi fotografují před nějakým populárním pozadím, aby ostatním ukázali, že tam skutečně byli a jak si to tam užívali.

Z lidí se díky anonymitě stali bezcharakterní herci, co mají psychické problémy, protože nejsou díky protekci populární. Vše se točí v anonymní společnosti okolo protekce, sociální sítě na internetu nabízejí iluzi protekce, máte zde mnoho obdivovatelů a připadáte si jako celebrita, je to jako když jste se opili, a tak zmizela na krátkou dobu vaše psychická nemoc.

V minulosti lidi věřili na boha, který je svatým symbolem, dneska věříme na prezidenta, který je politickým symbolem, zítra budeme věřit na umělou inteligenci, která je digitálním symbolem, vše je zde o tom, co milujeme, a tak v to i slepě dočasně věříme. Nevěřte na pitomosti, věřte na svoje schopnosti, pochopte že dobrotu si musí každý symbol zasloužit, z dálky vypadá nula jako veliké číslo.

Čtěte dál

PředchozíDalší