Čím hloupější je pracující lid tím snadnější je pomocí ideologie z něj udělat loutky

Ve snaze, aby byl náš život ideální vznikli evolučně ideologie, každá ideologie je založená na propagandě a cenzuře, moderně řečeno je ideologie snaha přeprogramovat myšlení lidí a myšlení organizací podle ideologického programu.

Pyšní hlasatelé nové ideologie hlásají pokoru a zavádějí pro sebe výjimky z pravidel která hlásá ideologie, všichni jsou si rovní, ale někteří si jsou rovnější. Všechny ideologie to jsou pohádky pro hlupáky, čím hloupější je pracující lid tím snadnější je pomocí ideologie z něj udělat loutky, které ovládá ideologie v dogmatické centrální totalitě.

Nikde na světě není demokracie, všude je ideologická totalita, demokracie je utopie, protože spravedlnost a rovnost je zde jenom ve smrti. Vše je o kultu, který se uctívá a kult je lidem vzorem který kopírují, nejprve zde byla kultem příroda, potom se stal kultem bůh, a dneska je kultem prezident republiky, v budoucnosti bude kultem digitalizace.

Vše jistě evolučně směřuje k; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, digitalizaci, robotizaci atd. to bude mít za následek nedostatek peněz pro lidi, z lidí se tak začnou stávat ubožáci co budou žít uboze daleko od civilizace stylem z ruky do huby.

Hodnota průměrného člověka rychle klesá, protože je nahrazován za stroje a programy, pokud by se v současnosti propustilo v EU polovina nehodnotných zaměstnanců tak by se to na výkonu EU neprojevilo! Polovina zaměstnanců v EU je pro zaměstnavatele jenom ekonomickou zátěží, nejhorší je situace s hodnotou u lidí, co mají maturitu a vysokou školu.

Čtěte dál

PředchozíDalší