Přeskočit na obsah

Protekce vytváří závislost stejnou jako tvrdé drogy

  • P

Je pro člověka možné poznat a pochopit boha? Nejprve k tomu, co je to bůh? Z vlastností poznáme to, co je to bůh, všechny vlastnosti, které má bůh má jenom svatý symbol, symbol slouží k tomu, aby pomohl k vyřešení toho, co by jinak nešlo bez symbolu vyřešit, symbolem je nula v matematice nebo dopravní značka atd. symbol funguje často jako kouzlo které dokáže zázraky. Ježíš Kristus se stal pro věřící symbolem svobody pro otroky.

Neustále je zde konflikt mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, protože pro ty, co jsou dole nemá život smysl. Proč je u lidí snaha zastupovat boha? Je to stejné jako když chce elita, co nám vládne zastupovat stát, ten, kdo se stává zástupcem boha nebo státu, tak získává protekci, kterou si nezaslouží. Protekce vytváří závislost stejnou jako tvrdé drogy, jakmile někdo přijde o protekci, tak se z toho psychicky zhroutí! Podívejme se třeba na volbu prezidenta republiky, kde ti, co neuspěli se z toho psychicky zhroutili, protože šlo o egoistické psychopaty.

Vše je zde o konkurenci a následkem byl vznik protekce pro ty co jsou nahoře, protekce má za následek problémy, na které není řešení, a tak dochází neustále všude k tomu, že se časem hroutí; ideologie, organizace, podniky, státy, korporace, unie, totality atd. Pokud nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory tak zde už nebudou problémy s protekcí a korupcí, tím skončí temná doba, ve které nebyla pravda a láska.