Přeskočit na obsah

To, co není živé nemůže onemocnět a zemřít, protože zde není závislost

  • T

Okouzlí vás; zboží, služba, politika, náboženství, filosofie, věda, technika, umění, celebrita, dovolená, jídlo, pití, sex, porno, kniha, film, televize, internet, mobilní telefon atd. jenže toto okouzlení funguje, dočasně! Sejde z očí a sejde z mysli, o tom to je, myslíme na to, co je nám blízké! Nemoc je následek toho že účinek něčeho časem zmizel a dostavila se tak zdravotní krize, jsme na mnohém fyzicky a psychicky závislí!

To, co není živé nemůže onemocnět a zemřít, protože zde není závislost, bůh není živí, a tak není na ničem závislý, proto je nesmrtelný a není nikdy nemocný, bůh to je svatý symbol, něco jako nula, která je matematickým symbolem. Neustále je zde snaha v nás vytvořit závislosti, aby nás potom závislosti ovládali, nejsou to jenom závislosti na cigaretě a pivu, je zde i velmi mnoho jiných velikých závislostí, které s námi manipulují jako s loutkou.

Nedokážeme existovat bez závislostí! Bolí vás hlava, protože máte plnou hlavu problémů se závislostmi, vše je příčina a následek. Kouzlo funguje dočasně! Vše v nás a okolo nás to je hra ve které je snaha být úspěšný, jenže úspěch je možný díky tomu že konkurent neuspěje, každý nemůže být úspěšným, někdo musí být neúspěšný! Pandemie, ve které zemřelo mnoho lidí byla hra o úspěch v rovině parazitujících virů, mír je iluze, protože dobrota je žebrota!

Dospělost přichází, když se z optimisty stane pesimista, který pochopí to, že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, z dálky může peklo vypadat jako ráj a čert z dálky může vypadat jako anděl. To ten minulý prezident byl čurák, co byl v píči, já nejsem čurák, co je v píči, o tom to je, že každá mediální popularita je zde dočasně a jenom daně zde jsou trvale, jak by to zde vypadalo, pokud by zde nebyli; daně, clo, zákony, předpisy, tresty atd.