Přeskočit na obsah

Výhody jsou zázračným lékem na všechny naše problémy

  • V

Uživatelé Matrixu zbytečně mnoho amatérsky chybují a plýtvají časem a hodnotami, protože nemají k dispozici na vše kvalitní polotovary. Polotovar je jeden z největších evolučních vynálezů, polotovary používá vesmír a příroda už mnoho miliónů let, člověk není tedy prvním systémem, který používá ke svojí existenci polotovary. Podívejme se na proces rozmnožování lidí, tento složitý genetický proces je možný díky polotovarům, stejně tak i proces získávání informací a programů abychom mohli být profesionály v nějaké specializaci je založen na polotovarech. Morálka, pravidla, normy, zákony, předpisy, pověry, pohádky, rituály, symboly, umění, filosofie, politika, ekonomika atd. to vše jsou programové a informační polotovary, díky kterým lze poznat co je správné a co je chybné.

Z díla se pozná tvůrce polotovaru, evoluce má dost času na to, aby poznala, který polotovar je správný a který je chybný, každý chybný polotovar evoluce eliminuje a recykluje. Podívejme se třeba na knihy, kolik knih je populární déle než deset let, je to jenom 1 % knih a 99 % knih je populární jenom krátkou dobu a potom jsou knihy evolučně eliminované a recyklované. Ovšem kdo ještě dneska čte knihy vytištěné na papíru, když je zde internet, kde máme k dispozici mnohem lepší informace, než jsou v knihách a jsou zde k dispozici i odkazy, a je zde někdy i video které pomáhá k pochopení něčeho složitého. Pořád v Matrixu platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, pokud uživatelé Matrixu dostanou levné a kvalitní polotovary velmi rychle a snadno tak následkem bude to že se eliminují chyby v Matrixu, a uživatelům Matrixu bude líp, a tak nebudou už existovat v očistci a budou existovat v ráji kde se nelže a nekrade.

Vybíráte zboží nebo službu a můžete na internetu použít srovnávací systémy, které umí porovnat hodnoty u zboží nebo služby rychle a zadarmo, můžete tak porovnat; ubytování na hotelu, automobily, fotoaparáty, mobilní telefony, pračky atd. nic nového pod sluncem, naše inteligence dělá to samé už od té doby, co jako lidi zde existujeme, zavedli jsme dokonce i známkování ve školství, logicky se bude porovnávání evolučně vyvíjet, aby vše lépe fungovalo.

Dostanete kouzelné digitální brýle se sluchátky, a tak budete v neustálém kontaktu s digitálním systémem, který vám bude pomáhat s porovnáváním, podíváte se na cizího člověka venku a okamžitě se o něm vše dozvíte, stejně tak se cizí lidi vše o vás dozví, jakýkoli pokus o to být pokrytcem bude naivní a marný, ženy už nebudou utrácet peníze za hezké oblečení nebo za plastické operace, obchodníci a politici nebudou utrácet za reklamu.

Budete chtít přijít na nějakou stránku na internetu, ale budete tam mít zablokovaný přístup, protože jste byl globálně umělou inteligencí vyhodnocen jako troll a o trolly stránky a sociální sítě nestojí. To bude teprve začátek nové digitální civilizace, protože umělá inteligence bude neustále vše optimalizovat na kost, v další vlně bude odsun vadných lidí mimo civilizaci do rezervací, kdy rezervace budou hlídat programy a stroje, návrat zpět do civilizace bude nežádoucí a nikdo z rezervace neuteče, tak jako to udělal u nás Jiří Kajínek.

Realita to je naprogramovaný evoluční proces, ve kterém je každý inteligentní systém levným dočasným materiálem, na složité evoluční pokusy, smrt to je konec pokusu a po smrti zde už nic není, očistec a ráj to jsou pohádky pro naivní hlupáky. Je to tak snadné nahradit pravdu a lásku za lež a nenávist jenže následkem je očistec plný šílených neznabohů, komu není rady tomu není pomoci, je třeba konečně začít bojovat s chybami v nás a okolo nás tím že budeme lidi digitálně neustále sledovat a trestat je za jejich chyby, nebudou pro nikoho výjimky a imunita, padni, komu padni, vadní jedinci se přemístí do převýchovných táborů kde se jim budou věnovat specialisti na převýchovu.

Už zde nebudou problémy s šílenými neznabohy, lidi pochopí že se chybovat nevyplatí. Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít, vyčistíme realitu od lží a nenávisti, skončí dlouhé evoluční období, ve kterém nám vládli všude jenom mocní a bohatí šílení neznabozi. Z díla poznáváme tvůrce, podívejme se na dílo lidí na internetu, většina obsahu internetu byla vytvořená šílenými neznabohy, a proto mají návštěvníci internetu blbou náladu a to řeší konzumací cigaret a piva. Zavedou se povinné roční průkazy na internet, takto z internetu konečně zmizí šílení neznabozi, nejde zde o globální totalitní diskriminaci, ale jde zde o to, aby pravda a láska globálně zvítězila nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Výhody jsou zázračným lékem na všechny naše problémy. Toužení způsobuje psychické soužení, příčinou našeho toužení je to že nemáme výhody, podívejme se na zániky; civilizací, kultur, organizací, podniků, hnutí, atd. příčinou je vždy nedostatek výhod, místo výhod je zde mnoho náhražek, jako je; sen, pohádka, náboženství, sekta, politika, filosofie, reklama, škola, drogy, rodina, televize, internet, knihy, mobilní telefon, atd.

Výhodné je být nahoře v ekonomickém ráji a nevýhodné je být dole v ekonomickém očistci. Je to jako ve sportu, na startu je tisíc sportovců a v cíli je první jeden sportovec a on je slavný a bohatý, všude je konkurence i v přírodě si vše živé konkuruje a život zde tak krutým bojem o holou existenci často je, dobrota přeci žebrota je. Výhody se získávají pomocí optimální strategie, vše je o tom čemu dáváme dlouhodobě protekci, budoucnost je vytvářená současnými rozhodnutími, jak si to uděláš, takové to i v budoucnosti máš.

Teorie v praxi nefungují, protože teorie vycházejí z ideální situace, na kterou jsi ideálně připraven, realita není ale pro nás ideální ani není člověk ideální, vše je zde jenom dočasný programový dočasný experiment, realita je iluze vytvořená pomocí virtuální simulace. Pokud díky pandemii nebo válce zemře mnoho lidí tak je to jenom dočasná chyba v Matrixu.