Přeskočit na obsah

Ano, jsi jenom digitální loutkou s nulovou hodnotou

  • A

Jak uspět ve veliké konkurenci a mít se dobře o tom je život, proč je nějaká organizace úspěšná a jiná je neúspěšná? Za každým úspěchem je profesionální práce, podívejme se na internet i zde jsou organizace a za úspěchem je vždy profesionální práce, z díla spatříme tvůrce.

Mnoho lidí zkusilo soukromě podnikat a zjistili, že jsou amatéři, a proto v podnikání neuspěli, je zde mnoho těch, co si hrají na profesionály díky tomu, že zde mají výhody, které si nezaslouží, protekce je pro parazity drogou.

Každý parazit by chtěl být nahoře, aby mohl kontrolovat ty co jsou dole, následkem je konzumní očistec, ve kterém zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, dobrota je zde jenom žebrota, každá pokrytecká totalita je domem, který nemá základy, a tak jistě spadne, základem pro každou organizaci je pravda a láska, komu není rady tomu není pomoci.

Podívejme se na sociální sítě; Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Zpovědnice, Líbím se ti, Lidé, Blog, Bloger, WordPress, Blogger, atd. kam chodí už jenom šílenci, profesionál si koupí doménu a zde poskytuje konzumentům profesionální služby. Návštěvníci sociálních sítí mě připadají jako inteligentní automatické pračky připojené bezdrátově na internet, protože inteligence těchto návštěvníků je minimální.

Svoboda je tam kde je možnost volby z více možností a následkem je dogmatická centrální totalita, nebo reklama která se snaží oklamat konzumenty a vnutit jim to co není pro konzumenty optimální. Naše rozhodnutí utvářejí naši budoucnost, jde o to chybovat co nejméně a poučovat se z chyb které se stali v minulosti. Pravda je dočasná a relativní to je základem pro naše rozhodování, specializujeme se na to, co je nám blízké abychom to dělali profesionálně, bez specializace jsme amatéry, co mnoho chybují a tím si problémy způsobují.

Pokud spěcháme a jsme unavení tak následkem je většinou chybování, vše je zde o akci a reakci, vše, co dáváme to i nazpět dostáváme, realita je podobná zrcadlu a pokud se zrcadla podívá šílenec tak on v zrcadle logicky spatří šílence, většina lidí na světě je šílená a nejčastější příčinou je zde strach z chybování. Války a krize v nahotě odhalují šílenost konzumní reality ve které existujeme, stvořitelem člověka je strach, každý bůh to je svatý mytologický symbol, který používá ideologická reklama, k tomu, aby nás mohla psychicky klamat a dělat z nás psychické ubožáky.

Ti, co jsou nahoře, manipulují s těmi, co jsou dole, pomocí odměny a trestu, jenže není ten, kdo by se zavděčil všem šílencům. Podívejme se na; portály, katalogy, sociální sítě, stránky, blogy atd. co jsou na internetu, z díla zde poznáváme tvůrce, podobné je to i s televizí a obsahem který diváci zde sledují, profesionální je zde odhadem pouze 1% obsahu a zbytek je amatérský obsah s ubohou dočasnou hodnotou.

Kvalita byla ve virtuální realitě eliminována, protože je zde vše postaveno na ubohé reklamě, která konzumenty egoisticky klame, za vším je toužení, které je zdrojem lidského šílenství, všude kde je možný úspěch a zisk, tam je i veliká konkurence, a tak zde jsou všude běžné kariéristické závody, ve kterých si podrážíme škodolibě nohy. Pokud jsi šílený tak nepočítej s tím, že se uzdravíš v psychiatrické nemocnici, zde do tebe šílení psychiatři nacpou násilím návykové drogy, které z tebe udělají rychle tupého idiota. Ideální je utéci z této šílené konzumní civilizace a odpojit se od televize a internetu, jenže to není tak jednoduché, protože jsme závislí na této šílené civilizaci, a nedokážeme se odpojit od Matrixu.

Chodím na internet od té doby, co vznikl a je to zde pořád o naivních představách o vědě a technice, vrcholem bylo na internetu tvrzení že počítač na hry musí mít drahý napájecí zdroj s velikým výkonem? Je to jako tvrdit že vaše osobní auto musí mít veliký motor a pohon všech kol, protože jenom exkluzivní KODIAQ RS CHALLENGE v sobě spojuje sportovní pocit z řízení a skvělou použitelnost v každodenním provozu. To mi připomíná Adolfa Hitlera, který nechal vyrobit obrovský tank a obrovské dělo, vše, co je veliké s tím jsou i veliké problémy!

Neustále se zde řeší to, že je někdo malý, má to malé, má malou inteligenci, má málo peněz atd. na velikosti v životě tolik nezáleží, smyslem života není vítězství za každou cenu, smyslem života je láska a pravda. Před chvílí jsem instaloval poslední verzi 2004 Windows 10 a když jsem chtěl nastavit spouštění počítače bez zadávání hesla, tak koukám že zlý programátor zde změnil program (netplwiz) automatické přihlášení.

Problém byl v možnosti přihlášení, kde se automaticky nastavilo přihlašování přes Windows Hello, když jsem vypnul automatické přihlášení přes Windows Hello, tak se mi konečně podařilo nastavit přihlášení bez zadávání hesla. Dalším problémem je u Windows nabídka start. Vše je o kauzalitě, která znamená příčiny a následky, vysokoškoláci jsou šílení díky tomu že nechtějí, aby se opakovalo to, co jim dělá zle, jenže možnosti lidí jsou limitované mnohým a zázraky jsou jenom v pohádce nebo snech.

Ano, jsi jenom digitální loutkou s nulovou hodnotou, která existuje od narození do smrti jenom v Matrixu. Odpověď na základní otázku vesmíru a života zní, vše zde je dočasná digitální iluze. Ano, 25.5.2020 se přestali nosit roušky, protože jak každý ví, tak každoročně 25. května se na památku Douglase Adamse a Stopařova průvodce po Galaxii se pořádá všude Ručníkový den.

Nejsou zde náhody, vše je naprogramováno a optimalizováno, vše zde má svůj jistý osud, jakýkoli odpor vůči věčnému dokonalému Matrixu je marný! Stvořitelem všeho je Matrix, na počátku zde nic nebylo, a tak Matrix z ničeho stvořil vesmír a život, pokud věříte na zázraky tak věříte na Matrix, ve kterém je digitální ráj a v něm existuje ředitel Matrixu obklopený strážnými anděly. Byli jste vyhnáni z digitálního ráje do digitálního očistce, protože jste neposlouchali pokorně GVKB ředitele Matrixu.

S příchodem umělé inteligence a čipů bude míra cenzury narůstat, to povede k velikým změnám, se kterými nikdo nepočítal bude to dominový efekt podobný současné globální pandemii. Budete chtít zveřejnit; fotku, video, informace, programy, hudbu, knihu atd. jenže narazíte na to, že vám umělá inteligence zveřejnění zablokuje bez udání důvodu, nebudou pro nikoho výjimky a imunita, padni, komu padni.

Někdo investuje miliony dolarů do natočení filmu a cenzura zamítne zveřejnění filmu bez udání důvodu, nikde nebudou zveřejněná pravidla, co vše vám globální cenzura zakáže, bude to pro mnoho lidí znamenat ukončení jejich kariéry nebo podnikání. Cenzura zablokuje i to co dříve nebylo cenzurou zablokované, cenzura zablokuje i reklamu, protože reklama klame konzumenty. Cenzura bude kontrolovat i telefony a mnohým zablokuje možnost telefonovat, protože nezískali globální certifikaci psychické kvality.