Přeskočit na obsah

Díky globálnímu sdílení zde konečně zvítězí pravda a láska

  • D

S příchodem internetu začalo docházet k tomu že telefony dostali operační systém a mají mnoho programů které z telefonů dělají univerzální přístroj a tak už není telefon prioritně na telefonování, naštěstí zde jsou v prodeji tlačítkové telefony ve kterých není operační systém a tyto telefony dobře slouží na telefonování. Mnoho lidí se nechá nalákat na to že jim výrobce telefonu slibuje to, že telefon dokáže zázraky a nahradí fotoaparát a notebook, sliby se slibují a jenom blázni se radují krátkou dobu, než poznají to že telefon nenahradí fotoaparát ani notebook. Ideální je kombinace tlačítkového telefonu, fotoaparátu, notebooku, smiřte se s tím že univerzálnost u drahých mobilů je jenom nouzové řešení, které nemůže nahradit fotoaparát a notebook.

Telefon je na telefonování a není na sledování internetu a hraní her, pokud chcete sledovat internet a hrát hry můžete si pořídit tablet. Některé moderní telefony jsou už veliké tak jako tablety ovšem na telefonování se moc nehodí. Telefon co má klávesnici je levný a dlouho vám vydrží nabitý, ovládání je zde jednoduché a pokud se telefon rozbije nebo jej ztratíte tak se nic neděje. Vykašlete se na to co vám tvrdí reklama o telefonech, reklama váš klame a nutí vám drahé veliké telefony které musíte pořád nabíjet. Výborné jsou tlačítkové telefony které se sklápějí podobně jako notebooky, říkáme jim véčkové telefony.

Tak jako je zde sdílená ekonomika, kdy sdílíme to, co je drahé a málo to využíváme a tak je to lépe ekonomicky využíváno, potřebujeme vytvořit globálně digitální sdílenou politiku, kdy budeme sdílet zákony a morálku tak, abychom je lépe globálně využívali, skončí tak pokrytecké politické strany a skončí i chození k volbám, kdy jsou na kandidátkách jenom staří kariéristi.

Vše bude řešeno jenom přes internet v mobilních telefonech a notebooku, budou to moderní aplikace s umělou inteligencí podobné aplikacím jaké se používají ve sdílené ekonomice, kdy už nepotřebujeme klasické drahé hotely a klasické drahé taxislužby. Ostatně nic nového pod sluncem, ve smečce je sdílená ekonomika a sdílená politika běžná už mnoho miliónů let a vše zde optimálně funguje.

Díky internetu přijde doba sdílení, budeme i sdílet svoje děti a tak zde už nebudou alimenty, vznikne sdílené partnerství a tak rodina konečně zanikne. Co bylo, to bylo, budoucnost je o sdílení, co jsou to sociální sítě jako je Facebook nebo YouTube, jsou to moderní aplikace které nám umožňují sdílení.

Skončí doba svatého kultu osobnosti, už se nebude vyhlašovat státní smutek, protože umřel starý nemocný prezident, který zde stejně byl jenom na kladení věnců a neměl žádnou možnost, lidem zajistit to že se budou mít lidi lépe. Díky globálnímu sdílení zde konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné digitální časy.

Na stránce se změnil obsah a tak vás starý odkaz nasměroval na chybovou stránku 404, proč je chybová stránka bohem? Na chybové stránce není žádný zajímavý obsah, bůh je jenom mytologický symbol, který je použit tam kde není žádný obsah. Každý zajímavý obsah na stránce je zde dočasně, protože nabídka informací nebo zboží se mění podle situace a jenom chybová stránka 404 se nemění od vzniku stránky! Když vám někdo neumí odpovědět, tak vás odkáže na boha a tak se ocitnete na chybové stránce 404.

Svaté knihy neumí odpovědět věřícím a tak je neustále odkazují na boha, proč svaté knihy neumí optimálně odpovědět těm co věří na zázraky a kouzelníky. Pravda a láska je nahá a my se za nahotu stydíme a proto jsme byli vyhnáni z psychického ráje do psychického očistce. Pokud by zde nebyli chybné odkazy, tak by zde logicky ani nebyli chybové stránky 404, a tím by zde nebylo náboženství a bůh, vše zde jsou příčiny a následky, ptáme se chybně a tak se dostáváme na chybnou stránku, musíme se naučit tomu, jak se ptát správně a tak se nedostaneme na chybnou stránku. Správná otázka, která vás nedostane na chybnou stránku zní, kdy konečně všude zvítězí dobro nad zlem!

Přiznejme si konečně že čas a prostor kde každý existuje není optimální, je snadné kritizovat chyby které jsou v času a prostoru, je těžké společnými silami začít pracovat na tom aby byl čas a prostor optimální a tak i naše existence zde byla optimální, jak si to uděláme takové to i máme to platí jak pro jedince tak i pro organizace, nikdo nebude stát opodál jako pozorovatel každý se profesionálně zapojí do procesu optimálních změn které eliminují chyby v nás a okolo nás.

Bude to práce na dlouhou dobu veliké systémové změny logicky trvají i velikou dobu. Začneme tím co je zde největší chybou, tou největší chybou je to, že nemáme vše pod optimální kontrolou, pandemie v nahotě odhalila to že nemáme vše pod kontrolou, pokud neprovedeme optimální změny tak bude následovat druhá vlna pandemie která eliminuje většinu lidí na světě protože nový virus bude dokonalý a nebude mít z nedokonalými lidmi slitování.

Každý virus napadá jenom vadné jedince, kvalitní jednici se nemusí bát zlých virů protože jsou odolní vůči virům. Většina lidí na světě patří do kategorie vadný jedinec a stejně tak i většina organizací na světě patří do kategorie vadná organizace, to jistě musí mít nějakou příčinu! Tou příčinou je vzdálenost ke zdroji, podívejme se na strom on je blízko zdroji a tak zde nejsou chyby, jak to uděláme aby byl každý člověk a každá organizace blízko zdroji?

Budeme lidi a organizace digitalizovat a převádět do virtuální reality, používání genetického těla a používání oblečení a věcí to je začarovaný kruh který nemá řešení, každá víra hlásá toužení je soužení, pokud nebudeme mít těla a věci tak už zde nebude toužení a soužení, každý bude jenom programem ve virtuální realitě a i organizace budou jenom programem ve virtuální realitě, místo plození dětí pomocí sexu se budeme rozmnožovat pomocí kopírování programů, co bylo, to bylo soudruzi, teď jsem ředitelem Matrixu.