Neustále nás reklama klame, a pravda je jenom za peníze

Internet je o návštěvnosti, veliká návštěvnost je tam kde je správný obsah, co je to správný obsah stránky? Správný obsah je hodnotný a originální, pokud obsah zkopírujete tak to vyhledávače poznají a tak bude váš obsah chybný! Nestačí si myslet to že váš obsah který jste vytvořili je správný, to musí posoudit vyhledávače a návštěvníci, nabízíte to co nabízí konkurence a tím pádem je o váš obsah malý zájem.

Zaměřte se na něco co nenabízí konkurence a o co je na internetu zájem, všeho zkuste a dobrého se držte, jde o to aby se lidi na vaší stránku vraceli díky tomu že je zde správný obsah, lidi mohou tolerovat to že nemá vaše stránka správný vzhled ale nemohou tolerovat chybný obsah. Je dneska dokonce i možné si zaplatit lidi co budou na vaší stránce vytvářet správný obsah, ale to si můžou dovolit jenom bohaté organizace. Vytváření správného obsahu je profesionální práce a nezvládne jí amatér, z díla se u obsahu pozná tvůrce.

Pravda je pravidelnost která je; subjektivní nebo objektivní, krátkodobá nebo dlouhodobá, specializovaná nebo univerzální, atd. pravidelnost nám přináší výhody a jistoty, z dálky může často lež vypadat jako pravda, pravda zde existuje díky lži, vše je o protikladech mezi kterými je napětí, a toto napětí uvádí myšlení do pohybu. Realita to je Matrix ve kterém jsou chyby, jako ředitel Matrixu hledám způsoby jak eliminovat v tomto Matrixu optimálně chyby, zdrojem většiny chyb je experimentování, když se experimentuje tak se chybuje.

Pokud bychom experimentování zablokovali tak by byl Matrix mrtvý a nebyla by zde už evoluce, ti co v Matrixu jsou nahoře mají snahu experimentování zablokovat, aby zde nebyli chyby a následkem je zhroucení organizace kterou řídí, komu není rady tomu není pomoci, takto zanikají; kultury, civilizace, organizace, hnutí, národy, atd. ryba smrdí od hlavy, nevěřte tomu že volby mohou v Matrixu změnit něco tak, aby vám bylo lépe, vždy bude lépe jenom těm co jsou nahoře díky protekci kterou si nezaslouží. Protekce je pro psychopaty návykovou drogou, bez této drogy propadají snadno závislosti na cigaretách a slivovici.

Většina informací zde nemá hodnotu. Následkem je zaostalost a bída, dokud nebude mít každý k dispozici hodnotné informace, do té doby zde bude zaostalost a bída, podívejte se na knihy, zde je 99% informací bez hodnoty a nikdo to neřeší, u časopisů a na internetu je situace stejná. Neustále nás reklama klame, a pravda je jenom za peníze. Podívejme se třeba na to, že mnoho let chodíme do školy a přitom nás škola nedokáže připravit na život tak, abychom se měli dobře, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes v v tom že jsme praxi nahradili teorií, jenže teorie v praxi nefunguje!

Pokud je zde toužení po tom se mít lépe a tak volíme strany co nám to slinují a potom zjišťujeme že se lépe po volbách nemáme protože se mají lépe jenom ti které jsme zvolili a tak se oni dostali k výhodám které si nezaslouží. Sliby se slibují a jenom blázni se radují než poznají že je někdo škodolibě zase podrazil. Jenom z díla se pozná tvůrce, dílo jasně ukazuje kdo je profesionál a kdo je amatér. Jakmile selže kontrola tak následkem jsou problémy na které není řešení, dobrota je žebrota, perfekcionismus je založen na optimální kontrole všeho co je reálné a i toho co je zde iluzí.

Zdrojem všech našich chyb a problémů je naše tělo, jakmile díky digitalizaci už nebudeme potřebovat k ničemu genetické tělo tak bude snadné provést rychle a levě kontrolu všech inteligentních systémů co optimálně pracují pro globální virtuální realitu, díky tomu že se na něco trvale specializují. Vše co máš toho se vzdej a potom následuj svého učitele, tělo je vězením pro duši a proto má duše blbou náladu, není genetické egoistické tělo, tak není ani blbá nálada a konzumace slivovice a cigaret.

Realita není pro nás ideální protože máme genetická těla, tělo je jako mechanický psací stroj a nová doba si žádá nahradit psací stroje za notebooky, co bylo to bylo, vše co je okolo nás to jsme digitalizovali a na sebe jsme zapomněli a proto naše civilizace optimálně nefunguje, pracujeme; draho, nekvalitně, pomalu, atd. díky tomu že máme genetické tělo, jakmile budeme mít místo těla operační systém ve virtuální realitě tak budeme pracovat; levně, kvalitně, rychle, atd. pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, každý bude naskenován a potom se jeho tělo eliminuje.

V našich bytech a domech budou místo nás existovat inteligentní autonomní roboti na akumulátory, takto na věčné digitální globální časy zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí. Běž se dneska podívat na hřbitov a do krematoria ať víš co tě bude brzo čekat, vše je zde dočasným evolučním experimentem, jenom smrt je jistá, protože vše je zde dočasnou iluzí. Není to nic osobního, je to jenom o tom že evoluce nahrazuje nové za staré a zlé za dobré, život je hra podle pravidel, která určuje situace, nebo mocná elita.

Vše začalo výrobou integrovaných obvodů už před 62 lety, díky malé spotřebě elektřiny a malé velikosti bylo možné začít vyrábět přenosnou digitální techniku na baterie a akumulátory, výroba ve velkém vedla k tomu, že se začali snižovat ceny digitální techniky a tak si můžou moderní digitální techniku pořídit i chudí lidé a chudé organizace. Nabídka digitální techniky je veliká jde o; rádia, televize, mobilní telefony, tablety, notebooky, stolní počítače, fotoaparáty, video kamery, tiskárny, atd. Statisticky průměrná digitální technika je používána pět let a potom je nahrazená novou digitální technikou, jenom proto že je zastaralá a konzumenti chtějí mít moderní digitální techniku.

Kdo dneska ještě používá operační systém pro počítače, který má jenom 32 bitů, 64 bitů je dneska normou a nebude to trvat evolučně už dlouho a bude normou 128 bitů. Z velikých mobilních telefonů co mají operační systém se stali digitální fetiše, malé levné tlačítkové telefony co mají klávesnici a nemají operační systém, používají nejvíce starobní důchodci, protože jsou jednoduché a levné a nemusí řešit složité problémy jaké mají dotykové veliké telefony. S příchodem internetu vznikla; virtuální realita, počítačové hry, sociální sítě, blogování, atd. problémem internetu je to že nemáme internet pod optimální kontrolou a tak zde je mnoho problémů na které nejsme připravení, mnoho století jsme existovali v informační totalitě a najednou nám internet nabízí informační svobodu.

Přichází období digitalizace, na počátku byl telefon, který umožnil lidem lépe využívat čas, a potom přišlo; rádio, televize, počítač, internet, mobilní telefon, tablet, notebook, digitální fotoaparát, atd. většina digitálních přístrojů se vyrábí v Číně, statisticky většinu těchto drahých přístrojů používáme krátkou dobu, protože jsou zde neustále novinky, které jsou lepší než staré výrobky.

Nejde si nevšimnout toho, jak lidi mnoho používají veliké mobilní telefony, protože telefony nabízejí mnoho funkcí jako je; internet, přehrávač hudby, fotoaparát, filmová kamera, hraní her, telefonování, posílání zpráv, atd. Mobilní operátoři využívají toho, že lidi jsou mnoho závislí na telefonech a internetu a tak jsou jejich služby předražené obzvláště v naší republice jsou mobilní operátoři drazí oproti cenám, co jsou třeba v Polsku.

Digitalizace je jako oheň, který musí být pod kontrolou, na telefonování vám stačí levný mobil, který je tlačítkový a nemá přístup na internet, pro použití internetu je ideální malý notebook. Včera jsem si koupil veliký tablet, ve kterém je Android 9 operační systém a možnost tablet používat i jako telefon, to by ovšem znamenalo platit mnoho peněz trvale mobilním operátorům, což se mi rozhodně nechce a tak využívám jenom připojení přes domácí Wi-Fi připojení.

Kapitalismus je postaven na tom, aby byli konzumenti kupovat drahé zboží a drahé služby, protože zde je monopol a centralizace, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole. Snadno se peníze utrácí a těžko se peníze vydělávají.

Čtěte dál

PředchozíDalší