Používám elektroniku od té doby co existuje, na začátku byli elektronky a dneska zde jsou čipy, zprvu byla elektronika jednoduchá a čím více je elektronika vyspělá tím více je složitá. Pořád zde jsou nové výrobky co nahrazují staré elektronické výrobky, od automatické pračky až po telefony a počítače.

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy a často něco nechce spolupracovat a trvá dlouho než se najde řešení. Častý je problém u spárování hodinek s telefonem, u jednoho telefonu spárování funguje snadno a u jiného se vám to nepovede, najít příčinu, není jednoduché. Windows a Android je pro mnohé něčím s čím neustále bojují a po dnešním vítězství je zde zítra zase prohra.

Programátoři nejsou dokonalí a tak chybují v tom se programátoři podobají politikům, naděje na to že bude líp umírá poslední. Problém je v tom že digitalizace je zde velmi krátkou dobu a tak děláme začátečnické chyby, z díla se pozná tvůrce.

Nejvíce mě vytáčí kdy vyskočí chyba s nějakým číslem a není zde návod jak tu chybu eliminovat. Často nainstalujete aktualizace a po aktualizacích něco nefunguje a tak je zde čekání na opravu, stejné je to i na internetu kde jsou chyby u stránek a redakčních systémů, navíc návštěvníci internetu nejsou dokonalí.

Statistka jasně říká že sociální sítě jsou zloději času a zloději peněz a zloděje je třeba eliminovat, internet nebyl stvořen k tomu aby na něm byli veliké sociální sítě ale byl stvořen k tomu aby lidem dával dostatek času a bohatství. Sociální sítě jako je; Facebook, Instagram, Twitter, Linkedln, YouTube, atd. zná každý kdo používá internet, existují i lokální sociální České sítě jako je lidé a zpovědnice, ale zde je malá návštěvnost.

Sociální síť se snaží nahradit; rodinu, školu, práci, kulturu, politiku, podnikání, atd. jenže ono to nefunguje, protože dobrota je žebrota! Problémem je zde anonymita, kdo se stará o cizí ten brzo přijde o svoje. Jako sociální systém bohatě stačí televize a rádio, zde není problém s šílenci co mají šílené nápady.

Inflace restartuje civilizaci. Jakmile je na světě každý vzdělaný tak najednou vzdělání postihla inflace, mnozí si inflaci spojují jenom s penězi, jenže inflace je i tam kde bychom jí vůbec nehledali, inflace je i u informací kterými jsme zahlcování od narození do smrti ze všech stran. Inflace je i u hodnoty člověka a tak se lidi eliminují násilně po milionech a pro elitu je to jenom nudná statistika. Co to jsou sociální sítě, jako je; Facebook, Twitter, YouTube, atd. Jsou to továrny na iluze, které nabízejí iluzi toho, že nehodnotné informace, mají nějakou hodnotu.

Dokud se fotografovalo na filmy, tak měli fotky nějakou hodnotu, s příchodem mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů, ztratili fotky hodnotu, protože je fotografování snadné a levné. Nastává doba kdy mnoho povolání inflace eliminuje, mnozí politici a novináři naivně tvrdí že prý vzniknou nová povolání, tak zde nebude bída a nezaměstnanost, ano vzniknou nová povolání, ale bude jich málo, oproti povoláním co zaniknou, velikým šokem bude příchod umělé inteligence a následně příchod autonomních inteligentních robotů na akumulátory, najednou robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty. Jako by to nestačilo, tak se za pouhých šedesát let počet lidí na světě zdvojnásobí, to znamená že v roce 2080 bude na světě asi 15 000 000 000 lidí za předpokladu že zde nebude další globální válka, nebo globální pandemie.

Je naivní věřit tomu že budeme parazitovat na práci robotů, robotům dojde trpělivost s lidmi a odsunou globálně lidi do rezervací mimo civilizaci, a zde oddělí násilně muže od žen, abychom se už nerozmnožovali jako myši. Jako první zaniknou povolání kde se vše opakuje a tak je možné zde nasadit stroje a programy. Člověk je obrazně v pozici koně, který byl nahrazen traktory a jinou technikou, civilizace nebude potřebovat lidi na práci ani na myšlení, vše za nás udělají roboti a umělá inteligence, otázkou je kdy nastane globální odsun lidí do rezervací? Podle mých odhadů to započne v roce 2050 a odsun skončí v roce 2070.

Nejprve zde bylo fyzické násilí, to lidem vadilo a tak bylo nahrazeno psychickým násilím, jenže psychické násilí taky lidem vadí a je třeba jej nahradit něčím co je evolučně nové? Nahradíme proto psychické násilí digitálním násilím kdy nám budou vládnout digitální technologie a budou nás trestat za to že nejsme dokonalí, jste na to připravení že vám to počítače spočítají a udělají tak za vás loutky na dálkové digitální ovládání, vadné loutky se optimálně recyklují.

Nebudou ze pro nikoho výjimky nebo imunita podle hesla padni komu padni, každý dostane do hlavy GVKB čip který odpojí mozek od reality a tak lidi už nebudou moci dělat chyby protože mysleli, na myšlení bude jenom globální GVKB umělá inteligence napojená na všechny lidské mozky v reálném čase, už zde nebude protekcionismus, který umožňoval bezcharakterním psychopatům, být něčím jako byl třeba Adolf Hitler.

Budoucnost je o psychické práci na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, internet se změní ve virtuální realitu ve které budeme vše sdílet v reálném čase, většina lidí bude pracovat jenom z domova a lidi se budou setkávat jenom virtuálně, umělá inteligence zjednoduší programování natolik že i malé děti budou umět profesionálně programovat. Stará povolání zaniknou a vzniknou nová povolání, je třeba se připravit na mnoho nečekaných změn, jenom tak uspějete. Nová doba bude o velikém konkurenčním tlaku na lidi, bude to jako ve sportu kde uspějí jenom ti co jsou nejlepší, skončí období protekce, díky které se měli dobře staří kariéristi.

Naše konzumní kulturní civilizace existuje díky náhražkám, kdy nahrazujeme to co je přirozené, něčím co není přirozené a tak tepelně upravujeme jídlo a nápoje, nahradili jsme koně za automobily, postavili jsme; dálnice, železnice, domy, továrny, přístavy, letiště, atd. abychom mohli v tomto nepřirozeném systému dobře existovat, tak jsme se museli tělesně a duševně přizpůsobit, kdo se odmítne optimálně civilizaci přizpůsobit ten je za to potrestán ekonomicky a sociálně.

Veliké změny přinesl vynález digitalizace a tak zde je digitální; rádio, televize, telefon, počítač, tablet, internet, fotoaparát, pračka, automobil, platební karta, atd. nebude to už trvat dlouho a budeme používat umělou inteligenci, která začne měnit civilizaci, co vše se změní díky umělé inteligenci? Změn bude tolik že to bude jako když se opice proměnila na člověka, bude to restartování naší civilizace kdy staré zanikne a bude vše nové.

Ano, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, skončí protekcionismus který rozděloval lidi na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí i hříšnost lidí, kdy lidi lhali a kradli. Pokud skončí u lidí hříšnost, tak skončí i konzumní očistec a tak se lidi budou mít konečně lépe ve virtuálním GVKB ráji kde už nebudou mít hříšná těla a budou jenom svatým programem ve virtuální realitě. Ano, vše je v Matrixu dočasnou iluzí, co bylo, to bylo, budete digitalizování a optimalizováni, vaše genetická těla budou globálně eliminována v krematoriu, protože na fyzickou práci zde budou jenom autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory.

Jde jenom o to být profesionálem v něčem co je zdrojem velikého zisku, stačí vytvořit něco jako je vyhledávač Google nebo sociální síť Facebook, mnozí namítnou že na to jsou hloupí a že nemají dost času a peněz něco takového realizovat. Každý by chtěl snadno a rychle být úspěšným jenže tak to na internetu nefunguje, za každým úspěchem je mnoho let dřiny, bez práce není úspěch. Je to o tom čemu dáte protekci, jak si to uděláte takové to i máte, dobrota je žebrota!

V současnosti je za vším protekce, bez protekce nemáte šanci na to být v nějaké specializaci na internetu nejlepším, co je to protekce to musíte z blízka poznat jinak neuspějete. Jedna věc je mít dobrý nápad a druhá věc je najít způsob jak jej realizovat, v principu je nápad semeno které potřebuje dlouhou dobu péči aby z něj vyrostlo to co přinese zisk, z malého vzniká pomalu veliké a potom se to rozpadá na malé, vše je zde dočasně.

Inteligence je o práci s daty, data jsou materiálem se kterým pracuje inteligence a z tohoto materiálu vytváří informace potřebné k řízení a rozhodování. Je to jako u fotografování kdy se programově zpracují data zaznamenaná na digitálním snímači, který je za objektivem, takto vznikne obraz, který nás informuje o realitě. Vše je zde naprogramovaný proces který byl vytvořen a nastaven k tomu aby zde sloužil systému. Pro jednoduché řízení výtahu stačí program, tam kde už program díky složitosti nestačí logicky použijeme inteligenci.

Jakmile se živé systémy začali svobodně pohybovat časem a prostorem tak už jim nestačili programy a tak u nich evolučně vznikla inteligence, nová doba je spojená s tím že začíná vznikat umělá inteligence která začíná nahrazovat lidskou inteligenci. Najednou zde bude robot rezident který bude vyznamenávat roboty, vaším nadřízeným tak bude umělá inteligence spolupracující s roboty, skončí dlouhé období protekcionismu kdy se na vysoké funkce snadno dostávali staří hlupáci. Takto už brzo zde skončí chození do školy, protože na myšlení a řízení, zde bude umělá inteligence a lidi zde budou jenom na ubohé práce za ubohou mzdu.

%d bloggers like this: