Přeskočit na obsah

Všichni by chtěli mít v životě kliku

  • V

V minulosti bylo vše kliku a dneska je vše na baterky, když baterka nefunguje tak nemáte kliku. Všichni by chtěli mít v životě kliku, ale mají smůlu protože je už vše na baterky, takový je život v digitální společnosti, často slyšíme mám vybité baterky a nevím co s tím? Nebude to trvat dlouho a zaměstnání zde bude jenom pro ty co jsou na baterky protože byli vyrobení a nastavení v továrně, otázkou je co se udělá s lidmi pro které už není zaměstnání za mzdu?

Možných řešení je více, ideální by bylo zamezit lidem aby se mohli rozmnožovat a zavést politiku antikoncepce a sterilizace. Takto by se realizovala nenásilná globální genocida, nejsou na světě lidi tak logicky nejsou s lidmi problémy, vše bude na baterky a nic už nebude na kliku. Mnozí namítnou že genocida porušuje lidská práva a že něco takového se nesmí v budoucnosti stát, žádná lidská práva zde nikdy nebyla, protože civilizace je o pokryteckém centralismu a ti co jsou v centru kašlou na lidská práva, a proto zde jsou války a jiné formy porušování lidských práv.

Vše je zde jenom evoluční proces ve kterém neustále něco zaniká a jiné vzniká a vše co zaniklo to se evolučně recykluje a tak z malého vzniká veliké a po čase se to zase na malé rozpadá, jedinou jistotou je logicky nejistota! Mnoho lidí věří na to co si neověřili a následkem je to že se dostali do problémů na které není řešení, komu není rady tomu není pomoci, pravda je jako loupání cibule a nutí nás k pláči, lež je sladká a tak je populární.