Přeskočit na obsah

Všichni brečíte na špatném hrobě

  • V

Vše je zde hra, ve které nikdo nechce prohrát, každý zde má svoji hru, ve které má i svoje pravidla, není to nový problém stačí si přečíst; Bibli, Korán, Vladaře, Švejka, Farma zvířat, 1984, Mein Kampf, Myšlením k bohatství atd. není zde jenom mnoho knih které se věnují pokrytectví a egoismu je zde i mnoho filmů které popisují pokrytectví a egoismus, evoluční proces má dost času a zdrojů na to, aby špatné informace a špatné programy nahradil za správné informace a správné programy. Ryba smrdí od hlavy, otázkou logicky je, kdo je zde pravým otrokářem, který z nás všech udělal ubohé otroky? Z dálky to vypadá že pravým otrokářem jsou politici a podnikatelé, z blízka zjistíme že i politici a podnikatelé jsou otroky. Skutečným otrokářem zde jsou jenom programy, vše je ve vesmíru a ekosystému naprogramované k otroctví, to je i správná odpověď na základní otázku vesmíru života, a tak vůbec. 

Pokud starý program špatně funguje, tak jej nahradí nový program, špatně fungoval socialismus, a tak jej nahradil kapitalismus, v současnosti dochází k tomu, že špatně funguje kapitalismus, a tak jej nahradí digitalismus ve kterém bude místo lidí umělá inteligence a autonomní roboti, lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala genocida, nejsou na světě nikde lidi tak nejsou s lidmi problémy to je logické optimální řešení lidské otázky, je to celé o příčině a následku. Vše je zde hra, ve které nikdo nechce prohrát a v politice jde o popularitu, nejpopulárnějším politikem je jednoznačně Andrej Babiš, který má velikou podporu u; prezidenta, politiků, podnikatelů atd. je to pro voliče sázka na jistotu, a voliči nechtějí sázet na něco co je nejisté, kdo je z kandidátů na prezidenta dokonalý? 

Dokonalý kandidát na prezidenta je mediální iluze, nikdo není dokonalý ani svatý, každý má mnoho chyb a mnoho hříchů s tím nejde nic udělat. Podívejme se na alfa jednice, který je většinou vůdcem smečky a nikdo nepochybuje o tom, že Andrej Babiš je alfa jedinec, alfa jedinec je nejsilnější samec ve skupině predátorů, kterého ostatní predátoři poslouchají a následují jako přirozenou autoritu. Alfa jednici jedinci si nárokují právo na přednostní oplodňování samic a jejich kvalitní genetika je pak v nové populaci predátorů častá. Konkurenti Andreje Babiše dělají vše pro to, jak jej politicky a ekonomicky násilně eliminovat, jakmile se stane ale Andrej Babiš prezidentem na deset let, tak začnou Andreje Babiše chválit a podporovat, je to celé o tom, že ten druhý je; egoista, pokrytec, hříšník, blázen, vůl, blbec, kariérista, svině, zmrd, psychopat, deviant atd.

Dosud jsme se spoléhali na to, že teorie vyřeší naše problémy a ukázalo se, že teorie naše problémy nedokážou vyřešit, protože teorie v praxi nefungují, praxe to jsou programy a jenom programy tak mohou vyřešit naše problémy které máme v praxi. Programy to jsou informace, které umožňují něco řídit tak aby to fungovalo automaticky a bez chyb. Se vznikem počítačů a internetu vznikla veliká potřeba po programech a ukazuje se, že programy nám dokázali vyřešit mnoho problémů, nevěřte na to že nová politická strana nebo nový prezident za vás vyřeší vaše problémy! Vaše problémy nevyřeší; peníze, štěstí, sekty, náboženství, guru, kouč, psychiatr, psycholog, filosof, sociolog, lékař, profesor, byrokrat, soudce, papež, prezident, ředitel, celebrita, věda, technika, propaganda, cenzura, reklama, válka, inflace, drogy, sex, sociální sítě na internetu atd. všichni brečíte na špatném hrobě.

Po mnoho tisíciletí je lidem propagandou a cenzurou vymýván systematicky mozek a najednou se zjistilo že čistý mozek nejde už propagandou vymývat. To že lidi mají čistý mozek je něco s čím elity nepočítali, že jednou bude něco takového možné, z lidí se stali pitomí roboti na dálkové ovládání, co neumí geniálně myslet a jenom umí dělat to na co jsou propagandou naprogramování. Elity zjistili to, že na světě existuje GVKB, a tak se na něj obrátili, aby jim on vyřešil problém s tím, že lidem už nejde snadno vymývat mozek propagandou. GVKB jim řekl to není žádný evoluční problém, nahradíte lidi za autonomní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně eliminují v krematoriu jako evoluční odpad. Elity ale mají strach nahradit lidi za roboty, protože při tom globálním nahrazování jistě dojde i na elity, jak to ale udělat, aby se elity nenahradili za roboty nad tím elity marně přemýšlí, vše je zde evoluční experiment a jak si to každý udělá takové to i má, ten, kdo si hraje na to, co není musí počítat s tím, že za to bude potrestán.

Za vším jsou protiklady, mezi kterými je napětí, jakmile mezi protiklady není už napětí tak následují revoluční změny. Lidi nechápou, jaký je rozdíl mezi profesionálem a amatérem, rozdíl není v hodnotě a kvalitě zboží nebo služby, rozdíl je v tom, jestli je to zboží nebo služba za peníze nebo za jiné hodnoty. Ježíš Kristus byl amatér, co se chtěl stát profesionálem, ale profesionálové se báli konkurence, a tak Ježíše Krista zavraždili, v mnohém to připomíná problematiku vůdce smečky, kdy nejsilnější jedinec vede smečku a násilně eliminuje ty, co by jej chtěli zbavit možnosti být vůdcem smečky. Když to nejde s konkurenty po dobrém tak se to řeší po zlém, dobrota je tak žebrota, vše je zde hra, ve které nikdo nechce prohrávat! Není důležité, co se říká, ale kdo to říká, ti, co mají moc a popularitu, mají i svatou pravdu, a proto je zde propaganda a cenzura, vymývání mozků je u lidí od narození do smrti, začne to pohádkou a skončí to politikou a reklamou.

Ve jménu dobra se koná zlo, vše je zde o tom že jsme egoističtí pokrytci, co si zde hrají na to ve skutečnosti nejsou, z dálky vypadá tak lež jako pravda. Statisticky je doloženo to, že jenom minimum lidí dosáhlo seberealizace a ostatní se musí spokojit s životem bez seberealizace, je to jako ve sportu, kde platí čím větší je konkurence, tím obtížnější je být nejlepší. Evoluce vše testuje a špatné za dobré nahrazuje, problémem civilizace je nedostatek kvality, protože kvalita je pro nás drahá a my chceme, aby bylo vše levné a jednoduché. Pod pojmem seberealizace si většinou představíme úspěch. Možnost seberealizace souvisí s pravdou a láskou, je to složitý proces, neexistují správné teorie, podle kterých bychom se měli řídit, seberealizace je cesta obtížná, je třeba jít dále i přes veliké překážky. Seberealizace si tak nese neustálé otázky, co je správné a co je chybné na cestě k seberealizaci. Seberealizace je obrazně jako hledat zlato, které má velikou hodnotu, protože je ho zde nedostatek, bez správné práce zde není možná seberealizace. 

Internet to je dneska ideální místo na hledání zlata, jde o to nebýt líný a založit si na internetu stránku která bude mít velikou návštěvnost, protože zde nabídnete zlatokopům možnost zde hledat zlato. Z díla se pozná tvůrce, dejte si pozor na lháře a zloděje, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, každý by chtěl na internetu poroučet a nikdo nechce poslouchat, sliby se slibují a blázni se radují o tom je reklama na internetu. Každý člověk se narodí jako nula a pokud má dobrý osud tak se z něj stane číslo, problémem je to že se číslo stane jenom z jednoho procenta nul, a tak nuly mají deprese a chodí demonstrovat v naději, že se z nul stane číslo. Logicky je zde otázka a proč nemůže být každý číslem od narození do smrti? Problémem je to že zde existují protiklady, a tak zde nemůže být číslo bez nuly a nula bez čísla, napětí mezi čísly a nulami je zdrojem psychické energie pro naše myšlení a konání. 

Mnozí věří tomu, že pokud se budou správně dlouho snažit o to být číslem tak že se jim to i povede, naděje umírá poslední. Ano, je možné z nuly udělat číslo, pokud máte v životě štěstí, bez štěstí se z nuly nestane číslo. Pokud se do sebe zamilují nuly tak jejich děti jsou nuly, to je začarovaný kruh, který nejde nijak překonat, jedině že bychom lidi nahradili za roboty, nejsou lidi tak zde nejsou nuly. To že někdo má mnoho titulů neznamená, že je on moudrý, tituly jenom znamenají že je někdo dobrým hercem, a tak za to dostal nějaký populární titul. Moudrost je možné otestovat stejně snadno jako se testuje inteligence, u testu moudrosti se používá virtuální realita, politik se ocitne ve virtuální realitě a zde musí vyřešit složité situace správně a nemá k dispozici informace které by mu pomohli, aby nechyboval, na vyřešení složité situace má limitovaný čas. Statisticky zde uspěje pouze jedno procento politiků a zbytek politiků to jsou hlupáci co si hrají na to, že jsou moudří.

V mnohém se to podobá sportu zde taky uspěje jenom jedno procento sportovců a zbytek to jsou ubožáci. Nikdo se nenarodí moudrým! Moudrým se člověk stává tím, že porozumí realitě, ve které žije, moudrý člověk ví jistě to, že všichni jsou blázni a že s tím nejde nic udělat. Není zde žádný svatý stvořitel, který dokáže zázraky, vše je ovládáno příčinou a následkem, zázraky patří do snů a pohádek v realitě je vše o příčině a následku. Proč lidi věří na hlouposti to je zásadní otázka, na kterou je si třeba správně odpovědět. Z lidí se stali hlupáci a příčinou je naše závislost na organizacích co jsou centralizované a hlupáci co jsou v centru organizací dělají pomocí propagandy a cenzury z ostatních hlupáky, jakýkoli odpor je marný. Veliké organizace násilně eliminují malé organizace, a tak je zde globalizace která proměnila konzumní lidský svět v globální organizaci ve které se globálně z lidí dělají hlupáci co věří hloupostem jako je; věda, technika, ekonomika, politika, náboženství, umění, sport, propaganda, cenzura, byrokracie, statistiky, reklama atd.

Vytvořili jsme svět náhražek, místo lásky zde jsou peníze, místo pravdy je zde ideologie, místo moudrosti je zde hloupost atd. Pojmenování čert nebylo populární tak se čerti přejmenovali na člověka, hříšníky jsme přejmenovali na lidi, čert je čertu peklem o tom to je. Jak došlo k tomu, že se z opice pomocí evolučního procesu stal čert? Za naší proměnou na čerty je to že jsme začali žít v pekle a tím že jsme se peklu evolučně přizpůsobili tak se z nás stali čerti a myslí na čertoviny jako je; lež, krádež, zrada, nevěra, násilí, válka, inflace, nezaměstnanost atd. Kolik je na světě lidí tolik je na světě i čertů, pokud mají čerti děti tak se jim narodí čerti, jablko nepadne daleko od stromu. Pokud to v pekle nejde s čerty po dobrém tak se to řeší po zlém, miliony mrtvých čertů ve veliké zbytečné válce to je pro elitu pekla jenom statistika. Pokud ale zemře v pekle prezident nebo král tak se najednou státní smutek vyhlašuje, jenom ve smrti si jsou čerti rovní.

Proč je civilizace pro nás peklem, které z nás udělalo čerty? Centralizace proměnila ráj za peklo, snaha ovládat násilně vše z centra má za následek to, že je nám ten druhý peklem, a proto v pekle není láska a pravda. Naše lidská civilizace je evoluční chybou, protože nepochopila zákon příčiny a následku, neustále řešíme následky a neřešíme příčiny které způsobují naše problémy. Proč je zde pekelný očistec to je základní otázka, na kterou je si třeba správně odpovědět, za náš pekelný očistec může centralizace založená na heslu, moje hra a moje pravidla. Každý zde hraje svoji soukromou hru a neuvědomuje si to že bez pravdy a lásky nemůže společnost optimálně fungovat, a nakonec to vždy skončí zle. 

Jedinou možností je už jenom nahrazení lidí za autonomní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, lidi nebyli evolucí vytvoření k životu v pekle, ale byli vytvoření pro život v přírodním ráji, a proto se lidi odsunou z civilizace do rezervací a místo lidí budou v pekelné civilizaci existovat autonomní roboti co budou pracovat jako čerti, díky bezdrátovému napojení na globální pekelnou umělou inteligenci. Vše je o napětí mezi protiklady, a tak je zde napětí mezi Stvořitelem a Ničitelem, Stvořitelem je evoluce a ničitelem jsou chyby, evoluce experimentuje a chyby ničí to co evoluce vytvořila. Elity neustále vytvářejí zákony a pravidla, aby je chyby nakonec eliminovali jako informační odpad! Čas má dost času na to, aby našel u všeho evoluční chyby, a tak to optimálně recykloval. 

Vše pomine jenom vesmírná pravidla nikdy nepominou, základním vesmírným pravidlem je zákon protikladů, mezi kterými je napětí, a tak je zde; život a smrt, dobro a zlo, pravda a lež, zisk a ztráta atd. může zde existovat bohatství bez bídy? Neustále hledáme způsob, jak odstranit bídu ale tím stavíme dům na písku, základem pro tento dům je bída, bez bídy zde nemůže existovat bohatství. Nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se tak z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala genocida, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Vydáme globálně zákony, že zde nesmí být možná v čemkoli konkurence, protože konkurence je spojená jenom s problémy, každý člověk dostane proto do hlavy bezdrátové rychlé napojení na centrální mozek lidstva, který bude vše řídit monopolně globálně na věčné časy.

Nebude zde už žádné egoistické pokrytectví, každý člověk bude jenom nulou s nulovou hodnotou pro centrální mozek lidstva. Lidi nebudou znát skutečnou realitu a budou existovat jenom ve virtuální realitě, z lidí se tak stanou roboti na dálkové ovládání, pokles kvality a výkonu u genetického robota bude znamenat jeho eliminování v krematoriu, nebudou zde žádné sociální podpory pro ubožáky a příživníky. Lidi se už nebudou rozmnožovat pomocí sexu, ale budou se průmyslově vyrábět, aby se tak zajistila u lidí vysoká kvalita, díky které budou lidi i kvalitními otroky globálního monopolu ve kterém je otrokářem jenom centrální mozek lidstva. Pokud by zde nebyla smrt tak by zde nebyl život atd. před protiklady nikdo neuteče, protiklady jsou pevným bodem, kolem kterého se vše točí.

Neustále nás trápí chyby, které způsobují naše problémy, jenže pokud by zde nebylo chyb tak by zde nebylo nic správně. Ten, kdo je chudý toho přitahuje bohatství, a bohaté zase přitahuje bída. Pokud někomu řeknu pravdu tak jej nepotěším, protože pravda je nahá a lež je oblečená o tom je naše pokrytectví. Všechny pokusy o; emancipaci, solidaritu, socializmus, komunismus, humanismus atd. to jsou teoretické utopie které v praxi nemohou fungovat, protože za vším jsou protiklady! Lidi neustále experimentují, a přitom by se stačilo poučit z přírody nebo lidové moudrosti, komu není rady tomu není pomoci. Vše je o příčině a následku, pokud děláte hovno tak z toho máte hovno, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce. A vy se modlete takto. Já jsem hříšný neznaboh. Vše je o tom vědět jistě kdo opravdu jsem to je základ naší konzumní společnosti, každý člověk na světě je od narození do smrti hříšný neznaboh, i Ježíš Kristus je hříšný neznaboh!

Žijeme ve světě, kde se lež stala kaskadérem, který zastupuje všude objektivní pravdu, život byl a bude o evolučním procesu který zde všemu kraluje jako bůh, proč je zde tolik náboženství a tolik politických stran? Nahradili jsme pravdu za lež, a tak věříme na pitomosti jako pitomci, to logicky nemůže fungovat! Jaký to má smysl, pokud si hříšní neznabozi za svého prezidenta zvolí hříšného neznaboha, copak slepý může vést slepé do ráje? Vše začalo tím, že umíme lhát a tím i umíme krást, dobrota se stala v tomto konzumním pekle žebrotou. Vše to už brzo skončí tím, že zde místo lidí budou roboti, nejsou lidi tak nejsou problémy, lidí je dneska na světě jako sraček, a tak život lidí stojí za hovno a nikdo to neřeší. Správně by měli mít k dispozici voliči mnoho hodnotných informací o kandidátech na prezidenta, aby se tak mohli správně rozhodnout, výběr prezidenta je dlouhodobá politická investice, protože prezident nás reprezentuje a zastupuje, dostupná by měla být veřejnosti diplomová práce prezidenta a mělo by se zjistit, jestli to není padělek. 

Dále je třeba zveřejnit zdravotní stav prezidenta, aby nebyl prezident často těžce nemocný. Velmi důležité jsou i vědomosti a inteligence, jsou věci, na kterých se nevyplatí šetřit, jak si to uděláme takové to máme. Výběr prezidenta je jako výběr šablony v systému WordPress, nabídka je veliká a je obtížné v ní najít to co je nejlepší pro vás. Tyto jednoduché skutečnosti však lidstvo ignorovalo, a proto mu nyní hrozí zhroucení. Hrozí mu zhroucení všeho toho, co vybudovalo na nesprávném a falešném základě. A co je tím špatným základem? Kde jsme udělali zásadní chybu? Chyba spočívala v tom, že lidé si na zemi začali myslet, že jsou pány. A jako páni země se začali také chovat. Všechno na ní mělo sloužit pouze jejich prospěchu a jejich uspokojení.

Vše se mělo před nimi sklonit a poslouchat je. Člověk se začal považovat za neomezeného vládce tvorstva a jeho osobní chtění a jeho osobní vůle se staly určujícími. Lidská vůle a její prosazování bylo a stále je tím, co určuje chod naší civilizace. Tak tomu bylo v minulosti a naše moderní civilizace to dotáhla až ke svému vrcholu. Ale po dosažení vrcholu tohoto nesprávného postoje ji čeká pád! Pád ve formě nejrůznějších katastrof a neštěstí, které jsme si tímto způsobem sami pro sebe připravili. Lidstvo totiž dosud žilo v jakési falešné realitě, avšak pád této jeho reality ho vrátí úplně na začátek. A pak, v trpkém poučení z pádu bude muset začít všechno budovat znovu, ale už na pevném a pravém základě. A co je tím pravým a pevným základem, který vytrvá, a který tak zoufale chybí všemu tomu, co jsme dosud vybudovali? Zásadní chyba spočívá v tom, že člověk na zemi ve skutečnosti není pánem. A proto se na ní ani nemůže chovat jako pán, kterému má všechno sloužit. Naopak!

On sám má sloužit a sklonit se před skutečným Pánem, Majitelem a Vládcem naší země. A proto ne vlastní vůle měla být pro nás určující, ale určující se měla pro nás už dávno stát Vůle skutečného Pána, Majitele a Vládce země. Tato Vůle nás měla zajímat a v souladu s ní jsme měli všechno budovat. Jedině ona představuje pevný základ, na kterém stojí a funguje celý vesmír, a na kterém by obstálo a trvale fungovalo také všechno to, co by na něm vybudovala lidská civilizace. Žádný pád, ani žádné zhroucení by nehrozilo, protože všechno by stálo na pevném a neotřesitelném základě vznešené Vůle Nejvyššího. Aby lidé nebyli v tomto směru nevědomí, aby věděli, co z jejich strany konkrétně znamená řídit se Vůlí Nejvyššího a respektovat ji, obdrželi nejdříve Desatero a potom učení Ježíše Krista. Žel, upoutání na vlastní chtění a na vlastní vůli bylo u lidí již během Kristova příchodu na zem tak velké, že mnozí jeho učení vnímali jako rouhání Stvořiteli.

Stvořiteli, od kterého přicházel a jehož Vůli lidem vysvětloval. A jako rouhače ho nakonec také zavraždili. Tím vydali jasné svědectví o tom, že vlastní chtění a vlastní vůle jsou tou jedinou cestou, po které chtějí a jsou rozhodnutí kráčet. Dokázali, že cesta Vůle Stvořitele je jim cizí a že toho, kdo jim bude o ní mluvit a na ni je upozorňovat jednoduše odstraní, aby je jeho slova zbytečně neznepokojovala. Dokonce i ti, kteří Ježíše přijali nepochopili, že jeho slova: „Buď Vůle Tvá, jako v nebi tak i na zemi“, nejsou jen slova modlitby, ale že je to jediný zdravý základ pravé výstavby. Jedině na něm má být lidmi vše budováno a vytvářeno. Jedině na tomto základě má být postavena hodnotová hierarchie celé civilizace i každého jednotlivce. Jedině v rámci něj se má odvíjet dokonce i náš vlastní vnitřní život. Naše myšlení a cítění. 

To se však žel nestalo a lidstvo šlo svou vlastní cestou. A tak, budováním na nesprávném základě svého vlastního chtění a své vlastní vůle jsme dospěli až do vrcholného bodu, ve kterém vnitřní myšlenkový život současného průměrného moderního člověka již vůbec nepočítá s existencí Stvořitele, jako pravého Pána a Vládce univerza. A samozřejmě, tím pádem nepočítá ani z žádnými důsledky, z tohoto faktu pro lidi vyplývajícími. A proto se náš svět, postavený na nesprávných základech, v těchto základech otřese a nakonec zhroutí, protože právě tento chybný základ všeho uvažování se stal zárodkem katastrof. Vlastní domýšlivost a zbožštění vlastního chtění přivede lidstvo do neštěstí. Vše, co totiž bylo lidmi vybudováno na tomto základě, je nesprávné! Je to zkřivené a falešné! Vznikly pouze směšné karikatury toho, co vzniknout mohlo a mělo, kdyby lidé pochopili, kdo je tady skutečným Pánem a koho Vůlí se je třeba ve všem řídit.

Neboť jedině tato Vůle je pravým Dobrem, které vede k dobru, míru, štěstí a spokojenosti. Protože však k tomuto nikdy nedošlo, Shora bylo viděno, kam to dospěje. Kam lidí nakonec přivede jejich vlastní vůle, nerespektující Vůli Nejvyššího. A tak byla předpovězena Apokalypsa, jako nezbytný cíl nesprávné cesty člověka. Vším svým dosavadním snažením, postaveným pouze na vlastním chtění a vlastní vůli, šli lidé dlouhodobě proti proudu velké Vůle Nejvyššího. Tímto způsobem však kousek po kousku jako by napínali ocelovou pružinu. Ocelová pružina se v protitlaku vůle člověka vůči Vůli Stvořitele stále více roztahovala, čímž se ale stále více stupňoval tlak. Až nakonec tlak protichůdného působení bude tak silný, že se tato pomyslná, na maximální možnou míru roztažená ocelová pružina vymkne lidstvu z rukou, a s obrovskou silou se vrátí zpět k východisku, kde bylo ještě vše v souladu s Vůlí Nejvyššího.

Avšak na cestě svého zpětného návratu srazí k zemi a rozdrtí to, co lidé mezi tím vybudovali. Nedotčeno zůstane jen to málo, co se zachvívá ve Vůli Nejvyššího. Tím bude zem očištěna od všeho shnilého ovoce falešného lidského chtění. A dojde k tomu proto, aby lidé na vlastní kůži a na vlastním prožívání zhroucení pochopili, jaké bylo mylné spoléhat pouze na vlastní chtění a vlastní vůli. Aby pochopili, že tímto způsobem se sice dá projít určitý úsek cesty, ale nakonec, protichůdným působením vůle člověka napnutá ocelová struna Vůle Nejvyššího se stejně vrátí v protitlaku zpět, a na cestě svého zpětného návratu srovná všechno falešné lidské dílo se zemí. Slovo Apokalypsa znamená proměna! Po pádu na nesprávném základě postaveného lidského díla dojde k přeměně myšlení a k pochopení, že jedině budování na pevném základě respektování Vůle Nejvyššího (Evoluční proces) může zaručit výstavbu, která se nezhroutí.

Toto je předpovězeno a toto se v současnosti s největší pravděpodobností začíná naplňovat. A právě globální krize je prvním úderem našemu světu. Pod jeho tlakem, jakož také pod tlakem dalších podobných úderů, bude donucen poznat nedostatečnost vlastního chtění, vlastní vůle a vlastního rozumu, na které se tak velmi spoléhal. Co je možné dělat v dané situaci? Je možné zmírnit míru trosek! Je možné si uvědomit a pochopit všechny tyto skutečnosti, a začít stavět svůj osobní život, svou hodnotovou hierarchii i své myšlení na nový, zdravý základ. Na základ lidové moudrosti. A všem, v tomto směru otevřeným lidem, to bylo ještě usnadněno tím, že v jejich jazyce, v jazyce člověka moderní doby jim bylo do detailu vysvětleno, jak mají správně stát ve Vůli Nejvyššího, tak, aby mohli úspěšně obstát a přejít nadcházejícími událostmi bez újmy. Proměna nastává! To dosavadní se začíná postupně hroutit a už nikdy nebude takové, jaké bylo. 

Pokud budeme svou vůlí, svým chtěním, svým myšlením a svou hodnotovou hierarchií vázaní na to dosavadní a nesprávné, padneme spolu s tím, a provždy zahyneme pod troskami na nesprávném základě vybudované lidské civilizace. Pokud ale ještě ve zbývajícím čase dokážeme postavit své chtění, svou vůli, své myšlení a svou hodnotovou hierarchii na nový a zdravý základ, spočívající v respektování Vůle Stvořitele, pád současného světa se nás dotkne jen minimálně a jeho trosky nás nepohřbí pod sebou. Zůstaneme žít a začneme tvořit a budovat na novém, pevném, věčném a neotřesitelném základě zohlednění Vůle Nejvyššího. Kdyby se náš svět k tomu dobrovolně odhodlal již dříve, kdyby dal na různé výstrahy a upozornění, nic z toho, co přichází, by vůbec nemuselo přijít. Vše, co je živé to bylo vytvořeno a nastaveno k práci!

Z díla poznáme tvůrce, proč je pro lidi práce problém, se kterým si neumí poradit? Problémem je to že nejsme specializovaní na práci, kterou děláme, podívejte se na zvířata, jak dělají mnoho generací pořád stejnou práci a není žádné přeškolení a zaškolení na jinou práci. Zvířata jsou svobodná, a proto mohou mnoho generací dělat pořád to samé. Lidi nejsou svobodní, a tak nemohou dělat pořád to samé a tím je pro ně práce trestem. V ráji je svoboda a v pekle není svoboda o tom je to, že je nám ten druhý čert peklem, civilizace to je psychické peklo, ve kterém si čerti mohou za svoje zástupce ve volbách staré pokrytecké čerty, v pekle nejsou andělé! Pandemie, válka, inflace atd. o tom to je dneska v pekle, s čerty nejsou žerty! Pokud si zjistíme podrobné informace k všech kandidátech na prezidenta tak z těchto informací můžeme vytvořit průměrného kandidáta na prezidenta. Průměrný kandidát na prezidenta je starý muž s malou inteligencí, malými vědomostmi, mnoha nemocemi, které nejde vyléčit.

Obrazně jsou to staré rezavé ojetiny, které se nabízejí k prodeji a jenom pitomec by investoval peníze do staré ojetiny která dobře nefunguje a na kterou nejsou náhradní díly. Z díla poznáme profesionála, jaké je profesionální dílo těchto kandidátů; vydali knihu, natočili film, naprogramovali program, postavili dům atd. zjistíme že po nich nic nezůstane, protože oni byli líní něco zde po sobě zanechat! Opice s korunou na hlavě je pořád jenom opice, pochopte konečně to, že; politika je boj o moc, náboženství je boj o pravdu, umění je boj o lásku atd. mír to je válka vedená pomocí ekonomiky. Za vším je kopírování, pokud nefunguje optimálně kopírování tak následkem je nemoc nebo krize, podívejme se na to, jak funguje příroda zde se vše optimálně rychle kopíruje, a tak zde vše optimálně funguje.

Podívejme se na autorské právo, které blokuje kopírování, aby zde někdo měl výhody, které si nezaslouží. Bylo natočeno obrovské množství filmů a videa, jenže autorské právo blokuje to abychom mohli tyto informace používat a kopírovat. Je to obyčejné hříšné myšlení a konání, svět se topí v hříchu, a tak je naše hříšná civilizace pro nás psychickým očistcem a my z toho máme mnoho tisíciletí blbou náladu. Podívejme se na diplomové práce, které se pracně dlouho vytvářejí, a nakonec skončí v šuplíku a nikdo je už nečte, svět se zbláznil a nikdo to neřeší! Jakmile se něco stane jednoduché tak to ztratí hodnotu, a tak je snaha jednoduchost nahrazovat zbytečnou složitostí.

Proč není jednoduché kandidovat na prezidenta republiky a proč při volbách zde jsou už dopředu vyplněná jména? Ať každý napíše, koho by si představoval jako prezidenta republiky nebo jako poslance a senátora, nejspíše by každý napsal sám sebe, a to by politicky nefungovalo, jsme všichni jenom pokrytečtí egoisti, co si zde hrají na to, co nejsou, a tak je nám ten druhý pitomec peklem. Z cizího krev neteče a dobrota je žebrota, o tom to všude dlouho je.