Přeskočit na obsah

Náš život je spojen s organizacemi, které nám organizují život

  • N

Mnozí namítnou že George Orwell zemřel 21.1.1950 a tak nemůže už logicky kandidovat na prezidenta České republiky. Pochopte to, že vše je v politice divadlo a pokud zde jsou napsané role, tak je může zahrát profesionální herec. Není důležité, kdo je hercem, ale jakou on hraje roli, všichni jsou si rovní ale někteří si jsou rovnější. Je to celé o propagandě a cenzuře díky které je zde centrální ideologie která z lidí dělá ovce a z elity dělá pastýře. Lidi konečně budou znát charakter nového prezidenta, protože v knihách, které George Orwell napsal je charakter jasný, nový prezident bude profesionální pokrytec. Vědci dělali pokusy a dospěli k tomu, že první tři roky života to je jako by se nahrál operační systém do mozku a potom zde už jsou jenom aktualizace které nejsou tak důležité pro vaši budoucnost, dítě první tři roky potřebuje hodně lásky a péče, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. 

Rodiče si myslí že je dítě nevnímá a že jejich práce s dítětem je ztrátou času, je to celé o tom, co milujeme, a tak o to pečujeme, děti nemilujeme, a tak o ně nepečujeme optimálně a následkem je to že osud dětí je ubohý a z dětí se tak stávají ubožáci. Podívejme se na děti, které odchovala divoká zvířata, snaha tyto lidi začlenit do společnosti je naivní a marná. Proměna opice na člověka je o péči, kterou věnujeme svým dětem první tři roky života, statistiky jasně ukazují naše chyby v péči o naše děti, pokud se podíváme na první tři roky života u úspěšných lidí tak zjistíme to, že první tři roky jejich života jim byla věnována veliká péče a tím dostali šanci na to být v životě úspěšnými. Co se děje v hlavě dítěte první tři roky života? Je to proces kopírování kdy se pomalu nahrává operační systém a pokud je zde špatná péče o dítě, tak se i špatně nahraje tento operační systém, a to už nespraví žádné nové aktualizace.

Je naivní představa že se cizí lidi dobře postarají o vaše malé děti, proč by to dělali, když z toho nic nemají! Příčinou ekonomické krize je informační bída. Přelom krize k tomu, aby nám bylo všem líp? Nevěřím v žádné zázračné ekonomické přelomy samy od sebe. To, čemu jsme si zvykli říkat ekonomická a politická krize, je jiné jméno pro informační a technickou zaostalost. Lenost myslet a pracovat je příčina, bída je následek. Všude je mnoho mocných pitomců, kteří se domnívají, že světovou krizi lze vyléčit dluhy anebo natištěnými penězi. Hrozím se důsledku tohoto populárního omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme pravdu a lásku, k času a penězům.

Nepodporovat příživníky a parazity, nedělat chyby, nevyhazovat čas a peníze za pitomosti, nevydírat cizí lidi, dělat nejvíce to, co nás vždy pozvedlo z každé bídy, to je konkurence bez protekce a korupce, která nahradí monopoly a centralizaci. Máte pravdu, je třeba překonat chyby v nás a okolo nás, největší naší chybou je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, jsme špatní hospodáři, co zalévají plevel a krmí parazity. Mnoho století jsme pod tlakem propagandy a cenzury, neustále je nám násilně vymýván mozek od narození do smrti a následkem je zpochybňování víry v zázraky. Praxe je všude nahrazována za svaté teorie a ten kdo svaté teorie kritizuje za to v dogmatické totalitě potrestán je. 

Naše konzumní společnost se stala továrnou na konzervy, kdy jsme vše násilně zakonzervovali, aby se nám to nezkazilo a ze všech lidí se tak stali konzervy na kterých je nápis; král, císař, šlechtic, papež, guru, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, soudce, profesor, diplomat atd. z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Být tím čím skutečně jsi není populární, protože zde vše je pokrytecké divadlo, ve kterém si každý hraje na to, co není. Podívej se na sebe kriticky do zrcadla a spatříš v zrcadle nulu, co se snaží si zde hrát na veliké číslo, smrt jasně dokazuje, že z nuly zde vše vzniká a na nuly se to zase rozpadá, proto to mají lidi v hlavě vynulovaný. Farma zvířat je alegorická satirizující novela George Orwella, ukazující formou bajky politické vztahy a děje mezi lidmi. V příběhu se objevuje skupinka zvířat, která se vzbouří a vyžene lidi z farmy, na které žije, a vede ji sama. Jejich vláda se však postupně zvrhne v dogmatickou totalitu.

Tato novela byla vydána v roce 1945. Dneska je jedním z nejznámějších děl George Orwella, stejně jako jeho román 1984. Ti, co jsou v centru veliké organizace říkají, všichni jsou si rovni, ale někteří si jsou rovnější, zde se dostáváme k pokrytectví elit, které jedno hlásají a jiné konají. Pomocí přirovnání lidí ke zvířatům je možné obejít cenzuru v dogmatické totalitě, a tak vznikli bajky a pohádky ve kterých se na zvířatech nebo jinak, odhaluje pravda o našem pokrytectví a tím i o naší hříšnosti. Je mnoho klasických knih, které nestačí jednou přečíst a je třeba se k nim pravidelně vracet. Pokud nechápete klasické knihy můžete se podívat na internet zde je i mnoho informací multimediálně upraveno tak, aby to pochopil i ten kdo je líný číst knihy, pochopte to, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka! Každý, kdo chce, aby se staré nahradilo za nové je brán blázny za blázna a mnohdy je tento blázen i zabit.

Ježíš Kristus je klasickou ukázkou blázna, kterého zavraždili blázni. Všichni jsou blázni, jenom já jsem normální, takto funguje myšlení bláznů. Proč blázni nechtějí, aby se staré nahradilo za nové, to je základní otázka naší kulturní civilizace. Blázni mají strach z toho, co je jim cizí a pokud se staré nahradí za nové tak jim to nové bude dlouho cizí. Díky bláznům vznikla civilizace, jakmile něco milujeme tak se z nás stávají blázni do toho, co milujeme, proč vlastně zavíráme blázny do blázince nebo vězení? Je to celé o pokrytectví, jedno si myslíme a jiné říkáme, protože jsme všichni do něčeho blázni. Podívejme se na volbu prezidenta republiky, kdy si blázni zvolí za prezidenta blázna a potom se diví tomu, že je prezident blázen.

Většina z vás si myslí že civilizace přináší největší užitek bohatým lidem, naopak ubožákům civilizace jenom škodí, tak to vypadá z veliké dálky, že za vším je náš pokrytecký egoismus. Z blízka spatříme to, že největší užitek přináší lidská civilizace evolučnímu procesu, naše civilizace je továrnou na evoluční experimenty a lidi jsou jenom materiál na evoluční experimenty. Pro evoluci je; inflace, válka, pandemie, náboženství, politika, ekonomika atd. jenom experiment který ukáže co funguje a co nefunguje. Něco se povede a jiné se nepovede o tom je experimentování díky kterému je zde evoluce, není zde žádný osobní bůh, který by všemu spravedlivě kraloval. Kde je základní chyba v tomto pitomém systému? Napsal jsem zajímavý hodnotný příspěvek na fórum a moderátor jej smazal, příspěvek nijak neporušoval pravidla, proč byl tedy smazán?

Proč vlastně lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit? Nechybují jenom lidi, ale chybují i zvířata a programy, odpovědí je, vše je experiment! Moderátor provedl experiment tím, že smazal to, co neměl smazat a já jsem se tak stal materiálem na pokusy. Lidi nelžou a nekradou, lidi provádějí experimenty! Zavíráme lidi do vězení nebo do blázince za to, že lidi provádějí experimenty, proč to vlastně děláme? Diktátor v dogmatické totalitě rozpoutal velikou válku a lidi nechápou to, že on jenom provádí experiment, a to že ve válce zemře mnoho lidí a zničí se mnoho hodnot to je součástí tohoto experimentu. Proč experimentovat s tím co je nám blízké, když můžeme experimentovat s tím co je nám cizí, a tím se dostáváme do začarovaného evolučního kruhu. Je naivní snahou hledat na světě člověka, který se řídí morálním heslem, co nechci, aby mi druzí dělali to nebudu dělat druhým, morálka byla a bude jenom o pokrytectví, ve skutečnosti je každý člověk jenom egoistickým parazitem, který myslí na to, jak se mít lépe než ostatní paraziti, dobrota je zde tak jenom žebrota!

Moderátor, co maže správné příspěvky je psychicky nemocný parazit, který si virtuálně hraje na to, co není. Populismus to je lež, co z dálky vypadá jako pravda, začíná to pohádkou a končí to politikou, krásně popsala populismus stará kniha Vladař, a tak byla pochopitelně dlouho cenzurou zakázána, moderní populární verzí je kniha Myšlením k bohatství. Jde o vymývání mozku populárními dezinformacemi, pomocí kterého se z lidí stávají pitomé ovce, které může snadno z centra ovládat chytrá elita pomocí populismu. Populismus je nakažlivý a funguje tak jako pandemie, která lidi psychicky a ekonomicky eliminuje. Statisticky Ježíš Kristus je klasickým učitelem populismu, proto byl ukřižován cenzurou v dogmatické svaté totalitě. Moderním populismem je udělej si to sám, potřebuješ mít stránku na internetu tak si ji sám udělej díky šablonám a redakčnímu systému, potřebuješ se uzdravit tak se začni sám léčit díky radám co jsou v knihách nebo na internetu atd. 

Napojíme tvůj pitomý mozek na centrální mozek lidstva, už nebudeš potřebovat; peníze, výhody, soukromé vlastnictví, náboženství, politiku, byrokracii, propagandu, cenzuru, armádu, policii, učitele, lékaře atd. vše zvládneš sám a pokud to sám nezvládneš tak ti někdo kdo je blízko rád pomůže to zvládnout. Bude to jako když nahradíš starý operační systém za nový operační systém a začneš existovat od nuly, co bylo to bylo, teď jsem tím, čím skutečně jsem. Neustále se mě lidi a organizace ptají na něco čemu nerozumí a já jim často automaticky odpovídám vše je experiment, potom následuje rychlý konec dialogu. Najednou lidem a organizacím dojde že proti mému tvrzení nelze nic namítnout. Všechny problémy jsou spojené s tím že vše je experiment, kámen nemá problémy, protože u něj není možný experiment, vše bylo evolučně definitivně ukončeno v okamžiku kdy kámen vznikl.

Logicky zde platí čím více experimentů tím více problémů! Člověk je od narození do smrti levným pokusným materiálem, na kterém se dělá nekonečné množství experimentů fyzických a psychických, logicky se často něco nepovede s tím nejde nic udělat, pokud člověk žije. I kdyby člověk zbaběle utekl z civilizace tak i mimo civilizaci se na něm bude dělat veliké množství experimentů. Sebevražda to snaha uniknout z reality ve které je člověk jenom materiálem, na kterém se dělají experimenty. Pokud by bylo možné cestovat do minulosti a zde si ověřit, jak to skutečně bylo s tím, co je v Bibli, tak bychom zjistili že Bible to jsou samé svaté lži! Napadá mě u Bible přirovnání s diplomovou prací, kde se musí uvádět informace o zdroji ze kterého se čerpalo, diplomová práce, co nemá uvedené správné zdroje, ze kterých se čerpalo je zamítnuta jako chybná. 

Ukřižování Ježíše Krista je svatá lež, Ježíš Kristus je divadelní postava, nebyl to skutečný živý člověk, co se narodil a zemřel, Ježíš Kristus byl něco jako Superman ve filmu, kterého si lidi vymysleli, protože potřebovali do filmu kladného hrdinu. Věříme tomu, co vidíme a neuvědomujeme si to, že vše je zde jenom pokrytecké divadlo, které z nás dělá pitomce, od narození do smrti je nám vymýván mozek pomocí; propagandy, cenzury, reklamy, ideologie, umění, školství atd. Pandemie a potom válka na Ukrajině to je zrcadlo které nám nastavil evoluční proces a v tomto zrcadle spatřujeme to, že jsme pitomci, co dělají pitomosti, komu není rady tomu není pomoci, nahradili jsme praxi za teorie a tím jsme se dostali do problémů na které nemáme řešení, komu není rady tomu není už možné pomoci.

Od té doby, co jsme byli jako pitomci vyhnání z psychického ráje do psychického pekla hledáme marně spasitele, který nás zavede do psychického ráje, bylo zde velmi mnoho spasitelů, co nabízeli cestu do psychického ráje, ale šlo vždy o chytré podvodníky, které jsme většinou zabili za to, že nám lhali. Pravým psychickým spasitelem hříšníků je jenom evoluční proces, který nahrazuje staré za nové a chybné za správné, nemůže být spasitelem hříšníků ten kdo má hříšné genetické tělo, slepý nemůže vést slepé do ráje. Genetické tělo způsobuje to, že jsme slepí k cizímu utrpení a zajímá nás jenom vlastní utrpení. Často mi telefonují pitomci a chtějí poradit, jak se mít dobře pekle, jenže když jim správně poradím tak říkají, že jsem je nepotěšil, protože očekávali jiné rady. Pravda je nahá a lež je krásně oblečená, lhář nemá rád pravdu, protože ta mu nastavuje zrcadlo, ve kterém spatří pokrytce.

Jestliže se chceš mít dobře tak vytvoř dílo které bude evolučně nesmrtelné a potom odejdi z hmotného světa do nehmotného světa. Zisk je možný jenom díky ztrátě, když ztratíš hmotné bohatství, tak tím získáš nehmotné bohatství. Život to jsou otázky, na které hledáme odpovědi abychom tak měli informace, mnohé správné odpovědi se nám nelíbí, protože jsme očekávali jiné odpovědi. Pravda je nahá a lež je oblečená o tom jsou informace v nás a okolo nás, mnohdy lžeme i sami sobě ale tím se dostáváme do začarovaného kruhu pokrytectví. Je to celé zde o trestu a odměně, jak si to uděláme takové to i máme, komu není rady tomu není možné pomoci. Jsme si cizí, a tak jsme pokrytci, je vůbec možné dosáhnout toho abychom si nebyli cizí, a tak zde zvítězila pravda a láska na věčné časy? 

Je to o tom že potřebujeme najít na internetu pravého Ježíše Krista který nám bude umět odpovědět správně na naše otázky. Na internetu je mnoho podvodníků ci si hrají na Ježíše Krista a jenom kopírují to co už bylo lidmi dávno řečeno a nemají svoje originální odpovědi. Zásadní testovací otázkou pro to abychom poznali, kdo je pravý Ježíš Kristus je věčná otázka, co je po smrti, nestačí jenom stručná odpověď, která říká po smrti nic není, nebo po smrti něco je, je potřeba odpovědět tak abychom s odpovědí souhlasily a už se dále neptali. Zatím se to jeví jako utopie, že by zde byla prezidentem republiky umělá inteligence ale všude dochází k automatizaci a optimalizaci, a tak logicky jednou dojde k tomu, že zde bude umělá intelligence místo prezidenta a politiků. Vláda je mozkem národa a nová doba začíná s nahrazováním zaměstnanců za stroje a programy, přiznejme si to že stroje a programy pracují lépe než lidi, jak by vypadala naše společnost, pokud by nám všude vládla umělá inteligence? 

Došlo by k mnoha změnám k lepšímu, už bychom nebyli dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, vše by fungovalo tak jako to funguje ve sportu, nebyla by zde možná protekce a korupce, najednou by se už neřešili nepřizpůsobiví příživníci a zloději, protože lhát a krást by se nikomu už nevyplatilo. Skončili by války a pandemie, protože lidi by se už nerozmnožovali pomocí sexu, ale vyráběli by se průmyslově a průmyslově by se i recyklovali. Móda není jenom u našeho oblečení je i tam kde bychom jí nečekali, podívejme se třeba na Windows, který se snaží vypadat módně a je to na úkor funkčnosti. Jak vlastně dochází k tomu, že se móda dostává tam kde by správně neměla být? Příčinou je to že jsme psychicky nemocní, psychicky nemocný člověk snadno podléhá módě, protože jeho psychika nefunguje optimálně. 

Mnohdy by nám něco mohlo dlouho dobře sloužit, ale jelikož to už není v módě tak je to nahrazeno za něco, co je v módě. Tím se nutí lidi a organizace k tomu, aby plýtvali časem a penězi na to co je v módě, pomocí propagandy a cenzury se vytváří móda, jsme manipulování od narození do smrti více než si uvědomujeme a jakýkoli odpor je marný. Podívejme se na náboženské a politické programy, je to jenom ideologická módní záležitost kdy si pitomci hrají na; krále, císaře, šlechtice, papeže, guru, proroka, mesiáše, prezidenta, celebritu atd. divadlo používá pro herce kostýmy a kulisy, tím se vymývá snadno a rychle divákům mozek! Ježíš Kristus byla divadelní postava na divadle v Římě, a pitomci dneska věří tomu, že to byl skutečný živý člověk, copak může člověk dělat zázraky! Proč nenabízím lidem a společnostem správné řešení, díky kterému by vše optimálně fungovalo. 

Každé správné řešení chyb, které děláme vyžaduje hodně času, a to se lidem a společnostem nelíbí, a tak moje řešení odmítají. Populární jsou jenom rychlá řešení problémů pomocí trestu a odměny, jenže tato řešení jsou povrchní, a tak fungují jenom krátkou dobu. Válka nebo inflace jsou rychlá povrchní řešení krize, ale tím se dostáváme do začarovaného kruhu problémů, na které není řešení. Problémem naší civilizace jsou levné kopie, které nahrazují drahé originály, z dálky vypadá kopie jako originál, a tak jsme oklamáni a tím chybujeme. Praxe je originál a teorie je kopie, proč jsme nahradili praxi za teorie to je zásadní otázka? Příčinou je strach z praxe, máme z mnohého strach, a tak se z nás všech stali ovce co poslouchají pastýře a tím máme psychické problémy. Ovce mají strach, a proto jim nejde pomoci, strach z nového to je psychická klec, kterou se bojí ovce opustit, protože se v kleci cítí v bezpečí. 

Pokud jednu klec opustíte tak se ocitnete okamžitě v jiné kleci, je to jako když po výpovědi nastoupíte do nového zaměstnání, kde se z vás zase stane ovce. Musíte vydělávat peníze, protože bez peněz v civilizaci nejde žít, je to velmi chytře vymyšlená ekonomická klec! Všichni hledají marně štěstí, a přitom je štěstí všude okolo nich a oni jej nevidí, to logicky musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je psychická nemoc, čím více poznávám lidi tím více poznávám jejich psychické nemoci, psychicky zdravý člověk je špatně diagnostikovaný pacient! Jak vlastně evolučně došlo k tomu, že je každý člověk psychicky nemocný? Problémem je to že se vše kopíruje, a tak se kopírují naše chyby, kdy rodiče předávají dětem svoje chyby a tím je zde začarovaný kruh psychických nemocí. Léčit je možné psychicky člověka, pokud člověk neumí ještě mluvit, jakmile se naučí člověk mluvit tak už jej není možné psychicky léčit. Mluvení vede k tomu, že psychická nemoc zapustí hluboké kořeny a tím je jakákoli snaha o léčení psychiky marná a zbytečná.

Proč psychicky nemocný člověk nevidí okolo sebe štěstí? Příčinou je zde víra v teorie, které v praxi nefungují, teorie je návyková droga, která dělá z lidí blbce a jak každý ví, tak nejhorší je srážka s blbcem. Naše společnost to je globální divadlo už mnoho tisíciletí, na divadle jsou logicky herci a diváci, diváci musí platit za to, že se mohou dívat na herce, a tak jsou herci bohatí a diváci jsou chudí. Každý divák časem dospěje tomu, že začne toužit po tom být hercem, aby mu diváci platili za to, že se na něj mohou dívat, problém je zde ve veliké konkurenci, ve které je obtížné uspět. Pokud divák zjistí to, že nemá šanci se stát hercem tak z toho má deprese, a tak má blbou náladu a konzumuje léky na blbou hlavu. Dalším problémem je zde protekce a korupce která umožňuje pitomcům si hrát na profesionální herce, následkem je divadlo, ve kterém jsou nespokojení diváci. Volba prezidenta republiky to je hledání dobrého herce, co bude hrát na národním divadle mnoho let hlavní roli. 

Aby konkurenti nezabili herce, co má hlavní roli tak má tento herec státní ochranku, co jej chrání, čím více jsi populárním hercem tím více máš mezi herci nepřátel! S příchodem internetu došlo k tomu, že se internet stal digitálním divadlem, ve kterém se snaží diváci o to být herci co hrají hlavní roli, zase se zde setkáváme se snahou o protekci a korupci, spravedlnost je zde jenom ve smrti. Neustále se zde vytvářejí hranice a ty hranice se násilně překračují, když staré divadlo zkrachuje tak jej nahradí nové divadlo, o tom je každá ideologie založená na propagandě a cenzuře. Nejznámějším hercem je statisticky globálně Ježíš Kristus, tato divadelní postava nastavila zrcadlo pokrytecké společnosti, a tak byl Ježíš Kristus na divadelním představení v Římě jako divadelní postava ukřižován, aby se lidi nedozvěděli to, že jsou lháři a zloději.

Vážení posluchači zamýšlel jsem se nad tím, jak bych vám měl oslovit správně, možností je na výběr mnoho, populární je oslovení spojené s tím, kam je člověk zařazen, jestli je to student nebo učitel, proč se vlastně oslovujeme není to plýtvání časem? Oslovení je rituál, který je spojen s kulturou, nekulturní jedinci oslovení nepoužívají, nebo používají neslušná slova kterými druhé ponižují. Kultura je následkem toho že jsme si cizí, pokud bychom si byli blízcí tak bychom k ničemu kulturu nepotřebovali, vše zde jsou příčiny a jejich následky. Základem je pochopit to, jak zde vše funguje jenom, tak nebudeme chybovat, jelikož je čas a prostor velmi složitý tak se lidi začali specializovat, aby něco dělali správně a přinášelo jim to užitek. Specializace není nic evolučně nového a existuje zde od začátku vzniku života na této planetě, podívejme se třeba na to, že každý národ má svůj jazyk, na který se specializoval, a tak zde jsou problémy s cizinci co nerozumí našemu jazyku.

Byli zde snahy o sjednocení jazyků do jednoho světového jazyka ale to se nepovedlo. Neustále dochází k tomu, že se něco nepovede, začnete podnikat a nepovede se vám mít z podnikání očekávaný zisk, kde je chyba? Mnohdy chybu najdete ale nevíte, jak ji odstranit a pokud se ptáte ostatních lidí tak ani oni neví, jak tu chybu odstranit. Je to celé o tom, pokud to nejde opravit tak se to musí novým nahradit, nefunguje vám podnikání tak budete muset začít s jiným podnikáním s tím nejde nic dělat. Nefungovalo dobře náboženství tak bylo nahrazeno politikou, nefungoval dobře feudalismus tak jej nahradil kapitalismus, nefungoval dobře Windows tak jej nahradil Linux atd. zde spatřuji největší problém u naší společnosti která odmítá nahradit to co nefunguje za to co funguje. Komu není rady tomu není pomoci, spíše společnost zavraždí toho, kdo jí dává dobré rady, než by se rozhodla nahradit to co nefunguje tím co funguje, to jistě musí mít i nějakou příčinu?

Příčinou je strach z nejisté budoucnosti a následkem je zaostalost a bída, všichni si plní svoje povinnosti a nikdo za nic nemůže, v přírodě je to jednoduché, nechceš se přizpůsobit změnám optimálně a rychle tak se staneš potravou pro ty co se změnám přizpůsobili. Každý se snaží něco získat a zjišťuje že každý zisk má svoje výhody a nevýhody, z dálky vidíme jenom výhody a z blízka spatříme nevýhody, jde zde o příčiny a následky, podívejme se na život člověka v civilizaci, který nám přináší výhody a tím i nevýhody, nevýhody jsou jako stín, před kterým nikdo neuteče. Máme díky civilizaci možnost snadno a levně získat to co potřebujeme ale čím více toho máme tím více s tím máme i starosti, ryby nic nemají, a tak s ničím nemají ani starosti, jejich život je jednoduchý, a tak jim stačí ke spokojenosti jenom uspokojit základní existenční potřeby. 

Náš život je spojen s organizacemi, které nám organizují život od narození do smrti, stali se z nás díky organizacím loutky, které ovládají organizace, nebo životní situace, kterou skrytě vytvořili organizace. Internet, který začal měnit rychle náš svět to je moderní digitální organizace, vše je zde pomocí programů organizováno, emancipace a svoboda je zde jenom virtuální iluze. Nevěřte na to, že je zde demokratický kapitalismus, to je jenom divadlo ve skutečnosti je zde všude mnoho století psychiatrická nemocnice (blázinec), jak vlastě evolučně došlo k tomu, že je každý psychicky nemocný? Onemocněli jsme psychicky díky ztrátě svobody, otroctví vede k psychickým nemocem, protože normální je být svobodný. Svoboda je ráj a otroctví je peklo, bylo a bude, to musíte konečně pochopit, nejde udělat takové peklo ve kterém se budeme mít dobře jako v ráji! Po mnoho století zde jsou naivní snahy o to, aby peklo vypadalo pro čerty jako ráj, následkem je propaganda a cenzura!

Zvolte mě za svého svatého vůdce a já vás zavedu do ekonomického a sociálního ráje, sliby se slibují a blázni se dočasně radují, o tom je; náboženství, politika, školství, reklama, umění, sociální sítě na internetu atd. Za vším je parazitování, nadbytek vzniká díky nedostatku! Proč si nemohu stáhnout z internetu to co je chráněné autorským právem, proč bych měl platit za to, že si chci přečíst nějaký zajímavý obsah co je na internetu? Z informací se stalo zboží a tvůrci informací chtějí na informacích vydělat, to zní logicky a správně, otázkou je a mají informace pro nás takovou hodnotu za kterou se nám všude nabízejí?

Není ve skutečnosti hodnota nabízených informací nulová! Podívejme se třeba na diplomové práce z pohledu jejich hodnoty, přinese vám přečtení a pochopení diplomové práce nějaké výhody, které vám umožní se mít lépe? Nezjistíte to, že je ztrátou času číst diplomovou práci kterou sepsal nějaký mladý pitomec, a tak je ta práce plná pitomostí. Peníze parazitům nesmrdí o tom to zde všude dlouho je, vládnou nám čerti v oblecích, proto žijeme v pekle, vše je o tom, jak se to naprogramuje, tak to i funguje! Naprogramovaly jsem peklo, a tak žijeme v pekle, je třeba naprogramovat ráj, a tak budeme žít logicky všichni v ráji, stačí jenom dát všem lidem do hlavy napojení na centrální mozek lidstva, aby zde tak už nebylo možné lhát a krást.