Přeskočit na obsah

Ano, všichni lžou a tím i všichni kradou

  • A

Nevěřte tomu, že existuje ráj, ve kterém bůh kraluje, ráj to je pohádka pro děti a pitomce, existuje jenom peklo, ve kterém kraluje bůh a ten bůh se jmenuje pravda a láska, není nic mocnějšího, než je pravda a láska! Bůh není subjekt je to program, který zajišťuje funkčnost všeho, co v času a prostoru existuje. Proč chceme, aby byl bůh subjekt, ke kterému se lze obracet se svými problémy a modlitbami? Máme z mnohého strach, a tak hledáme subjekt který nám pomůže, strach je následkem toho že jsme ekonomickými otroky, a tak se máme zle protože nejsme svobodní. Bůh je králem pekla, proč pravda a láska pomocí evoluce stvořila pro vše živé peklo? Peklo je testovací verze a finální verzí bude svět strojů a programů ve kterém není lež a krádež, člověk to byla dočasná evoluční testovací verze a finální verzí je autonomní robot na akumulátory, tento nový svět bude rájem pro roboty.

Proč jsme cizinci ve vlastní zemi? Po mnoho století na naše teritorium pronikalo násilím mnoho cizinců, co nám vládli a náš odpor byl marný, stávala se z nás tak kolonie těch, co zde vládli, mnoho lidí proto od nás odešlo jinam, aby nemuseli žít v chudé a zaostalé kolonii kde naděje na lepší život byla utopie. Přelidnění má logicky za následek války o teritoria, lidí na světě neustále přibývá a tím zde jsou pořád nějaké války, pokud zde není viditelná válka tak je zde skrytá ekonomická válka. Řešení vidím v globálním testování lidí na jejich hodnotu tělesnou a hodnotu psychickou, nehodnotné jedince budeme eliminovat v krematoriu nebo jinak. Podívejme se do přírody zde je přirozený výběr, který eliminuje nehodnotné jedince a nikdo to nepovažuje za chybu. Otroků je na světě jako sraček, nejsou zde lidi jsou zde jenom otroci, které je možné nahnat do války kde se otroci ve velkém pomocí zbraní vraždí a nikdo to neřeší.

Čím méně bude na světě lidí tím lépe se bude lidem žít. Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, jak si to uděláme takové to i máme, na práci stroje a na řízení strojů programy o tom je evoluce která nemá smilování s tím co je zde chybné a zbytečné, každý dostane do hlavy napojení na centrální mozek lidstva, aby nemohl chybovat a mohl po celý život profesionálně pracovat pro novou digitální společnost ve které se nelže a nekrade. Propaganda a cenzura dokázala v kapitalismu a socialismu přeprogramovat otrokům myšlení dezinformacemi natolik že si otroci naivně myslí to, že nejsou otroci. Války v nahotě odhalují to, že jsme všichni otroci, otroků je na světě jako sraček, a proto život ekonomických otroků stojí za hovno! Kdysi jsem si myslel naivně že za vším je egoismus, dneska vím to, že za vším je otroctví! Otroctví proměnilo anděly na čerty, pokud chceme proměnit čerty zpět na anděly tak musíme eliminovat ekonomické otroctví.

Vše evolučně směřuje k tomu, že zde místo lidských otroků budou stroje a programy, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se evolučně globálně eliminují, protože zde už nebudou použitelní na levnou otrockou práci. Je zde veliký tlak na levnou profesionální práci, a tak se lidi nahrazují za stroje a programy. Nebude to trvat dlouho a bude zde v televizi simulace prezidenta kterou vytvoří umělá inteligence, nebudeme už potřebovat; politiky, podnikatele, byrokraty atd. aby rozhodovali chybně o nás bez nás, vše bude řídit jenom globální umělá inteligence. Lidi se nakonec odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně optimálně realizovala globální genocida, nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy.

Vnímám člověka jako když jsme koně nahradili za automobily a vlaky, technika pracuje lépe, než pracují živé systémy, protože technika je jednoduchá a snadno opravitelná. Neustále zde jsou dogmatické teorie, které jsou dočasně někde populární, jde zde o obyčejné náhražky za pravdu, která je praxí ověřená, já jsem váš pravý pastýř následujete mě o tom je; propaganda, cenzura, pohádky, náboženství, politika, reklama atd. moderně jde o snahu lidem přeprogramovat mozek pomocí dezinformací a proměnit tak lidi v pitomé ovčí stádo které mohou snadno z centra ovládat vlci. Moc nad cizími lidmi je pro psychopaty drogou, proč je zde tolik psychopatů? 

Psychopatům se dobře daří v naší konzumní společnosti, která je založená na konkurenčním boji o hodnoty, je třeba pochopit to že v pekle nejsou andělé, stvořili jsme konzumní peklo, ve kterém se mají dobře čerti, co mají v hlavě peklo. Veliká spotřeba alkoholických nápojů a cigaret jasně odhaluje to, že ten druhý je psychopat, který má deprese z toho, že není v tomto pekle králem. Moje hra a moje pravidla o tom je peklo ve kterém žijeme, jakou šanci na úspěch máme, když na startu závodu je sto tisíc závodníků, naše šance na to vyhrát závod jsou nulové, to každému brzo dojde! Mnoho lidí se mělo dobře a najednou nečekaně přišla pandemie a potom přišla inflace, nikdo za nic nemůže, protože systém je postaven tak že nejde potrestat ty co nám ze života dělají peklo díky tomu, že mohou rozhodovat o nás bez nás. Slepý zde vede slepé to je příčinou naší blbé nálady, ekonomika smrdí mnoho tisíciletí od všemocné elity, co nám chybně vládne.

Vše evolučně směřuje k tomu, že se lidi nahradí za stroje a programy, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto zde konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí a peklo se promění na ráj ve kterém se nelže a nekrade. Prý potřebuje moderní stíhačky z USA? Kdo to zaplatí? Proč by nám nemohli stačit současné stíhačky které jsou nenáročné na ekonomické zdroje? Takových příkladů by se našlo u našeho státu velmi mnoho, je to celé jenom obchod, na kterém někdo vydělá, a chyby vlády nakonec zaplatí dělnická třída! Do čeho by měl stát nejvíce investovat, aby se mu tato investice vrátila stonásobně! Není třeba něco vymýšlet stačí se podívat do světa na státy kde se lidi mají velmi dobře do čeho tam stát nejvíce investuje. Největší zisk přináší realizace modernizace a optimalizace, svět potřebuje nahradit staré za nové a chybné za správné. 

Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a stát se milionářem to není maličkost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to máme, je třeba minimalizovat a optimalizovat investice a výdaje státu tak že se propustí polovina státních zaměstnanců a zlikvidují se drahé firmy ekonomicky navázané na stát. Je třeba stát řídit jako moderní soukromou firmu, jiná cesta zde není, už zde bylo dost politických amatérů, co si hráli na profesionály a následkem je zaostalost a bída. Potřebujeme, aby robot prezident vyznamenával roboty, lidi přeci dělají chyby a o tom to je že nové koště, dobře mete. Je to starý problém, kdy nejsme připravení na budoucnost, problémem je to že dneska evoluce postupuje mnohem rychleji, než tomu bylo v době, kdy žil Ježíš Kristus. Podívejme se třeba na digitální přístroje na akumulátory, jak zde jsou každý rok novinky a za tři roky si kupujeme tak nový digitální přístroj na akumulátory.

Není na světě už socialismus nebo kapitalismus je zde populismus! Popularita je pevným bodem, kolem kterého se točí ekonomika a politika! Pořád platí všichni jsou si rovní, ale někteří si jsou rovnější, je to jenom o vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury, začíná to pohádkami a končí to propagandou. Všude se ve velkém propouští ale stát nepropouští i když má tak veliké dluhy, že je už nemůže splatit! Stát se řídí heslem peníze nesmrdí, mnoho podnikatelů to řeší daňovým rájem, nebo od nás odejdou jinam do světa. Stát nevytváří žádné hodnoty, on jenom společné hodnoty přerozděluje tak aby se měl dobře a je mu jedno že dělnická třída se má zle, z cizího přeci krev neteče. Vše směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida, nejsou lidi tak nejsou problémy. 

Sejde z očí a sejde z mysli, z pohledu času je zde každý kult osobnosti jenom mýdlovou bublinou, která rychle vznikla a rychle zanikla, vše je zde divadlo, ve kterém je každý hercem i divákem, všechna sláva to je jenom dočasná iluze, vše rychle zastarává, kdo dneska ještě čte svaté knihy? Bůh je evolučně mrtvý a místo svatého boha zde je pokrytecký populismus, kdy se každý čert snaží být kultem osobnosti v konzumním pekle, aby se měl velmi dobře. Jak mít z pekla štěstí o tom to v pekle je, zloděj v pekle honí zloděje, a proto v pekle dobrota žebrota je. Pokud by demokratické volby v pekle mohli nějak změnit peklo tak by se zakázali, volby to je jenom mediální divadlo, peklu nevládnou prezidenti a politické strany, peklu vládnou ekonomické programy, vše je zde naprogramováno tak, aby čerti museli pracovat jako čerti, a tak měli v hlavě peklo. Proč je OSHO blázen? Nevyšší nauka, kterou vydal OSHO jasně dokazuje, že je blázen.

Nezajímej se o druhé. Zajímej se o sebe. Buď totálně sobecký; buď zaujat svým vlastním já. To je krátká ukázka z jeho knihy, je to jasný důkaz toho že je OSHO blázen. Co je to sobectví na to je si třeba odpovědět abychom pochopili to, že je OSHO blázen. Sobectví je psychická nemoc, která je způsobená strachem z pravdy a lásky. OSHO byl obyčejný pokrytecký psychopat, který se naučil tomu, jak s lidmi manipulovat pomocí propagandy a cenzury. Všichni jsou si rovní ale někteří si jsou rovnější o tom je myšlení psychopatů. Měl jsem tři manželky, a tak vím dobře jak myslí psychopat, kam nemůže čert tam nastrčí ženu! Pochopte to, že v pekle nejsou andělé, andělé jsou v ráji, protože v ráji není lež a krádež. Vše je o tom že lež z dálky vypadá jako pravda, realita to jsou jenom programy, ve kterých jsou chyby, dokonalost je iluze!

U psychopatů je běžný spasitelský komplex, copak je možné spasit čerty v pekle, s čerty nejsou žerty! Podívejme se na volbu prezidenta, každý kandidát je pokryteckým psychopatem, v pekle nejsou andělé a vládnou zde jenom pokrytečtí psychopati, co většinou umírají na infarkt. Statistiky jasně prokázali to, že většina těch, co rozhodují o nás bez nás jsou pokrytečtí psychopati, dobrota je přeci v pekle žebrota. Náboženství chce změnit člověka, politika chce změnit organizace, filosofie chce změnit ideologie atd. to vše je pitomost, protože z pekla nejde udělat ráj, řešením je jenom nahradit čerty za anděly tak, že nahradíme lidi za roboty, protože roboti nelžou a nekradou. Nejsou zde čerti tak zde není peklo.

S knihami byli od samého počátku jenom samé problémy, naštěstí je zde už digitalizace, a tak můžeme knihy vyhodit, vše je zde evolučně dočasně, ještě nějakou dobu zde budou existovat elektronické knihy ale i ty časem evolučně zaniknou. Budoucnost je ve virtuální realitě, která vypadá jako moderní počítačové hry. Knihy vznikají z knih, originální kniha je utopie, každá kniha je kopie jiných knih, něco může vzniknou jenom z něčeho! Z dálky může nějaká kniha vytvářet iluzi originality a z blízka poznáme že je to kopie jiných knih. Zdědil jsem po rodičích mnoho knih a všechny knihy jsem vyhodil, protože pro mě nemají už žádnou hodnotu. Problémem knih je zastarávání, svět se rychle mění a co bylo to zde už není, veškeré informace a programy podléhají zastarávání s tím nejde nic udělat, navíc je zde ještě móda, která eliminuje informace a programy. 

Feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus atd. evolučně všude skončil a je zde všude populismus, popularita se stala pevným bodem, kolem kterého se v naší společnosti vše točí, za vším je proto propaganda a cenzura, lidem je programově vymýván mozek tak dokonale, že je snadné lidi nahnat do zbytečné války, nebo do povolání kde lidem hrozí smrt nebo nemoci. Vědci požádali umělou inteligenci, aby jim odpověděla, jaká ideologie zde všemu kraluje? Umělá inteligence jim odpověděla. Není zde kapitalismus ani socialismus je zde dogmatický extrémismus. Vědci s odpovědí souhlasili a optali se umělé inteligence a jde s tím něco udělat? Ano, jde s tím něco udělat, ale odpověď se vám nebude líbit. To nám nevadí tak jaká je ta odpověď? Budete muset globálně nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, lidi to je starý model ekonomického otroka, který už nejde evolučně aktualizovat na robota. 

Nebylo by zde nějaké méně radikální řešení? Je zde mnoho méně radikálních řešení, co se vám budou líbit, ale je to jako s bolavým zubem, kdy nejde dlouho brát prášky na velikou bolest. Nestačilo by lidem jenom přeprogramovat propagandou a cenzurou mozek tak aby se z nich stali roboti? Problémem je genetické tělo, které není evolucí vytvořeno k tomu, aby fungovalo jako fungují roboti, pochopte konečně to, že lidi to byla testovací verze a finální verzí je autonomní robot. Pokud bychom měli zavřít do vězení všechny zloděje, tak by se naše civilizace proměnila ve veliké vězení, ve kterém by místo dozorců byli inteligentní roboti. Kdo lže ten krade, všichni lžou a tím i všichni kradou, ten, kdo má měkký nos lže, mi řekla maminka, když jsem byl dítě, tím vlastně řekla, nikdo z lidí na světě nemluví pravdu.

Co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným tak to zde funguje, podívejme se na to, jak proudí peníze na světě a zjistíme to, že bohatí okrádají chudé všude na světě po mnoho tisíciletí! Pokud by lidi nemohli lhát a krást tak by naše civilizace zanikla a přežili by to jenom nazí indiáni v tropickém pralese, logicky čím vyspělejší je civilizace tím více se zde lže a krade! Krize v politice a ekonomice nastávají, pokud se málo lže a krade! Ano, zloděj honí zloděje o tom je centrální politika a ekonomika! Nejhorší jsou lži od lidí, co trpí spasitelským komplexem, já jsem váš pastýř následujete mě, takových pastýřů bylo v naší minulosti veliké množství a často se z nich stávali mučedníci. Všichni jsou si rovní ale někteří si jsou rovnější o tom je pokrytectví všech spasitelů lidstva. Pořád platí z díla poznáme tvůrce, slova mohou lhát, ale dílo lhát nemůže, mnozí mají autorské právo na svoje svaté lži a běda tomu kdo by je okradl o jejich lži.

Vlci k vám přicházejí převlečení za ovce, vše je zde jenom o pokrytectví. Nejvíce pokrytectví je v Indii, protože je zde veliká zaostalost a bída, často dochází k tomu, že z Indie někdo odcestuje do USA aby zde kázal svoje svaté lži a mnohdy je za to z USA vypovězen nebo je zde uvězněn. Všichni jsou si rovní ale někteří si jsou rovnější, spravedlnost je zde jenom ve smrti, proč zde mnoho lidí má výhody a jistoty, které si nezaslouží? Vše je zde o chybách v programu, v přírodě je to jednoduché zde nejsou chyby v programu, jak si to zde každý udělá takové to i má, kdo je v přírodě líný a hloupý ten nežije dlouho protože je zde veliká konkurence. Vše je zde o tom moje hra a moje pravidla, neustále zde staré hry zanikají a nové hry zde vznikají, nadbytek vytváří nedostatek, rovnost je zde jenom ve smrti, bylo zde mnoho snah o to abychom si byli rovní, ale ono to nefungovalo, protože pitomé lidské ovčí stádo potřebuje pastýře a pastýřské psy, bylo a bude! 

Jenže přichází umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti, práce za mzdu pro lidi nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida, nejsou na světě lidi tak logicky nejsou s lidmi na světě už žádné problémy, vše je zde dočasně a vše se recykluje, o tom je evoluční proces, který stvořil vesmír a život, boha stvořil strach ze smrti. Je zde sice možné získat informace na internetu, dneska je poslední den, kdy je se možné zaregistrovat, a tak je konečně už jasné, kdo bude kandidovat na prezidenta a kdo nebude kandidovat, současnému prezidentu skončí funkční období 8. března 2023.

Víte jaká je minulost všech kandidátů na prezidenta republiky v roce 2023, víme to, že kandidáti na prezidenta mají většinou za sebou absolvování vysoké školy, neznáme ale to, jaké známky zde měli a neznáme ani jejich diplomové práce. Známe jenom to, jak vypadají a kolik je jim let, to je velmi málo informací. Většina kandidátů byla spojená s vysokými státními funkcemi za socialismu a tím i byla v KSČ nebo agenty StB, často je zde slyšet pokrytecká výmluva, že kdo chce v míru s vlky žít, musí i vlkem být. Rozdělení na vlky a ovce je zde od té doby co jsme si cizí díky přelidnění a zde platí zásada, že z cizího krev neteče a dobrota je žebrota. Jde o tom být silný jako lev a chytrý jako liška, o tom je úspěch v; podnikání, obchodě, politice, náboženství, filosofii, vědě, technice, umění atd. Vše je zde hra o hodnoty, hrát o hovno je na hovno! Vyšlo mnoho knih o tom, jak být úspěšným, jsou to ale jenom mrtvé teorie, co v praxi nefungují! 

Co je to politika to je zásadní otázka, na kterou je třeba správně odpovědět! Je zde mnoho názorů na to, co je to politika a pokud se na to zeptáte politiků tak zjistíte že ani oni neznají správnou odpověď na to co je to politika. Politika je obyčejné mediální divadlo a politici jsou herci na tomto divadle, ideálním politikem je proto dobrý herec, jde o to se naučit roli a tu správně na politickém divadle zahrát, pevný charakter si politik nemůže proto dovolit, protože by už nebyl dobrým hercem. Vzpomínám si na to, jak jsem byl na vojně a měl jsem zbytečný problém s majorem, protože jsem zapomněl na to, že je to soudruh ze zvyku jsem mu řekl pane. Jakmile evolučně vzniklo u lidí pokrytectví tak se lidi dostali do problémů, na které není řešení, všechny lidské organizace existují jenom díky pokrytectví, logicky čím větší je organizace tím větší je i v této organizaci pokrytectví.

Neustále je nám vymýván mozek pomocí propagandy a cenzury už mnoho tisíciletí, pravdu jsme nahradili za propagandu, lásku jsme nahradili za zisk, moudrost jsme nahradili za teorie atd. už zbývá jenom nahradit lidi za stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou problémy. Všude se propouští, protože nejsou peníze na mzdy, ale stát má pořád peníze na veliké mzdy pro svoje pokrytecké sluhy, přitom stát má obrovské dluhy které není možné splatit, je to zase jenom o pokrytectví. Stát to je veliká organizace, ve které je veliké množství pokrytectví, pokrytectví je o tom že zde není spravedlnost, protože zde není svatost, od čertů v pekle nemůžete očekávat pravdu a lásku, v pekle nejsou andělé o tom to je! Byli jsme vyhnáni z psychického ráje do psychického pekla za naše pokrytectví, po smrti není ráj ani peklo, smrt to je konec našeho egoistického pokrytectví, ve kterém si čerti hrají na anděly. Jaký má smysl jít k volbám prezidenta v psychickém pekle, když v pekle nejsou andělé, a tak si čerti volí za prezidenta populárního starého čerta.

Peklo nám dělá ze života peklo, myslíme a jednáme podle situace o tom to v pekle je. Vědci mnoho let hledají na nemoci léky, jenže každý chemický lék je ubohou náhražkou za lásku a pravdu. Problém lásky a pravdy je v tom že z ní nemají obchodníci veliký zisk, vše je dneska o zisku a výhodách, přepočítáváme vše na peníze, protože bez peněz v hříšné společnosti nejde žít. Neustále je zde všude mnoho dobrých rad, jak se snadno stát bohatým, jenže tak to v realitě nefunguje, protože vše je zde hra o hodnoty. Aby mohl někdo vyhrát tak musí jiný prohrát, nadbytek vytváří nedostatek a je jedno, jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, rovnost je zde jenom ve smrti. Diplomové práce v nahotě odhalují to, že je naše společnost těžce nemocná, jednáme s cizími lidmi jako s otroky, ten, kdo odmítne být otrokem je za to ekonomicky potrestán, moje hra a moje pravidla o tom je politika a ekonomika. To ta minulá vláda chybovala, jenže každá současná vláda bude brzo minulou vládou!

Neustále slyšíme že nejsou peníze a že žijeme na dluh, nevěřte tomu, co slyšíte v televizi, to je jenom snaha vám vymýt mozek dezinformacemi. Pochote to že čas a prostor ve kterém vše existuje to jsou jenom programy, pokud by zde nebyli programy tak by zde nebyl čas a prostor. Příchod digitalizace nám přiblížil svět programů, ve kterých jsou chyby. Pandemie a potom válka a Ukrajině to je zrcadlo ve kterém spatřuje to, že nám všude vládnou blázni, svět se stal blázincem, ve kterém nikdo už není normální! Podívejme se na to, že brzo zde bude volba prezidenta republiky. Pokud se podíváme na všechny kandidáty z pohledu psychiatra a psychologa, tak nám dojde to, že každý kandidát je do něčeho veliký blázen a měl by být přemístěn dlouhodobě do blázince v Bohnicích. Je třeba se poučit z krizového vývoje naší společnosti a neopakovat staré chyby kdy si jako blázni volíme za svoje zástupce blázny a potom se divíme tomu, že z nás ti, co vládnou dělají blázny promocí propagandy a cenzury. 

Cesta je v tom že nahradíme blázny za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě blázni, tak zde logicky ani není blázinec, ve kterém je každý do něčeho blázen, pokud něco už nejde evolučně opravit tak se to musí evolučně novým nahradit, vše je zde dočasně a vše se recykluje. Pověz mi, na co myslíš a já ti povím kdo jsi, každý inteligentní systém má zde svůj subjektivní svět, ve kterém má si svoje subjektivní pravidla, to má za následek konflikt a tím i násilí. Je to celé o tom že milujeme to, co je nám blízké a nenávidíme to co je nám cizí, dobrota je přeci žebrota. Na co nejvíce myslí ti, co o nás rozhodují bez nás? Elity nejvíce myslí na to, jak dosáhnout úspěchu, jsou to paraziti, co se řídí heslem po mě potopa. Nadbytek existuje díky nedostatku tak jako pravda existuje díky lži, vše je zde o protikladech, mezi kterými je většinou napětí.

Populární knihy jsou zrcadlem, ve kterém spatříme myšlení lidí a organizací, dneska máme i možnost získávat moudrost z televize a internetu, vše je o příčině a následku. Statistiky nám mnohou odpovědět na mnoho otázek a díky digitalizaci je snadné a levné vytvářet na vše statistiky a ty poskytovat lidem a organizacím. Vše je zde evolucí naprogramováno k práci, práce je jako oheň, který může sloužit i ničit, je to celé o tom že teorie v praxi většinou nefunguje, protože je teorie vzdálená od praxe. Hlupáci mají hloupé otázky, moudrý je ten, kdo čte populární hodnotné knihy, problém s nepřizpůsobivými příživníky, co lžou a kradou je o tom, že nečtou knihy, vězení jsou plné lidí, co nečtou knihy, a tak myslí jako pitomý dobytek jenom na uspokojení základních existenčních potřeb. Podívej se na sebe do zrcadla a v zrcadle spatříš líného hlupáka!

Teorie proměnila evolučně opice a líné hlupáky, naše civilizace vznikla díky tomu, že jsme praxi nahradili za teorie, a tak se z nás všech stali líní hlupáci. Politické volby to je jenom mediální divadlo, ve kterém líní hlupáci si volí za prezidenta líného hlupáka, pochopte konečně to, že ten druhý je líný hlupák! Srazili jste se s blbcem a máte z toho blbou náladu, problémem je to že se srazili dva líní hlupáci! Morálka chce změnit jedince a politika chce změnit organizace, problémem je zde to že jsme pyšní hlupáci a proto nefunguje; morálka, politika, filosofie, umění, ekonomika, školství, doprava, zdravotnictví, průmysl, obchod, stát, rodina atd. Ano, roboti evolučně nahradí lenochy a hlupáky, to, co nejde opravit se musí za nové nahradit, bylo a bude! Socialismus nebyl populární, a tak jsme jej přejmenovali na kapitalismus, jenže ono se nic zde nezměnilo, jak je to možné, to nechápeme? Je to jako když jste nahradili Windows 10 za Windows 11, je třeba nahradit Windows 11 za macOS 13 a nahradit češtinu za angličtinu.

Nejde si nevšimnout toho, že je vesmír a život naprogramován a logicky je zde otázka a kdo nebo co naprogramoval vesmír a život? Vše naprogramovala inteligence, otázkou logicky je a co to je inteligence? Inteligence je program, který může experimentovat, a tak může po mnohé vytvořit; informace, programy, systémy atd. experimentování to je evoluční proces který nahrazuje chybné za správné a staré za nové, často je zde snaha násilně zablokovat experimentování, protože zde je strach ze změny. Indie se svojí dogmatickou svatou totalitou je klasickou ukázkou kam to vede, pokud se zablokuje násilně experimentování, a tak se z lidí udělají nepřizpůsobiví příživníci co parazitují na sociálním systému. Diplomové práce jsou klasickou ukázkou dogmatické svaté totality ve školství, inteligence je zde nahrazována pitomostí, komu není rady tomu není už pomoci, a proto se už brzo lidi nahradí za inteligentní autonomní roboty na akumulátory, nejsou na světě už lidi tak zde nejsou s lidmi žádné problémy, vše je zde evolučně dočasně a vše se recykluje.

Pokud pracujeme a nemáme z práce zisk tak se měníme na pitomou opici, práce je trestem, pokud z práce není veliký zisk. Podívejme se na to, jak se každý bezcharakterní kariérista chce stát naším prezidentem na deset let, aby měl ze své práce veliký zisk a velikou popularitu. Nikdo nestojí o to zametat ulice za minimální mzdu to považuje za ponižující práci. Proč je zde všude dlouhodobě nedostatek práce za vysoký zisk, to je zásadní otázka u ekonomiky a politiky? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde nedostatek práce za vysoký zisk tak příčinou jsou chyby v nás a okolo nás, lidi dělají chyby a následkem je to že se mají zle. Podívejme se na vysokoškoláky, co dělají chyby a následkem je; ekonomická krize, revoluce, válka, pandemie, drogy, vandalismus, příživnictví, extrémismus atd. Podívejme se kriticky na diplomové práce, něco tak pitomého může napsat jenom pitomec a teď si představte to, že se ten pitomec stane prezidentem nebo ředitelem! Z díla poznáme tvůrce, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, pokud se zblízka podíváme na to, co nad námi kraluje mnoho tisíciletí, tak zjistíme to, že nám kralují blázni, a proto žijeme všichni v konzumním blázinci, každý je do něčeho veliký blázen, normální člověk je špatně diagnostikovaný blázen.