Politika a ekonomika je postavená na dobrotě k psychopatům

Přihlášky jsou podané, a tak už víme jaká je nabídka kandidátů na funkci prezidenta naší republiky, začali i sázky na to kdo volby vyhraje a ze sázek je jasné že to vyhraje starý soudruh a že staré soudružky nemají žádnou šanci. Každý z kandidátů sní o tom, že bude mít štěstí a stane se tak prezidentem naší malé zaostalé republiky, která má obrovské dluhy, které nedokáže už splatit, někteří kandidáti by chtěli naši republiku řídit po svém a neuvědomují si to, že u nás je prezident jenom reklamním maskotem, který má minimum moci řídit národ. Ideální by bylo u nás zrušit konečně politiku a náboženství, vše by zde řídila jenom umělá inteligence spolupracují s autonomními roboty, stát by nezaměstnával žádné lidi, a tak by neměl stát problém se státními zaměstnanci co dělají často amatérské chyby. Sním o digitálním světě, kde nejsou už nikde lidi a místo lidí je zde umělá inteligence a autonomní roboti, pro zaměstnavatele je umělá inteligence nebo autonomní robot jasná volba, pochopte konečně to, že z člověka nikdo robota na baterky neudělá po dobrém ani po zlém. 

Jsem na tomto světě už 70 let a pořád slyším o tom, že zde je mnoho problémů, na které není řešení, přitom není třeba něco nového vymýšlet a stačí se jenom podívat do přírody, jak ona všechny problémy umí optimálně vyřešit, vymýšlíme to, co je už dávno v přírodě vymyšleno a dlouhou praxí otestováno. Největším dlouhodobým problémem lidí je to že jsou lidi hříšníci a nikdo to do hloubky neřeší, největším lidským hříchem je u lidí pokrytecký egoismus, z dálky vypadá člověk jako anděl a z blízka spatříme čerta, proto mají lidi v hlavě peklo. Pokud v konzumním pekle jdou čerti k volbám si zvolit za prezidenta čerta nebo čertici, tak nemohou očekávat, že jim bude po volbách líp, v pekle nejsou andělé, to, co vám říkám, je tak, jak to říkám. Činíte čertům dobře a oni se vám za to peklem odmění o tom je politika a ekonomika všude na světě už mnoho tisíciletí. Černý pátek se rozbíhá u volby prezidenta, je to veliký výprodej starých čertů, nejsem ale tak bohatý abych si mohl kupovat to co je ve výprodeji, protože o to už není zájem, počkám si na to, až bude zde naším novým prezidentem autonomní inteligentní kovový robot na akumulátory, to je jasná volba a tento robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Statistiky v nahotě odhalují to, že nejsme lidi, ale jsme všichni čerti, co žijí v pekle, co z dálky vypadá jako ráj kde jsou andělé. Propaganda a cenzura v pekle tvrdí čertům, že teprve po smrti existuje peklo, po smrti nic není, smrtí vše končí, život je experiment a smrt je konec experimentu. Pro čerty v pekle je zde mnoho náhražek, které dávají čertům iluzi toho, že žijí v ráji, jde o; léky, drogy, víru v zázraky, televizi, internet atd. Je naivní představa že by mohla změna politiky, nebo změna náboženství, vést k tomu že se konzumní peklo promění na ráj, vše zde jsou příčiny a jejich následky, peklo je následkem konkurenčního boje o zdroje, je třeba pochopit to že; politika je boj o moc, náboženství je boj o pravdu, ekonomika je boj o zisk, umění je boj o popularitu atd. mír je boj který nevidíme, protože je nám tento boj vzdálený! Když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, proto je zde konzumní peklo, ve kterém jsou čerti.

Pokud by mohli volby změnit peklo na ráj tak by se volby v pekle zakázali, volby politiků nebo prezidenta nic v pekle nemohou změnit, místo starých čertů si zvolíme nové čerty, v pekle nejsou nikde andělé, protože andělé jsou jenom v ráji. Vše, co je mrtvé to existuje na věčné časy v ráji, protože po smrti zde už není možný boj o zdroje, proto čerti páchají v pekle sebevraždy, aby se tak dostali rychle do ráje. Peklo nemá rádo sebevrahy, protože peklo potřebuje mnoho pitomých otroků, které je možné okrádat o zisk z jejich těžké a špinavé práce, aby se elita v pekle měla velmi dobře, nadbytek je možný díky nedostatku, v pekle vládnou lháři a zloději, o tom to v pekle bylo a bude. Statisticky je doloženo to, že většina lidí na světě trpí spasitelským komplexem, následkem je mnoho problémů, na které není řešení. Jak poznáte bezpečně to, že někdo trpí spasitelským komplexem? Postižený jedinec má svoji svatou pravdu a nehodlá si připustit, že by mohla být jeho svatá pravda plná chyb a dezinformací, komu není rady tomu není možno pomoci. 

Tragédie nastane, pokud se postižený jedinec dostane díky protekci k výhodám, které si nezaslouží, a tak může napáchat mnoho zla v; politice, ekonomice, školství, vědě, technice atd. Následkem je; vandalismus, extrémismus, populismus, idealismus, dogmatismus, centralismus, feudalismus, socialismus, kapitalismus, protekcionismus, kariérismus atd. je třeba se poučit z krizového vývoje. Člověk nemůže spasit organizaci nebo národ, jeho schopnosti a možnosti jsou limitované! Je zde vůbec něco, co by mohlo spasit organizaci nebo národ? Čas a prostor je evoluční experiment který nemá počátek a nebude tak mít ani konec, každý náš lidský svatý cíl je jenom dočasnou iluzí. Ve skutečnosti se zde vše točí v kruhu, a tak není možné dosáhnout cíle který by nás mohl spasit na věčné časy s OSN. Pokud to lidi a organizace nechápou, nebo nechtějí chápat, je to jejich soukromý problém, který si musí sami optimálně vyřešit, vše, co zde říkám, to je tak, jak to je.

To, je třeba do hloubky optimálně pochopit! Blíží se volba prezidenta republiky, každý, kdo kandiduje na prezidenta si mediálně hraje na svatého anděla, jenže v konzumním pekle nejsou andělé, a proto vládnou peklu jenom čerti s tím nejde nic udělat, o tom to v pekle bylo a bude. Vše je zde boj a mír to je válka vedená ekonomickými zbraněmi, stali se z nás vojáci, co plní rozkazy svých velitelů a každý voják by chtěl být generálem. Chceš se mít lépe, než se mají ostatní tak o to musíš bojovat dlouhou dobu jinak to v pekle nejde! Nic nového pod sluncem podívejme se do přírody, zde je neustálý boj o existenci a nikdo to nebere jako diskriminaci a rasismus! Když něco nejde po dobém tak se to řeší po zlém, a proto zde jsou vězení a psychiatrické nemocnice, každý je snadno a rychle nahraditelný! Pro čerty v pekle nemá život už ekonomickou koncepci, a proto čerti používají antikoncepci a jsou zde i potraty, čertů je v konzumním pekle jako much a nikdo to neřeší, navíc je u čertů veliká degenerace a zase to nikdo v pekle neřeší.

Vše to evolučně směřuje v pekle k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a čerti se eliminují v krematoriu, nejsou v pekle čerti tak zde nejsou s čerty problémy, o tom je budoucnost kapitalistického pekla. Velice se vám omlouvám za to, že nejsem takový, jaký bych měl podle vás být, nejsem nemocný ani nejsem blázen, jsem geniální a společnost nemá ráda geniální lidi, a tak geniální lidi zavírá do vězení nebo psychiatrické nemocnice, někdy je i zavraždí. Jsem natolik geniální že stačí málo a okamžitě jsem na internetu odhalen a eliminován. Je to celé o lásce a nenávisti, proč vlastně něco milujeme a něco nenávidíme? Je to celé o tom, moje hra a moje pravidla, každý má svoji subjektivní hru a svoje subjektivní pravidla. Ti, co zde mají díky protekci výhody, rozhodují o tom, co je správné a co je chybné, následkem je konflikt a válka, pokud by platilo oko za oko, tak by byl každý slepý! 

Všude na světě si voliči stěžují na to, že kandidáti na prezidenta nejsou dokonalí, protože nepochopili to, že dokonalý prezident je člověk, který dokonal, a tak je mrtvý, církve za svaté vyhlašuje jenom mrtvé lidi, protože tím, že zemřeli už nemohou chybovat to je logické. Ježíš Kristus je dokonalý, protože je mrtvý velmi dlouho, dokud žil jako živý člověk tak byl nedokonalý hříšník. Změníme globálně trvale volební systémy a na politických kandidátkách budou jenom lidi co jsou velmi dlouho mrtví, tím se ušetří mnoho peněz a lidi se tak budou mít všude líp. Je světová krize všude se propouští, protože nejsou peníze, a tak nám budou všude na věčné časy vládnout jenom mrtví lidé, protože jenom tak bude vše lépe fungovat. Lidi potřebují jistoty, a to jim mohou zajistit jenom mrtví politici a mrtvý prezident co zde budou vládnout. U mrtvých politiků nehrozí žádné problémy a podrazy, jejich názory jsou dlouho známé a víme jistě že je už nezmění podle situace. Navíc mrtvý prezident nemůže onemocnět nebo zemřít, je to sázka na jistotu.

Ježíš Kristus se mi jeví jako ideální nový globální prezident. Kdo nic nedělá ten nic nezkazí, a tak si jej zvolíme za prezidenta a neštěstí je hotovo! O mrtvých celebritách hezky hovoříme, protože oni nic nedělají, a tak nic nemohou zkazit, zvolíme si proto za prezidenta člověka, který je už dlouho mrtvý, tím ušetříme na platu pro prezidenta a nebude muset mít ani ochranku a mnoho jiných výhod. Stejně to uděláme i s; předsedou vlády, ministry, poslanci, senátory atd. Nebudeme se muset bát toho, že by prezident těžce onemocněl nebo zemřel, je to jistota stonásobku! Nic nového pod sluncem, podívejte se na sekty a náboženství zde se běžně uctívá člověk který je dlouho mrtvý, nebo pohádkový bůh který je taky dlouho evolučně už mrtvý. Vše, co je živé to je hříšné a svatost přichází po smrti těla, všechny pokusy o to, aby byl živý člověk svatý jsou naivní a marné. Každý, kdo vytváří informace klasicky na papír nebo moderně na internetu je ubohý grafoman, prvním velikým dílem grafomanů byla; Bible, Korán, Bhagavadgíta atd. moderním dílem grafomanů jsou; zákony, předpisy, normy, pravidla atd.

Internet se stal pro grafomany zaslíbeným rájem je kterém se mají dobře a mohou svoje pitomé myšlenky levně a rychle produkovat ve velkém. V mnohém mi to připomíná fotografování mobilním telefonem, kdy vzniká nekonečně veliké množství fotek nebo videa s nulovou informační hodnotou. Slovo informace znamená že jsme o něčem informováni, o čem nás ale informují informace, které vytvářejí grafomani? Podívejme se na diplomové práce, které sepsali grafomani, a tak nemají pro cizí lidi žádnou hodnotu, kdo za to vše může? Příčinou je nahrazení praxe za teorie, následkem je problém s grafomany, co jsou psychicky nemocní. Díky grafomanům je svět mnoho století v problémech, na které není řešení, operační systém Windows naprogramovali grafomani, a proto optimálně nefunguje i když se pořád opravuje, je třeba svěřit programování umělé inteligenci jenom tak budou programy fungovat a nebudou se muset pořád opravovat. 

Vzniklo mnoho příběhů, ve kterých byl nesmrtelný člověk, nebo se zde hledal způsob, jak být nesmrtelným. Vše, co se narodí to i zemře, vše je zde tak dočasně a vše se recykluje. Pokud by zde nebylo narození, mohla by zde i být teoreticky nesmrtelnost, to, co nemá počátek to nemá ani konec, kruh nemá počátek, a tak nemá ani konec. Dokázali jsme lidský život prodloužit díky tomu, že se máme mnohem lépe, než se mají zvířata, ale je nám to pořád málo. Evolučně nedávno byl statisticky průměrný věk v Evropě 40 let a dneska je to už 80 let, evoluční otázkou je, kdy bude průměrný věk v Evropě 120 let? Pokud bychom se zajímali o věk našeho lidského druhu tak zjistíme, že zde jsme asi milion let, přesné určení je, nemožné, protože nemáme možnost cestovat časem do minulosti, další otázkou je, od jakého vývojového evolučního stupně je člověk kulturním tvorem, protože bez kultury jsme jenom zlá zvířata. 

Taky může evolučně dojít i k tomu že v civilizaci místo člověka budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, je to o ekonomice, roboti pracují jako roboti a pro zaměstnavatele je to jasná volba, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk se tak stane testovací verzí a finální verzí bude autonomní robot, možná roboti ponechají malou skupinu nahých lidí v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi a na cedulce bude napsáno hříšná opice. V pravidlech o volbě prezidenta není nikde zakotven požadavek na to, aby byl náš prezident normální a musel prokázat to, že je normální, následkem je to že na funkci prezidenta kandidují blázni a je jenom na voličích, aby poznali, kdo z kandidátů je blázen a kdo není blázen? To je amatérské řešení je třeba zavést certifikaci normality pro kandidáty na prezidenta republiky. Certifikace bude udělovat ISKCON po ročním pobytu, najednou by se zjistilo že nemáme žádné kandidáty na funkci prezidenta. 

Nikdo z kandidátů by nechtěl být rok u fanatické sekty v cizině, kde by se měl zle, a o tom to je, na funkci prezidenta kandidují jenom blázni, co si hrají na to, že jsou normální. Mnozí namítnou že je můj požadavek absurdní a že by stačilo kandidáty otestovat jenom u psychologa, jenže psychopati s titulem umí tak dokonale podvádět a manipulovat, že by dokázali to, že jsou přeci normální, a tak by dostali certifikaci rychle a zadarmo. Bůh je všude, to, co vám říkám, je přesně tak jak to říkám. Není třeba chodit na svatá místa a hledat zde boha, bůh je všude, nic není od boha odděleno, bůh je i v hříšném neznabohu nebo bláznu! Bůh není vaším otcem, který je nad námi to je pitomost, které věří pitomci! Není třeba stavět bohu sochy nebo chrámy, tím jenom boha urážíme, tím že se snažíme, aby on byl tím, čím není! Bůh je všudypřítomný, a to platí absolutně, nejsou zde možné žádné výjimky, i hovno je bůh! Lidi mají snahu si mnohé idealizovat, proč nemohou přijmout to že i smradlavé hovno je bůh? Svět je takový, jaký je a nikdy nebude takový jaký jej chceme mít!

Vše z dálky vypadá jinak než z blízka, stali se z nás lháři a zloději, protože myslíme na sebe, a proto jsme v situaci která nemá řešení. Vše je zde hra o hodnoty, ti, co vyhrají si zde na boha dočasně hrají! Odpověď za základní otázku vesmíru života, a tak vůbec je, subjekt nemá rád objekt, je třeba pochopit to že realita to jsou jenom subjekty a objekty, mnohé zde může být subjektem i objektem současně, záleží na tom, s čím se to porovnává. Subjekt existuje v objektu to je základem, ze kterého se vždy vychází. Podívejme se na pravdu je zde pravda subjektivní a objektivní, subjektivní pravda se musí podřídit objektivní pravdě, protože malé se podřizuje velikému, mnohá objektivní pravda je pravdou subjektivní, pokud je zde porovnávání s něčím, co je větší a mocnější. Ano, subjekt nemá rád objekt, protože se musí podřídit objektu, často si subjekt hraje na to, že je objekt, tak se může třeba neznaboh prohlásit pyšně za boha, a to se bere jako rouhání a neznaboh je eliminován. Objekt je bohem subjektu, největším objektem je čas a prostor ve kterém vše existuje, a tak je čas a prostor bohem všemu co v něm existuje. 

Není v našich silách poznat čas a prostor, to logicky znamená to, že je každý člověk na světě neznabohem a je třeba eliminovat ty, co popírají to, že jsou neznabohy, protože se rouhají. Přiznej si to, že víš to, že nic o času a prostoru nevíš, a tak jsi hříšný neznaboh, je třeba zakázat všechny svaté víry v zázraky a všechny svaté knihy, je to jenom vymývání mozků dezinformacemi pomocí propagandy a cenzury. Dokud boha neuvidím tak v něj neuvěřím, jenže vše, co vidíme od narození do smrti to je bůh, protože vidíme jenom čas a prostor a bůh to je čas a prostor. Bůh je všudypřítomný, protože čas a prostor je všude! Bůh je stvořitel a stvořitelem všeho je jenom čas a prostor, obrazně je bůh oceán a naše planeta Země je kapka vody v tomto oceánu, každý člověk je tedy jenom nulou, co má nulovou hodnotu a je jedno, jestli je ten člověk bezdomovcem nebo prezidentem Číny. Všichni prezidenti nám lžou, a proto jim nevěříme, problémem je zde to že prezidentem je člověk a každý člověk často lže s tím nejde nic udělat. Dlouho jsem přemýšlel, jak tento problém geniálně vyřešit globálně na věčné časy.

Jediné možné řešení je začít vyrábět roboty prezidenty, robot prezident nebude lhát ani krást, a tak to bude dokonalý prezident, každých pět let zde bude nový model prezidenta, který bude lepší než ten starý model. Logicky dojde k tomu, že se na všechny vysoké funkce dosadí roboti funkcionáři, bude zde tak robot; král, císař, šlechtic, papež, guru, prorok, prezident, předseda vlády, generál, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, notář, profesor, ředitel, celebrita, nadřízený atd. vyjde zákaz který zakáže globálně aby mohl člověk zastávat jakoukoli vysokou funkci spojenou s vysokým platen a výhodami. Tím logicky zanikne; politika, náboženství, filosofie, propaganda, cenzura, kult osobnosti, protekce, korupce, války, inflace, pandemie atd. Vše budou globálně řídit jenom roboti, lidi zde budou jenom na špinavou fyzicky namáhavou práci, kterou budou dělat zadarmo, protože zde bude přídělový systém na zboží a služby spojený s bodováním lidí, takto zde konečně lidi nebudou lhát a krást, protože zde zvítězí globálně na věčné časy pravda a láska.

Politika je spojená s ekonomikou více než si jsme schopní uvědomit, problémem toho že máme ekonomické problémy je to, že nejsme autonomní roboti na akumulátory, náklady na provoz našeho těla jsou veliké a nic nepomůže, pokud se budeme snažit tyto náklady snížit, naše tělo bylo evolucí stvořeno pro život v přírodě, a tak ekonomicky nefunguje v civilizaci. Potřebujeme, aby zde místo lidí byli autonomní roboti, nejsou lidi tak nejsou na lidi veliké ekonomické náklady to je logické. Mnoho století je zde snaha o velikou produktivitu pomocí strojů a programů nadešel čas se zaměřit na lidskou práci a začít nahrazovat lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, Zavede se globálně testování lidí na jejich kvalitu a nekvalitní jedinci se eliminují, takto zde skončí degenerace a přelidnění, nakonec to skončí tím, že zde už lidi na světě nebudou, a tak zde s lidmi nebudou ani problémy, takto zde zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.

Přichází globální dlouhodobá krize, a tak se logicky zamýšlíme na tím kolik co stojí a jak ušetřit peníze a čas. Kolik stojí provoz lidského těla za jeden rok? Lidské tělo potřebuje; jídlo, pití, oblečení, věci, bydlení, dopravu, teplo, zdravotní péči, léky, informace, programy atd. Logicky čím více je na světě lidí tím větší jsou i náklady na lidi, je pravdou to že čím bohatší je člověk tím větší má spotřebu hodnot. Hodnoty vznikají z práce, kterou dělají; lidi, zvířata, rostliny, stroje, programy atd. vše je o kontrole a regulaci, pokud selže kontrola a regulace tak následkem je krize u ekonomiky a politiky. Abychom zajistili kontrolu u lidí a mnohého jiného tak vše napojíme na globální umělou inteligenci, mozek se odpojí do reality a bude znát jenom virtuální realitu tak se zajistí to že lidi a stroje nebudou dělat chyby. Skončí globálně rozdělní lidí na bohaté a chudé, každý bude jenom číslem a nebudou zde peníze ani protekce, pokud nějaké lidské tělo nebude fungovat správně tak se eliminuje v krematoriu, každý je snadno nahraditelný, takto zde skončí degenerace a přelidnění, vše zlé je pro něco dobré, konečně budou zaměstnavatelé spokojení, protože zde už nebudou zaměstnanci, se kterým jsou jenom samé problémy, počet lidí se bude pořád na světě snižovat až najednou zde lidi nebudou, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Vědci udělali pokus a optali se velikého množství lidí na to proč je po příčině následek, většina odpovědí byla pitomá, protože většina lidí jsou pitomci, co mají v hlavě samé pitomosti, a tak neumí odpovědět na otázku proč je po příčině následek. Podívejme se na demokratické politické volby politiků a prezidenta kdy si pitomci zvolí za své zástupce pitomce a následkem je pitomá nálada, protože zvolení pitomci dělají pitomosti, bylo a bude! Je to marnost říkat pitomcům nevolte si za svoje zástupce zase pitomce, pitomci totiž nevědí, proč je po příčině následek, protože jsou pitomci. Po mnoho století všude vznikají pitomé všemocné ideologie, které dělají z oblečené opice pitomce, podívejme se na to, že si pitomci začali říkat soudruzi a nebylo je možné přesvědčit o tom, že nejsou soudruzi, ale jsou to pitomci, co říkají pitomosti. Nejsme lidi jsme pitomci, jenže označení pitomec není populární, protože odhaluje to, že jsme pitomci, měníme u mnohého názvy abychom to udělali populární, a tak je zde populismus který z nás dělá pitomce!

Proč je po příčině následek? Po příčině je následek, protože je to tak evolučně naprogramováno, čas a prostor je evolucí naprogramován, aby tak optimálně fungoval. Jako vymývání mozků nebo také kontrolu mysli označujeme činnost, která má zbavit nějakou osobu jejích názorů a její vlastní vůle a vštípit jí názory jiné osoby nebo ji nakazit nějakou ideologií; filosofickou, náboženskou, sociální, politickou, vědeckou, technickou, uměleckou atd. V podstatě jde tedy o to, řídit myšlení a činnost jiné osoby. Termín vymývaní mozků není však vždy chápán ve stejném rozsahu a někdy se za vymývání mozků považuje výchova cizích dětí, jindy používání výchovných a léčebných technik, nebo inzertní metody. V přesnějším, užším slova smyslu se však tento termín užívá pro označení metod kontroly mysli, které používají: církve, sekty, politické strany, totality atd. I spektrum metod používaných při vymývání mozků je široké. Úspěšnou metodou je také masivní propaganda a cenzura, s nekonečněkrát opakovanými populistickými hesly, kterou používaly snad všechny totalitní systémy.

Vymývání mozků je definováno dvěma různými způsoby. Psychologové ho většinou definují velice úzce jako řízení myšlení a činnosti jiné osoby bez jejího souhlasu. Takto chápané vymývání mozků však zřejmě neexistuje, řídit myšlenky a činnost jiné osoby bez jejího souhlasu nelze. Jakmile zmizí tlak, ať už násilný nebo psychologický, uplatní se vždy vůle oběti. Takto je vymývání mozků vykládáno především v populární literatuře, kde jsou popisovány případy vraždících osob, kteří si po činu nic nepamatují. Tento názor je rovněž mylný, i když je akceptován velkou částí veřejnosti. Jiným široce rozšířeným mýtem je názor, že v reklamě, např. v; rozhlasu, televizi, internetu atd. že lze použít metodu podprahového vnímání. Velice slabé, vědomě nevnímané signály mají být vnímány podprahově. Objektivně však tato možnost prokázána nebyla. Podle druhé definice je vymývání mozků chápáno tak, že je oběť různými metodami zbavena svých vlastních názorů, a že pak přijme cizí vštěpované názory za své. 

Tak dokáží psychopati a devianti přesvědčit nové členy v jejich ubohých organizaci, že se stanou jejich horlivými stoupenci a propagátory. Podobné je, když někteří vězni přijmou názory svých věznitelů a jsou schopni je i milovat. Často citovaným příkladem je také údajně úspěšný vymývání mozků u některých zajatců, vyšetřovaných psychopaty v době války. Podle psychologů však ve všech těchto případech oběť tyto cizí názory přijme za své aktivně. Přesvědčit jinou osobu, aby přijala za svůj cizí názor nebo ideologii, ve smyslu vymytí mozku, lze pomocí různých metod. Naproti tomu vymývání mozku ve smyslu kontroly mysli, tedy řízení myšlení a činnosti jiné osoby bez jejího souhlasu, neexistuje. Z vědeckého hlediska není možné, aby bylo možno mozek cizího člověka cíleně řídit, neexistují ani psychologické ani technické postupy, kterými by bylo možno toho dosáhnout. Proto vše evolučně jistě směřuje k nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty, je to celé o manipulaci a manipulátorech, proč si vlastně volíme za svoje zástupce bezcharakterní manipulátory?

Problémem je to že žijeme v pokryteckém pekle, a tak máme v hlavě peklo, proto je zde tak veliká spotřeba cigaret a alkoholických nápojů, čiň čertům dobře a oni se ti za to odvděčí peklem, o tom je život v pekle, kde je za každý dobrý skutek potrestání. Na počátku ideologie byl náčelník a kouzelník u divochů, který divochům pomáhal s jejich strachem a nemocemi, později začali evolučně vznikat sekty a náboženství, kde už byli profesionální specialisté, co věděli, co je správné a co je chybné pro lidi. Začala zde být snaha lidem naprogramovat jejich myšlení a jejich život pomocí svatých pravidel která se nesměli porušovat. Takto začalo vznikat mnoho informačních databází o tom co je svaté a co je hříšné, tyto soubory se evolučně měnili se změnou situace a byla zde snaha je optimalizovat, aby je bylo snadné pochopit. Takto evolučně vznikla Bible a jiné svaté knihy potom došlo evolučně k tomu, že vznikla politika, která nahradila náboženství.

Každá politika potřebuje propagandu a cenzuru jenom tak může fungovat, z politiky se tak stalo mediální divadlo a politici to jsou herci co zde hrají politické role podle politického programu, prezident to je hlavní role na tomto mediálním divadle. Politika je spojená s ekonomikou, pokud je ekonomika v krizi mohou za to politici, otázkou je povede výměna politiků díky volbám k tomu, že ekonomická krize skončí? Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida, nejsou lidi tak nejsou chyby to je logické. Je naivní věřit tomu že po volbách bude líp, volby nic neřeší, místo starých pitomců si zvolíme za své zástupce nové pitomce a o tom je pokrytecká politika! Lidi nejsou evolučně stvoření pro život v civilizaci, kde je plno vědy a techniky! Udělat násilím z lidí otroky to je naše největší evoluční chyba, pokud civilizace potřebuje otroky tak od toho jsou přeci autonomní roboti, práce je o seberealizaci, těžko se může otrok seberealizovat!

Investujeme obrovské množství času a zdrojů co pitomostí a neinvestujeme do vývoje autonomních inteligentních kovových robotů na akumulátory, nepotřebujeme vyrábět zbraně a jiné pitomosti, potřebujeme vyrábět roboty co nahradí lidi, je třeba pochopit to že pro otroky je práce trestem! Neustále jsme druhými nuceni k tomu abychom dělali chyby a potom se divíme tomu, že se máme zle, a tak máme deprese. Pro dobrotu na žebrotu, pochopte konečně to, že žijete v pekle, kde nejsou andělé! Podívejte se na internet zde jsou samí čerti, co se snaží o to abyste měli v hlavě peklo. Napsali jste něco na fórum a moderátor to smazal a zaobloval vám IP adresu, moje hra a moje pravidla o tom je peklo ve kterém není pravda a láska. Jaký je král takové je i jeho království, všemu zde kralují jenom programy, lidi si zde jenom hrají na; papeže, guru, celebritu, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele atd. z díla poznáme tvůrce, o tom jsou války a krize! 

Přichází doba osobních počítačů s umělou inteligencí, to logicky povede k tomu, že se naše společnost evolučně restartuje, na práci fyzickou a psychikou budou jenom stroje a programy, umělá inteligence to je složitý program, který má k dispozici veliké množství informací a programů a dokáže se poučit z cizích chyb. Najednou zde bude soutěž člověka s umělou inteligencí nebo autonomním robotem a člověk v této soutěži prohraje! Následkem logicky bude to že práce za mzdu pro lidi nikde na světě už nebude, a lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala globální genocida. Nadbytek vytváří nedostatek, rovnost mezi lidmi nefunguje, protože se každý stará jenom o sebe a není zde spolupráce, vše je postaveno na protekci a korupci, dobytka je zde nadbytek a plných koryt je zde nedostatek!

Bez protekce a korupce je člověk jenom ubohým otrokem který má veliké dluhy, internet je virtuální společnost, která nám odhaluje v nahotě, jak naše pokrytecká společnost funguje. Moje hra a moje pravidla o tom je každá společnost a organizace, vše je o tom rozděluj a kraluj, mnozí nechtějí rozdělit svoji moc protože se bojí, že by mohli o svoji moc přijít, dobrota je žebrota. Když jedna dogmatická totalita evolučně zanikne tak jí nahradí nová dogmatická totalita, která dělá zase z lidí otroky. Podívejme se na to, že je otrok nucen násilím k tomu, aby riskoval zdraví nebo život pro otrokáře a nic z toho nemá, je to obyčejné ekonomické znásilnění a nikdo to neřeší, následkem je to že život otroků nemá ekonomickou koncepci, a tak otroci používají antikoncepci a potraty. Otroků je na světě jako sraček, a tak život otroků stojí za hovno, a nikdo to neřeší, když říkám to, co říkám, je to tak jak to říkám!

Čtěte dál

PředchozíDalší