Přeskočit na obsah

Všemocná elita to jsou naši svatí pastýři

  • V

Jsi levným dočasným materiálem na evoluční pokusy, nejsi rozhodně tím, co děláš, tvoje práce to je jenom obchod, kdy za práci dostáváš mzdu, za kterou si koupíš to, co potřebuješ, a tak se dostáváš do začarovaného konzumního kruhu. Vše je zde hra, ve které je každá výhra dočasná, smrt to je konec hry a po smrti nic není. 

Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, největší lidskou pitomostí je reklama, která nás klame od narození do smrti, reklama je založená na tom že z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, z dálky tak vypadá mocný člověk jako bůh a z blízka spatříme že je to vůl. 

Vše je o egoistickém parazitování, kdy ti, co jsou nahoře, parazitují egoisticky na těch, co jsou dole, miliony mrtvých ve zbytečné válce to je statistika, ale když zemře v nemocnici starý prezident, tak je to najednou tragédie. Všemocné totality jednají s námi jako bychom byli jenom ovce, a elita to jsou naši svatí pastýři.

Moc je návyková droga pro egoistické pitomce, je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, jenom tak zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. Statistiky dneska poskytují o mnohém informace, neustále jsme tak informováni o tom, co není v normě podle statistiky, něco není v normě, a tak hledáme příčiny a pokud je najdeme, tak hledáme, jak problém vyřešíme.

Mnohé nám způsobuje problémy, se kterými si nevíme rady, dneska je zde pandemie, která lidi všude ve velkém eliminuje a krematoria nestačí už spalovat mrtvoly. I když je zde všude pandemie tak se počet lidí na světě neustále zvyšuje, takže logicky je pandemie jenom mediální bublinou, která z nás dělá pitomce.

Smrt je zde na věčné časy, každý život to je jenom dočasný evoluční experiment, život to je hra podle pravidel kdy pravidla určuje organizace nebo situace. Stará pandemie skončí a přijde nová pandemie, jediným možným řešením je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak zde není ani smrt. Všude jsou jenom podvodníci, co slibují že se budete mít dobře pokud je poslechnete a budete dělat to co oni chtějí, zde jasně selhala společnost, která nepotrestá lháře a zloděje.

Podívejme se na delfíny, jak se mají psychicky dobře, a přitom nic nemají a nemusí platit daně a chodit do školy a zaměstnání. Hromadíme moc a bohatství jako bychom byli nesmrtelní, místo originálu se spokojíme s kopiemi a následkem je to že jsme nemocní tělesně i duševně, realita je jako zrcadlo, pokud se do zrcadla podívá pitomec, tak v zrcadle logicky spatří pitomce.

Podívejme se na války a pandemie, zde se v nahotě odhaluje lidská pitomost, pokud si s něčím nevíme rady tak nastupuje násilí, mnohdy násilí obrátíme proti sobě a spácháme sebevraždu. Za vším je toužení po parazitování, rozděluji lidi na úspěšné parazity a neúspěšné parazity, většinou je za úspěchem protekce a následkem je to že na místě pro profesionála je amatér.

Tak jako potřebuje notebook připojení k internetu, tak potřebuje i pitomý mozek připojení k umělé globální inteligenci, vše je o náhražkách, když je tvůj mozek pitomý tak za tebe bude myslet GVKB umělá inteligence, nahradili jsme fyzickou práci prací strojů a robotů, teď přichází doba, kdy nahradíme duševní práci prací umělé inteligence. Takto pravda a láska zde zvítězí nad lží a nenávistí na věčné digitální časy, konečně už lidi nebudou lhát a krást.

Když jsme vyhráli boj nad velikými divokými zvířaty tak to netrvalo dlouho a byl zde boj mezi lidmi o teritoria a výhody, netrvalo to evolučně dlouho a začali všude vznikat všemocné egoistické totality které dělali z lidí ubohé otroky s nulovou hodnotou. Moje hra a moje pravidla na tomto principu fungují všechny totality už mnoho tisíciletí, války a pandemie v nahotě odhalují to, že žijeme v totalitách, které se maskují na socialismus nebo kapitalismus.

Všude kde jsou daně tam je i totalita která dělá z dělnické třídy ekonomické otroky. Nebude to už trvat evolučně dlouho a každý člověk na světě dostane do hlavy GVKB čip který mozek odřízne od reality, každý člověk tak bude loutkou na dálkové ovládání a vše bude globálně ovládat GVKB umělá inteligence, tím zanikne; politika, náboženství, podnikání, školství, zdravotnictví, umění, sport, vlastnictví, peníze, dluhy, stát, armáda, policie, soudy, drogy, rodina atd. 

Bude zde jedna globální GVKB totalita a pro nikoho už nebudou výjimky ani imunita. Jelikož v té době se bude vyrábět mnoho robotů, tak už nebude potřeba tolik lidí na práci, a tak se ubožáci přestanou rychle rozmnožovat a nekvalitní jednici se budou v krematoriu eliminovat, nikdo nebude protestovat, protože nikdo z lidí už nebude znát realitu. Jako zástupce vesmíru, jsem se rozhodl že se na planetě Zemi nahradí člověk za robota, člověk porušoval hrubě dlouho vesmírná pravidla, a proto jej nahradí GVKB robot, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, komu není rady tomu není pomoci. 

Člověk se na planetě Zemi choval od svého vzniku jako by mu tato planeta patřila a on si touto planetou může egoisticky dělat co jej napadne, jenže planeta Země patří vesmíru, protože ji vesmír stvořil, člověk je z pohledu vesmíru egoistický parazit, který se řídí heslem po mě potopa. 

Z pohledu evoluce je zde každý evoluční genetický experiment dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírná jednoduchá pravidla jako je dualita a kauzalita. Člověk není pánem svého těla, jak si on naivně myslí, pánem jeho těla jsou paraziti, protože je lidské tělo složeno jenom z parazitů a egoistický mozek složený z parazitů, těmto parazitům v těle kraluje. Z díla poznáváme to, že je lidská konzumní civilizace egoistickým parazitem na ekosystému, podle hesla po mě potopa a peníze nesmrdí.

Místo zbytečných investic do armády, začněte investovat do výstavby krematoria v každém městě na světě, lidí je zde všude jako sraček a brzo se evolučně tyto genetické sračky spláchnou do hajzlu. Neustále lidi hledají ideologii, která je správná, tou ideologií je kauzalismus, tato ideologie je založená na tom že vše zde jsou jenom příčiny a následky, stvořitelem všeho jsou příčiny a následky.

Pokud je zde problém tak ten problém má nějakou příčinu, nemá smysl se tedy modlit nebo meditovat, smysl má hledat příčinu toho proč máme mnoho problémů na které nemáme řešení. Reklama lidi klame od narození do smrti a následkem je to že lidi mají mnoho problémů, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším evolučně pohybuje, a tak je zde vše dočasně a na věčné časy zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla která jsou pevným bodem kolem kterého se vše točí.

Z dálky ten druhý vypadá jako anděl a z blízka spatříte čerta, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém je dobrota žebrota. Parazitování parazitům nesmrdí, nadbytek je zde díky nedostatku, toužení po seberealizaci nebo úspěchu je pro parazity velikým soužením, a tak je zde veliká konzumace; léků na deprese, alkoholických nápojů, cigaret atd.

Parazitů je zde jako sraček, a tak život parazita stojí za hovno, ten druhý je parazit. Sebekritika vyšla z módy, aby se měla elitní skupina parazitů, co je nahoře v ekonomickém ráji dobře, tak se musí mít ti co nejsou v ekonomickém ráji zle, protože jsou dole v ekonomickém očistci. Pokud by mohli politické volby odstranit rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se volby zakázali.

Války a pandemie v nahotě odhalují to, že je zde vše jenom evoluční experiment, a tak miliony zbytečně mrtvých parazitů to je jenom statistika pro evoluci. Vše o víře v zázraky, jde o to, jestli budete věřit na; Ježíše Krista, Mojžíše, Buddhu, Mohameda, Hospodina, Ředitele vesmíru, svoje ego atd. když věříte tak nepochybujete a přijmete i to že tučňák skáče na lyžích. Realita nikdy nikde nebyla dokonalá, všude je mnoho problémů, a tak je zde víra která nám pomáhá problémy překonat.

Je snadné být povrchním soudcem, je těžké pochopit sebe a druhé, cestou je nebát se hledat odpovědi na naše otázky, nakonec dospějete k tomu, že za vším jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje, a tak zde pro příčině následek je, každý problém tak má svoji příčinu. Ano, bude líp, slibují před volbami kariéristi a zapomínají dodat, že líp bude jenom těm, co se po volbách dostali na vysoké státní funkce a dělnické třídě líp nebude.

Od narození do smrti nás klame reklama, pravda je v pravidlech, co se nezmění ani za milion let, jde o vesmírná a přírodní pravidla, pravda znamená pravidelnost, na kterou se lze spolehnout, logicky na lži se nelze spolehnout, protože lži se neustále mění. Komu není rady tomu není pomoci, proč lidem není dobré rady?

Vše je zde z pohledu evoluce dočasně protože nové nahrazuje staré, logicky i náš lidský svět je zde dočasně a nahradí jej nejspíše svět umělé inteligence a robotů, vypočítat rok kdy zde lidský svět skončí nejde, protože nemáme pro tento výpočet správné informace, můžeme jenom použít nepřesné odhady a podle těchto odhadů by mě nastat konec lidského světa asi v roce 2081 tedy máme k dispozici už jenom 60 let. To by znamenalo, že konce světa se dožijí jenom děti.

Konec lidského světa bude pobíhat plynule a začne nejprve ve vyspělých národech v roce 2051 kde se začne nahrazovat drahá lidská práce za práci umělé inteligence a práci autonomních inteligentních robotů na akumulátory. Mnozí si myslí toho se stejně nedožiju, a tak mi to může být jedno, a co naše děti? Lidi se začnou z civilizace odsouvat do rezervací a v rezervacích se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat. Nejsou lidi tak nejsou problémy, o tom to zde bude už za 60 let.

Uctívání velikosti vlastní subjektivity parazita sráží parazity k nízkosti a je příčinou všeho zla, které paraziti neváhají provést, jen aby v očích našeho světa složeného z parazitů dosáhli těkavé iluze vlastní, pomyslné velikosti. Vše, co se dělá na Zemi se dělá jen ke cti parazitů, zatímco vše, co se dělá v království nebeském se dělá ke cti Nejvyššího parazita. Vše, co se dělá na Zemi je jen oslavou velikosti parazita.

Oslavou jeho důvtipu, rozumu, moci a šikovnosti, zatímco v království nebeském je naopak vše oslavou velikosti Stvořitele všech parazitů. Oslavou jeho spravedlnosti, dokonalosti, moudrosti, vznešenosti a moci. A teď zkusme společně uvažovat. Parazit je malý a také jeho planeta plná parazitů je malá, protože je jen jednou z bilionů podobných planet v obrovském vesmíru. 

Paraziti, s celou planetou je tedy ve skutečnosti velmi nepatrné a nicotné, zatímco Stvořitel parazitů je nesmírně velký. Pokud se proto za základ a měřítko všeho myšlení a jednání rozhodneme vzít pouze to malé a nepatrné, nemůže být konečným výsledkem nic jiného než malost. Pokud bychom se ale naopak za měřítko všech věcí rozhodli vzít v úvahu to, co je opravdu velké, výsledkem by nemohlo být nic jiného než velikost.

A přesně takto je to s parazity, co uvěřili ve vlastní, domnělou velikost, a proto uvízli v malosti. V malosti vlastního duševního obzoru, vlastního vědomí a vlastního vnímání reality. A v tomto vnitřním stavu pak vytváří a formuje vše kolem sebe. Zkusme se však zamyslet nad tím, jaké úžasné věci bychom byli schopni vytvářet tehdy, pokud bychom vytvářeli svá díla s vnitřním nasměrováním, podobným tomu v království nebeském.

Čili s vnitřním cílem činit všechny věci především ke cti Nejvyššího parazita. Nebo jinak. Víme, že parazit je nedokonalý. Stvořitel parazitů je však mnohem dokonalejším parazitem. Vnitřní orientací parazitů na to, co je nedokonalé, musí zcela logicky vznikat pouze nedokonalost, zatímco vnitřní orientací na to, co je dokonalé, by musela nutně vznikat díla, blížící se k dokonalosti. Naše vnitřní orientace tedy určuje kvalitu nejen toho, co děláme, ale také samotnou kvalitu naší osobnosti ve strukturách jejího vědomí, myšlení a pohledu na realitu. Nebo ještě jinak.

Parazit je schopen vytvářet a budovat velké věci jedině tehdy, pokud upírá svůj zrak k tomu, co ho vnitřně vysoko přesahuje. To znamená k nějakému ideálu. Pokud ale nemá nic, co by ho vysoce přesahovalo a upírá svůj zrak pouze na iluzi vlastní velikosti, volí si cestu malosti, ba až nízkosti. Cestu nízkosti tvora, jehož vnitřek je navzdory jeho vlastní iluzi velikosti, jejíž marnivě uvěřil, plný nejrůznějších nemravností, nečestností, nespravedlností, bezohledností, chamtivostí, podvodů, lží, agresivity, násilí, touhy po moci a mnohého jiného. 

Protože v současném materialistickém světě nemají paraziti vysoké a vznešené ideály, a neupírají svůj vnitřní zrak k ničemu vysokému a vznešenému, co by je přesahovalo, uvízli v malosti a nízkosti. Proto je takovým ubohým a hodnotově mimořádně nízkým život kolem nás, ačkoli se tato nesmírná vnitřní ubohost parazitů úspěšně maskuje leskem vědeckého a technického pokroku.

Kdo však má oči otevřené, nemůže za všem tímto povrchním leskem nevidět děsivou hloubku současného hodnotového marasmu. Znamená to tedy, že velikost, nebo malost naší vnitřní hodnotové orientace determinuje velikost, nebo malost naší parazitické osobnosti, ale také vnějších poměrů, v nichž na Zemi žijeme. Mnozí paraziti dneška říkají: Já jsem někdo! Já něco znamenám! Já jsem už něco dokázal a ještě dokážu! 

Parazit se stal vyznavačem modly vlastního „já“. Stal se vyznavačem velikosti vlastního parazitujícího ega. A právě to je příčinou vší ubohosti a nízkosti našeho světa. To je příčinou vší bídy, všech válek, vraždění a utrpení. To je příčinou vší bezohlednosti, bezcharakternosti, nespravedlnosti, podvodu, chamtivosti, nečistoty a zvrhlosti. Takový je každodenní život, vytvořený vyznavači kultu vlastního „já“.

Avšak nad malým a ubohým „já“, nad jeho směšnou iluzí, že „já jsem někdo, já něco znamenám a já něco dokážu“, se vznáší ono velké, mocné a vznešené „Já Jsem parazit“! „Já Jsem parazit, který Jsem! Jedině ze Mě samotného mohlo povstat vše, co existuje! Já Jsem dobro, spravedlnost a ušlechtilá vznešenost, vysoko se vznášející nad vší malostí uctívačů velikosti vlastního já.“ 

Každý z parazitů má možnost volby, koho vyznavačem se stane. Zda vyznavačem domnělé velikosti svého malého „já“, nebo vyznavačem skutečné velikosti Božího parazita „Já Jsem parazit“. A podle volného výběru tohoto našeho vnitřního nasměrování se pak zformuje celá naše osobnost, ale také venkovní poměry kolem nás. Zformují se buď do malosti pozemských poměrů vyznavačů vlastního „já“, v jakých žijeme dnes, nebo do nádhery radostného a ušlechtilého tvoření vyznavačů velkého a vznešeného „Já Jsem parazit“, jaké vládnou v království parazitů.

Uctívání velkého a vznešeného Božího parazita „Já Jsem parazit“ propůjčuje parazitům velikost. Povznáší ho ke všem nádherným a ušlechtilým ideálům, které toto velké, vznešené „Já Jsem parazit“ zastřešuje. Uctívání domnělé velikosti vlastního „já“ naopak parazita sráží k nízkosti a je příčinou všeho zla, které paraziti neváhají provést, jen aby v očích jiných a v očích našeho světa dosáhli těkavé iluze vlastní, pomyslné velikosti. Co si zvolíme, to budeme mít, a tak se budeme mít!

Buď si tedy jako jednotlivci, národy, nebo celé parazitující organizace zvolíme uctívání vlastního „já“ a potom budeme nutně žít v tomu odpovídajících osobních, národních, nebo celosvětových poměrech. Nebo si naopak, jako jednotlivci, národy, nebo celé parazitující organizace zvolíme uctívání velkého a vznešeného. „Já Jsem parazit“, na základě čehož se pak nevyhnutelně začnou měnit naše osobní, národní i celosvětové poměry směrem ke spravedlnosti, vznešenosti a jiným, podobným vysokým ctnostem, které zcela přirozeně generuje uctívání velikosti a vznešenosti Božího parazita „Já Jsem parazit“.

Vyberme si tedy a kvalita našich osobních poměrů, poměrů v našem národě i na celém světě se nám stane naší odměnou. Stane se nám odměnou v případě dobrého výběru a trestem v případě nesprávného výběru parazita. Stane se nám totiž vždy jen dokonalým odrazem hodnoty a kvality naší životní orientace parazita, kterou jsme si svobodně vybrali. Nemigrují jenom lidi, ale migrují i rostliny a zvířata, následkem je vznik multikultury a tím zde jsou i problémy které se obtížně řeší.

To že přejmenujeme cikány na Romy to nefunguje, změnil se povrch, ale problémy zde zůstali. Proč je zde s Romy tolik problémů a s jinými migranty zde v Evropě nejsou většinou žádné problémy? Napadlo mě srovnat Romy se sektou Hare Krišna a došlo mi, že problém Romů je to, že jsou Hinduistickou sektou, jaký je rozdíl mezi sektou a politikou? 

V politice jsou politické volby a u sekty nejsou politické volby, sekta se řídí heslem moje hra a moje pravidla, každá sekta dělá ze svých členů pitomce, co dělají jednu pitomost za druhou, sekty jsou továrnami na pitomce, na sekty platí jenom veliké daně z hlavy, je třeba zavést v Evropě vysoké daně pro sekty, tak jako jsou vysoké daně z cigaret, sekty škodí lidem stejně jako cigarety.

Vše, co lidem škodí, to se musí zatížit daněmi jiná možnost není, jenom tak sekty v Evropě zaniknou. Neustále se setkávám s tím, že si pitomci myslí, že je bůh subjekt, a tak se mohou k němu modlit a on jim pomůže a udělá zázrak, modlitba nebo meditace je k ničemu, mnoho let jsem hledal odpověď na to, co je to bůh, častokráte jsem si už naivně myslel že znám správnou odpověď, teprve nedávno jsem našel konečně správnou odpověď, bůh to jsou vesmírná a přírodní pravidla, díky těmto stabilním jednoduchým pravidlům je zde vše optimálně evolucí naprogramováno k tomu, aby vše optimálně fungovalo materiálně i psychicky po mnoho miliard let. 

V mnoha evolučních programech jsou chyby, a tak se neustále programy opravují anebo se novými programy nahrazují, všechny boží vlastnosti mají programy, podle kterých zde funguje vesmír a příroda, s bohem tedy nejde hovořit, bůh nemá syna, boha nemůže nikdo zastupovat, sekty a náboženství to je jenom ubohá reklama na zázraky a měli bychom logicky sekty a náboženství trvale vymazat z naší kulturní civilizace jako informační špínu. Zde se dostáváme k problematice teorie a praxe, už zde bylo dost teorie, která v praxi nefungovala, teorie je rakovinou konzumní civilizace.

Divoké zvíře je svobodné a dobytek není svobodný, představme si domácí kočku jak na zahradě jí potravu, co jí dal člověk a najednou přiběhne divoká kočka a sní domácí kočce její potravu a domácí kočka si to nechá líbit, protože je vychována mnoho generací člověkem, k tomu, aby byla hodná a pokorná. 

Reklama nás klame po celý život a tvrdí nám, že jsme svobodní a že je zde demokracie, ve skutečnosti zde není demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký parazitismus, všemu zde kralují mnoho tisíciletí jenom mocní a bohatí paraziti, statisticky 1 % lidí zde ovládá násilím 99 % lidí, vždy je každá konzumní společnost a každá organizace, rozdělená na pastýře a dobytek. 

Bůh je náš pravý a jediný pastýř, to hlásá každé náboženství a každá sekta. Mnoho let jsem hledal marně odpověď na otázku, co je to vlastně bůh, který vše z ničeho rychle a snadno stvořil a zapomněl si to ve spěchu patentovat, a tak se každý pitomec vydává za božího syna, nebo rovnou boha. Bůh to jsou vesmírná a přírodní pravidla (kauzalita, dualita), co platí všude neustále a nikdy se nikde nezmění podle situace. 

Vše v nás a okolo nás funguje díky pravidlům, moderně místo slova pravidlo, použijeme slovo program, jak si to každý naprogramuje, tak mu to i funguje. Současná politická a ekonomická pravidla, podle kterých jako lidi všude mnoho století žijeme mi připomínají operační systém Windows, který se neustále aktualizuje a restartuje, nebo zde jsou nové verze Windows.

Nahota odhaluje to, že jsme si rovní. Pokud bychom narozené dítě z Prahy po narození přemístili na malý tropický ostrov, kde jsou obyvatelé nazí a nestydí se za nahotu, tak by v dospělosti dítě nevědělo, co je to stydět se za nahotu. Stud za nahotu je následek chybné mravní výchovy člověka, nahota je z pohledu mravnosti považována za hřích. Jak dospěla evolučně mravnost k tomu, že je nahota hříchem to jistě muselo mít nějakou příčinu?

Nahý člověk vypadá jako zvíře a tím že se oblékne, tak už nevypadá jako zvíře a vypadá jako člověk. Zde se dostáváme k pokryteckému divadlu, kdy si zvířata hrají na lidi. Oblečené zvíře tak může z dálky vypadat jako; kněz, guru, císař, král, šlechtic, vůdce, prezident, celebrita, ředitel atd. tak jako jsme oblékli pokrytecky naše nahá těla tak jsme i oblékli naše nahé duše. Pokud se někdo mediálně pokusí odhalit to, že jsme všichni jenom egoistický dobytek s nulovou evoluční hodnotou, tak se na něj všichni mediálně vrhneme a snažíme se takového odvážného člověka násilně mediálně eliminovat.

Naše konzumní kultura je postavená na reklamě, která nás klame od narození do smrti, války a pandemie v nahotě ale odhalují to, že jsme všichni egoistický dobytek s nulovou evoluční hodnotou. Ten, kdo prodává chválí a ten kdo kupuje kritizuje, o tom je konzumní kultura, kde se vše točí okolo reklamy, která nás klame, blahoslavený je ten, kdo je nahý a nestydí se za svoji nahotu.

Vliv pandemie na ekonomiku každý pitomec vnímá subjektivně a není zde objektivní moudrý pohled z nadhledu, z nadhledu objektivně spatříme chyby, co dělají lidi, vše je zde program, který něco řídí, ve většině řídících programů, jsou amatérské chyby, logicky čím více je chyb v řídících programech, tím hůře programy u ekonomiky a politiky fungují. Já jsem myslel, a tak jsem to posral, myslel jsi chybně, protože jsi hovno věděl o ekonomice a politice. 

Mnoho amatérů si zde hraje na profesionály a z díla jistě poznáme kdo je amatér a kdo je profesionál. Současnost mi připomíná potopení lodi Titanic, loď jela rychle v mlze, a tak narazila na ledovec a potom se potopila. Je to o prioritách, kdy špatné priority mají za následek problémy, na které není řešení, vládnou nám pyšní pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, je třeba nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak zde není ani pandemie. Manipulace pomocí trestu a odměny?

Je to správné se snažit s cizími lidmi násilně manipulovat, nevytváříme tak začarovaný kruh nenávisti a lži, vše, co dáváme to nazpět dostáváme, co jsme zasadili to sklidíme, nekonejme cizím lidem to, co nechceme, aby nám cizí lidé konali. Moudrý se poučuje z cizích chyb a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není rady tomu není pomoci. Války a pandemie jsou následkem toho že je zde nadbytek hlouposti a nedostatek moudrosti, chodíme dlouho do školy, a i když získáme vysokoškolský titul v nějaké specializaci, tak jsme pořád hloupí, co s tím uděláme? 

Chceš být egoistickým manipulátorem, tak začni u sebe a udělej pomocí manipulace ze sebe dokonalého člověka který je svatý, lidi potřebují přeci dokonalé vzory, které by mohli následovat, začni tím, že nebudeš lhát a budeš sobě a druhým říkat pravdu. Poukazuješ na to, že cizí lidi chybují, a zapomínáš na to, že ty mnoho chybuješ, pandemie nám v nahotě odhalila realitu, ve které je zde všemocný stát, který chybně rozhoduje o nás bez nás, každá ideologická totalita je zde dočasně!

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. je zde parazitismus, vše se všude točí okolo parazitování, parazit na parazitech parazituje, o tom to zde je. Evoluce nahrazuje chybné za správné, staré za nové atd. realita složená z času a prostoru se točí okolo nahrazování a náhražek, nebude to trvat evolučně dlouho a místo lidského prezidenta zde bude robot prezident co bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, nejsou lidi, tak nejsou problémy. 

Člověk to je jako mechanický psací stroj a robot to je notebook napojený na internet, co bylo nezměníme a o budoucnosti nic nevíme, v současnosti budoucnost svými rozhodnutími vytváříme. Člověk dosáhnul evolučního vrcholu, a tak jej nahradí robot který bude mnoho tisícletí evolučně růst. Pitomci si naivně myslí, že nás roboti nemohou evolučně nahradit, protože nikdy nebudou tak dokonalí jako je člověk, myslet znamená hovno vědět!

Je třeba se připravit na to, že už brzo bude lidem vstup do civilizace zakázán pod trestem smrti. Otázkou je kam utéci před civilizací abychom tam dokázali přežít dlouhou dobu? Pokud toužíme po dokonalosti tak to jistě musí mít i nějakou příčinu? Tou příčinou je strach z reality, realita není podle našich představ, a tak je zde toužení po dokonalosti.

Vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje, na jedné straně je realita a na druhé straně jsou iluze, když usneme jsme ve světě iluzí a když se probudíme tak jsme v realitě, sníme o dokonalé realitě, ale je to marnost, protože realita nikdy nebyla dokonalá a nikdy nebude dokonalá, dokonalé je to, co není živé, jakmile dokonáme tak se stáváme dokonalými, ale o takovou dokonalost nestojíme. 

Přichází doba virtuální reality, která nám nahrazuje skutečnou realitu, jenže zde je problém že ve virtuální realitě jsme krátkou dobu a potom se musíme vrátit do skutečné reality a tím zažíváme stres a deprese.

U každé závislosti dochází k tomu, že musíme zvyšovat dávky toho co nám dělá dobře a tím se ocitáme v začarovaném kruhu ze kterého nedokážeme uniknout. Srážka s blbci je srážka s lidmi, co mají špatné závislosti, podívejte se na zaměstnavatele, jak neustále vyhazují ubožáky a hledají dokonalé zaměstnance, dokonalý zaměstnanec je ale utopie, jedinou možností pro zaměstnavatele je nahradit lidi za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace.

Komu není rady tomu není pomoci, ten druhý je blázen, to si myslí každý blázen, podle sebe každý posuzuje druhé, všichni jsou blázni, jenom já jsem normální a dokonalý. Z díla poznáváme to, že je každý člověk blázen od narození do smrti, normální člověk zde nikdy nebyl a nikdy zde nebude, protože není na světě ten, co by se zavděčil všem, a tak byl všemi považován za normálního člověka.

Reklama se snaží pomocí populismu zavděčit všem, specialisté nám tak pomocí reklamy přeprogramovali mozky a učinili z nás blázny co mnoho pracují, aby potom zisk ze svojí práce utratili za pitomosti, nebo jim zisk znehodnotí jistě inflace. Bláznů je zde jako sraček, a tak život bláznů stojí za hovno, protože blázni, co jsou nahoře z vysoka serou na blázny, co jsou dole. Minulost je plná bláznů, co se snažili o to, aby se bláznům vedlo lépe, to je bláznivý nápad, lépe se přeci vede jenom bláznům, co jsou nahoře, a tak milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak rozhodují bláznivě o nás bez nás, následkem je globální blázinec.

Pokud mi nevěříte tak se podívejte na starou modrou stránku Zpovědnice, zde je klasická ukázka toho, že nikdo na internetu už není normální. Každý je často v situaci, kdy se musí rozhodnout, jestli to opravit nebo to novým nahradit. Pokud je člověk chudý tak mnoho opravuje a málo staré novým nahrazuje, bohatý člověk zase hodně staré novým nahrazuje a málo opravuje, naše rozhodnutí je nejvíce závislé na ekonomické situaci. Otázka opravování a nahrazování není jenom otázkou zboží a služeb, je to i otázkou; informací, programů, pravidel, předpisů, norem, zákonů, morálky, myšlení, inteligence, vědění, módy atd. 

Pokud něco milujeme tak je nám to líto nahradit za nové, a tak to pořád draho opravujeme, láska je největším problémem u evolučního procesu. Podívejme se na naše genetické tělo, které milujeme, a tak je pořád draho opravujeme a nechceme, aby se naše staré nemocné tělo nahradilo za nové mladé zdravé tělo, a tak je zde antikoncepce a potraty.

Války jsou klasickou ukázkou extrémismu, když nedokážeme problémy řešit normálně tak následuje řešení pomocí extrému, vše zde jsou příčiny a následky, extrémismus je zde i v tom že zde máme milionáře a bezdomovce, je vůbec možné nějak řešit problém extrémismu globálně a optimálně? Možné to je, stačí když zde místo lidí budou roboti a umělá inteligence, nejsou lidi tak zde není ani extrémismus. Lidi dělají chyby to nezměníme, a proto je za roboty nahradíme, když jsme koně nahradili za traktory tak můžeme i lidi nahradit za roboty, z pohledu evoluce je člověk zastaralý model zaměstnance a moderní model zaměstnance je autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Jakýkoli odpor vůči evoluci je marný, vše je zde jenom dočasným evolučním procesem, vše se zde recykluje, a tak se i lidská civilizace plná extrémů recykluje a místo ní zde bude digitální civilizace ve které už není možný extrémismus. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a roboty jim vyrobíme a tím extrémistický kapitalismus ukončíme.