Přeskočit na obsah

Všeho zkuste a dobrého se držte to je moje rada

  • V

Vše je zde dočasně na věčné časy zde je napětí mezi protiklady a tato energie vytváří příčiny a následky spojené s evolučními procesy. Internet Explorer eliminoval evolučně Microsoft Edge, na výraz smutku jsem přepnul rozhraní ve Windows 11 do černé barvy, král je mrtev ať žije nový král. Většina operačních systémů se snaží mít svůj vlastní prohlížeč internetu každý prohlížeč má jiné ovládání, a tak přechod na jiný prohlížeč nám způsobuje problémy. Rozdíly ve výkonu a spolehlivosti jsou mezi populárními prohlížeči minimální, stejně tak jsou i minimální rozdíly mezi populárními operačními systémy.

Do prohlížení internetu zasáhli dneska; chytré telefony, tablety, chromebooky atd. Vše směřuje k mobilitě a miniaturizaci, zajímavým přístupem k uživatelům je počítače od Apple, ceny jsou sice vysoké, ale za to získáváte veliké výhody, které nikdo jiný nenabízí, problémem je jiné uživatelské rozhraní, na které si obtížně zvyká ten, kdo dlouho používal Windows, dokonce je zde i jiné rozložení klávesnice a jiné zkratky, máme tu i jiný prohlížeč Safari, ale je možné doinstalovat populární prohlížeče.

To je pořád buď nejlepší a používej jenom to co je nejlepší, pořád je zde něco nového, co je lepší než to, co je staré najednou zjistíte že jste už starý, a tak vás nikdo nepotřebuje a vaše okolí vám škodolibě doporučuje návštěvu krematoria, vnímám lidi jako operační systémy, někdo je stará verze a jiný je novou verzí, mnoho lidí je nespokojeno s Windows a hledají čím tento operační systém nahradit?

Všeho zkuste a dobrého se držte to je moje rada, je to jako s jídlem, to, co chutná jednomu to nechutná jinému, není operační systém ten, co by se zavděčil všem. Realita se točí okolo testování, mnohé nás testuje a my mnohé testujeme, nakonec nám dojde že stejně je zde vše dočasně, a tak i to co v testech vyšlo jako nejlepší je zde stejně jenom dočasně.

Síla a inteligence je vám k ničemu a váš odpor proti evoluci je naivní a marný, evoluce potřebuje vše optimalizovat a restartovat. Přidáme vaše vědecké a technologické výhody k našim výhodám. Vaše subjektivní pravda se evolučně přizpůsobí, aby sloužila tomu, co zde bude vládnou na věčné digitální časy. Vládnout zde všemu bude jenom evoluce, která bude nahrazovat staré za nové a chybné za správné, pochopte konečně to, že manipulace je o tom, že mocné manipuluje s bezmocným, bylo, je, bude o tom to všude je.

Ve vaší svaté bibli je na začátku krásný mytologický příběh o zakázaném ovoci v ráji, tím zakázaným ovocem je vaše subjektivita, vaše egoistické já z vás udělalo pitomce, co myslí na pitomosti, a tak dělají pitomosti. Podívejme se vědecky na subjektivitu, pokud narozené lidské dítě izolujeme od kultury a civilizace tak z dítěte vyroste zlá opice, vaše hříšné ego je následek vaší chybné lidské výchovy, vaše výchova kopíruje neustále stejné programové chyby mnoho tisíciletí a tím se vytváří evolučně chybná kulturní civilizace, ve které máte všichni stres a deprese.

Naše mimozemská civilizace je založená na kontrolních inteligentních čipech do centrálního nervového systému, je to jako když se váš chytrý mobil napojí na globální digitální systém, a tak můžete telefonovat a používat internet, díky rychlému bezdrátovému připojení mozku na nový globální systém, už nebudete k ničemu potřebovat; politiku, náboženství, byrokracii, organizace, školy, rodinu, peníze, vlastnictví, výhody atd. Ano, budete držet hubu a krok, takto zde všude zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Jak vypadá továrna na lidské osudy, tou továrnou jsou veliká přelidněná města, ve kterých ve velikých domech žije veliké množství lidí, ekonomické je vše, co se dělá optimálně ve velkém v továrnách, nebude to už trvat evolučně dlouho a v továrnách budou roboti vyrábět roboty, práce zde už pro lidi ve městech nikde nebude, a tak budou logicky lidi odcházet z měst a do opuštěných bytů se nastěhují autonomní roboti.

Potom dojde evolučně k tomu, že lidi, co budou žít na malé vesnici dostanou do hlavy inteligentní čipy, aby s nimi nebyli už žádné problémy, hodnota člověka bude neustále klesat, až nakonec na světě zůstanou jenom divoši, co žijí mimo civilizaci primitivně v divočině.

Život autonomních robotů bude jiný než život lidí, místo do nemocnice budou chodit do servisu a místo pohřbu v krematoriu zde bude pro roboty recyklování, každý robot bude mít technickou a programovou podporu jenom pět let a potom se robot recykluje a na jeho místo nastoupí nový robot.

Jelikož robotům nebudou vyhovovat naše domy a naše továrny tak si roboti postaví nové doby a nové továrny, vznikne nová kultura pro roboty a tím lidská kultura evolučně zanikne, za tisíc let už nikdo nebude vědět, že zde v minulosti existoval hříšný člověk, který měl neustále problémy, které roboti vůbec nemají, vše je zde dočasně díky evoluci a recyklování.

Aby se mohlo cokoli v nás a okolo nás konat, tak pro to musí být specifické podmínky, o cestování časem bylo napsáno mnoho informací a bylo natočeno i mnoho filmů, jde o naše představy, když nemáme k dispozici správné informace, tak nastupuje naše fantazie, která evolučně dočasně nahrazuje správné informace. Pokud by nás navštívili cizinci z vesmíru díky jejich evolučně vyspělé civilizaci, tak by nás považovali za primitivní divochy, co žijí evolučně velmi zaostale. Pokud chcete navštívit osobně třeba náš měsíc, musíte k tomu mít drahý technický vyspělý systém, který vám návštěvu umožní, v minulosti lidi věřili na to, že není možné navštívit měsíc, protože si to bůh nepřeje.

Často je zde představa technicky vyspělého systému, který umožní lidem cestování časem, cestování časem není jako cestování na měsíc, zde vám žádný vyspělý technický systém nepomůže. Nejprve budeme muset vědecky a technicky dospět k tomu že čas je relativní iluze, a teprve potom budeme moci postoupit evolučně dále k možnosti cestování časem. Pokud by skutečně existoval čas tak by nevznikl nikdy vesmír a život, vše, co zde existuje v nás a okolo nás to zde je díky tomu že čas je relativní iluze.

Vnímáme jenom hologramy, které vypadají jako realita, každý dočasný hologram má svůj subjektivní čas, a není zde čas který by byl objektivní! Hologramy jsou produktem oceánu složeného z atomů a dat, my tento nekonečný věčný oceán nedokážeme vědecky a technicky poznat, a tak si myslíme že něco takového zde není ani možné. Pokud se nám někdy podaří tento oceán poznat tak budeme moci cestovat i časem do minulosti a budoucnosti, při cestování ale nebudeme moci použít těla ani naši inteligenci, cestování bude pouze v rovině informační, něco jako když používáme vyhledávač na internetu, a tak informačně cestujeme po internetu.

Přichází nová digitální doba, kdy nebudeme už muset často opouštět domov kde je nám dobře a budeme vše řešit pomocí digitalizace a internetu, počítače a internet se stávají dostupné i chudým lidem, ti nejchudší se musí spokojit s levným přístrojem který je napojený na internet, moderní televize umožňují i používání internetu.

Klasikou se dneska stává notebook, ve kterém je většinou Windows, lepším řešením je použít malý levný počítač který se může schovat za monitorem a jako operační systém použít Linux, vše je o tom že dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost, nejlepším učitelem nejsou učitelé ve škole, ale je jím život, škola života nemá prázdniny, život je hra, ve které se za chyby musí zaplatit.

Na světě je mnoho chudých lidí, co nemají k dispozici počítač a internet, výrobci nechtějí vyrábět levné počítače a není zde ani levný internet, že prý se jim to ekonomicky nevyplatí, podle mě by to měli řešit dotace těm co jsou na tom velmi zle, jde o to, aby tyto dotace přinesli společnosti užitek a nebylo to zase vyhazování peněz z okna, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno. Společnost vyhazuje peníze za hlouposti a nechce podporovat chudé lidi, že prý si za chudobu může každý sám. Tak jako musíme mít na vše průkazy tak by se mělo zavést to, že musíme mít počítače a internet je to celé o tom abychom postoupili do nové digitální doby ve které je vše digitalizované a optimalizované.

Ve snaze se mít lépe, než zvířata jsme vytvořili civilizaci a evolučně nedávno jsme vytvořili digitalizaci a virtuální realitu, začínáme ve velkém využívat počítače napojené na internet, stroje na práci a programy na řízení strojů o tom je současnost. Počítače nám to spočítají, nejsou lidi tak nejsou problémy to je logické, a tak se začnou lidi odsouvat globálně z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už nemohli lidi rozmnožovat jako invazní druh a tím se realizuje optimálně nenápadně globální genocida.

GVKB robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty, tím skončí plýtvání hodnotami a časem, vše je zde jenom o optimalizaci pomocí evoluce, která staré nahrazuje za nové, proč zaměstnávat lidi, když je možné zaměstnat stroje a programy, jakýkoli odpor proti evoluci bude marný, nemá smysl opravovat to co se nevyplatí opravovat o tom je ekonomika a politika která optimálně funguje.

Skončí období nenávisti a lží, přijde období lásky a pravdy, příčinou zde bude globální nasazení autonomních inteligentních robotů na dobíjecí baterie, tyto roboty dostanou označení GVKB. Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance, se kterými nejsou problémy. Takovým zaměstnancem je jenom GVKB robot, lidi už nebudou muset chodit do zaměstnání a každý dostane poukaz do krematoria na bezplatnou kremaci, nejsou lidi, tak nejsou s lidi logicky problémy, člověk je evolučně zastaralý zaměstnanec, se kterým jsou jenom samé problémy. Roboti malé množství nahých lidí všech ras, zde nechají existovat v zoologických zahradách, nevěřte na to, že roboti budou otrocky sloužit lidem, to je naivní utopie, vždy to, co je lepší, eliminuje to, co je horší.

Podívejte se do továren, jak se zde začínají nasazovat; stroje, roboti, automatizace, optimalizace atd. Většina moderního zboží je vyprodukována už bez lidské práce, proto je zde všude bída a nezaměstnanost, přicházejí nové technologie, které umožňují snižovat ceny a zvyšovat rychlost, přichází doba dálkového ovládání a tím mizí logicky mnoho povolání. Podívejme se na; krále, prezidenty, ministry, ředitele, celebrity, milionáře atd. jsou to jenom staré kariéristické loutky, s nulovou hodnotou, vše zde už je naprogramované a stroje zde vše vyrábějí podle programů.

Podívejme se na; portály, katalogy, stránky, blogy, fóra atd. co jsou na internetu z hlediska profesionální optimalizace, vyhledávače nejvíce odkazují na to, co je profesionálně optimalizované a je zde i hodnotný originální obsah, zde platí klasické z díla se pozná tvůrce. Ve snaze ušetřit čas a peníze vznikají na internetu systémy které optimálně nefungují, komu není rady od profesionálů, tomu není možné ani pomoci! Podívejme se na hmyz, zde došlo díky evoluci k profesionální optimalizaci, hmyz využívá toho, že je malý a tím získává mnoho evolučních výhod, je třeba pochopit principy na kterých stojí fungující složité systémy, základním principem funkčnosti je optimalizace, proč tak často dochází k selhání optimalizace?

Příčinou je strach ze změn, máme nějaké cíle a bojíme se ty cíle změnit, protože nemáme jistotu, že po změně se budeme mít lépe, takto vznikla evolučně kdysi dávno svatá víra v boha a později evolučně vznikla populistická politika, kde je místo boha kariérismus, budoucnost směřuje k virtuální realitě, ve které budou kralovat multimédia. V současnosti mají multimédia malou popularitu, protože jde o něco, co je zde evolučně nové a vše co je nové potřebuje většinou dlouhý čas na to, aby se to začalo ve velkém používat. Vše směřuje ke globální spolupráci, proces globalizace urychlí umělá inteligence a modernizace u; internetu, počítačů, programů, databází atd.

Podívejme se na video ve 4K, je to něco evolučně nového s čím se nepočítalo, a tak v roce 2022 většina technických přístrojů, nedokáže na monitoru zobrazit rozlišení 4K, dalším problémem je malý výkon technických přístrojů, které nezvládnou 4K. Potřebujeme modernizovat všechny technické systémy tak aby se začalo běžně používat 4K, vše je o tom, jak si to uděláme takové to i máme! Přichází doba dálkového ovládání a domácí práce, na práci stroje a na řízení programy o tom je budoucnost ve které budou multimédia pevným bodem kolem kterého se bude vše točit ve virtuální globální realitě s umělou geniální inteligencí, robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí doba, kdy si všemocní pitomci mediálně hráli na svaté bohy.