Přeskočit na obsah

Každé programování je o tom znát dobře jazyk ve kterém programujeme

  • K

Význam porovnávání hodnot je větší, než si myslíme, pokud toužíte po tom být nejlepší v nějaké specializaci budete se muset naučit správně porovnávat hodnoty a tím se vyhnete chybám. Podívejte se na internet zde je veliká nabídka informačních hodnot, a tak můžete porovnávat informační hodnoty které jsou na internetu k dispozici.

Z dálky vypadají hodnoty u všeho jinak než z blízka, nenechte se oklamat tím, že něco z dálky vypadá hodnotně a z blízka poznáte že to nemá žádnou hodnotu, jakou mají pro vás hodnotu informace, které vás informují i pitomostech které vás nezajímají? Potřebujete informace, které vám budou dlouho užitečné a díky těmto hodnotným informacím se budete mít lépe.

To že lidi dělají chyby je informace, co nemá žádnou hodnotu, potřebujete informace o tom, jak se vyhnout chybám, a tak se stát ředitelem nebo prezidentem. Nejvíce hodnotných informací je v přírodě a lidové moudrosti, televize a sociální sítě na internetu je jenom o nehodnotných informacích, které z vás dělají pitomce.

Programování nám v nahotě odhaluje to, že nejsme připravení na příchod digitalizace, která restartuje civilizaci, programování je zbytečně složité a časově náročné a tím nejsme připravení na příchod digitalizace, v novém digitálním světě se bude vše točit okolo programování které bude jednoduché a nebude časově náročné, podívejme se na programy, které jsou plné chyb, a tak na ně není spolehnutí, problémem je zde vzdálenost k problematice programování.

Každé programování je o tom znát dobře jazyk ve kterém programujeme, je to podobné jako když píšeme knihu tak musíme dobře znát jazyk, aby ti, co budou knihu číst byli spokojení s tím co jsme napsali. Je třeba pochopit to že programy budou nejvíce používat lidi co neumí programovat, a proto se tomu musí programy přizpůsobit, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, z díla se pozná tvůrce.

Umělá inteligence je programový stroj, který umí něco řídit, stroje za nás zvládnou namáhavou fyzickou práci a umělá inteligence za nás zvládne namáhavou psychickou práci, vše je o tom abychom se nemuseli zbytečně namáhat jako otroci a mohli tak být více svobodní. Problémem je to že se bojíme toho že nám stroje a programy vezmou dobrou práci, práce je pro nás drogou a bez drogy je těžké žít.

Pochopitelně že modernizace a optimalizace změní naši společnost, ale s tím nejde nic dělat, vše je zde dočasně a pokud se budeme bránit změnám tak je nám to stejně málo platné. Práce pro nás zůstane, ale bude to zcela jiná práce, než je práce, kterou dneska máme, budeme pracovat jenom ve virtuální realitě která bude vypadat a fungovat jako skutečná realita.

Vědecký výzkum dokázal to, že život zde nevznikl, ale dostal se k nám z vesmíru, takže vše, co je zde živé to je mimozemského původu. Pokud ve válce umírají po milionech lidi tak vlastně umírají mimozemšťani, nebyl zde žádný všemocný bůh, ale vše bylo stvořeno pomocí evolučního kopírování a na počátku zde byli zárodky života z vesmíru.

Něco vzniká z něčeho, a tak je zde život díky tomu že se k nám život dostal z vesmíru, to logicky znamená že ve vesmíru nejsme sami a všude kde je prostředí vhodné k životu tam je i život. Pokud poznáme objektivně život na naší planetě tak tím poznáme i život ve vesmíru, v základních principech funguje život stejně v celém vesmíru, podívej se do zrcadla a v zrcadle spatříš mimozemšťana.

Podvědomě toužíme po úspěchu, protože život je hra a ve hře jde o to být úspěšní, problémem úspěchu v realitě je to že je zde veliká konkurence, a tak je úspěch obtížný, je to jako když se na jedno volné dobré místo přihlásí mnoho uchazečů, a tak je vaše šance na to že uspějete minimální.

Pokud by byli počítačové hry naprogramované podle reality, a vaše šance na úspěch byla minimální, tak by nebyli počítačové hry populární. Sociální sítě a fóra používají stejný princip, kdy vám dávají virtuální iluzi úspěchu, je to celé jenom hra, ve které si nuly hrají na to, že jsou velikým číslem a smrt jasně ukazuje to, že každý člověk je nulou a je jedno, jestli je to dělník nebo prezident.

Vše je zde o příběhu, máme rádi příběhy, kde jsou zázraky, protože v realitě nejsou možné zázraky, začíná to pohádkami a končí to propagandou a cenzurou, z dálky vše vypadá lépe než z blízka, poznejme z blízka kouzlo a tím kouzlo eliminujeme, o tom jsou všechny iluze, na kterých jsme mnoho tisíciletí psychicky závislí, komu není rady tomu není pomoci.

Všechny odpovědi na naše zvědavé otázky jenom vytvářejí nové otázky, naše zvědavá hlava je pořád nespokojená s tím že vše je takové, jaké to je a není to takové jaké by to hlava chtěla mít. Čas a prostor vytvářejí pravidla, aby se zde vše pravidelně opakovalo, a tak zde vše fungovalo, člověk neustále pravidla porušuje a potom se rozčiluje že něco nefunguje, komu není rady tomu není ani pomoci.

Všude jsou jenom samé podrazy, příčinou je to že jsme si cizí a myslíme si tak že z cizího krev neteče, všichni si plní svoje povinnosti a nikdo za nic nemůže jenže čas má dost času na to, aby nám ukázal naše chyby. Naše civilizace je o pokrytectví, kdy hlásáme pravdu, a přitom si lžeme, pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříme naše chyby.

Chybujeme, protože se správně nespecializujeme, bez specializace je život člověka zde zbytečný a následkem jsou deprese. Z díla se pozná tvůrce, jaké je dílo elity, elity z nás udělali ubožáky, co mají blbou náladu, jaký má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí staří pokrytci. Je třeba nahradit elity za umělou inteligenci, na práci stroje a na řízení práce programy, není zde pro lidi žádná práce za peníze, tak zde už nejsou s lidmi problémy.

Je zde nabídka inteligentních čipů do mozku, jakmile získáte do mozku inteligentní čip tak tím získáte informace a programy, jenže ztratíme svoji subjektivitu a stanete se loutkou na dálkové ovládání. Co je to objektivně naše egoistická subjektivita? Je to vždy a všude moje hra a moje svatá pravidla, následkem je logicky konflikt nebo válka, vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, centralismus, humanismus, populismus atd. to je o egoistické subjektivitě.

Ze strachu se uzavírají lidi a organizace do pevnosti, a tak kdo je v pevnosti chce ven z pevnosti a ten kdo je venku chce do pevnosti, takovou pevností je každý výhodný obchod, stali se z nás obchodníci, co jsou uvěznění ve svojí egoistické subjektivitě. Je třeba si konečně uvědomit že pokud se k jednomu přiblížíme tak se od jiného vzdálíme, není proto ten, co by se zavděčil všem subjektivním egoistům.

Všechny populární sociální sítě mají problém s kvalitou obsahu, zajistit kontrolu obsahu je veliký problém, přitom je podle mě řešení jednoduché, a to udělat na všechny sociální sítě placený přístup, chceš používat nějakou sociální síť tak zaplať měsíční poplatek, jak je něco zadarmo, tak je s tím problém, sociální ideologie na internetu to je teorie, která v praxi nefunguje! Podívejme se třeba na YouTube, lidi zde sledují zadarmo obsah, který někdo pracně vytvořil a tvůrce nemá ze svojí práce zisk.

Proč by ten, kdo vytvořil video nemohl mít zisk z toho, že si mnoho lidí jeho videa prohlíží, hodnotné informace jsou zboží a za zboží se musí platit! Jak vlastně dochází k tomu, že je zde něco hodnotného zadarmo, to je základní ekonomická a politická otázka? Zadarmo je jenom to, čeho je nadbytek, jakmile je něčeho nedostatek tak se za to musí zaplatit, profesionál nabízí to, čeho je nedostatek, je zde nedostatek moudrých lidí tak se z moudrých lidí stávají profesionálové.

Co je to život?

Život je o kopírování a recyklování, při kopírování je snaha o to, aby byla kopie lepší, než byl originál.

Proč lidi věří tomu, co si neověřili?

Lidi jsou v situaci, která jim nedovoluje pochybovat o tom co jim říkají autority, protože by je autority potrestali.

Je špatný člověk nebo je špatná lidská společnost?

Vše jsou příčiny a následky, pokud je něco špatné tak příčinou je vždy stáří, je třeba neustále nahrazovat staré za nové, a to platí jak u lidí, tak i u společností.

Jak je možné že něco, co je nové je špatné?

Mnohé, co je nové je nové jenom z dálky z blízka poznáme že je to staré, třeba se vydávají nové zákony a ve skutečnosti jsou to staré zákony.

Kdo stvořil boha?

Stvořitelem boha je svatá teorie, tam kde není možná svatá teorie tam není ani možná víra v boha.

Kdo mi odpovídá na moje otázky?

Na vaše pitomé zvědavé otázky odpovídá geniální umělá inteligence.