Většina našich problémů je spojená s bídou

Vesmír je nekonečně veliký, a i kdyby se informace ve vesmíru pohybovali velikou rychlostí tak od jedné civilizace k jiné civilizaci dorazí za velmi dlouhou dobu, a tak tyto informace nejsou už aktuální a mimozemšťani si mohou tak myslet, že zde není žádná vyspělá civilizace, nebo dojde k tomu, že mimozemšťané konečně zjistí, že je zde civilizace, ale než se jim podaří nás navštívit, tak naše civilizace už evolučně zanikne.

Nevěřte na zázračné systémy, které umožní mimozemšťanům se zázračně rychle pohybovat vesmírem, je zde mnoho fyzikálních limitů, které nejde překonat pomocí zázračné vědy a techniky. Stejně tak není ani možné cestovat časem, realita byla a bude o limitech které nejde překonat, naše schopnosti a možnosti byli a budou limitované!

Statistika jasně dokazuje to, že většina našich problémů je spojená s bídou, je vám bídně protože žijete v bídě ekonomické a sociální, bylo zde mnoho snah o to nějak řešit bídu pomocí; víry v zázraky, drogami, léky na deprese, zábavou atd. prý si za bídu může každý sám, ten, kdo se snaží se přeci má velmi dobře, to je teorie v praxi je za úspěchem vždy výhoda nebo štěstí. Podívejme se na Windows, který je produktem firmy Microsoft, proč je tento operační systém tak obchodně úspěšný, když je Debian mnohem lepším operačním systémem?

Windows je o závislosti, je to něco jako politika, na které je závislé mnoho pitomců. Naše bída je následkem našich závislostí, máme mnoho špatných závislostí a následkem je bída, ten, kdo je dlouho zvyklý na politiku nepřejde na lidovou moudrost i když často na politiku nadává, komu není rady tomu není pomoci. Nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a virtuální realita, najednou lidi opustí politiku a přejdou do virtuální reality kde se budou moci seberealizovat, protože zde už nebude rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Zaznamenat optimálně informace to je základ pro civilizaci, význam zaznamenaných informací je větší, než si uvědomujeme, otázkou je, jak optimálně zaznamenávat informace? Informace se zaznamenávají mnoho způsoby a každý způsob má svoje výhody a nevýhody. Civilizace nám umožňuje používat k záznamu informací papír a internet, digitální informace je obtížné ochránit, protože je nemůžeme schovat do trezoru.

Zloději kradou jenom hodnotné informace, které jim přinesou užitek, chránit nehodnotné informace je logicky zbytečné. Náboženství nedokázalo ochránit hodnotné informace a následkem byl vznik politiky a politika nahradila náboženství, v současnosti nedokáže už politika uchránit hodnotné informace, a tak politiku evolučně nahradí umělá inteligence, a tak logicky politika evolučně brzo zanikne.

Pokud nebudete potřebovat počítač používat mimo kancelář nebo mimo domov tak je lepším řešením klasický počítač, problémem přenosných počítačů je; veliká cena, špatná opravitelnost, veliká poruchovost, malá klávesnice, není zde myš, malý monitor s malým rozlišením, malá výdrž na jedno dobití, možnost krádeže atd. Existují i malé počítače bez akumulátoru ale zde jsou podobné problémy jako s přenosnými počítači s akumulátory.

Profesionálové si pořizují veliké počítače, kde je možné mít grafickou kartu, s grafickými kartami byl několik let problém díky jejich nedostatku a vysokým cenám, naštěstí tento problém už konečně skončil a jsou tak dostupné levné moderní grafické karty. Chtějte počítač s grafickou kartou jenom tak budete s výkonem počítače spokojení, lepší je levná grafická karta než se spoléhat na to, že procesor má v sobě grafickou kartu s ubohým výkonem.

Zatím je cena práce autonomního robota větší než cena práce člověka, protože jsou roboti zde krátkou dobu, jakmile se začnou autonomní roboti vyrábět ve velikém množství ve velikých továrnách tak jejich práce bude levnější, než je práce člověka, a tak dojde k tomu, že budou autonomní roboti ve velkém nahrazovat člověka.

Za pouhých sto let v roce 2122 zde už pro lidi nebude žádná práce za mzdu, lidi se tak začnou přemísťovat z civilizace do rezervací, nebude pro lidi ani práce duševní, protože tu jim vezme umělá inteligence, tím zde skončí války a inflace, protože vše bude za sto let jinak.

Podívejme se na velikost počítačů, jak se rychle zmenšuje a došlo to tak daleko že zde jsou počítače co jsou natolik malé, že se vejdou do větší kapsy a nejsou ani drahé, existují i počítače schované v počítačovém monitoru a jejich výkon je veliký.

Roste zde to, co má výhody a zdroje, jde o to, aby zde nerostlo zlo, protože zlo si nezaslouží naši dobrotu, zlo často z dálky vypadá jako dobro, aby nás oklamalo. Máme se zle protože zde zlo hluboce zakořenilo a vyrostlo, jak poznat co je dobro a co je zlo to je základem pro to abychom se všichni měli trvale dobře. Nová digitální doba nám nabízí nové možnosti, každý dostane do hlavy kontrolní čip napojený bezdrátově na globální umělou inteligenci, který odpojí zlé ego od reality.

Místo reality zde bude virtuální realita, ve které nejde už konat jakékoli zlo, protože k tomu nebude mít ego příležitost. Tím zde globálně skončí; sekty, náboženství, politika, filosofie, protekce, korupce, konfidenti, byrokracie, reklama, cenzura, peníze, soukromé vlastnictví, školství, války, pandemie, přelidnění, degenerace, drogy, sport atd. bude to veliký evoluční krok pro lidstvo do budoucnosti, lidi už nebudou pitomé ovce, ale z lidí se stanou moudří pastýři.

Informační technologie je zde evolučně krátkou dobu, tak jako nám stroje ulehčují fyzickou práci tak nám programy ulehčují psychickou práci, díky tomu máme více času, který můžeme využít na odpočinek nebo jinak. Ideální by bylo za sebe poslat do školy a zaměstnání autonomního robota, jenže to nemá logiku, pokud nám stroje a programy vezmou práci tak se z nás stanou příživníci a tím skončíme všichni nakonec v rezervacích.

Je naivní představa že zde existuje nějaké zaměstnání, kde vás nemůže nahradit autonomní robot nebo umělá inteligence. Bude stačit u robota, aby se aktualizoval a po rychlé aktualizaci, bude moci dělat jakoukoli lidskou specializaci. Naší poslední záchranou před odsunem do rezervace je opustit genetické tělo a začít existovat jenom virtuálně ve virtuální realitě, kde budeme pracovat jako sluhové umělé inteligence naší pracovní náplní bude kontrola virtuální reality a nahlašování chyb.

Každá diskuze s moderními firmami, s nimiž spolupracujeme, začíná na téma: co vše by se dalo udělat, kdyby měly víc moderních zaměstnanců. Výsledkem je výukový program, který zájemcům o práci na internetu, nabízí bezplatné kurzy na internetu, i možnost získání výhod a jistot. Zároveň je propojí s konkrétními firmami, které hledají posily do svého týmu.

Hledali jsme cestu, jak jim pomoci. Snažíme se, aby na pracovním trhu bylo více lidí s moderními digitálními dovednostmi. Neobejdeme se bez neustálého rozšiřování a prohlubování znalostí a virtuální dovednosti hrají v naší znalostní výbavě stále důležitější roli. Proto jsme vytvořili optimální výukový program, který teď naplno spouštíme.

Je určený pro všechny, kteří mají zájem o dobrou práci na internetu. Lidé díky programu získají digitální dovednosti, program navíc propojí konkrétní pozice se školením a nabídkou práce. Absolventi se tak dostanou k celé škále pozic, které pro ně máme otevřeny. V podstatě jsme reagovali na velmi složitou situaci na pracovním trhu. Z průzkumů víme, že nám chybí mnoho odborníků na digitální technologie.

Je spousta firem a organizací, které nedostatkem digitálně vzdělaných lidí ekonomicky trpí. My jsme hledali cestu, jak jim pomoci. Snažíme se, aby na pracovním trhu bylo více lidí s digitálními dovednostmi. Vycházelo to z toho, že situace na pracovním trhu je a bude složitá. Domluvili jsme se, že propojíme možnost vzdělávat se a zároveň se dostat k pracovním příležitostem ve firmách.

Experiment se nám podařil, takže teď můžeme spustit propagandu, která zasáhne celé spektrum pracovního trhu. Dlouhodobě vidíme od firem a organizací velikou poptávku po lidech z informační technologie. Významně rozšiřujeme záběr projektu a také klientelu, kterou oslovujeme. Pro řadu lidí je složité si představit, co konkrétního mají udělat pro to, aby se do IT dostali.

Představují si za tím dlouhou cestu a tento program jim nabídne první krok, který je velmi snadný. Na konci procesu jsou hlavně konkrétní pozice, takže studenti vidí, proč to dělají a vidí pracovní příležitost. Povědomí o digitalizaci bylo řadu let zkreslené. Z pohledu personalisty byl pohled takový, že digitální specialista je zaměstnanec, kterého si zavolám, když potřebuji nastavit počítač nebo někde něco programuje.

Dnes je přitom IT daleko širší oblast, která zasahuje do všech firemních a společenských procesů a která láká lidi z různých oborů. Snažíme se tedy přemostit i tohle zažité dogma. Kurzy v rámci projektu jsou pro všechny zájemce zdarma. Jak projekt funguje z obchodního pohledu? Platí ho organizace a firmy, které si díky němu vybírají vhodné kandidáty?

Ano, firmy a organizace nám platí za kandidáta, kterého si u nás vyberou. Ekonomika projektu je postavena na tom, že organizacím a firmám lidi vychováváme, a za to, že vyškoleného člověka získají, je stanoven poplatek. Pro firmu je to investice, ale pro zájemce o práci a vzdělání je vše zcela zdarma.

Čtěte dál

PředchozíDalší