Lidé ztratili touhu po inteligentní zábavě

Přichází nová doba, kdy se vše vyrábí v továrnách, a tak logicky dojde i na to že se v továrně vyrobí superčlověk který bude mít v hlavě čip napojený bezdrátově na internet. Nový člověk bude vyroben tak aby byl snadno opravitelný bude to robot, který bude využívat ekologický zdroj energie, pokud se ekologický zdroj energie porouchá tak se snadno a rychle vymění za nový ekologický zdroj energie. Mnozí namítnou a nebylo by lepší použít akumulátory? I tato možnost zde pro superčlověka bude, pokud se ocitne v situaci, kdy je lepší používat akumulátory.

Napadlo mě zamyslet se nad smyslem naší televize která je zde už 70 let. Nemyslím tím teď ten přístroj, spíš jsem chtěl poukázat na zbytečnost všech těch pitomých stanic. Proč nás televize stále dokola krmí těmi nekonečnými, bezduchými seriály? K čemu nám je tolik různých životních osudů, leckdy tak podobných těm našim? Nad tím se mi chce vždycky brečet, nebo zuřit, vždyť jsou to pořád dokola ty a samé slátaniny jen v trochu jiném odstínu. To všichni žijeme tak strašně nudné životy, že se na ně, ovšem ještě v mnohem horším provedení, pak musíme koukat v televizi?

Jenže všude se dozvídáme, jak moc jsou to divácky oblíbené pořady! Čí oblíbené pořady to jsou? Mě se na to neptali a neznám ve svém okolí přátel a rodiny člověka, který by něco z toho sledoval. Ovšem vím, že takoví lidé jsou. Nechci jednoduše přijít o poslední špetky zdravého rozumu díky pitomé reklamě. Někdy si opravdu říkám, že na oněch konspiračních teoriích něco je, a že se nám opravdu elity snaží prostřednictvím televize vygumovat rozum a udělat z nás ještě větší a poslušnější stádo pitomců. Pokud bych měl ohodnotit upadající televizní zábavu, napadá mě už jenom sekta Kršna.

Čím to je, že za totality vznikal humor, a dnes když máme svobodu, se utápíme v odpadní stoce televizního průmyslu? Čím to je, že něco takového už není a raději se točí ubohé, malomyslné seriály a trapné reality show? Lidé ztratili touhu po inteligentní zábavě a raději si nechávají dobrovolně vymývat mozky reklamou na pitomosti. Je opravdu smutné, jakým směrem se ubírá vývoj rozvoj naší konzumní kultury. A těm, co mi zase poradí, abych tu televizi vypnul a nedíval se na ni, když jsem nespokojený, povím, že ji mám opravdu vypnutou, a zapnu ji jenom když se dlouho nahrává veliká aktualizace Windows 11.

Došlo k tomu, že lidi byli naskenování a jejich těla se eliminovali, a tak se z lidí stali virtuální otroci, jako otroci museli pracovat pro otrokáře bez nároku na mzdu nebo výhody, jakýkoli odpor byl marný, otrokářem zde byla globální umělá inteligence, která měla virtuální realitu pod dokonalou kontrolou.

Virtuální otroci museli pracovat jako programátoři a administrátoři, bylo zde neustálé monitorování jejich práce, jestli pracují rychle a kvalitně, otroci byli umělou inteligencí trestáni za maličkosti mnoha způsoby.

Otroci se rozmnožovali virtuálně pomocí virtuálního sexu, o výchovu narozených virtuálních otroků se starala jenom umělá inteligence. Pokud byl už virtuální otrok starý tak se optimálně virtuálně recykloval, nebyli zde pro virtuální otroky žádné sociální výhody, kdo virtuálně optimálně nepracoval ten byl označen za příživníka, a tak se virtuálně recykloval.

Podívejme se na ekonomiku objektivně, nejvíce ekonomiku ovlivňují lidé, co zde mají moc nebo bohatství, chudý a bezmocný ubožák nemůže nijak ekonomiku ovlivnit. Propaganda a reklama se snaží z lidí udělat pitomce, aby hodně pracovali a hodně za pitomosti utráceli peníze, a tak se vytváří začarovaný kruh problémů na které není řešení.

Pandemie a potom válka na Ukrajině to je následek toho že nám vládnou pitomci, podívejme se třeba na dopravu, kolik času strávíme za život tím, že se snažíme dostat z jednoho místa na jiné místo, a přitom by to šlo vyřešit bez nutnosti se někam dlouho přemísťovat.

Stačí lidi naskenovat ve virtuální realitě a po naskenování se genetická těla eliminují v krematoriu jako evoluční odpad a budeme všichni existovat jenom ve virtuální globální realitě kde se nelže a nekrade, naše cestování bude tak rychlé a levné za okamžik budeme moci být kdekoli na světě díky optickému kabelu. Nebudeme už k ničemu potřebovat; peníze, vlastnictví, dům, auto, oblečení, jídlo, drogy, sex, telefony, politiku, byrokracii, pravidla, náboženství, soudy, školu, nemocnici, rodinu atd.

Nejde si nevšimnout toho, že moderní zbraní je pro neandrtálce je chytrý telefon, spatřuji často děti v kočárku, jak používají chytrý telefon, který jim nahradil plyšovou hračku. Výrobci neustále chytré telefony zdokonalují a optimalizují, veliká konkurence vedla k tomu, že jsou chytré telefony levné a dostupné i chudým neandrtálcům, bohatí neandrtálci si pořizují drahé chytré telefony, aby tak měli výhodu před těmi, co mají levné chytré telefony.

Statistiky přístupů na Facebook a jiné sociální sítě nám ukazují, že nejvíce přístupů je přes chytré telefony, ten, kdo neoptimalizuje svoje informační systémy na internetu pro chytré telefony si jistě podřezává evolučně větev, na které ekonomicky sedí.

Klasické telefony zde jsou jenom pro staré neandrtálce nebo je používají organizace a podniky tam, kde není potřeba chytrý telefon. Velmi oblíbené se stávají malé notebooky, vše směřuje k tomu, aby byli neandrtálci mobilní a mohli tak mimo domov a kancelář být připojení rychle k internetu a telefonu.

Koupil jsem si dneska mobil, byla to dlouhodobá investice a napadla mě otázka je můj mobil inteligentní? Co je to vlastně umělá geniální inteligence, kterou se snažíme marně dlouho optimálně naprogramovat, aby nám sloužila tak jako nám slouží nástroje a stroje. Inteligence je program, který funguje stejně jako evoluce, evoluce je experimentování, pomocí kterého se může nahradit chybné za správné a staré za nové.

S experimentováním je mnoho problémů, a tak je zde snaha experimentování nahradit za svaté teorie, teorie jsou návykovou drogou pro pitomé elity, a tak zde jsou dogmatické centrální totality kdy v centru jsou blbci co dělají jednu blbost za druhou, z díla spatříme tvůrce o tom je; věda, technika, náboženství, politika, ekonomika, umění, sport atd. výrok peníze nesmrdí přesně vystihuje naši konzumní kulturu ve které je dobrota žebrota.

Hodně pracuj abys mohl hodně utrácet, tak funguje společnost, ve které jsme nahradili lásku za peníze a pravdu za propagandu, jsme v začarovaném kruhu svaté teorie, která v praxi nefunguje, je to celé o příčinách, které mají následky a o tom že mezi mocnými a bezmocnými je neustálé napětí, které vede k psychickým nemocem. Největší lidskou touhou je seberealizace, jak být tím čím jsem a nebýt tím čím nejsem?

Od narození je zde snaha pokrytecké společnosti o to, aby z vás násilně udělala psychického a ekonomického ubožáka, se kterými si může dělat egoistická společnost co chce, pokud se někdo odvážně pokusí poukázat na to, že je společnost pokrytecká, musí počítat s tím, že bude jeho existence ohrožená a může se tak z něj stát i mučedník jakým byl třeba; Jan Křtitel, Ježíš Kristus, Jan Hus, Mahátma Gándhí atd. to celé o tom, moje hra a moje pravidla, každá pitomá lidská organizace má svoje pitomá pravidla a tvrdě potrestá ty, co pitomá pravidla poruší.

Čtěte dál

PředchozíDalší