Přeskočit na obsah

Problémem všech systémů je složitost a tím dochází k chybám

  • P

Proč dochází neustále u Windows k tomu, že se vydávají neotestované aktualizace? Testování aktualizací je drahé a trvá dlouhou dobu následkem je vydávat neotestované aktualizace, a tak se z uživatelů Windows stali testeři kteří naivně věří na to, že jsou aktualizace otestované.

To mě vedlo nakonec k tomu, že jsem se naučil často a rychle přeinstalovat Windows na poslední verzi kterou si stáhnu z internetu. Mnoho uživatelů raději přešlo na jiný operační systém i za tu cenu že tím přišli o všechny výhody které jim poskytoval Windows.

Windows připomíná populární ideologie, které nám slibují v budoucnosti zázraky a zapomínají na to svoje sliby splnit, když ptáčky lapají hezky jim zpívají. Když se podíváte na stránku zpovědnice tak vám dojde to, že funguje stejně jako Windows, a proto zde došlo nedávno k tomu, že tato stránka dlouho nefungovala, protože měla technické problémy s databází, protože technicky běží na Windows.

Co je největší konzumentem energie v notebooku? Největším konzumentem energie je procesor a displej, pokud použijeme moderní procesory a moderní displeje tak můžeme dosáhnout dlouhou výdrž na baterie.

Pro mnoho lidí je dlouhá výdrž baterie velikou výhodou, některé moderní notebooky už mají i možnost připojení na externí baterii, někoho napadlo použít úsporný procesor z mobilního telefonu a tím dosáhnout malé spotřeby a je zde navíc někdy i možnost rychlého 5G připojení k internetu, z notebooku se tak stává veliký mobilní telefon.

Pokud používáte počítač jenom doma nebo v kanceláři tak vás nemusí trápit spotřeba energie, pokud ovšem nedojde k výpadku proudu díky nějaké chybě v systému. Vše je dneska na baterky už jenom zbývá to, že zde bude digitální zaměstnanec na baterky vyrobený z kovu a umělé hmoty v továrně.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a přijde Windows 12 v testovací verzi, vše je zde evolučně dočasně, svým způsobem je každá verze Windows testovací verzí, protože vytvořit finální verzi Windows nejde. Některé verze Windows se povedli a jiné verze se nepovedli, není zde ale jenom Windows je zde i mnoho jiných operačních systémů, problémem těchto operačních systémů je nedostatek ovladačů a programů, zkoušel jsem mnoho operačních systémů, a nakonec jsem se vždy vrátil k Windows.

Většina uživatelů si kupuje počítač, ve kterém je od výrobce nainstalován Windows a nemůžete od nich chtít, aby sami zvládli instalaci operačního systému. Problémem všech operačních systémů je složitost a tím dochází k chybám, když už je konečně operační systém za několik let optimalizován tak je zde nová verze, která není optimalizovaná. Nejde si nevšimnout toho, že se počítače začali zmenšovat a zvětšuje se u nich i výdrž na baterie, problémem malých počítačů na baterie je špatná možnost jejich opravy a veliká poruchovost.

Internet je o nabídce a poptávce nevěřte na zázračné návody kterých je na internetu velmi mnoho, zázraky v praxi nefungují. Mnohdy se vám podaří být krátkou dobu populární, ale to je k ničemu, lehce nabyl a lehce i pozbyl. Na internetu je ve všem konkurence a lze se zde i setkat s protekcí a korupcí. Internet se rychle mění, a tak to co bylo populární to už není populární, nároky uživatelů rychle narůstají a uspokojit tyto nároky je velmi obtížné.

Můžete na sociálních sítích snadno získat iluzi popularity, ale vyhledávače vám ukážou, že jste na internetu nula, celebrity to mají s popularitou jednoduché, ale zase nemají většinou na internet čas a věnují se jenom svojí specializaci, často za celebrity na internetu vystupují cizí lidé, co těží z popularity celebrit. Nejsnadnější cestou k popularitě na internetu je k tomu použít YouTube, zde ale je profesionální kontrola obsahu, která pozná že porušujete svatá pravidla, a tak vás rychle zablokuje, komu není rady tomu není pomoci.

Aby zde mohl fungovat čas a prostor tak zde musí být informační technologie díky které zde může vše fungovat, a tak po akci je zde reakce a mezi protiklady je napětí. Bůh to je informační technologie, protože všechny vlastnosti boží má jenom informační technologie, počítač připojený na internet to je moderní informační technologie, která začíná měnit pomalu naši kulturu a civilizaci. Informační technologie v každém státě na světě funguje jinak, záleží na tom, jak je na tom stát s vyspělostí informační technologie, v mnohém se to podobá se zaváděním gramotnosti v zaostalých státech.

Je to prioritách u států a jedinců, pokud někde není prioritou informační technologie tak následkem je zaostalost a bída. Největším problémem je selhání školství, které nepochopilo, jak veliký má pro člověka význam informační technologie a následkem jsou veliké problémy s tím, jak zaměstnat lidi co neumí používat informační technologie profesionálně. Nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti, je třeba se připravit na tyto veliké nečekané změny u kultury a civilizace.

Statistiky jasně dokazují že k ekonomickým zázrakům v civilizaci dochází jenom díky vědě a technice, všechny náboženské a politické ideologie jenom slibují zázraky, ale nedokážou je splnit, nepotřebujeme všemocné elity, co rozhodují chybně o nás bez nás, potřebujeme vědu a techniku která se realizuje v praxi, na internetu je nejlépe vidět, jak je každá společnost vyspělá ve využívání vědy a techniky.

K čemu je vám doména, když na ní je malá návštěvnost, je to celé o nabídce a poptávce, pokud nabízíte to, o co není zájem tak máte i malou návštěvnost, komu není rady tomu není pomoci! Internet by mohl nabídnout dobé zaměstnání velikému množství lidí na světě, problémem je zde internetová negramotnost, je potřeba lidi naučit tomu, jak profesionálně využívat internet, nestačí jenom umět používat internetové vyhledávače.

Každá revoluce mění naše priority, v současnosti je prioritou být úspěšným v nějaké úzké specializaci, následkem je proměna lidí na egoistické bestie, virtuální revoluce eliminuje svět výhod a jistot, vše zde bude založeno na rychle a levně, skončí období dojíždění za prací nebo stěhování se do míst kde je práce, jedinou prací bude pro lidi jenom virtuální realita, fyzicky už lidi nebudou pracovat!

Na fyzickou práci budou jenom roboti s umělou inteligencí, lidi budou jenom na práci ve virtuální realitě, která se bude neustále měnit. Práce ve virtuální realitě bude obrazně jako šachová hra, budeme muset mnoho využívat inteligenci a představivost. Skončí doba, ve které pro nás byli důležité vědomosti, vědomosti nebudou mít už hodnotu, hodnotu bude mít genialita, pomocí které porazíte konkurenty.

Místo peněz a vlastnictví zde bude jenom popularita ve virtuálním světě, realita už nebude nikoho zajímat, filmy už nebudou snímané pomocí objektivu kamery, ale budou vytvářené jenom pomocí umělé inteligence, nikoho nebude už zajímat, jak vypadáš a kolik je ti let, nebo jaké máš pohlaví, důležité bude jenom to, co budeš znamenat ve virtuální realitě, kterou bude mít pod kontrolou umělá inteligence, a umělá inteligence eliminuje všechny pokusy o vandalismus.

Skončí období anonymity ve virtuálním světě, nastane hon na parazity, parazitům se zablokuje trvale přístup do virtuální reality a tím se z nich stanou ubožáci žijící na okraji civilizace. Mnozí dneska nechápou to, jakou bude mít hodnotu popularita ve virtuálním světě, protože myslí a žijí jako otroci, vše je zde ale evolučně dočasně, chyby budou eliminované z digitální virtuální civilizace!