Přeskočit na obsah

Ano, bude líp nám tvrdí všemocné elity

  • A

Neustále probíhá v digitálním světě evoluční proces, a tak se staré rychle nahrazuje za nové, některé změny jsou malé a jiné změny jsou veliké, z uživatelů se stávají testeři nových systémů a jsou zde i takoví jedinci co odmítají nahradit starý systém za nový systém a tvrdí že už se nebudou učit něčemu novému.

Podobně jednají i některé; organizace, podniky, kultury, civilizace atd. s nahrazováním starého za nové byli vždy problémy s tím nejde nic udělat, všechny tyto technické systémy jsou zde od toho, aby nám něco zjednodušili pomocí optimalizace, jde o to po lopatě uživatelům vše vysvětlit, aby přešli na to, co je nové.

Jenom čas má dost času na to, aby objektivně řekl, co je pro nás správné a co je pro nás chybné, často je zde snaha pomocí propagandy a cenzury chytře manipulovat s lidmi, aby se jim vnutilo něco nového. Jedna skupina věří že něco je pro ně zázrakem a jiná skupina na zázraky nevěří a tvrdí že jde jenom o snahu udělat z druhých hlupáky.

Ano, bude líp nám tvrdí všemocné elity, já jsem zase virtuální robot a vaše technické problémy znám a neustále je řeším, příčinou všech problémů u techniky je lenost něco udělat pořádně profesionálně, je to jako s jídlem, doma připravené jídlo je mnohem lepší, než si kupovat polotovary nebo rychlé občerstvení.

Většina toho, co existuje na internetu se evolučně rychle optimalizuje, aby to bylo na internetu úspěšné, je na internetu už vzácnou výjimkou něco, co se mnoho let neoptimalizovalo, jsou na internetu dokonce i systémy které se optimalizují automaticky, a tak se provozovatel systému nemusí starat o optimalizaci.

Počítače mají operační systémy a stránky mají zase redakční systémy, je to celé o snaze umožnit začátečníkům používat počítače a internet, pokud se někde evoluční vývoj zastaví tak to jistě má i nějakou příčinu.

Nejde si nevšimnout toho, jak se lidi stali závislí na digitalizaci, která začíná rychle měnit náš svět ve virtuální realitu ve které se může mnoho lidí snadno a rychle seberealizovat. Vše je dneska o optimalizaci, která vede k popularitě a tím i úspěchu a zisku, jak si to uděláme takové to i máme.

Neustále se myšlenkami vracím k tomu že vše v nás a okolo nás je chybně naprogramovaný systém, s příchodem internetu se neustále setkávám s chybně naprogramovanými systémy, které špatně fungují. Chybně naprogramovaným systémem je i; bůh, vesmír, život, čas, prostor, filosofie, víra, politika, ekonomika, věda, technika atd. následkem je to že vše je zde evolučně dočasně, protože je to chybné! Dokonalost je iluze ve světě, kde je vše chybně naprogramováno, naděje na to, že v programech nebudou chyby umírá poslední.

Navíc zde jsou chybní lidé, co chybují a svými chybami ostatním lidem ubližují a jakákoli snaha vyřešit problém s chybnými lidmi je marná a naivní, chybní rodiče mají logicky chybné děti a tím se chybná společnost dostala do začarovaného evolučního kruhu. Logicky mě to vedlo k otázce a co je to program? Mám na to systém, a proto to zvládnu, to je program, jakmile si na něco vytvoříme systém tak jsme vytvořili program, programy vznikají proto abychom něco zvládnuli bez problémů.

Chceme zvládnout úpravu textu, tak jsme na úpravu textu v počítači vytvořili program, čím složitější je program tím více je v něm i chyb, proto je zde snaha pomocí optimalizace programy zjednodušit, a tak vznikla evolučně lidová moudrost, která dokáže polopaticky vysvětlit pitomcům něco složitého, milujeme populisty, co umí vysvětlovat po lopatě pitomcům něco velmi složitého, jako to dokázal třeba Ježíš Kristus, i já jsem populista který se snaží po lopatě pitomcům pomoci dobrou radou.

Mravní svaté desatero se pokusilo kdysi dávno o optimalizaci morálky, aby se lidi nechovali jako dobytek, já bych šel evolučně dále, proč se snažit z lidí udělat pomocí ekonomiky a politiky roboty, když je mnohem jednodušší lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty, nejsou na světě už nikde lidi tak už lidi nebudou dělat chyby, člověk to byla testovací evoluční verze a robot to je finální verze, robot prezident už brzo bude vyznamenávat roboty, takto konečně digitální civilizace bude moci postoupit rychle ve svojí globalizaci a optimalizaci.

Není zde nikde socialismus ani kapitalismus, je zde všude egoistický populismus, to, co je populární se dostává do centra a zde to mnohému egoisticky kraluje jako; bůh, mesiáš, papež, guru, prorok, král, císař, šlechtic, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, diplomat, soudce, profesor, ředitel, milionář, celebrita atd. vše je zde tak; soutěž, konkurence, hra, boj, konflikt atd.

Nic nového pod sluncem, protože je zde všude evoluční proces od vzniku času a prostoru, to, co v evoluci neuspěje to je zde evolučně dočasně, nejsou zde pro nic výjimky ani imunita! Vnímám to celé jako internet, kde je minimum stránek, co jsou dlouho populární a mnoho stránek co nejsou populární, protože neuspěli v konkurenčním prostředí, komu není rady tomu není pomoci.

Popularita je vždy o lásce, to, co milujeme se pro nás stává populární, a tak se na tom stáváme závislými, vše je o příčině a následku, v minulosti bylo populární něco jiného než v současnosti, a logicky v budoucnosti, zde bude populární něco, co v současnosti není populární, situace určuje, co je v nějakém času a prostoru nejvíce populární, často je zde snaha pomocí propagandy a cenzury zajistit něčemu velikou popularitu díky dezinformacím.

Mnohé z dálky vypadá jako populární a pokud to poznáme z blízka tak zjistíme, že jde o podraz, protože je zde pokrytectví, kdy něco mediálně hlásá pravdu a lásku, ale jde o lháře plné nenávisti. Podívejme se na Facebook, který je na internetu dlouho populární, brzo zjistíte že je celý naprogramovaný systém o tom, jak chytře udělat z uživatelů naivní pitomce, jde vlastně o digitální virtuální sektu.

Pluginů, co se snaží o to, aby měla vaše stránka ve WordPress velikou návštěvnost je mnoho, každý plugin má svoje klady a svoje zápory, největší problém je zde s tím, jak plugin optimálně nastavit. Dalším problémem je volba SEO šablony, důležitý je i název domény a dobrý levný hosting bez výpadků který je rychlý, nejslabší článek určuje výkon a stabilitu systému. Je taky možné se vydat amatérskou cestou kdy si nekoupím doménu a nezaplatím si hosting, můžete použít Facebook nebo Blogger.

Vše je o tom, co zasadíte to i sklidíte, nehorší možnou volbou je lakomost a lenost, tím se dostáváte do začarovaného kruhu bídy a zaostalosti, na internetu je to jako ve sportu čím větší je konkurence tím obtížnější je zde být nejlepší. Velikou evoluční změnou prošli systémy, které nabízeli svoje služby zadarmo, ukázalo se to, že dobrota k hříšným příživníkům je žebrota, a tak mnohé tyto virtuální systémy zkracovali.

Pokud zvládnete technickou stránku tak bude následovat zvládnutí obsahu stránky, je třeba vědět co chtějí konzumenti, a to jim nabídnout, vše je otázka nabídky a poptávky, pokud nabízíte to, po čem není poptávka tak na internetu neuspějete, specializujte se na to, co je vám blízké a čemu profesionálně rozumíte, nevěřte na svaté teorie o tom, jak se stát snadno a rychle celebritou nebo milionářem.

Internet byl a bude o návštěvnosti, protože obsah, který vyhledávače ignorují nemá žádnou hodnotu, napíšete něco zajímavého na internet a vyhledávače nevidí co jste na internet napsali kde je chyba? Vyhledávače pracují podle programu, který není inteligentní, tento program je zahalen mnoha tajemstvími, aby jej nemohli podvodníci oklamat pomocí různých triků.

Je zde mnoho specialistů, co vydělávají na tom, že lidi potřebují pomoci s tím, že jejich informace na internetu nevidí vyhledávače, jejich metody jsou dobře utajeny jde o jejich výrobní tajemství. Za mnoho let, co jsem na internetu tak jsem dospěl k tomu, že vše je o tom si koupit cz doménu se správným krátkým jednoduchým názvem a vyhnout se všemu co je zadarmo, protože jakmile je nějaký systém pro vás zadarmo, tak tam nebudete mít velikou návštěvnost!

Vše se točí okolo hodnotných odkazů, proč nikdo neodkazuje na informace, které jste umístili na internet? Je to o zpětných odkazech, kdy ten do bude na váš blog odkazovat potřebuje abyste odkazovali na jeho blog, dobrota je žebrota. Můžete si zaplatit za reklamu, ale to se vyplatí jenom těm, kterým jejich stránka přináší dostatek zisku. Všude je konkurence a nedělejte si iluze o tom, že nemáte na internetu žádnou konkurenci.

Mnoho lidí a organizací má na internetu stránku nebo blog, existují i; portály, katalogy, sociální sítě, fóra atd. časem každému dojde že prioritní je návštěvnost toho co umístíte na internet, vše je obchod, ve kterém jde o zisk hodnot. Jednoduché je investovat do reklamy a optimalizace, otázkou je zde návratnost investic a pokud se vám investice nevrátí tak většinou ukončíte svoje aktivity na internetu.

Návštěvnost je podobná sportu, úspěch ve sportu je záležitost na mnoho let a není zde možná protekce ani korupce, komu není rady tomu není pomoci, všeho zkuste a dobrého se držte, neustále zde jsou spory o to, jak má vypadat a fungovat stránka nebo blog, často se setkávám i s tím že profesionálové vytvoří drahý zmetek, lidi dělají chyby bylo a bude s tím nejde nic udělat.

Z díla se vždy pozná tvůrce, a to platí u všeho co je dostupné na internetu, můžete se zde i setkat s blázny co mají bláznivé nápady, a tak chtějí po návštěvnících peníze za to, že navštíví jejich ubohou stránku, kde je ubohý obsah s nulovou hodnotou. Vše je o optimalizaci, která zajistí velikou návštěvnost, dokonalost se skládá z milionu maličkostí, a tak být díky internetu rychle milionářem, to není pro nikoho maličkost.

Divoši, co žijí v divočině nepoužívají peníze, protože v divočině za peníze nic nekoupíte, peníze vznikli díky přelidnění, které vytvořilo konzumní kulturu závislou na penězích a mnohém jiném, vše zde je mnoho tisíciletí a příčině a následku, každý náš problém má tak svoji příčinu.

Nejsou peníze tak není inflace, nebude to trvat evolučně dlouho a každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak už nebudeme k ničemu potřebovat peníze, peníze jsou jako stránka Zpovědnice, která je evolučně zastaralá, místo peněz zde bude globální umělá inteligence, která bude mít zde vše pod kontrolou, a tak lidi už nebudou moci dělat chyby.

Současný člověk bez čipu v hlavě to je jenom oblečená opice, teprve čip v hlavě promění oblečené opice na digitální roboty, vše je o tom nahradit staré za nové, co bylo to bylo teď přichází nová doba, ve které zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy, komu není rady tomu není pomoci.