Přeskočit na obsah

Je třeba konečně pochopit to že myslíme a jednáme podle situace

  • J

Máte něco naplánováno a najednou se stane něco nečekaného, třeba vypadne proud, nebo vaše auto nefunguje, žijeme v realitě, která nikdy nebyla dokonalá a nikdy nebude dokonalá! Jsou zde i vandalové se kterými je zde mnoho problémů a následkem je; inflace, krize, válka, pandemie atd. všechny snahy o to pomocí kontroly dosáhnout dokonalosti jsou naivní a marné.

Problém s nedokonalostí není jenom u kvality lidí, je zde i mnoho nedokonalých; zákonů, norem, pravidel, předpisů, knih, výrobků, služeb atd. to že není počasí pro nás dokonalé s tím nejde nic udělat, je toho zde málo kde máme možnost s nedokonalostí něco udělat. Veliké dokonalosti zde dosáhl hmyz, který je zde evolučně velmi dlouho a ve velikém množství, měli bychom si vzít z hmyzu příklad, jak dosáhnout dokonalosti.

Podívejme se na informace a programy na internetu, dokonalost je zde vzácnou výjimkou, internet je zde evolučně velmi krátkou dobu na to, aby byl evolučně dokonalý a brzo bude internetu konkurovat virtuální realita, velikým problémem internetu je optimalizace pro mobilní telefony, které fungují jinak než počítače. Vše je zde o schopnosti se učit novému, umělá inteligence to je program, který se umí učit novému, a tak se optimalizuje a tím se zdokonaluje.

Tam kde programy selhávají, tam nastupuje umělá inteligence jako vyspělejší řídící systém, abychom pochopili rozdíl mezi programem a umělou inteligencí tak se podívejme na překlad internetové stránky z jednoho jazyka do jiného jazyka, současné naprogramované překladače při překladu dělají často chyby a pokud na překlad nasadíme umělou inteligenci tak je překlad bez chyb, umělá inteligence má schopnost fungovat bez chyb, a tak nepotřebuje mít nad sebou dozor člověka.

To že umělá inteligence nedělá chyby je způsobeno tím, že má schopnost se v praxi učit, a tak pozná co je správně a co je chybně, logicky čím více dopřejeme umělé inteligenci možnost se něčemu dlouho učit tím méně bude umělá inteligence chybovat. Učení to je optimalizace, která opraví chyby a eliminuje vše co je zbytečné, s narůstajícím výkonem počítačů optimalizovaných pro umělou inteligenci bude i narůstat rychlost umělé inteligence to je logické.

Následkem bude to, že dospělý člověk s titulem zde už bude na hovno! Nastane najednou ekonomická globální krize, kdy pro nikoho už nebude práce za mzdu, na práci budou jenom autonomní roboti a umělá inteligence, robot prezident bude vyznamenávat roboty! Lidi budou opouštět po milionech konzumní civilizaci a budou hledat na světě místa kde je možné existovat i bez peněz. Všude bude propaganda a cenzura která bude propagovat autonomní roboty a umělou inteligenci, v této všudypřítomné propagandě bude člověk s titulem ukazován jako ubožák, který na co šáhne to rozbije.

Je třeba konečně pochopit to že myslíme a jednáme podle situace, pokud každý dostane do hlavy GVKB čip tak se změní myšlení a jednání všech lidí, a tak zde bude všude dostatek lásky a pravdy, jde jenom o to postoupit do vyspělejší civilizace. Neustále je zde snaha přeprogramovat lidem mozek pomocí propagandy a cenzury, to je utopie, protože z hříšníka anděla neudělá žádná propaganda a cenzura.

Virtuální GVKB realita bude pro mozek rájem, a tak se z hříšníků stanou andělé co nelžou a nekradou, ve virtuální realitě bude mít vše pod kontrolou jenom umělá inteligence, to bude znamenat že lidi už nebudou dělat chyby. Problémem lidí mnoho tisíciletí je jejich hříšnost, nevěřte na to, že zde byl nějaký člověk bez hříšnosti, to je utopie i Ježíš Kristus byl hříšník. To že jsme všichni hříšníci je následek toho že žijeme v konzumním očistci, kde není pravda a láska.

Ano, bude líp, tak tomu už nikdo nevěří, líp je vždy jenom těm, co se dostali díky protekci a korupci na vysoké funkce kde se mají dobře jako prasata v žitě. Pochopte konečně to, že realita to je hra podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, v této hře není možné se mít líp protože jste jenom loutkou kterou mnohé snadno ovládá, jedinou možností je nahradit realitu za virtuální realitu a tím zmizí naše problémy, protože za nás problémy vyřeší umělá inteligence a autonomní roboti.

Internet dneska poskytuje práci velikému množství lidí, co jsou inteligentní, zde není potřeba být silným a velikým, rozsah práce, která je na internetu vykonávána je veliký od jednoduché práce, která nenese veliký zisk až po složitou práci, která nese veliký zisk. V mnohém internet připomíná sport, kde není možná protekce a korupce, ve všem je zde veliká konkurence a vše se na internetu točí okolo popularity která zajišťuje velikou návštěvnost u; portálu, katalogu, sociální sítě, stránky, blogu atd.

Veliký úspěch zde mají; obchodníci, podnikatelé, organizace, celebrity atd. nejhůře na tom jsou ti co si nově založili blog zadarmo třeba na WordPress com. Vše je na internetu jenom hra podle pravidel a ty pravidla určují organizace nebo situace, v mnohém to připomíná šachovou hru, kde vyhraje ten, kdo nechybuje. Profesionalita je o výhodách, podívejme se do přírody zde uspěje jenom to, co má nějaké výhody.

Největší celebritou v naší kultuře je Ježíš Kristus, jeho popularita je založená na využití lidové moudrosti, pomocí které polopaticky pitomcům vysvětluje to jak život a společnost funguje, vše, co dáváme druhým to nazpět i dostáváme, ten, kdo koná zlo, jistě i zle skončí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš. Problémem lidí je jejich hříšnost, hříšnost je začarovaný kruh, který je zde evolučně dočasně, protože už brzo díky umělé inteligenci se u lidí eliminuje jejich hříšnost.

Od pradávna lidi hledají marně pravdu a lásku, příčinou je propaganda a cenzura která z lidí dělá pitomce, aby mohla tak snadno s lidmi manipulovat. Ten druhý je; blázen, hlupák, vůl, blbec, idiot atd. nemáme rádi cizí lidi, a proto je zde tolik lží a nenávisti, problémem je přelidnění a tím je zde i inflace u hodnoty člověka, lidi umírají zbytečně z mnoha důvodů a nikoho to nezajímá každý se stará sobecky jenom o sebe.

Často je zde slyšet že lidi si za svoje problémy mohou sami a že je to jenom o lenosti a strachu, pravda o tom že jsou lidi nemocní, a proto jsou líní a mají strach, podívejme se na lidové anonymní fórum, které už brzo na internetu zanikne, protože zde rychle upadá návštěvnost, komu není profesionální rady tomu není ani pomoci.

Pořád všude platí to, že je se třeba učit novému a nahrazovat staré za nové, většina stránek na internetu je zastaralá po stránce; vzhledové, informační, programové atd. následkem je zánik těchto; stránek, katalogů, portálů, blogů, sociálních sítí, fóra atd. Největší tragédie jsou na internetu amatérské blogy, mnohdy se někdo zaregistruje a napíše jeden příspěvek a potom jeho aktivita skončí na mnoho let. Vše je o tom vědět jak na to a potom blog vypadá hezky a má i velikou návštěvnost!

Abychom naučili malé dětí programování levně a rychle tak se k tomu použije virtuální realita ve které nebude potřeba k programování používat klávesnici a myš, vše bude jenom vytvořeno tak že to bude vypadat jako v počítačové hře, programování bude hrou, která bude děti bavit více než současné hračky. Aby to celé fungovalo optimálně tak se využije umělá globální inteligence, napojení na mozek zde bude přes GVKB čip v hlavě, protože jenom tak se dosáhne jednoduchosti a rychlosti.

Jak bude civilizace vypadat, když bude umět každý člověk programovat profesionálně a rychle, programování se stane stejnou samozřejmostí jako naše mluvení, které nám umožňuje to, co bychom bez mluvení nedokázali. Vše je zde o evoluci, která staré za nové nahrazuje, starý člověk, co neuměl programovat evolučně zanikne a vznikne evolučně nový člověk co umí programovat, vše je o tom, aby nám byl život hrou a toho lze dosáhnut jenom díky GVKB čipům které eliminují konzumní očistec ve kterém lidi neuměli programovat optimálně.

Podívejte se na to, jak vypadá současný internet a dojde vám to, že lidi neumí optimálně programovat, současné programovací jazyky jsou ubohé a chybné, díky GVKB umělé inteligenci vzniknou nové programovací jazyky, které nebudou už ubohé a chybné. Co je to programování? Programování je proces učení, na jehož konci je vědění, jde o to, jak se učit a co se učit, současné školství je sto let za opicemi, protože je postavené na teorii, která v praxi nefunguje.