Přeskočit na obsah

Všechny teorie o tom, jak se mít dobře budou evolučně recyklované

  • V

Svět nutně potřebuje Konverzeismus. Nejspíše si myslíte, že jsem ten název ideologie napsal chybně, protože takové slovo ještě neznáte. Je to nová ideologie založená na tom že se vše konverzuje tak aby to bylo lepší, je to jako když převedete pomocí konverze data z čipu ve fotoaparátu na fotografie nebo video. Realita to jsou data, která se převádějí na informace a programy abychom mohli s informacemi a programy pracovat, naše smysly vnímají jenom data a mozek tato data pomocí konverze převede na informace a programy.

Posláním nové ideologie je zajistit správný převod dat na informace a programy v nás a okolo nás, je to jako když něco vidíte a slyšíme díky tomu, že mozek převedl data na informace a programy, často se ale stává že proces konverze neprobíhá správně, a tak máme problémy. Proč dochází k tomu že proces konverze dat na informace a programy neprobíhá správně a rychle? Je to celé o dobrotě k tomu, co si dobrotu nezaslouží, pro dobrotu na žebrotu, bylo a bude!

Umělá inteligence zvládne číst to co je námi napsáno a dokáže mluvit i poslouchat to co říkáme, umělá inteligence zvládne utřídit fotografie a videa podle obsahu a kvality atd. nebude to trvat evolučně dlouho a umělá inteligence spolu s autonomními roboty z nás všech udělá ekonomické ubožáky, protože zde pro nás už nebude práce za mzdu a nebude ani možné soukromě podnikat.

Tolik jsme si přáli abychom nemuseli chodit do školy a zaměstnání, jenže jsme si neuvědomili že bez profesionální práce, nemá náš život zde smysl, je zde sice mnoho náhražek ale všechny náhražky jsou ubohé. Politika bez politiků, byrokracie bez byrokratů, škola bez učitelů atd. přichází veliký restart naší civilizace a my nejsme na tento restart evolučně připravení tak jako jsme nebyli připravení na pandemii.

Vše se přesune do virtuální reality, ve které nebude možná protekce ani korupce, bude to jako ve sportu, kde je každý úspěch jenom krátkou dobu, díky veliké globální konkurenci. Umělá inteligence vše vidí a slyší, už nebudeme potřebovat k ničemu policajty a konfidenty, bude to globální digitální dogmatické totalita, ve které se nevyplatí nikomu dělat chyby, protože chybný jedinec bude rychle eliminován. Všechny teorie o tom, jak se mít dobře budou evolučně recyklované, protože z lidí se stanou nuly, co to mají v hlavě vynulované.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to i máme vše zde jsou příčiny a jejich následky, žijeme ve světě protikladů, mezi kterými je napětí a tato energie umožňuje existenci času a prostoru ve kterém jsou evoluční změny. Všechny problémy jsou signálem, který nám oznamuje že chybujeme a měli bychom chyby najít a opravit, největší naší chybou je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, činíme lhářům a zlodějům dobře, a tak se máme zle!

Války nám v nahotě ukazují že se neumíme poučit z chyb a neustále chyby opakujeme, a tak jsme ráj na očistec proměnili. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře, vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole, jenom ve smrti jsme si rovní, otroctví nezaniklo jenom se evolučně přizpůsobilo nové době, a tak vzniklo ekonomické a ideologické otroctví. Proč si volíte za svoje zástupce otrokáře, jste naivní a věříte tomu, že pokud si zvolíte správné politické otrokáře, tak že vám všem bude líp.

Líp ale bude jenom otrokářům, které jste naivně zvolili a tím jim umožnili, aby na vás mohli dlouho beztrestně parazitovat. Vše je zde hra o výhody, v této hře uspějí ti, co umí profesionálně lhát a krást, dobrota je přeci žebrota, z dálky tak čerti vypadají jako andělé, je vám neustále vymýván mozek pomocí propagandy a cenzury, když evolučně selhala svatá víra v zázraky, tak byla nahrazená pokryteckou politikou a reklamou. Peníze parazitům nesmrdí o tom je konzumní globální kultura, ve které se ze všech lidí stali ubohé louky, které ovládají peníze a výhody.

Vše se točí okolo závislostí, problémy přicházejí, pokud nejsou uspokojeny naše závislosti, řešením pro nás nejsou náhražky, protože všechny náhražky jenom umí uspat naše toužení které nám způsobuje psychické problémy. Společnost nezajímá to, že máme problémy, protože pro pokryteckou společnost je obyčejný pracující člověk jenom otrokem s nulovou hodnotou, pokud ale zemře starý nemocný prezident tak se najednou vyhlašuje státní smutek přitom prezident je pro nás někdo, koho osobně vůbec neznáme!

Vše směřuje evolučně k tomu, že na práci zde budou jenom stroje a programy, práce za mzdu zde nikde už nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrně budou roboti vyrábět roboty. Pokud pro nás nebude už práce, tak nebude mít smysl chodit do školy nebo se věnovat sportu a umění, následkem bude povinná globální sterilizace u všech žen, aby se už nemohli ubožáci rozmnožovat jako invazní druh, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita. To logicky povede ke genocidě, nejsou na světě už lidi tak zde s lidmi nejsou problémy.

Člověk mi připomíná operační systém Windows 11, který nemohu nainstalovat na můj notebook Lenovo, protože programátoři u firmy Lenovo jsou pitomci, co neumí programovat profesionálně, stáhl jsem si z podpory Lenovo dvakrát instalační soubory s Windows 11 a instalace se mi dvakrát zhroutila, takže jsem se vrátil zpět k Linuxové distribuci. Windows je návyková droga která škodí našemu psychickému zdraví, ideální by bylo používat operační systém UNIX, problémem je zde nedostatek programů a ovladačů, a to že jsme zvyklí na Windows.

Velmi dlouho je zde otázka je cestování časem možné nebo je to jenom utopie? Cestování časem má svoje pravidla, vše, co se pohybuje to musí respektovat pravidla které pohyb umožňují, pravidla umožňují to, že vše funguje bez chyb. Pokud čteme velmi staré knihy tak psychicky cestujeme do dávné minulosti a můžeme tak porozumět myšlení lidí v minulosti, knihy a filmy o budoucnosti nám zase umožňují psychické cestování do budoucnosti, jak si jí představujeme, naše představy budoucnosti nejsou ale správné, protože vycházejí ze současnosti.

Psychicky cestovat časem je pro nás možné ale to nám nestačí chtěli bychom cestovat časem i fyzicky tak jako cestujeme letadlem na dovolenou. Zde došlo k rozdělení lidí na ty, co věří, že jednou budeme moci časem cestovat fyzicky a na ty co nevěří na to, že v budoucnosti budeme moci časem cestovat fyzicky. Základním pravidlem pro fyzické cestování časem je to že to, co je živé nemůže cestovat fyzicky časem, časem může cestovat jenom stroj nebo robot který je upravený tak aby mohl cestovat časem a nepoškodil se.

Vše, co fyzicky cestuje časem je vystaveno extrémním podmínkám, proto to, co je živé nemůže časem fyzicky cestovat. Proč je fyzické cestování časem spojeno s extrémními podmínkami, které je nemožné nějak chytře eliminovat? Při fyzickém cestování časem se vše dostává do světa, kde není čas, je to extrémní situace, protože vše, co známe to je spojené s časem, odpojení od času znamená zánik; člověka, stroje, robota atd. v současnosti neumíme vyrobit stroje a roboty co by přežili odpojení od času.

Tak jako ekonomická inflace znehodnocuje peníze a lidskou práci, tak informační inflace eliminuje protekci a korupci, nadbytek vytváří inflaci a nedostatek vytváří deflaci, jsou to příčiny a jejich následky. Informace měli v minulosti velikou hodnotu, protože jsme byli negramotní, a tak jsme informace obtížně získávali.

S příchodem gramotnosti a digitalizace začala hodnota informací rychle klesat a najednou zde byla informační inflace, to vedlo k zániku náboženství a nebude to trvat evolučně dlouho a zanikne i politika a byrokracie.

Každý člověk bude pomocí čipu v mozku připojen bezdrátově na virtuální realitu s umělou inteligencí, a tak už nebude potřebovat chodit do školy a nebude potřebovat ani peníze a průkazy.

Nebudeme tak už potřebovat; internet, telefony, notebooky, knihy, časopisy, televizi, rádio, peníze, soukromé vlastnictví, autorské právo, zákony, normy, pravidla, ideologie, propagandu, cenzuru, reklamu, celebrity atd.

Bude to restartování naší kulturní civilizace a po tomto globálním velikém restartování bude vše jinak! Skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, konečně zde bude spravedlnost, a tak zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.