Přeskočit na obsah

Učit se v malém to není ekonomické

  • U

Krize je signálem že je potřeba mnohé změnit, krize nejsou nic nového a existují i v přírodě. Čas a prostor ve kterém existujeme se všude mění, vývoj směřuje k optimalizaci a automatizaci, velikou změnu nám přináší televize a internet, přichází doba, kdy bude moci mnoho lidí pracovat díky internetu z domova, vznikne tak mnoho nových pracovních míst pro ty, co jsou připravení na možnost pracovat z domova.

Začneme používat běžně umělou inteligenci a autonomní roboty, abychom to vše mohli zvládnout tak vytvoříme globální virtuální realitu spojenou s umělou inteligencí. To vše povede ke globalizaci u ekonomiky a politiky, svět se stane jedním celkem, který bude spolupracovat, a tak zde už nebudou války a konflikty.

Pochopitelně každý zisk je spojen se ztrátou, ztratíme na sebe čas a každý se bude starat jenom o svoje soukromé podnikání v nějaké specializaci. Přijde období seberealizace a nebude pro nás problémem se seberealizovat a mít tak dobrou náladu, takto zde konečně všude zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.

Otázkou je, jak optimálně zajistit lidem a robotům možnost se učit pomocí praxe? Učení pomocí teorie se ukázalo jako chyba, protože zde není otestování pomocí praxe. Cestou zde je společné učení pomocí propojení různých systémů, kdy se z jedné chyby poučí okamžitě všichni, je to jako u aktualizací operačního systému kde se z jedné chyby poučí všichni, kdo tento operační systém používají.

Vše, co se dělá ve velkém to je ekonomické, učit se v malém to není ekonomické, proto se mozky lidí napojí bezdrátově na globální umělou inteligenci, a tak se budeme učit ekonomicky a rychle, stejně se i globálně propojí stroje a roboti, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Díky propojení zde skončí naše pokrytectví, kdy si hrajeme na to, co nejsme, podíváte se na cizího člověka a okamžitě o něm budete vše vědět, anonymita bude eliminována optimálně globálně.

Obtěžuje vás se bavit s pitomci po telefonu, nainstalujte si do telefonu umělou inteligenci a ona vyřídí za vás vaše hovory a nikdo nepozná to, že se baví s umělou inteligencí a bude spokojený že berete rychle každý hovor a jste dobře naladění. Mnozí namítnou že každý přeci pozná, že se baví s pitomým programem, a tak rychle zavěsí.

Tak tomu bylo v minulosti, umělá inteligence prochází rychlým evolučním vývojem a nebude to trvat dlouho a bude k nerozeznání od skutečného člověka, obzvláště pro podniky bude tento vynález velmi užitečný a ušetří podnikům hodně peněz. Vše jde dneska naprogramovat a optimalizovat je to jenom otázka peněz a času!

Celebrity už nebudou muset přísně tajit svoje číslo, protože je zastoupí umělá inteligence takto logicky skončí naše závislost na telefonování. V mnohém mi to připomíná televizi, kterou dneska už sleduje málo lidí díky zahlcení pitomou reklamou a veliké konkurenci internetu, vše je dneska o náhražkách, které mění náš život, když to s pitomci nejde už po dobrém tak se to vyřeší po zlém pomocí umělé inteligence. Je to jako s komentáři na mojí internetové stránce zde umělá inteligence automaticky maže vadné komentáře.

Abychom naučili lidi tomu, jak se učit jenom pomocí praxe, tak lidské mozky napojíme bezdrátově na virtuální realitu s umělou inteligencí. Problém s lidmi, co dělají chyby je v tom, že nemají mozek napojen na umělou inteligenci, a tak chybují, stroje na práci a umělá inteligence na myšlení, konečně zmizí problém s tím, že elitní člověk myslel, a tak chyboval a následkem byla válka nebo inflace.

Vše je o tom nebát se evolučních změn které vedou k tomu, abychom se všichni měli lépe, a tak už neměli blbou náladu, díky této optimalizaci už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, pohádky, sekty, náboženství, filosofie, politiku, propagandu atd. Mnozí skeptici namítají že napojení pitomých mozků na virtuální realitu je utopie, kterou nejde realizovat. Minulost nám ukázala to, že to, co bylo dříve utopie, to je dneska něco, co je pro nás běžnou součástí našeho života.

Představte si sny, ve kterých se učíte to, co potřebujete umět, už žádné chození do školy každý bude moci být vysoce vzdělaný i když bude žít daleko od civilizace. Internet tak jak je dneska známe logicky zanikne a místo něj zde bude jenom globální virtuální realita ve které bude mít pod kontrolou vše jenom umělá inteligence a nebude zde pro nikoho výjimka nebo imunita. Tím logicky skončí naše jména a naše tituly a každý zde bude jenom globálním číslem o kterém bude umělá inteligence vše vědět.

Budoucnost bude o rychlosti, načítání optimálních informací na internetu bude okamžité a stejně tak i nová data na internetu budou okamžitě k nalezení pro každého, nebude zde už možná protekce pro nikoho. Vše bude mít na starosti jenom umělá inteligence která dokáže přeložit bezchybně vše co bude na internetu, vyhledávače nebudou mít problém s cizími jazyky, a tak získáte globální informace které budou pro vás optimální.

Skončí používání domén a profilů na internetu, skončí i; protekce, korupce, anonymita, vandalismus, podrazy atd. místo notebooků zde budou veliké tablety s 6G připojením k internetu. Vznikne globální virtuální realita s umělou inteligencí a každý bude na této virtuální realitě závislý, místo osobních kontaktů zde budou jenom virtuální kontakty, zanikne; byrokracie, politika, náboženství, reklama, propaganda atd.