Přeskočit na obsah

Skvělá zpráva, váš počítač splňuje minimální systémové požadavky na Windows

  • S

Dosud se programuje bez umělé inteligence, a proto je programování obtížné a programy nejsou kvalitní, jakmile se využije k programování umělá inteligence tak programování zvládne i pitomec a tím se stane programování pro každého dostupné jenže zisk z programování logicky zmizí!

Dneska jsem nahradil Windows 11 za Windows 10 zdánlivě to vypadá jako pitomost, když všichni nahrazují Windows 10 za Windows 11 protože je to přeci vyspělejší operační systém, ono je to ale jinak, Windows 11 bude vyspělejší než Windows 10 teprve až mu začne končit podpora, protože bude už dlouho na trhu Windows 12!

Vše je dneska pod velikým evolučním tlakem, a to co se nepřizpůsobí to evolučně zanikne. Naše inteligence je o učení, pro mnoho lidí je učení mučení, protože nepochopili to, jak funguje inteligence, učení musí být spojeno s praxí nemá smysl a logiku se učit pitomé teorie které v praxi nefungují.

Programátoři si myslí že pomocí teorie vytvoří program umělé inteligence, tak to nefunguje, umělá inteligence se musí učit pomocí praxe, kdy pozná, co je správné a co je chybné. Teorie je náhražka za praxi, žijeme ve světě náhražek, a tak jsme nahradili; pravdu za propagandu, lásku za protekci, štěstí za drogy atd. nebude to trvat evolučně dlouho a nahradíme vysokoškoláky za autonomní roboty a umělou inteligenci.

Náboženství chtělo změnit člověka, politika chce změnit společnost, umělá inteligence nahradí člověka za autonomního robota, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už problémy, člověk nebyl evolucí stvořen na to, aby se z něj stal evolučně pitomec, co dělá pitomosti, protože žije v pitomé realitě, kde není pravda a láska.

Proč je zde antikoncepce a potraty, mít děti to není ekonomické, protože se z dětí stanou otroci konzumního systému, civilizace vznikla proto abychom se měli lépe, než se mají zvířata, jenže jsme zapomněli na to, že jsme geneticky pořád jenom zvířata, co potřebují žít v souladu s přírodou. Každý zisk je spojen se ztrátou, lidi si neuvědomují že čím více se vzdalují od přírody tím více se dostávají do problémů, na které není optimální rychlé řešení.

Skvělá zpráva, váš počítač splňuje minimální systémové požadavky na Windows 11. Konkrétní načasování, kdy bude nabídka dostupná, se může lišit podle toho, jak vám ji připravíme. Poznámka: Některé funkce Windows 10 nejsou ve Windows 11 dostupné. Některé aplikace a funkce můžou mít další požadavky. Windows 11 je připravený, a navíc je zdarma. Získejte nejnovější verzi Windows 11 s novým vzhledem, novými funkcemi, rozšířeným zabezpečením atd. Vyplatí se přejít na Windows 11? Používám počítače už třicet let a vyzkoušel jsem tak mnoho počítačů a mnoho operačních systémů.

Každý nový operační systém měl mnoho chyb a trvalo velmi dlouho, než se chyby opravili a počítač byl spolehlivý, navíc každá nová verze operačního systému měla větší nároky na výkon počítače. Dalším problémem je u Windows 11 uživatelské prostředí, které je zbytečně složité. Nejraději bych přešel na Linuxovou distribuci, problém je u Linuxu v tom, že zde nespustíte programy, na které jste byli zvyklí ve Windows, taky je zde pro bohaté možnost použít počítač od Apple a jeho macOS, zde je jiné rozložení klávesnice a nejdou zde spustit programy na které jste byli ve Windows zvyklí. Doporučuji přejít na Windows 11 jenom těm lidem co mají počítač s velikým výkonem a mají pevné nervy.

Evoluce postupuje díky internetu velmi rychle dopředu a nebude to už trvat dlouho a bude zde k dispozici robot titulem, tím pádem dojde k tomu, že už lidi nebudou chodit do školy, protože na práci zde budou jenom autonomní roboti s titulem. Už dnes se uvažuje o zavedení sociálního jednoduchého systému, ve kterém se bude společnost optimálně starat o lidi co nemají zaměstnání a tím nemají peníze.

Otázkou je, jak budou roboti s titulem reagovat na to, že na nich lidi egoisticky parazitují a tím je připravují o potřebné zdroje hodnot a o jejich čas. Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde antikoncepce a jsou zde potraty tak příčinou je to že hodnota člověka neustále klesá až to dospěje k tomu, že nás roboti s titulem odsunou do rezervací a zde oddělí muže od žen abychom se už nemohli rozmnožovat jako invazní druh, to bude mít za následek genocidu, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Otázkou je už jenom za kolik let zde jako lidi evolučně globálně skončíme.

Problémem našeho školství je nadbytek teorie a nedostatek praxe, diplomové práce v nahotě odhalují to, že vysoké školy dělají ze studentů pitomce s titulem! Naše školy se v bohužel podobají vězení, dalším problémem je to že děti jsou psychicky nemocné, a tak je obtížné je něčemu naučit, je třeba radikální řešení kdy zde místo učitelů budou čipy do mozku napojené na globální umělou inteligenci, čipy odpojí mozek od reality a místo reality zde bude pro mozek jenom virtuální realita ve které bude mozek trvale až do smrti.

Tím zde už nebude teorie a učení zde bude jenom pomocí praxe, nebudeme už k ničemu potřebovat; politiky, byrokraty, kněze, guru, soudce, policajty, vojáky, celebrity, učitele atd. pokud nebude nějaký člověk správně sloužit společnosti tak se eliminuje v krematoriu, skončí tak degenerace a přelidnění místo investic do pitomostí, budeme globálně investovat do obrovských krematorií, abychom rychle mohli eliminovat genetické zmetky.

Hodnota akcií sociálních sítí začíná rychle klesat, lidi opouštějí ve velkém sociální sítě, a to jistě musí mít nějakou příčinu? Problémem je nedostatek kvalitních informací a nadbytek dezinformací, pokud by se nasadila optimální cenzura, tak by se situace na sociálních sítích jenom zhoršila. Začalo to u nás zánikem sociální sítě lidé a blogovacího systému blog.

Pokud si někdo koupí doménu a dá jí na placený hosting, tak se bude snažit o kvalitní obsah, jinak nebude mít z domény užitek, vyhledávače už mají umělou inteligenci, a tak poznají, jestli je obsah kvalitní a originální, nevěřte na to, že existují nějaké geniální techniky, které umí vyhledávací programy chytře oklamat.

Jak vlastně vypadá průměrný obsah na sociální síti? Tvůrcem obsahu je většinou psychicky nemocný člověk s malou inteligencí, moderátoři to jsou většinou psychicky nemocní lidé s malou inteligencí, logicky psychicky zdravý člověk s velikou inteligencí na sociální sítě nechodí, protože na to nemá čas ani náladu.

Vše je o tom že hledáme to, co je hodnotné a snažíme se zbavit toho co je nehodnotné, sociální sítě se tak stali skládkami toxického informačního odpadu, z díla poznáme tvůrce, komu není rady tomu není pomoci, je třeba si konečně přiznat to že sociální sítě na internetu byl evoluční experiment který se nepovedl.

Dříve platilo pověz mi, co čteš nejvíce a já ti povím kdo jsi, dneska bychom řekli ukaž mi záložky ve tvém prohlížeči a já ti povím kdo jsi. Přichází doba digitální kontroly uživatelů digitálních systémů, to vedlo k tomu, že je zde snaha být ve virtuální realitě anonymní a používat techniku a programy které nám zajistí anonymitu. Peníze zlodějům nesmrdí a příležitost z nás dělá lháře a zloděje, jde o to najít konečně řešení pomocí kterého eliminujeme chyby co dělají lidi.

Nahradíme proto lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, všechny snahy o to změnit pomocí zákonů a morálky lidi jsou marné, stejně tak je marná snaha změnit lidskou společnost pomocí; organizace, rodiny, byrokracie, ideologie, umění, politiky, sekty, náboženství, centralizace, monopolů, reklamy, cenzury atd. lidská inteligence bude vždy hledat způsob, jak se mít dobře díky pokrytectví a egoismu.

Komu není rady od lidové moudrosti tomu není už pomoci, proč je tak obtížné poradit lidem a jejich organizacím? Příčinou je zde moje hra a moje pravidla, každý jedinec a každá společnost má svoje svatá pravidla a následkem jsou konflikty a války, proč zde na světě nemůžou být všude stejné; peníze, zákony, jazyk, normy, předpisy, morálka atd. příčinou je strach z toho že lidi ztratí svoje výhody, egoismus je jako rakovina, která proměnila ráj na očistec.