Přeskočit na obsah

Vše jde optimalizovat tak že lidi už nebudeme v civilizaci k ničemu potřebovat

  • V

Vše se dneska mění a jenom člověk je pořád pitomou opicí, všechny snahy o to, aby nebyl člověk pitomou opicí, jsou naivní a marné, jediným možným řešením je nahrazení lidí globálně za roboty, přirovnal bych člověka ke koni, který nám mnoho století dobře sloužil, ale s příchodem automobilů a traktorů došlo k tomu, že už koně v civilizaci nepotřebujeme.

S příchodem umělé inteligence a robotů už nebudeme potřebovat k ničemu lidi, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty. Bude to veliký krok pro naši civilizaci, kdy místo pitomé elity zde bude umělá inteligence a roboti. S lidmi jsou jenom samé problémy, na které není řešení, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Ano, potřebujeme globální digitální optimalizaci a základem je nahrazení lidí za roboty, člověk je chybou v civilizaci, protože člověk není evolučně vytvořen pro to, aby žil v civilizaci, ale je vytvořen k tomu, aby žil nahý v pralese jako divoch, který je negramotný. Beru člověka jako nepovedenou testovací verzi a finální povedenou verzí je robot.

Vše jde optimalizovat tak že lidi už nebudeme v civilizaci k ničemu potřebovat, války a pandemie jsou jenom následkem toho, že lidí je zde všude jako sraček, a tak je splachujeme do hajzlu, mnozí pitomí skeptici říkají, že nahrazení lidí za roboty zde bude nejdříve až za sto let a že je zbytečné tento problém dneska řešit. Komu není rady tomu není pomoci, nemá smysl slepým povídat něco o tom, co spatřuje ten, kdo není slepý.

Ano, Lidé přestane po 23 letech fungovat, stane se tak 14. 12.2020. Kromě neplnění finančních očekávání je důvodem i fakt, že se Seznam zaměřuje v posledních letech především na rozvoj domovské stránky, reklamních systémů a vlastních obsahových služeb. O smyslu služby Lidé uvažujeme ekonomicky už několik posledních let, kdy si stěží vydělá na svůj vlastní provoz a údržbu.

Ta je navíc čím dál náročnější, protože někteří uživatelé nahrávají do svých profilů i fotografie či texty se sexuálním podtextem a jejich kontrola či odstraňování vyžaduje zapojení mnohačlenného týmu administrátorů, denně evidujeme přibližně deset nevhodných profilů, které nám uživatelé služby nahlásí přes tlačítko »Nahlásit nevhodný profil«, na další jednotky případů měsíčně nás pak upozorňuje náš automatický systém, který ale hodnotí obecná porušení pravidel služby,“ největší práci s odstraňováním a blokováním sexuálních predátorů má administrátorský tým, který profily prochází ručně.

Ten však z kapacitních důvodů není schopný zaznamenat všechny nevhodné fotografie nebo texty a adekvátně s nimi naložit. Bylo by možné implementovat do služby moderní technologické řešení, které by na základě umělé inteligence dokázalo chybný obsah odhalit. Jedná se ale o velikou investici, která pro nás vzhledem k malému významu sociální služby, strategii firmy a jejím prioritám nemá už ekonomický smysl. Proto jsme se rozhodli službu Lidé na věčné časy uzavřít, uvažovalo se také o prodeji služby, vedení Seznamu nenašlo však vhodného kupce.

01

Dokud zde nebyl internet, tak díky cenzuře nebyl nikde s pitomci problém, pokud máte blog nebo stránku tak moderujete komentáře, nebo komentáře rovnou zakážete.

02

Pitomci pochopili, že zde neuspějí, a přesunuli na sociální sítě jako je; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube, Lidé, Zpovědnice atd.

03

Pitomec je člověk, který miluje praxí neověřené teorie a snaží se svojí pitomostí nakazit ostatní, svým způsobem je to pandemie která zabíjí lidské myšlení a dělá z lidí tak pitomce co dělají jednu pitomost za druhou.

04

Pokud je zde problém tak ten problém má i svoji příčinu, co je příčinou toho že lidi dělají chyby?

05

Příčinou je teorie, čím více je zde teorie, tím více lidi dělají chyby, je to jako když zaměstnavatelé požadují od vysokoškoláků dlouhou praxi, protože vysoká škola bez praxe, nemá po zaměstnavatele hodnotu.

06

Zvířata znají jenom praxi, zde není problém s teorií, jak vlastně došlo k tomu, že je zde všude nadbytek teorie, která v praxi nefunguje?

07

Tou příčinou je pitomost, kdy jako pitomci věříme tomu, co jsme si v praxi neověřili, tak chybujeme, a tím máme blbou náladu.

08

Jenom profesionál vám správně poradí, jenže někdy se stane, že několik dní nepřijde na sociální síť žádný profesionál.

09

V depresi kouříme cigarety a pijeme pivo nebo slivovici.

10

Profesionálů je na sociálních sítích trvalý nedostatek, zato hříšných pitomců, je tam jako much.