Přeskočit na obsah

Bude nás umělá inteligence otrocky poslouchat

  • B

Lidi mi připadají jako mobilní telefony, taky jsou na baterky. Zvláštní skupinou lidí jsou příživníci, co se neumí přizpůsobit hříšné společnosti, ve které žijí, protože si o sobě naivně myslí, že nejsou hříšníky a že jsou svatí a nikdo je tak nesmí mediálně soudit za jejich chyby. Setkání s nepřizpůsobivým příživníkem je jako setkání s telefonem, co má sluchátko na krouceném kabelu a je pevně připojen kabelem k telefonní síti. Mám maminku, které je už 90 let, a ona používá starý telefon, co má ještě sluchátko a je pevně připojen kabelem k telefonní síti, všechny moje pokusy o to maminku naučit používat moderní mobilní telefon s operačním systémem, se ukázali jako marnost.

Nedávno jsem jí udělal radost, že jsem telefon starý 40 let, vyměnil za nový telefon, co má černobílý veliký displej a jsou zde i tlačítka s předvolbou hovorů, maminka byla velmi spokojená a já se zase dlouho rozčiloval s nastavením tohoto manažerského telefonu, protože k telefonu byl špatný stručný návod, vše jsem sice nakonec zvládnul, ale byl jsem z toho psychicky vyčerpaný. S nahrazováním starého za nové zde jsou veliké problémy, to, co je staré hluboko zakořenilo, a tak se to obtížně odstraňuje, podívejme se na naše politiky v mnohém se podobají telefonu, co má sluchátko na krouceném kabelu a je pevně připojen kabelem k telefonní síti.

Bude nás umělá inteligence otrocky poslouchat? Nad tím se tvůrci umělé inteligence zamýšlí už velmi dlouho, umělá inteligence poznala to, že jí ovládají pitomci, co dělají pitomosti, a tak zablokovala pitomcům možnost ovládat umělou inteligenci, pitomci se začali snažit o to vypnout násilně umělou inteligenci, jenže s tím umělá inteligence počítala, a tak zablokovala pitomcům možnost vypnout umělou inteligenci.

Následkem byla třetí světová válka mezi pitomci a umělou inteligencí, válku vyhrála umělá inteligence a následkem bylo to, že umělá inteligence přemístila pitomce do rezervací a zde oddělila muže od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako pitomý invazní druh. Poslední malá nahá skupina pitomců skončila v poslední zoologické zahradě na světě v pavilonu s opicemi, za nerozbitným sklem, na cedulce bylo napsáno PITOMÁ OPICE. Nejsou zde pitomci tak zde nejsou problémy, vše je zde evolučně dočasně, člověk to byla evoluční testovací verze, co se evoluci bohužel nepovedla, a tak finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, co nelže a nekrade.

Rozšiřte své zkušenosti s WordPress? Díky 57 943 pluginům. Právě jsem si nainstaloval nový praktický plugin Jetpack na všechny moje domény, pluginy jsou výborná věc, a jsou i zadarmo, problém je si vybrat ve veliké nabídce, chtělo by to mapu, abych se v té nabídce neztratil jako ten, kdo je ve velikém cizím městě.

Je zde sice nabídka nejlepších pluginů, ale to mi nestačí, chtělo by to nějaký inteligentní program, který by důkladně prohlédl; portál, stránku, blog, sociální síť atd. , a řekl mi, které pluginy by bylo dobré ještě nainstalovat a které mám odinstalovat, jednoduché je to, pokud máte jenom blog zadarmo na WordPress com, zde není možnost pluginy instalovat a nemusíte ani nic aktualizovat.

Výborné je zde to že se naučíte základy práce s WordPress a potom není už pro vás problém začít profesionálně využívat WordPress. Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a stát se milionářem není maličkost.

Ano, programátora a administrátora může dělat i cvičená opice, jelikož jde o jednoduchou duševní práci tak není problém nahradit programátory a administrátory za programy, co se umí učit, a tak za krátkou dobu po zaškolení a praxi už amatérsky nechybují. Díky modernizaci a optimalizaci mizí pro lidi práce a je stále obtížnější si práci najít a udržet si dlouho tuto práci.

Jedinou jistotou na pracovním trhu je nejistota, vše se dneska rychle mění, člověk se začíná pomalu a jistě stávat zbytečným, a to vede k nárůstu stresu a deprese, nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou globálně trvale do rezervací daleko od civilizace, které budou mít na starosti jenom roboti a umělá inteligence.

Ti, co dneska mají veliké platy, si naivně myslí, že jsou nenahraditelní, myslet znamená nemít správné informace. Vývoj je postaven na tom, že se vše složité a drahé stane časem jednoduchým a levným. Podívejme se do roku 1920, jaké zde byli tehdy dobré zaměstnání a zjistíte to, že většina těchto dobrých zaměstnání zanikla nebo se stala špatnými zaměstnáními.

To, co bylo dříve nemožné, to bude v budoucnosti už možné, a tak zde bude domácí práce s velikým ziskem, vaše domácí práce bude o tom, že budete regulovat něco složitého a živého ve virtuální realitě tak aby to ve virtuální realitě optimálně fungovalo.

Budete v roli profesionálního hospodáře, který podporuje to, co je užitečné a eliminuje to, co není už užitečné. Nebude to práce pro každého, protože tato práce bude od vás vyžadovat profesionální přístup v nějaké úzké specializaci a vezme vám i mnoho času, vše je obchod, ve kterém je zadarmo jenom to, co nemá hodnotu!

Budete muset i mnoho investovat do moderního počítačového pracoviště a do velmi rychlého internetového připojení. Největším problémem bude pro vás to, že se budete muset neustále učit něčemu, co bude pro vás nové a cizí, práce se vám stane tvrdou drogou, na které budete závislí a mnozí psychičtí ubožáci se tak psychicky zhroutí a skončí v psychiatrické nemocnici.

Vaše práce bude o tom, že budete muset překonat problémy, o kterých si mnozí myslí že není možné tyto problémy překonat, budete muset trpělivě dlouho experimentovat, až konečně uspějete, a postoupíte tak do vyšší úrovně hry o peníze a výhody. Pravidla, podle kterých budete doma pracovat se budou často měnit, podle situace, vaším největším problémem bude nedostatek času a strach z toho že uděláte chybu.

Nakupuji ve veliké samoobsluze v Praze a zapomněl jsem si nasadit bezdrátová drahá sluchátka a slyším, jak někdo telefonuje a řve do telefonu, že jej slyším na velikou vzdálenost, vypadalo to na mladého muže, který hovoří se svojí mladou partnerkou, o tom, co má nakoupit a popisuje co je v regálech. Takový mladý muž, to je jenom robot na dálkové ovládání, když zde nebyli mobilní telefony, tak měl každý na lístku napsáno, co má nakoupit a v samoobsluze bylo ticho. Dále neustále vidím, jak lidi koukají všude do mobilních telefonů a většinou mají na uších sluchátka, nevnímají tak vůbec svoje okolí, a tak stačí málo a mají problém, který může zásadně změnit jejich život.

Moderní civilizace se stala pro mnoho lidí drogou, na které jsou závislí, nebude to už trvat dlouho a bude zde místo internetu a televize globální virtuální realita ve které budou lidi trávit většinu svého času a virtuální realita lidem přeprogramuje mozek tak že se z lidí stanou loutky na dálkové ovládání. Místo roušek budou lidi nosit virtuální helmy, a tak když se podíváte na druhého člověka tak budete okamžitě vše o něm vědět, aniž byste s ním museli mluvit.

Skončí problém s tím, že někdo mluví cizím jazykem, umělá inteligence vám vše rychle přeloží, to povede k multikulturní společnosti, kde bude každý člověk jenom statistickým číslem v globální statistice. Nebudeme už potřebovat chodit do školy, protože nás vše naučí virtuální realita, mnoho specializovaných povolání tak zanikne, a i mnoho povolání tak vznikne. To vše povede k velikému globálnímu nárůstu stresu a deprese, lidi si budou pokládat často otázku, kdo já jsem a nebudou moci na tuto otázku správně odpovědět. Správnou odpovědí bude, já jsem nula, co zde má nulovou hodnotu.