Přeskočit na obsah

Proč je internet na hovno, to je základní otázka

  • P

Lidi na internetu mnoho lžou, a tak by se zde měl logicky nasadit konečně dokonalý detektor lži, vím že je to zatím programově jenom utopie, ale představme si, že jednou to už utopie konečně nebude, jak by asi vypadal v té době internet? Nevedlo by nakonec zavedení dokonalého detektoru lži k zániku internetu? Podle mě je většina příspěvků a komentářů na internetu lež, mnozí namítnou, že lež je součástí naší lidské kultury a není možné on nás očekávat to, že se změníme a začneme říkat jenom čistou objektivní pravdu, podívejme se třeba na reklamu a politiku, jak nás chytře klame!

Internet má největší zisky právě ze lži, ostatně už prezident Václav Havel hovořil o tom, že pravda zvítězí nad lží, ale zapomněl nám říci, kdy se toho konečně v EU dočkáme. Živě si to představuji, napíšete něco, co má být na internetu, a kliknete na publikování a vyskočí na vás okno, kde bude napsáno, zamítnuto je to lež. Takto bychom už nepotřebovali na internetu moderátory a administrátory, trollové by v EU skončili jistě v psychiatrické nemocnici, kde by neměli k dispozici; televizi, rádio, tisk, internet atd.

Detektor lži by se potom nasadil i u; televize, rádia, tisku knih a časopisů, mobilních telefonů atd. veškerá digitální technika by byla kontrolována detektorem lži, pokud by někdo chtěl lhát, musel by opustit digitální civilizaci a zde by mohl lhát cizím lidem. V každé škole v EU by byl zaveden předmět pravda a zde by se žáci učili tomu, jak vždy a všude mluvit pravdu, aby jim nebylo mluvení zablokováno EU detektorem lži. Z našeho slovníku by zmizelo mnoho slov, protože tato slova nejsou pravdivá a vzniklo by mnoho nových slov, co jsou pravdivá, cenzura v EU by eliminovala mnoho knih a filmů, protože je v nich lež.

Selhání kontroly je následkem toho, že je zde veliká vzdálenost, na velikou vzdálenost není možné zajistit optimální kontrolu. Nejvíce je potřeba kontrolovat mozky u lidí, pokud není mozek pod kontrolou, tak může docházet k velikým problémům, kdy lidi porušují; pravidla, zákony, normy, předpisy, morálku atd. proto dáme všem lidem do hlavy kontrolní GVKB čipy, které mozek odpojí od skutečné reality a mozek bude znát jenom umělou realitu, ve které nebude už mít možnost subjektivně zasahovat do skutečné reality.

Pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita, každý dostane do hlavy už brzo čip, a tak skončí velmi dlouhé období temna, ve kterém všemu kralovala lež a nenávist, z lidí se tak stanou roboti na dálkové ovládání, už zde nebudou; pandemie, války, mafie, extremismus, vandalismus atd. Vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence, a tak bude vše optimálně fungovat, dosud jsme dělali změny jenom na povrchu a to nefungovalo, proto uděláme změnu, která nebude povrchní, a tak zde bude vše optimálně fungovat a už zde s lidmi nebudou žádné problémy, není subjektivita tak nejsou s lidmi problémy.

Kouknu na chytré hodinky, a je na nich chybný čas, protože nebyla zapnutá synchronizace s telefonem, zapnu synchronizaci a je vše v pořádku, vše je zde obrazně o zapnutí synchronizace, aby se zde nezastavil čas. Vše souvisí se vším, a proto zde musí být i funkční synchronizace, a to nejenom u času ale i u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, školství, dopravy, vědy, techniky, informací, programů, myšlení, vědění atd.

Jak vlastně dochází k tomu, že nefunguje synchronizace, a tak se zastaví čas? Ryba smrdí od hloupé hlavy, stalo se mi častokrát, že jsem někde nainstaloval nový lepší konzumní systém v nějaké mimozemské civilizaci, ale on nebyl používán, protože ti, co měli díky protekci velikou moc, neuměli optimálně nový konzumní systém používat.

Něco podobného bylo u Windows 10, kdy majitelé Windows 7, odmítali přejít na Windows 10 i když to bylo zadarmo. Stejně tak i mnoho starých lidí na světě, dosud používá mechanické psací stroje a odmítají používat počítače a internet. Ano, zde na této planetě Zemi, se bohužel zastavil u mnohého čas, mnoho let stará stránka Zpovědnice na internetu, co to proboha je?

Proč je internet na hovno, to je základní otázka, na kterou vám zde odpovím. Na internetu jsou jenom lidi, co jsou zde na hovno a následkem je to že je internet na hovno, ti, co jsou na internetu nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, každý by chtěl být na internetu egoisticky nahoře a nikdo nechce být dole, vše je o virtuálních organizacích, ve kterých je totalita, moc je postavená na bezmoci, dobrota se tak stala žebrotou.

Někde se přihlásíte do nějaké virtuální organizace, a když porušíte pravidla organizace tak vám zablokují přístup do této organizace, držet hubu a krok o tom je každá virtuální organizace, nakonec každý dospěje k tomu, že si koupí doménu, a tak je konečně svým pánem, láska je na internetu už jenom za peníze, pokud nemáš peníze tak je ti internet na veliké hovno, bez reklamy jsi na internetu jenom nulou a tvoje egoistické potřeby nikoho na internetu nezajímají, za vším jsou peníze, bylo a bude.

Všude se dneska na internetu ve velkém nasazuje umělá inteligence, která rozhoduje o nás bez nás, nebude to trvat dlouho a každý dostane do hlavy kontrolní GVKB čip, aby on byl pod globální kontrolou umělé inteligence, a tak místo skutečné reality bude každý znát jenom GVKB umělou virtuální realitu, z lidí se tak díky čipům stanou GVKB roboti na dálkové ovládání, vadný robot se pošle do krematoria, protože opravovat vadné roboty se ekonomicky už nevyplatí.

Pitomci se často maskují za vaše přátele a jde jim jenom o to, jak na vás parazitovat, z díla poznáte, kdo je a kdo není pitomec. Pitomci se nám přemnožili a následkem je pitomá nálada, moje pitomá hra a moje pitomá pravidla. Podívejte se na zaměstnavatele, jak kontrolují zaměstnance a eliminují pitomé zaměstnance, pitomců je zde jako sraček, a tak život stojí za hovno, pitomci, co jsou nahoře, serou na pitomce, co jsou dole. Války v nahotě odhalují to, že jsme pitomci, a tak se kvůli pitomostem ve válkách zabíjíme. Člověk to je padělek opice, a proto se z něj stal pitomec, naštěstí už brzo nahradíme pitomce za roboty, a tak zmizí problém s pitomci, které jsme si přidávali jako pitomci do přátel.

I ten nejlevnější mobilní telefon, má v sobě hodinky, logicky ten, kdo používá mobilní telefon, už nepotřebuje používat hodinky? Vědci dlouho hledali, co je příčinou toho, že používáme hodinky i když používáme mobilní telefon. Příčinou je spěch, koukat se na mobil, kolik je hodin to nás zdržuje daleko rychlejší je se podívat na hodinky. Hodinky vznikli díky tomu, že pořád někam jako šílenci spěcháme, a tak měříme u mnohého čas, lidi do žijí dlouhodobě mimo uspěchanou civilizaci se obejdou bez hodinek, které by jim měřili čas, aby byli všude ve správný čas. Se vznikem civilizace vznikl spěch a potom i měření času, proč nás civilizace nutí ke spěchu? Nemáme v civilizaci vše pod kontrolou, a tak nás strach nutí ke spěchu, tím že spěcháme tak chybujeme, práce kvapná je většinou špatná.

Příroda má vše pod kontrolou, a tak nikam nespěchá, byli jsme vyhnáni z psychického ráje do psychického očistce, jakmile jsme ztratili kontrolu nad existenční situací, díky tomu že jsme stvořili kulturní civilizaci, nad kterou nemáme kontrolu. Spěcháme a neuvědomujeme si to, že běžíme v konzumním kruhu od narození do smrti, pracuj, abys mohl utrácet peníze, vyděláš si jenom tolik peněz, abys nemohl odpočívat díky úsporám, pokud se ti zvýší mzda tak zase více utratíš, pokud si peníze ukládáš tak ti je inflace znehodnotí, nejlépe se zde mají ti, co díky protekci mohou dělat ředitele nebo prezidenta, bez protekce nemáš šanci na to se mít v tomto konzumním očistci dobře. Pokud by prezident republiky ležel rok v nemocnici tak by nám nescházel, protože on je zde jenom na reprezentaci a není zde na práci.