Přeskočit na obsah

Náboženství je dneska jako Windows 95

  • N

Vědět je lepší než myslet, milionářem se stává ten, kdo ví a umí to co ví draho prodat, vše je zde o penězích, za vším byli a budou peníze a vše vyřeší peníze, peníze jsou drogou, na které je v konzumní civilizaci vše existenčně závislé, dobrota je zde žebrota a nadbytek vzniká díky nedostatku, jak si to každý udělá takové to i má, komu není rady tomu není pomoci.

Na internetu neustále vznikají a zanikají; stránky, blogy, sociální sítě, katalogy, encyklopedie, portály atd. je to hra o výhody a peníze, je těžké být v této hře lepším, než je konkurence. Za úspěchem je vždy a všude profesionalita, mnohdy něco vypadá z dálky jako profesionalita a z blízka spatříme amatérismus, nejprve prověřujte, než začnete čemukoli důvěřovat, lidi dělají chyby a je málo těch, co se díky moudrosti umí poučit z cizích chyb, a tak se z nich stanou milionáři. Víte, co se vám nejvíce vyplatí?

Nejvíce se vyplatí optimální specializace, nikdo nemůže sloužit dobře mnoha pánům, to, co je pro jednoho správný pán to je pro jiného chybný pán, to, co je dneska správný pán to je zítra špatný pán, vše je zde časoprostorová řeka, do které dvakráte nevstoupíš, protože tako řeka je pořád jiná. Jenom z díla poznáme tvůrce, dejte si pozor na reklamu, která se snaží vás chytře oklamat!

Stvořitelem vesmíru a života jsou programy které naprogramovala evoluce, není zde žádný subjektivní bůh, ke kterému se lze modlit, na nebesích jsou jenom hvězdy a planety, není tam Hospodin! Sekty a náboženství jsou jako Windows 95 který je vám už na hovno, protože moderní počítač dneska potřebuje moderní operační systém Windows 10!

Svaté knihy to je jenom ubohá reklama na zázraky, pokud potřebuješ zázraky tak si je musíš zasloužit svojí profesionální prací, pokud jsi egoistický parazit tak počítej s tím, že tvůj život bude stát za hovno, protože egoistických parazitů je zde globálně jako sraček, a ti co jsou díky výhodám nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole.

Vše, co je zde vytvořeno a nastaveno to je zde dočasně, používat velmi starý počítač se starým operačním systémem to nefunguje, stejně tak nefunguje politika a ekonomika tam kde je veliká zaostalost, dvakráte nevstoupíš do stejné řeky času, vše se mění a jistota zde tak není, staré je recyklováno na nové, a to platí jak u vědy a techniky tak u přírody. Nedávno mě zastavil v Praze 1 mladý obchodník, co prodával knihy sekty Hare Krišna, když jsem řekl tomuto obchodníkovi, že mi nabízí operační systém Windows 95 který měl technickou podporu do 31. prosince 2001, a že je tento starý operační systém v době Windows 10 už nepoužitelný, tak na mě koukal jak tele na nová vrata!

Náboženství je dneska jako Windows 95, totálním zabijákem náboženství je televize a internet, v co vlastně moderní člověk věří? Věříme dneska jenom specialistům, co mají vysokou školu a mnoho let praxe, z díla poznáme tvůrce! Kdo dneska ještě používá telefon, u kterého se musí číslo vytáčet ručně pomocí rotačního číselníku, tyto klasické telefony zde jsou už sto let! Rotační číselník evolučně skončil před 40 lety a byl nahrazen tlačítky s čísly. Často za mnou přicházejí lakomí pitomci a chtějí abych jim opravil velmi starý počítač a nechtějí pochopit to, že se oprava nevyplatí a že si budou muset koupit nový počítač s novým operačním systémem.

Bavte se, o čem chcete, a nakonec zjistíte, že vše se točí kolem chybování, které způsobuje problémy a tím i deprese. Bůh (Dualita, Jin a jang) je dokonalý, a tak nechybuje, protože on nikdy fyzicky ani psychicky nepracuje, on má na práci jenom svoje svaté zástupce, a tak chybují jenom jeho svatí zástupci, a on chybující zástupce trestá za chyby, anebo je rovnou eliminuje, a novými zástupci nahrazuje.

Je možné zmenšit fyzickou velikost průměrného člověka? Podívejme se na konzumní produkty, jak se zmenšují, dříve zde byli jenom veliké hodiny ve věži, co měli závaží, která je poháněly, potom přišli kukačky, které měli také závaží, dneska zde jsou mobilní telefony, ve kterých jsou hodiny, nebo máme stolní hodiny na baterku, co si umí sami nastavit správný čas a při změně na letní čas se sami seřídí.

Nebo se podívejme na počítače, za mého mládí (1953) byl počítač tak veliký, že potřeboval velikou místnost, dnešní průměrný mobilní telefon má mnohem větší početní a paměťový výkon než starý počítač, co zabíral celou místnost! Nejmodernější průměrné počítače vypadají jako krabice na boty, a nejsou ani drahé, spotřeba elektřiny je zde jako u mobilního telefonu! Pokud se vše desetinásobně zmenšilo, proč by se nemohl člověk fyzicky zmenšit desetinásobně.

Místo velikosti 170 cm by člověk měřil na výšku 17 cm, není to nějak nový nápad, pohádky jsou už mnoho století plné malých lidí, populárnější ale bývají bohužel v pohádkách většinou obři, ostatně existují i velmi malé opice, takže geneticky zmenšení by bylo bez problémů možné. Představte si kilo rýže, které by dokázalo nasytit na celý den sto pracujících lidí v Číně, je třeba škrtat náklady na; jídlo, oblečení, benzín, elektřinu, dopravu, drogy atd. malý 17 cm vysoký člověk, bude mít i malé ekonomické nároky!

První pokusy o automatické řízení byli i složitých strojů, to vedlo nakonec k výrobě počítačů a později k vzniku internetu, který umí propojit všechny počítače a mobilní telefony. V současnosti pomalu přichází doba umělé inteligence a tím dochází k mnoha nečekaným změnám v naší konzumní globální kulturní civilizaci, nebude to už trvat evolučně dlouho a dojde k výrobě autonomních inteligentních levných kovových robotů na akumulátory a roboti budou v továrnách vyrábět ve velkém roboty, místo reklamy na drahá auta, zde budou reklamy na roboty. To logicky povede k tomu, že se budou všude zaměstnanci a funkcionáři nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, proč zaměstnávat pitomce, když je možné pitomce globálně trvale nahradit za roboty a umělou inteligenci.

Otázkou je už jenom, kdy pro pitomce práce nikde na světě za mzdu nebude? Logicky jako první se nasadí roboti a umělá inteligence tam kde se to ekonomicky vyplatí, to znamená, že první na řadě budou bohaté ekonomiky, ve kterých je drahá práce a investice do robotů a umělé inteligence se vyplatí. Nastane doba veliké nezaměstnanosti, tím se logicky dostanou organizace a státy do dluhové pasti, a nebudou už moci tak splácet svoje veliké dluhy.

Kapitalismus se globálně zhroutí a bude třeba rychle hledat nový moderní řídicí systém, který dokáže kapitalismus nahradit, tím novým systémem bude digitalismus, každý dostane tak do hlavy GVKB čip, který z pitomců udělá roboty na dálkové ovládání, tímto skončí rozdělení pitomců na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Místo jmen a titulů bude mít každý pitomec jenom globální statistické číslo a miliony mrtvých pitomců co neměli pro globální GVKB digitalizaci velikou cenu, se optimálně každý den recyklují, a to bude pro digitalizaci jenom statistika o optimalizaci řídicího systému.

Mnozí chtějí vše zadarmo, a tak hledají na internetu způsob, jak se obejít bez vlastní domény, možností je mnoho, ale všude z vás udělají administrátoři a moderátoři jenom ubohé ovce s nulovou hodnotou, protože všude je to o tom, moje hra a moje pravidla. Nedávno zaniknul Blog cz a brzo po něm zaniklo, Lide cz, dále je zde mnoho podobných virtuálních systémů, které si nedokážou na sebe vydělat, a tak jim logicky hrozí zánik. Vše je obchod, ve kterém jde o zisk, není zisk tak obchod zanikne.

Je naivní očekávat to, že budete mít na internetu z reklamy zisk, který vám umožní to, že vás bude internet dobře živit, pro zisk je potřeba veliká návštěvnost a zde je i veliká konkurence, která eliminuje vše, co je malé a amatérské. Skončila na internetu doba, kdy bylo vše pevně naprogramované, a tak bylo možné snadno najít způsob, jak mít velikou návštěvnost, dneska se všude nasazuje umělá inteligence, která pozná to, že se snažíte podvádět a okamžitě vás potrestá malou návštěvností.

Zpovednice cz je klasickou ukázkou naší zabedněnosti a neschopnosti se optimálně přizpůsobit technicky a vzhledem nové době, komu není rady, tomu není pomoci. Nehledejte na internetu náhražky za vlastní doménu, pochopte konečně to že, bez vlastní domény jsi na internetu jenom nula. V minulosti bylo možné se zaregistrovat na YouTube a mít zde rychle velikou návštěvnost, dneska to už není možné, protože je na internetu umělá inteligence a ta vám zablokuje na YouTube velikou návštěvnost!

Přichází období kontroly kvality obsahu toho, co je na internetu, tam kde je nekvalitní obsah tam je i malá návštěvnost a tím i malý zisk z reklamy nebo z prodeje zboží a služeb. Nevymýšlejte to, co je už na internetu vymyšleno, moudrost je v tom že se poučíte z chyb, co dělají druzí, pochopte konečně, že vaši dobrotu si musí každý na internetu zasloužit!

Když ztratíte peníze tak máte z toho špatnou náladu, pokud ztratíte čas na internetu tak je to stejné jako ztráta peněz akorát si to neuvědomujete. Tak jako ztrácíte čas na internetu tak můžete ztrácet čas u televize nebo jinak. Čas je stejně hodnotný jako vaše peníze, proč si neuvědomujeme to, že ztrácíme čas na internetu nebo u televize? Sledování internetu a televize nám přináší radost, a tak si neuvědomujeme to, že ztrácíme čas, jenže tato radost je jenom iluze s nulovou hodnotou, žijeme ve světě náhražek, je nám od narození do smrti reklamou vymýván násilně mozek, následkem je to že se z nás stávají pitomci. Snažíme se mít uklizený byt, ale v hlavě máme nepořádek, jak si to uklidit v hlavě abychom nebyli díky sledování televize a internetu pitomci?

Nevěřte na zázračné léky na deprese a stress, léky mohou vyléčit tělo, ale nemohou vyléčit psychiku, psychiku může vyléčit jenom práce, která je dobře zaplacená. Statisticky je 90% práce v EU co lidi dělají špatně zaplacená a následkem je deprese a stres, není to nic nového pod sluncem, špatně zaplacená práce je zde mnoho století, vždy byli lidi rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře je ráj a dole je očistec. Všude kde je možné dosažení zisku, tam je i veliká konkurence a často je zde i protekce, dobytka je mnoho a plných koryt je málo, a tak zde jsou kariéristické závody, ve kterých je těžké uspět. Podívejme se na burzu, jak se zde vše nečekaně mění, akcie, co jsou jisté, nesou malý zisk a nejisté akcie jsou zase spojené s velikým rizikem.

Ten druhý je pitomec! Nejde o nový problém, stačí se podívat do starých knih a dojde nám to, že problém s pitomostí lidí je zde od té doby, co se lidi naučili pokrytectví, přesný rok bohužel nemůžeme nijak zjistit, protože nemáme stroj času, kterým bychom se podívali do minulosti. Je to snadné manipulovat násilím s lidmi, války v nahotě odhalují pitomost lidí, v současnosti je zde pitomá pandemie, která je taky válkou, která není vedená klasickými zbraněmi.

Pokud pitomí rodiče mají děti, tak jsou logicky jejich děti pitomé, díky genetice a výchově, jablko nepadne daleko od stromu. Bylo zde v minulosti mnoho naivních snah bojovat s lidskou pitomostí, a ukázalo se, že je to jenom marnost. Z díla poznáme to, že tvůrcem je pitomec a je zcela jedno, jestli je tvůrcem král nebo žebrák, nikdo z lidí není dokonalý natolik, aby nebyl ve svém životě často pitomcem, lidi dělají chyby! Pokud to nejde už opravit tak je třeba to za nové nahradit, a tak nahradíme pitomé lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou zde pitomci, tak zde nejsou ani pitomosti.