Přeskočit na obsah

Pravda o tom, na čem v životě objektivně nejvíce záleží

  • P

Na toto klasické téma bylo toho za mnoho století mnoho napsáno a bylo i mnohé nafilmováno přesto jsme nenašli na tuto základní otázku vesmíru a života správnou odpověď a správnou odpověď nám neumí dát ani inteligentní počítače. Problémem je to že jsme povrchní a nedokážeme se tak dostat blízko ke správné odpovědi, z dálky vše vypadá pochopitelně jinak než z blízka.

Většina lidí se přizpůsobila situaci, a tak myslí a žijí jako ostatní lidé ve společnosti, z lidí se stalo poslušné stádo, které je snadno mnohým ovládáno na dálku, poznej do hloubky sebe a tím poznáš většinu lidí na světě, rozdíly jsou jenom na povrchu a pod povrchem je vše si podobné. Pravda o tom, na čem v životě objektivně nejvíce záleží je skrytá, protože to, co nás všechny skrytě ovládá nechce abychom tuto pravdu všichni znali.

Pro mnohé pitomce je to jednoduché, mají svoje pitomé závislosti a na nich jim nejvíce záleží, pokud nejsou jejich pitomé závislosti uspokojené tak jsou zlí. Klasické knihy nejsou populární, protože se snaží nám vnutit svoje subjektivní pravdy. Vše je dneska o propagandě a cenzuře která určuje co je v právě módě a ten kdo nerespektuje módu je ostatním k smíchu. V módě je dneska užívej si současnosti, minulost nezměníš a o budoucnosti nic nevíš.

Všichni si chtějí užívat současnosti a tím se dostávají do mnoha závislostí a stávají se tak loutkou kterou ovládají jejich závislosti. Jste slepí a já nejsem slepý, následujete mě a bude vám všem líp o tom je; pohádka, mytologie, pověra, rituál, symbol, sekta, náboženství, politika, propaganda, reklama, cenzura atd. Když se jeden ideologický experiment nepovede, tak jej nahradí nový ideologický experiment, který se zase nepovede, je to vždy o tom že teorie v praxi nefunguje, a tak komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani možné pomoci.

Neustále stavíme domy, které při zemětřesení spadnou, takovým domem je monopolismus, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, populismus atd. je zde mnoho tisíciletí všude jenom monopolismus, následkem je logicky; vandalismus, konflikt, válka, inflace, pandemie, extrémismus atd. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom to bylo a bude, čím více jsme chytřejší, tím více se snažíme z cizích lidí dělat hlupáky! V životě nejvíce záleží na seberealizaci, bez seberealizace jsi jenom nula, co zde má nulovou hodnotu.