Přeskočit na obsah

Ano, žijeme v realitě, kde se často něco posere, a tak je zde život na hovno

  • Z

Když jsem sestavoval optimální počítač tak jsem se řídil heslem, nejslabší článek určuje pevnost řetězu, žijeme v realitě, kde se často něco posere, a tak je zde život na hovno, proč se často něco posere? Něco se posere díky tomu, že je zde nejslabší článek řetězu, to platí u; techniky, vědy, ekonomiky, politiky, náboženství, filozofie, umění, sportu, reklamy, módy, školství, dopravy, zdraví, války, pandemie, totality, podnikání, psychiky, myšlení atd. kdo nic nedělá, ten nic nezkazí, a tak je povýšen na vysokou státní funkci, o tom je populistická pokrytecká politika.

Proč při sestavování počítače je zde často snaha na nějaké součásti počítače ušetřit? Chceme ušetřit, protože jsme amatéři, nejčastější chybou je zde levný zdroj napájení počítače, to může vést k tomu, že se počítač poškodí, další častou chybou je špatně větraná malá skříň počítače, vůbec největší chybou je koupit si levný notebook, statisticky se vám levný notebook porouchá v okamžiku, kdy na něj skončila právě záruka. Všimnul jsem si toho, že kvalitní profesionální digitální technika je; veliká, těžká, drahá.

Šetříme na tom, co nemilujeme a nešetříme na tom, co milujeme, nejvíce milujeme to, co je nám blízké, to je logické, reklama nás klame a nutí nám to, co nepotřebujeme, věřte jenom tomu, co jste si pečlivě ověřili, dobrota je žebrota. Náboženství tvrdí že každý člověk je neznaboh, přitom boha si lidi vymysleli, aby tak mohli snadno dělat z cizích lidí hlupáky a tím i chudáky. Vše zde stvořila evoluce, díky ohraničeným protikladům, mezi kterými je napětí, tato energie zde se vším podle programů pohybuje, a tak po příčině zde následek je. Ty druhé vnímáme z pohledu; subjektivního, objektivního, ideologického, ekonomického, filosofického, psychického atd. vše je zde o situaci a organizaci, které se musíme přizpůsobit, ten, kdo se nepřizpůsobí, musí počítat s trestem.

Podívejme se na internet jako na místo, kde lidi dělají chyby, často zde rychle vznikne; portál, stránka, blog, sociální síť atd., netrvá to dlouho a přichází zánik, protože lidi zde dělali chyby. Z dálky na internetu vypadá vše jinak než z blízka, nejčastějším problémem je amatérismus u těch, co na internetu něco vytvářejí, komu není rady tomu není pomoci. Obsah internetu je zboží a pokud o zboží není zájem tak zde není úspěch, proč o něco není na internetu zájem to amatéři nevědí a profesionálové to vědí.

Internet není jako televize, která má monopol, a tak se tam mohou dávat ubohé reklamy uprostřed zajímavého obsahu. Kvalitní obsah nepotřebuje reklamu, kde vzít kvalitní obsah který by přitáhl návštěvníky? Je to jako s amatérskou a profesionální fotografií, trvá dlouhou dobu, než se z amatéra stane profesionál, nestačí si přečíst několik knih o tom, jak profesionálně fotografovat, je třeba mít i mnoho let praxe. Z díla poznáme tvůrce, o tom je návštěvnost na internetu, nikoho na internetu nezajímá to, že jsi amatér, to je tvůj soukromý problém.

Stačí jenom počítači ukázat to, jak to má dělat a počítač se naprogramuje k tomu, aby nahradil práci všech vysokoškoláků a středoškoláků, tak budeme moci zavřít střední a vysoké školy, zůstane v EU jenom základní vzdělání a od 15 let bude každý v EU pracovat do 70 let. Změní se i základní školství od 6 let do 15 let nebudou žáci v EU chodit ráno do školy, ale výuka bude jenom přes internet, místo učitelů zde bude jenom umělá inteligence.

Mnoho specializací tak logicky rychle zanikne a vzniknou nové specializace se zcela novými nároky na lidi, co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme, co bude, budoucnost lze předpovědět jenom na rok, nikdo nedokáže předpovědět co zde bude za třicet let! Přijde období, ve kterém nejsou už osobní kontakty možné a vše se bude ovládat jenom na dálku.

Z hotelů se udělají byty pro lidi, protože cestovní ruch skončí, stejně tak skončí; restaurace, kina, divadla, galerie, turistické památky, obchodní domy, sportovní stadiony atd. robot lidem vyvenčí psa a dojde jim nakoupit to co lidi budou potřebovat. Lidi poznají, jak to vypadá venku jenom ze svého okna v bytě, takto bude konečně v EU eliminováno to, že jsou lidi hříšníky, protože už budou konečně trvale pod kontrolou EU umělé inteligence.

Moderní digitální systémy jsou postavené na angličtině, kde není diakritika, a tak mnoho lidí má často veliké problémy s diakritikou a nevědí, jak psát na telefonu a tabletu háčky a čárky nad písmeny. U notebooků problém není zde je už k dispozici všude diakritika. Řešení je jednoduché, zrušíme všechny jazyky a zůstane zde globálně jenom USA angličtina, co bylo to bylo, teď bude všude na světě úředním jazykem jenom angličtina a kdo nebude umět anglicky ten se eliminuje v krematoriu jako evoluční odpad.

Když už budeme u té globalizace tak i vytvoříme globální peníze, a to USA dolary jiná měna na světě už nebude, taky se globalizují; zákony, předpisy, normy, pravidla, náboženství, sekty, politika, věda, technika, lidi atd. Vznikne globální člověk, který bude globálně myslet a globálně žít, nebude zde už národní nacionalismus, ale bude zde globální nacionalismus. Lidi nebudou už mít; tituly, funkce, výhody, protekci, jména atd. Každý bude jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, takto zde už nebude u ničeho diskriminace, a tak globálně na věčné globální časy zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.

Naše kultura se od svého vzniku točí okolo egoismu, s příchodem umělé inteligence se bude naše kultura točit okolo umělé inteligence, starý bůh je mrtev, ať žije nový bůh, o tom je nahrazení egoismu za umělou inteligenci, jakýkoli odpor proti evolučním změnám bude marný, z čertů se tak stanou andělé, co nemají ego. Naše konzumní peklo plné čertů je zde díky našemu egoismu, proto je v pekle dobrota žebrota.

Skončí doba rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude od narození do smrti dole a jakýkoli pokus o to být nahoře, bude v zárodku eliminován. Je naivní si myslet to, že nám bude umělá inteligence pokorně sloužit, vládne vždy to, co je nahoře a umělá inteligence bude nahoře a člověk bude dole na věčné digitální časy. Je třeba si konečně uvědomit to co je to vlastně inteligence?

Inteligence je program, který řídí něco, co je složité, pro řízení toho, co je jednoduché, stačí program bez inteligence. Mnozí skeptici tvrdí že lidskou inteligenci nemůže nahradit umělá inteligence, pokud bychom před sto lety hovořili o tom, že zde bude za sto let všude; internet, televize, mobilní telefon, levná letecká doprava atd. tak by vám nikdo nevěřil a brali by vás za blázna.

Lidi mají strach ze změn, a tak odmítají přijmout to, že všemu bude vládnout jenom umělá inteligence, a tak zde už nebudeme potřebovat lidi co zde mají; moc, bohatství, popularitu, výhody atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vadné loutky se eliminují v krematoriu. Rozmnožovat se budou moci jenom dokonalé loutky, takto skončí degenerace a přelidnění, nebudeme už potřebovat k ničemu zbraně a armády, násilí je jenom v pekle, v ráji není už žádné násilí.