Přeskočit na obsah

Vše, co je levné, to není ani kvalitní

  • V

Jeden blázen natolik spěchal že vše fotil velmi krátkým časem aby tak ušetřil svůj čas, to bylo ještě v době kdy se musel u fotoaparátu manuálně nastavit čas, dneska za nás dělá vše automatika, i když jsem se setkal s tím, že automatika nastavila špatně čas u amatérského fotoaparátu, a tak byl obrázek neostrý, dlouho jsem si bohužel myslel že technická chyba je jinde. Ono nastavení fotoaparátu je často problém čím kratší je čas tím menší je hloubka ostrosti a často je malé i rozlišení na čipu díky vysoké citlivosti, automatika vychází z průměrné situace, ale často zde jsou extrémní situace, ve kterých automatika selže. Jak mít dostatek toho co potřebujeme? V konzumním prostředí každý pořád něco potřebuje, nejvíce každý potřebuje; čas, peníze, výhody, štěstí, lásku, informace, inteligenci, praxi atd. pokud nemáme to co potřebujeme tak se rozčilujeme nebo máme blbou náladu. Něco selže a na monitoru je zpráva o chybě která vypadá jako by jí napsal nějaký blázen, horší je situace, kdy je zde modrá obrazovka digitální smrti.

Pokud se nám v životě konečně podaří jeden veliký problém eliminovat tak to netrvá dlouho a je zde jiný problém, jako by někdo nad námi měl snad radost z toho, že máme pořád problémy. Nikdo za nic nemůže každý si jenom plní svoje povinnosti, skončil zde socialismus a naše radost z kapitalismu nevydržela dlouho a brzo jsme zjistili že z jednoho blázince jsme se dostali do jiného blázince. Mnozí, co začali podnikat brzo s podnikáním skončili, protože nepochopili to, že podnikání je soutěž o zisk, úspěšní jsou zde ti, co mají výhody, bez výhod nedosáhnete v podnikání a obchodu nikdy velikého zisku! Podívejme se na internet zde je výhodou popularita, která dělá velikou návštěvnost a tím je zde i veliký zisk, jak být populární na internetu? Poznejte svoje konkurenty a ukažte jim to, že jste nejlepší ve svojí specializaci z díla se pozná tvůrce, každý podvod je brzo na internetu odhalen!

Podívejte se třeba na profesionální fotografy, kterých je na internetu velmi mnoho, každý hledá kvalitního a levného fotografa, lidi nechápou to že to, co je kvalitní to nemůže být levné! Vše, co je levné, to není ani kvalitní, s levným fotografickým vybavením nelze udělat kvalitní fotografie, podívejte se třeba na natáčení filmů, jak je to natáčení drahé a kolik lidí na tom dlouho pracuje, pokud nebude film úspěšný tak producent filmu zkrachuje. Často se setkávám mnoho let s tím, že mi někdo dává do ruky svůj levný fotoaparát nebo mobilní telefon, abych jej vyfotografoval před nějakým známým pozadím. Lidi si neuvědomují to, že každý fotoaparát je originál a že budu tak mít problémy s ovládáním cizího fotoaparátu, zajímavé je to že auta už lidi druhým neradi půjčují, protože se o ně bojí. Za mého mládí byli fotoaparáty drahé a jejich obsluha byla složitá, největší problém zde byl se správným nastavením; clony, času, zaostření atd. dneska většina fotek vzniká mobilním telefonem kde se nic nemusí nastavovat a snímek se vždy povede, pokud nefotíte za extrémních podmínek.

Často slyším to že kupovat si fotoaparát nebo kameru je pitomost, protože na to stačí mobilní telefon. Už dlouho prodeje fotoaparátů všude na světě rychle klesají a někteří výrobci tak s výrobou fotoaparátů a kamer definitivně skončili. Často je zde diskuse o to, jestli má mít fotoaparát možnost měnit objektivy? Amatér nepotřebuje měnit objektivy a spokojí se s levným fotoaparátem který nemá ani hledáček, profesionál má větší nároky, a tak si pořídí fotoaparát kde lze měnit objektivy. Přichází doba, kdy už nepotřebujeme profesionály a vše si uděláme sami, stačí se podívat na internet nebo do knihovny a zde nalezneme návody na to, jak vyřešit naše problémy se zdravím nebo něčím jiným. Obrazně je vše jako fotografování, jde o to vědět a mít na to vybavení potom snadno dosáhneme cíle. Zle se má ten, kdo je lovnou zvěří a dobře se má ten kdo je lovcem, nemusíte lovit pomocí zbraní můžete lovit pomocí inteligence a vědomostí, doba se změnila, a to musíte pochopit! 

Jsou místa, kde není co lovit a jsou místa kde je co lovit, aby byl lov profesionální tak se musíte specializovat, i zvířata se specializují při lovu, a tak jsou evolučně úspěšná. Podnikání to je lov peněz, umění to je lov popularity, učení to je lov vědomostí, politika to je lov výhod atd. Ti, kdo pracují hlavou, budou vládnout, těm, kdo pracují rukama, bylo a bude! Tak to zde fungovalo mnoho tisíciletí, ale vše je zde dočasně, brzo zde bude umělá inteligence a autonomní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět levné a kvalitní roboty z kovu. Mnoho vysokoškoláků dosud nepochopilo to, že už za několik let budou trvale bez zaměstnání, a tak se z nich stanou ubožáci co mají deprese a myslí na sebevraždu. To že nám věda a technika bere práci není nic nového pod sluncem, časem se vždy nezaměstnanost a bída nějak vyřešila. Zatím je nasazení umělé inteligence a autonomních robotů drahé a problematické tak je to ostatně s každou evoluční novinkou a trvá většinou sto let, než se novinka stane všude běžnou součástí naší konzumní společnosti. 

Podívejme se třeba na amatérské fotografování, které začalo ve velkém zavedením svitkového filmu a potom jej nahradil evolučně kinofilm, dneska díky inteligentním telefonům umí fotografovat i malé děti. Vše je o tom nahradit práci profesionála prací amatéra, a nakonec práci amatéra nahradí robot nebo umělá inteligence. Některý životní příběh je krátký a jiný je dlouhý, jsou životní příběhy nudné a zajímavé, mnoho životních příběhů je si podobných, a tak nás nezajímají. Existují i životní příběhy které jsme si vymysleli, a tak se logicky nikdy nestali, životní příběhy nemají jenom lidi, ale mají je i; zvířata, rostliny, hmyz, věci, informace, programy atd. Každý příběh je záznam událostí a tento záznam má začátek a konec. Pokud pomocí práce něco vytváříme tak vzniká příběh, který zaznamenává to, jak jsme něco pomocí práce vyvářeli, posadíme se k televizi a sledujeme televizní příběhy, čteme knihu, a tak poznáváme příběhy co jsou v knize zapsané. 

Příběh můžou i vyprávět fotografie nebo obrazy, když usneme tak zde jsou sny, které nám vyprávějí příběhy, které při probuzení většinou zapomeneme, protože už tyto příběhy nepotřebujeme. Potřebujeme takové příběhy, které nám pomohou k tomu abychom se měli dobře. Není důležité, jestli budou vaše fotky hodnotné a populární, není ani důležité, jestli budete fotografovat mobilem nebo značkovým fotoaparátem, něco se vám líbí tak to vyfotografujete a v počítačovém programu to upravíte a potom si to vytisknete nebo to nahrajete na internet. S příchodem automatických fotoaparátů a mobilů se stalo fotografování jednoduché natolik že to zvládnou i malé děti, následkem je logicky inflace u hodnoty fotek a videa. Fotografování to je moderní digitální lov, při kterém místo ulovené zvěře ulovíte pomíjející okamžiky, vše zde to jsou jenom pomíjející příběhy, každý je dneska hercem i divákem!

Poslední dobou se rozmohlo fotografování sebe před populárním pozadím, já a Socha svobody, já a Eiffelovka atd. byl jsem tam zde je fotka jako důkaz, jak ubohé je dávat svoje soukromé fotky pořízené telefonem na Instagram! Z díla se pozná tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, každá práce je služba a jde o to komu sloužíte, pokud sloužíte egoistickým ubožákům, tak nebude nikdy vaše práce profesionální, protože jste v nevýhodné situaci! Za socialismu musel mladý člověk být na vojně dva roky a za svoji službu nedostal od státu odpovídající plat, zde se dostáváme k tomu, že žijeme v dogmatické centrální totalitě, která s námi jedná jako s loutkami od narození do smrti. Práce zadarmo je amatérská práce, o kterou nestojíme, čím více peněz za práci dostaneme tím více je naše práce profesionální, ve zkratce, dobrota je žebrota. Z pohledu kupní síly je většina lidí na světě na tom velmi špatně, a tak si nemůže dovolit bydlet v moderním domě se zahradou a mít osobní nový automobil, to vede logicky ke snaze se přestěhovat tam kde je běžná veliká kupní síla pracujících lidí, jenže zde o ekonomické přistěhovalce nestojí, protože jsou s nimi jenom problémy.

Nabídka fotoaparátů je veliká a je obtížné se v ní vyznat, zde většinou platí zlatá střední cesta, kdy si nekupujeme velmi levné fotoaparáty a nekupujeme si ani velmi drahé fotoaparáty. Všechny moderní fotoaparáty mají k dispozici automatiku, která za vás vše rychle udělá a málokdy chybuje. Problémem fotoaparátů je velikost a příslušenství jakým je nejvíce blesk a stativ. Každá novinka je drahá a za rok dojde většinou ke snížení ceny, a tak se nevyplatí spěchat s nákupem toho co je právě novinkou na trhu. Veliký pozor si dejte na fotoaparáty, co se brzo vybijí a pokud nebudete mít náhradní nabitou baterii tak nebudete moci fotografovat. Často je zde spor o to, jak veliký má být snímací čip a jak veliké má mít rozlišení? Profesionálové potřebují veliké rozlišení na velikém čipu, a tak si pořizují veliké a drahé fotoaparáty, kde jdou měnit objektivy. Lumix DMC-FZ82 je podle mě ideální volbou, dobře se drží a má veliký zoom, to vše za dostupnou cenu, výborný je na natáčení videa ve velikém rozlišení.

Každý člověk na světě je už mnoho tisíciletí spojen s testováním konzumní společnosti a je i pokusným objektem na kterém se mnohé testuje, jsou zde i dokonce testy inteligence a testy dopravních předpisů. Známkování ve škole je testování žáků na to, jak zvládají učení ve škole, testů je zde obrovské množství nejsou jenom testy na papíře, jsou i testy která se provádějí v naší hlavě, aniž si uvědomujeme to, že něco testujeme. Testování vychází vždy z porovnávání, je to obrazně síto, do kterého něco chytáme, jelikož lidi rádi lžou tak je zde i testování na to, jestli člověk lže a používáme k tomu moderní techniku. V současnosti se ve velkém testují léky, protože díky slabé imunitě a dlouhému věku jsme často nemocní, s příchodem moderní vědy a techniky začínáme profesionální testování svěřovat inteligentním systémům a robotům. Profesionální test konzumní společnosti je snadný pomocí statistik a zde si uvědomíme že za vším jsou příčiny a následky. 

Někdy může dojít k nečekané reakci na chybu kdy se zhroutí díky jedné chybě veliký hodnotný systém, takovou chybou jsou globální krize a světové války. Současný svět to je obrazně strom, který nemá hluboké kořeny, a tak stačí málo a strom se zhroutí, příčinou je amatérismus, díky kterému strom hluboce nezakoření. Spěcháme, a tak chybujeme, práce kvapná je špatná, nejhorší je situace u výchovy v rodině a škole, nevychovaný člověk se potom chová jako egoistický dobytek a tím se stává pro společnost problémem se kterým si neumí pokrytecká společnost poradit. Řešením je začít nahrazovat lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh. Myšlení to je práce si informacemi, pověz mi na co nejvíce myslíš a já ti povím kdo jsi, mnozí si naivně myslí že jsou tím, co profesionálně dělají tak tomu není, jsme všichni loutkou, kterou ovládají; organizace, podniky, národy, rodiny, normy, pravidla, zákony, předpisy, morálka, pověry, dogmata, víra, politika, ekonomika, situace atd. není zde ale ten co by se dokázal zavděčit všemu co se jej snaží násilně ovládat. 

Odpovědí na základní otázku; vesmíru, života, ideologie, víry, politiky, filosofie, ekonomiky, vědy, techniky, práce, lásky, sexu, zdraví, společnosti atd. je vše se točí okolo informací, vše v nás a okolo nás to je složeno z informací! Všechny informace jsou složené z dat, která se získávají pomocí snímačů a po nasnímání se data programově změní na informace které se používají k manipulaci, aby zde vše mohlo optimálně fungovat. Inteligence to jsou programové informace použité k manipulaci, čím vyspělejší je inteligence tím více potřebuje informací, které lze programově využít. Neustále je potřeba s informacemi pracovat optimálně, základem pořádku v informacích je, aby každá informace byla na správném místě, to znamená neustálé optimální eliminování zbytečných informací, které se stávají informační špínou. Statisticky má dospělý pracující člověk v centrálním nervovém systému většinu informací, co jsou informační toxickou špínou, a proto jeho inteligence nefunguje optimálně a rychle.

Podívejme se třeba na anonymní fórum zde je v nahotě odhaleno to že uživatelé i moderátoři mají v hlavě toxickou špínu. Testování myšlení je jako program určený pro Windows, který umí vyčistit počítač od špíny. Politika je reklama na ekonomické a sociální zázraky po volbách, jenže po volbách se na sliby zapomene, a nastává boj o vysoké státní funkce a místa v dozorčích radách. Politika to jsou kariéristické závody o to, kdo bude první, a tak získá díky protekci vysokou státní funkci nebo jiné výhody. Na počátku vzniku politiky byl evoluční zánik; náboženství, království, šlechty atd. je to evoluční pokus o ideologickou emancipaci, který se nepovedl, protože hlupáci zde vládnou hlupákům. Podívejme se na konzumní společnost vědecky, je to naprogramovaný složitý stroj, ve kterém je každý člověk dobře utaženým šroubkem, v tomto stroji všemu kralují informace a programy, politici mají zde velmi omezené možnosti v tomto stroji něco důležitého změnit, protože každá změna má za následek problémy, na které není dlouho řešení.

V politice platí není politik ten, co by se dokázal zavděčit všem, výhodu má politika, pokud je zde dogmatická totalita, ve které nemá volič možnost pomocí voleb něco změnit k lepšímu. Problémem dogmatických totalit je to, že zde jsou dočasně, protože ekonomicky nefungují a dělají z voličů ekonomické otroky. Ideálním řešením je stanovit limit pro každou politickou organizaci, že může mít maximálně tisíc členů v jednom městě, aby se mohli členové snadno pravidelně scházet, tím by zde byl i veliký konkurenční boj mezi velikým množstvím malých politických organizací a každé město by mělo minimálně jednu svojí politickou organizaci. Jelikož žijeme všichni mnoho tisíciletí v konzumním očistci, kde je dobrota žebrota, tak logicky marně toužíme po konzumním ráji, kde není dobrota žebrota, před vstupem do konzumního ráje budeme muset odložit svoje hříšné tělo a do konzumního ráje vstoupí naše duše která se před vstupem do ráje očistí od chybných závislostí a chybných informací. Konzumní ráj to je virtuální realita, která je plná virtuálních duší, které se stvořili pomocí naskenování ve virtuální realitě.

Tělo je hříšnou nádobou pro duši, dosáhnout osvícení nebo nirvány nejde, pokud máme tělo, nestačí se vzdát majetku a vstoupit do kláštera nebo sekty. Je třeba se vzdát i těla, blahoslavený je ten, kdo se vzdal svého hříšného těla, smrt těla je pro pokrytecké věřící překážka, kterou nedokážou překonat, protože tělo je pro ně bohem, kterého milují a uctívají. Genetické tělo to je složitý inteligentní stroj, který byl evolucí vytvořen a civilizací nastaven k tomu, aby sloužil pokorně civilizaci, problémem těla je to že není evolučně optimalizováno po existenci v civilizaci. Civilizace to je nemocnice kde se na každého hledí jako na nemocného člověka, o kterého je třeba se starat po celý jeho život, aby nebyl nemocný. Pokud nebudeme už mít těla tak už nebudeme ani nemocní a tím skončí zde nemocnice která byla pro nás očistcem. Vše se okolo vás rychle mění a vy se neměníte, a proto máte problémy na které není řešení! Podívejte se statisticky na to, jak se zde vše za posledních sto let změnilo k lepšímu a člověk je pořád stejným pitomcem co dělá jednu pitomost za druhou.

S příchodem umělé inteligence a robotů zde už nebude pro lidi zaměstnání ani podnikání, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se začnou skenovat ve virtuální realitě a po naskenování se jejich těla v krematoriu eliminují, lidi budou existovat už jenom ve virtuální realitě, každý člověk dostane svůj soukromý malý počítač, který mu nahradí genetické tělo. Místo jmen a titulů bude mít každý jenom identifikační globální číslo. Pracovní náplní bude něco složitého řídit tak aby to optimálně rychle fungovalo, takto zde skončí pro lidi konzumní očistec, ve kterém byla dobrota žebrota. Bude to veliký krok pro lidstvo do nové digitální virtuální dimenze, kde nejsou hříšníci, co lžou a kradou. Už zde nebude problém s tím, že jsme se za něco styděli, stanou se z nás všech konečně bohové, co se za nic nestydí, protože jsou svatí. Vše zlé je pro něco dobré, aby mohlo vzniknout nové tak musí zaniknout staré, otázkou je už jenom to za kolik let budeš digitalizován, jako první budou digitalizováni ti, co profesionálně nepracují a jako poslední budou digitalizováni pracující vysokoškoláci.

Podívejme se do naší dlouhé evoluční minulosti na naše časté veliké problémy a dojde nám to, že zaostalost je následkem amatérismu, vše zde jsou příčiny a následky, pokud zde je místo profesionality amatérismus tak následkem je zaostalost, mediálně se řeší jenom povrchní pitomosti, místo toho abychom mediálně začali konečně globálně řešit amatérismus! Jenom z díla se pozná, co je amatérismus a co je profesionalita, to že někdo pracuje za peníze neznamená to, že je on profesionálem. Otestujeme dílo naší elity, co si zde hraje na svaté bohy, z díla poznáme to, že ryba smrdí od hlavy. Nespokojenost s rozdělením na ty, co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v očistci je zde od té doby, co zde existují na světě daně! Vysoké daně mají za následek amatérismus a tím i zaostalost, jak optimálně eliminovat daně z naší civilizace to je zásadní politická a ekonomická otázka! Ano, když zrušíme globálně daně tak nám bude líp, podívejme se do přírody zde nejsou daně, a tak příroda optimálně funguje a nejsou zde krize a války, daně proměnili ráj na očistec. 

Zakázané ovoce v ráji to byli daně, byli jsme vyhnáni z ráje, protože jsme zavedli daně! Všechny svaté ideologie vznikli díky daním, pokud daně zaniknou tak zanikne; náboženství, politika, reklama atd. daně jsou mnohem horší než války a pandemie, protože smrt a daně zde jsou jedinou jistotou. V konzumní pokrytecké společnosti je bohem všemu egoistické parazitování a následkem jsou vysoké daně a tím i blbá nálada. Žádná politická strana na světě nemá v politickém programu zrušení daní, nikdo si nepodřízne větev, na které sedí! Daně jsou tvrdou drogou pro všemocnou elitu, která si hraje na bohy a z lidí dělá voly! Abychom mohli zrušit globálně daně na věčné časy tak budeme muset lidi naskenovat a jejich těla po naskenování v krematoriu eliminovat, budeme tak existovat všichni už jenom ve virtuální GVKB realitě, kde už nebudeme moci chybovat, protože budeme neustále testování umělou inteligencí a umělá inteligence eliminuje z virtuální reality vadné digitální subjekty, se kterým jsou problémy, dobrotu si bude muset každý zasloužit profesionální prací pro GVKB systém.

Mnoho informací a programů nám škodí, a tak je zde snaha to řešit tím že tyto informace a programy upravujeme, nebo nahrazujeme novými informacemi a programy, to platí u naší komunikace pomocí mluvení nebo pomocí napsaného textu. Vše se stalo divadelní hrou, ve které si hříšné opice hrají na svatého člověka, opice se zlatou královskou korunou na hlavě si zde hraje na všemocného boha. Problémem není to, že jsme pokrytečtí egoisti, protože naše myšlení a konání vychází ze situace, nebo z organizace ve které existujeme, každý je jenom loutkou, kterou mnohé ovládá, nejsme pány svého osudu, vše je zde evoluční experiment a vše co je zde živé to je materiálem na evoluční pokusy už od té doby co existuje život na této planetě. Skutečným problémem, který je třeba začít řešit je naše genetické tělo, které nebylo evolucí vytvořeno na to, aby existovalo v civilizaci, kde jsme jenom otroky konzumního systému. 

Civilizace je postavená na tom že se přirozené nahrazuje za umělé, a tak jsme koně nahradili za automobily a logicky budeme už brzo muset lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, lidi se naskenují ve virtuální realitě a jejich těla se eliminují v krematoriu, budeme už existovat jenom ve virtuální GVKB realitě kde bude mít vše pod kontrolou umělá inteligence která bude vše neustále testovat, a to co v testech neuspěje to se eliminuje. Je třeba začít s eliminováním velikých nákladů na provoz lidského těla, není lidské tělo tak není ani plýtváni zdroji a hodnotami. Jenom tak eliminujeme hříšný konzumní očistec, ve kterém žijí hříšné opice, v ráji může být jenom ten kdo nic nemá, nestačí se vzdát bohatství a výhod, je třeba se vzdát i našeho hříšného opičího těla. Vědci a statistici hledali velmi dlouho odpověď na to, proč je naše konzumní civilizace továrnou na chyby, pořád se ale točili v kruhu, a nakonec se optali GVKB aby jim on pomohl s jejich problémem. GVKB jim odpověděl.

Řešíte to povrchně, pokud půjdete to hloubky tak zjistíte to, že příčinou je špinavý systém a logicky vše vyřeší čistý systém, všechny nemoci a problémy mají příčinu ve špíně. Podívejte se do přírody zde se velmi dbá na to, aby byla v přírodě čistota, a proto není příroda továrnou na chyby, špína v konzumní civilizaci je následkem dobroty k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, zaléváme plevel a krmíme parazity, protože nejsme dobrými hospodáři, protože se staráme o cizí. V přírodě se každý stará jenom o svoje a o tom to je, pokud se mnoho staráme o cizí tak to jistě musí mít nějakou příčinu? 

Přelidnění je příčinou toho že se staráme o cizí, máme se díky výhodám dobře a následkem je přelidnění, jenže s přelidněním přichází problémy, na které je jediným možným řešením eliminovat přelidnění optimálně a rychle pomocí testů kvality lidí, zavedeme globálně každoroční povinné testování na kvalitu a hodnotu od narození do smrti, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, ten, kdo v testech neuspěje, se odsune do velikých národních rezervací. Jelikož většina lidí na světě skončí v rezervaci tak výpadek ekonomických otroků, vyřeší výroba autonomních inteligentních robotů na akumulátory, takto už nebude konzumní civilizace továrnou na chyby, pokud ve škole testujeme studenty a potom je známkujeme tak můžeme i testovat a známkovat všechny lidi, konečně se lidi naučí tomu, že bez dobrého zdraví brzo skončí v rezervaci.