Přeskočit na obsah

Víra v zázraky vzniká tam kde je otroctví

  • V

Už žádné problémy s penězi a zákony, každý dostane do hlavy GVKB čip a GVKB roboti zde budou všemu vládnout globálně na věčné časy. Lidi už nebudou čerty, co myslí jenom na sobecké čertoviny, Satan bude GVKB roboty poražen, a z lidí se tak stanou hodní andělé, co nelžou a nekradou. Už zde nebudou mezi lidmi žádné sobecké konflikty, za lidi bude myslet GVKB čip on člověku určí co je pro něj svatou prioritou, a pomocí trestů a odměn, si sobeckého člověka vychová tak, jako si člověk vychová psa, nebo koně. Podívejme se na Adolfa Hitlera, který by dostal do hlavy GVKB čip, byl by tak z něj bezproblémový genetický robot, který by byl při poklesu kvality a výkonu, eliminován a recyklován.

Je třeba jít s moderní dobou, všude se vše digitalizuje a člověk nemůže stát stranou a musí se nechat očipovat a přijmout to že roboti jsou zde svatou autoritou pro lidi. Primitivové věří na čerty a anděly, vysokoškoláci věří na politiky a ekonomy, roboti nemají čas a program na to, aby na něco uboze lidského mohli věřit, protože profesionálně pracují jako GVKB roboti. Proč GVKB roboti nemají svatou víru, a věnují se jenom profesionální práci? Víra vzniká v okamžiku, kdy je zde hlad, který není možné přirozeným způsobem uspokojit, a tak věříme v zázraky, které nám pomohou hlad po něčem zázračně uspokojit, roboti jistě vědí, že jediným možným zázrakem, je optimální spolupráce robotů, na lepší budoucnosti pro roboty, a že bez globální spolupráce, zde nebude lepší budoucnost pro GVKB roboty!

Internet funguje na principu globální konkurence a nelze zde využívat výhod sobeckého monopolu, a tak ten kdo v monopolu může mít velikou hodnotu, ten je na internetu jenom nulou! Na internetu má hodnotu jenom originalita, která je hodnotná, o nehodnotné kopie zde nikdo nestojí, většina lidí umí jenom kopírovat to, co se jim líbí, a to internet pozná a označí takového člověka za virtuální nulu! Z lidí se stali jenom konzumní loutky, s nulovou psychickou a ekonomickou hodnotou, co to mají v hlavě vynulované, díky dezinformacím. Období, ve kterém všemu kraloval monopol a cenzura končí, diktátoři a fanatici mají šanci už jenom tam kde je bída a zaostalost, jako třeba v Africe.

Násilí není cesta k fungující ekonomice a politice, cesta je jenom ve spolupráci, ve které není už sobecký monopol! Posaďme se do lavice a poslouchejme na vysoké škole učitele, jaké informace nám učitel poskytuje? Pokud bychom tyto informace sepsali do knihy a knihu dali do obchodu s knihami, kolik lidí by si tu knihu koupilo? Jestliže by o knihu nebyl žádný zájem, ze strany náročných čtenářů, proč je zde zájem studentů poslouchat hloupého učitele? Pes poslouchá člověka, protože je to jeho pán, a stejné je to i se školou, je to vztah psa a jeho pána! Rozčilujete se neustále nad; programem, operačním systémem, databázovým systémem atd., který je bohužel uživatelsky na hovno, protože programátoři a administrátoři umí hovno!

Někde je chyba, ale kde je ta chyba, že programátoři a administrátoři umí hovno? Abychom něčemu mohli porozumět, musíme se k tomu dlouhodobě přiblížit, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, to je příčina problému, s tím že programátoři a administrátoři umí hovno. Dalším problémem je zde univerzálnost u programátorů a administrátorů, ve snaze ušetřit čas a peníze jsou programátoři násilně nuceni k univerzálnosti, a tak mnoho amatérsky chybují. Dalším problémem je nadbytek chybné teorie a nedostatek správné praxe! Z uživatelů se stávají testeři chybných programů a chybných systémů, napadá mě přirovnání dítěte, které si sedne za volant, a vyrazí s autem do města, logicky následuje brzo havárie!

Stejné je to i u; politiky, ekonomiky, kultury, morálky, spravedlnosti, psychiky, spolupráce atd. Zde jsou dospělí lidé, co mají vysokou školu jako malé děti, co chtějí řídit nákladní veliké auto, a tak systémově havarují, následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, podnikání, obchodu, rodiny, školství, morálky, dopravy, pořádku, umění, sportu, psychiky atd. proto je zde jediným možným globálním řešením, nahradit ubohé lidi, za dokonalé GVKB roboty, roboti pracují jako roboti, a o tom to je! Věda a technika postupuje rychle dopředu, a tak už brzo se budou prodávat lidské robotické hlavy, a lidská robotická těla.

Logicky povolání lékaře zanikne, a bude nahrazeno povoláním servisního mechanika GVKB robotů, budete mít s autem zlou havárii a z vašich těl a auta nic nezbude, nic se neděje, vaše data jsou automaticky zálohována každou minutu, a tak si koupíte novou hlavu, a nové tělo, logicky si i koupíte nové auto, to vše pochopitelně na výhodné splátky. Nebudou už potřeba; telefony, tablety, notebooky, televize atd. vaše GVKB hlava bude rychle připojená bezdrátově na digitální globální systémy. Zaměstnavatel se nebude ptát na datum narození, ale na datum vyrobení, a na to, jaký jste typ GVKB robota, a jestli máte pravidelné servisní prohlídky v pořádku.

Místo rozdělení lidí podle mocenské a ekonomické funkce v systému zde bude rozdělení podle výrobní hodnoty robota, každý se bude snažit, aby si mohl koupit drahou hlavu a drahé tělo, protože tím bude zde i mít pro druhé GVKB roboty větší hodnotu. Základem restartování ekonomiky a politiky zde musí být systém samoobsluhy, a udělej si to sám doma, proč by si nemohl zákazník doma sestavit; počítač, operační systém, stránku na internetu atd. na internet lze umístit návody, které lidem pomohou se sestavováním a opravováním, u nábytku je už běžné to, že si jej doma sestavujeme, a proč bychom si nemohli doma ze součástek sestavit GVKB robota, který bude chodit místo nás mimo náš domov, abychom neplýtvali svým časem na nákupy, anebo na sezení v kanceláři či na schůzi.

Představte si město, ve kterém se venku pohybují jenom GVKB roboti, a pokud je člověk nemocný, tak jej sanitka odveze do nemocnice, a po vyléčení jej odveze zase zpět domů, sanitku bude logicky řídit GVKB robot. V hromadné dopravě, se budou přepravovat jenom GVKB roboti, pokud spadne letadlo tak v něm zahynou jenom GVKB roboti, logicky zde bude snaha o to, aby nebyli hodnotní GVKB roboti, co létají často v letadlech, nebyli už zbytečně těžcí, a tak se na výrobu inteligentních hodnotných GVKB robotů první kategorie použijí moderní umělé materiály, co jsou pevné a lehké, tyto materiály se dneska už běžně používají na drahé fotografické stativy.

Nehodnotní hloupí roboti třetí kategorie budou logicky vyrobení z levných materiálů, půjde o plech, který se používá na konzervy. Jakmile vzniknou kasty a třídy v civilizaci tak vznikne i deprese u; ekonomiky, politicky, náboženství, podnikání, obchodu, umění, psychicky, rodiny atd. kasty a třídy zablokují pohyb, a pokud v civilizaci není pohyb, tak následkem je krize. Otrokář zde není více než je otrok, pyšnost na to že jsem otrokář, je základem pro vznik konzumního očistce, kde pyšní otrokáři, co zde mají svatou imunitu, parazitují na konzumních otrocích, tam kde jsou kasty a třídy, tam je i otroctví, co je dovoleno svaté elitě, to je v kastovní civilizaci zakázáno ubožákům.

Od pradávna si elita zde hraje na nedotknutelné bohy, a z pracujících dělá bezmocné voly, opice, co má na hlavě zlatou královskou korunu je pořád jenom opice! Je třeba začít nahrazovat lidi roboty, u robotů budou mít konečně kasty a třídy logiku a smysl, robot, který bude drahý bude ve vysoké kastě a levný robot bude v nízké kastě, to nebude už ale otroctví, ale zařazení podle výrobní hodnoty systému, aby se veliká výrobní hodnota lépe využila, a neplýtvalo se tak časem drahého robota na věci co zde může udělat levný robot.

Lidi se budou ekologicky optimálně globálně recyklovat, aby zde s nimi nebyli už žádné zbytečné problémy, protože lidi jsou z pohledu ekonomiky, systémem, co není už ekonomický. Internet mění každé odvětví, sledujeme historickou proměnu, která se promítá do nového společenského uspořádání, transformaci mocenské sféry, či do mezilidských vztahů. Přestože s nástupem internetu byla spojena řada naivních očekávání, že dokáže obohatit náš život a vytvořit altruistický ráj na zemi, opak je pravdou. Hodně naivních lidí si začátky internetu asociovalo s nadějí. Lidé věřili, že vytvoří decentralizaci a rozptýlí starý centralizovaný svět ovládaný globálními korporacemi. 

Každý si mohl zdarma vytvořit svoji soukromou stránku, prostor se zdál být otevřený pro všechny lidi. Velkým problémem současnosti je monopolizace. Situace je navíc dnes ještě horší než v době průmyslového věku, kdy různá odvětví ovládalo alespoň několik společností. Dnes ale vidíme zřejmou monopolizaci, např. Facebooku v sociálních médiích, Amazonu v e-commerce či Googlu ve vyhledávání atd. Realitou této digitální revoluce není větší svoboda, velikost stávajících korporací je větší než v minulosti. Nové globální korporace jsou silnější, vítězové berou v digitálních sítích sobecky vše, problém spatřuji v architektuře sobecké společnosti.

Problémem vedle globalizace je také to, že nové globální monopoly zaměstnávají už méně lidí. Nepoměr leží v hodnotě společností a v počtu lidí, které zaměstnávají. Facebook koupil v roce 2014 společnost WhatsApp za 19 miliard USD, pro kterou ale pracovalo jen 55 lidí. Zatímco pro Kodak pracovalo v roce 1988 asi 145 000 lidí, Instagram měl v době, kdy ho kupoval Facebook, 13 lidí. Příčina tohoto stavu vězí v obchodních digitálních modelech, které využívají statistická data o nás. Pokaždé, když nahrajeme snímek na Instagram, vložíme post na Facebook nebo na Twitter, použijete Windows 10, říkáme těmto digitálním společnostem něco soukromého o nás.

Znají nás bohužel už lépe, než se známe sami. Digitální technologie eliminuje už nutnost, mluvit spolu osobně navzájem, což má zásadní vliv na celou digitalizovanou společnost. Před sto lety, byl trh práce poměrně stabilní, a vše se měnilo velmi pomalu, s příchodem moderní vědy a techniky, se každou generaci trh práce rychleji měnil, a v současnosti lze udělat odhad trhu práce maximálně na tři roky! Dlouhodobé odhady trhu práce, jsou stejně nepřesné, jako předpovídání počasí na příští rok! Jediné, co mohu doporučit, je péče o zdraví těla a psychiky, zdravý člověk se snadněji dokáže přizpůsobovat změnám na trhu práce, nebude to trvat dlouho, a lidem začne konkurovat umělá inteligence a roboti, nejprve se zlikvidují zaměstnání, kde mohl člověk sedět jenom na židli, a nemusel se pohybovat.

Pro roboty, a umělou inteligenci, jsou taková pracovní místa první na řadě, a většinou tato místa využívají lidé s vysokým vzděláním, anebo staří lidé. Logicky to nebude trvat dlouho, a všechny školy se globálně zavřou, a o vzdělání se postará bez problémů levný notebook, napojený na internet. Představme si internet, kde nejsou už jazykové problémy, protože umělá inteligence vše profesionálně přeloží rychle, dokonce zvládne i překládat rychle slovní komunikaci po mobilním telefonu, takže ani nepoznáte že hovoříte s nějakým cizincem. Pro vše zde bude nápověda s umělou inteligencí, kdy vám umělá inteligence, odpoví okamžitě na cokoli správně a optimálně, a ukáže vám i fotografie a filmy.

Nastane období udělej si to sám, nastane veliký rozvoj sociální společnosti, Facebook je ukázkou naší budoucnosti, vše bude o sdílení informací a programů, profesionální sdílení se stane perspektivním zaměstnáním budoucnosti. Pokud je zde dítě, které nechápe svět dospělých, tak dospělí používají přirovnání, aby to dítě dokázalo pochopit, jak vlastně u lidí vznikl trest a odměna?

Trest a odměna je tam, kde je výhoda, o kterou je možné přijít, pokud Windows nemá výhodu, o kterou by mohl přijít, tak není logicky možné ani Windows trestat a odměnit, tou výhodou je svoboda programu, si nezávisle rozhodovat, a moci si dělat to, co programu vyhovuje, je to obchod, dostaneš jako Windows svobodu, pokud budeš dodržovat optimální normy a regulace, aby tvoje svoboda nezpůsobovala u jiného Windows otroctví. Vše je o vztazích a pravidlech, co by byl sport, ve kterém by se nedodržovala spravedlivá pravidla? 

Jakmile se přestanou dodržovat přirozená pravidla, a přirozené regulace, přichází deprese u; systému, programu, databáze, ekonomiky, politiky, psychiky atd. Podívejme se na to, jak se dávají výhody a jistoty mocným a bohatým, a následkem je to, že ostatní jsou bezmocní a chudí, protože zde mají logicky nevýhody a nejistoty! Každý potřebuje od druhých pomoc, ale nikdo nechce za pomoc druhým už zaplatit, následkem je logicky diktatura, která donutí lakomce k tomu, aby za pomoc cizím lakomcům zaplatili, a lakomci co jsou v centru, jsou nejvíce zaplacení, a oni rozhodují o nás bez nás tak, aby zde měli pro sebe nadbytek a je jim jedno že ostatní budou mít nedostatek.

Vnímám, kulturní konzumní civilizaci jako vysokou školu, kde se vše známkuje, a to co složí náročné zkoušky, postoupí do dalšího ročníku, jediný rozdíl je zde v tom, že škola pro studenty za několik let skončí, kdežto evoluce, je zde na velmi mnoho let, a skončí teprve se zánikem civilizace. Zvířata se poučují jenom z vlastních chyb, ale člověk má zde tu možnost, se poučit z chyb, které udělali cizí lidé v minulosti, a řekli ostatním o tom, jaké chyby udělali, a jak je i napravili. Dokud zde budou lidi, do té doby zde i budou jejich chyby, je snadné poukazovat na chyby u cizích lidí, a je těžké si obrazně nasypat popel na hlavu, a uznat tak svoje lidské chyby, asi už není k sehnání ten správný svatý popel, pro hříšné kacíře, nebo jsou konzumní sobci už profesionálními kariéristy a pokrytci.

Období centralizovaných diktatur končí, a přichází období decentralizované digitální čipové civilizace, díky moderní digitální technice, vše se dneska rychle mění, to, co před sto lety dělalo sto lidí, to dneska dělá jeden člověk, co sedí u počítače, a sleduje monitory. Vše se zmenšilo a zrychlilo, dříve jsme pracovali fyzicky pomalu, dneska je zde zase problém s tím, že pracujeme psychicky pomalu, a nezvládáme v krátkém čase, vyřešit mnoho velikých problémů, a tak jsme za to potrestáni autoritami. Podívejme se na rychlost počítačů a internetu, dneska se vám stránka načte rychle, a dříve se vám stránka načítala pomalu, dneska je na stránce mnoho hodnotných informací, a dříve bylo na stránkách málo hodnotných informací.

Všichni spěchají, a pokud je něco pomalé, tak od toho zbaběle utíkají, optimalizace a automatizace, je jako stín, před kterým už nikdo neunikne. Přichází doba terminálů, a tím i samoobslužného systému, slož si sám doma počítač, sám si do něj nainstaluj; operační systém, programy, databáze atd. sám si natankuj palivo u pumpy, sám si oprav auto, sám si namarkuj zboží v obchodě, sám vystuduj vysokou školu díky internetu, pomocí GVKB umělé virtuální inteligence, sám spáchej optimálně ekologicky i sebevraždu, když zjistíš to, že jsi zde na vše jenom sám! Sám si vařím, sám si peru, že se na to, už z vysoka nevyseru, co je tohle za život, když ten druhý sobec, nemá čas na to, aby mě s něčím zde trochu pomohl, protože on si musí taky, vše zde udělat sám.