Digitální člověk sedí celý den u počítače

Nejde si nevšimnout toho, že na trh přicházejí počítače, které jsou notebookem i tabletem. Je zde k dispozici mnoho řešení, a každé řešení má svoje výhody i nevýhody. Zákazník nakonec rozhodně o tom, co se ujme za řešení, a výrobci se tomu přizpůsobí, nejvíce zde jde o dvě řešení, a to o odpojení displeje od klávesnice, nebo o to, že se displej nedá odpojit od klávesnice. Odpojení přináší menší velikost a váhu, ovšem pokud nečekaně potřebujete použít klávesnici tak jí musíte hledat v tašce, a potom jí připojovat. U těchto kříženců se setkáváme s malou velikostí a váhou, tím zde nejsou většinou ani veliké výkony vhodné na hry. Většinou je zde snaha nepoužívat veliký mechanický pevný disk, a místo něj je zde jenom malý elektronický disk, a to je u Windows brzo problém, protože se tento disk rychle zaplní.

Subjektivně bych spíše volil klasický tablet, v kombinaci s počítačem, který je schovaný za monitorem tak, že na stole nepřekáží, jsou dneska už k dostání poměrně levné a velice výkonné malé počítače, které lze za veliký monitor umístit, a je to lepší řešení než počítač pevně zabudovaný ve velikém monitoru, protože je snadné počítač přenést v malé tašce jinam, a tam jej připojit k velikému monitoru. Tento systém by byl ideální pro školy a kanceláře, a už by se nemuseli konečně tahat v taškách knihy a notebooky, navíc by zde byla i veliká úspora elektřiny. Vše je zde duální a pokud zde existuje Facebook jako sociální virtuální síť tak zde logicky musí i existovat asociální virtuální síť a tou sítí jsou státní systémy které jsou asociální a dělají z lidí ubožáky.

Čím se nejvíce odlišuje asociální síť od sociální sítě, měřítkem je zde možnost psát komentáře, pokud někde jsou trvale komentáře zablokované, tak zde jde o asociální síť, která je napojená na nějaký asociální systém. Na asociální sítě chodí jenom neandrtálci, co si bezcitně ubližují, a snaží se navzájem násilně zlikvidovat, neandrtálci se nám v EU přemnožili, a příčinou je veliká konzumace drog, a mnoho sexuální energie v lidech. Problém ekonomické emigrace do EU, je problém, který vzniknul díky asociálnímu uzavřenému kastovnímu a třídnímu systému, kdy se z lidí stali jenom bezcitní roboti, co si bezcitně ubližují. Facebook není pro asociály, on je pro sociální lidi, přesto na Facebook chodí asociálové, a oni zde páchají mnoho zla.

Pokud jste se dneska zase na Facebooku srazili s blbci, tak jste se srazili s asociály! Problém platů a zisků je způsoben tím, že lidi dělají chyby, a tak se určování platů a zisků, převede na GVKB umělou inteligenci, a ona vypočítá každému člověku na světě jeho plat nebo zisk, takto se zabrání lžím a krádežím, pokud bude ředitel málo pracovat, dostane i malý plat, už zde nebudou zlaté padáky pro elitu, ale bude zde jenom úkolová mzda, protože časová mzda, svádí k lenošení a plýtvání časem. Umělá inteligence zadá každému úkoly, s řekne mu, kolik na to má času, a kolik za to dostane peněz, pokud bude úkol optimálně splněn. 

Už nebudou lidi sedět na schůzi, nebo jinak plýtvat svým drahým časem v zaměstnání. Nebude zde již ekonomická emigrace, protože mzda bude globalizovaná, a tak zde nebudou bohaté a chudé státy. Příležitost lhát a krást, bude globálně díky GVKB systému eliminována, pokud se někdo pokusí o podvádění a parazitování na GVKB systému, tak bude ekologicky automaticky eliminován roboty GVKB, tím že se jeho nahé zmrzlé tělo, hodí do oceánu, aby zde nakrmilo ryby. Existuješ v konzumním pekle, protože máš genetické tělo, stačí jenom tělo a mozek naskenovat a převést do virtuálního systému, už nebudeš muset; jíst, pít, kupovat věci, potřebovat služby, spát, mít sex, konzumovat drogy, lhát, krást, parazitovat atd. genetické tělo bylo tvým pekelným očistcem, ze kterého jsi nemohl uniknout.

Podívej se okolo sebe, vše se skenuje a digitalizuje, co bylo, to bylo, nová doba potřebuje nové systémy, které budou od základů jiné. Už zde nebude potřeba mít nějaká ubohá technická rozhraní, díky kterým jsi byl napojen na virtuální svět, budeš konečně uvnitř a vše budeš ovládat jenom silou svojí umělé inteligence a silou svojí umělé databáze. Jak si to zde uděláš takové to zde i budeš mít, začátky nebudou jednoduché, ale ty je zvládneš, a poučíš se rychle ze všech svých chyb, a už chyby nebudeš nikdy opakovat. 

Základem virtuálního světa je sdílení všeho, co milujeme a potřebujeme, čím více toho budeš sdílet, tím více budeš šťastný, bude zde jedna virtuální globální řeč a jedna virtuální víra, vše, co bylo v tobě ubohé, to se nahradí tím, co není ubohé, přeci si do nového virtuálního světa sebou nebudeš brát ubohé chyby, díky kterým jsi byl psychickým a ekonomickým ubožákem, který byl v hmotném světě jenom na hovno. Představ si Facebook, kdy jsi v kontaktu s milionem virtuálních lidí, v jednom krátkém okamžiku a vnímáš jejich různé názory a odpovídáš optimálně na ně to vše zvládneš bez problémů, díky tomu že budeš využívat umělou GVKB inteligenci která ti umožní milionkrát větší výkon tvojí virtuální osobnosti.

Dosud jsi jenom genetické hovno, které je zde jenom na veliké hovno tvoje úspěchy jsou jenom ubohé mýdlové bubliny, co jsou zde jenom na hovno, a tak je i tvoje existence zde na hovno. Tak jako používáme vědu a techniku v boji s nepřáteli už mnoho tisíciletí, tak jí musíme využít i proti sobeckému parazitování, které proměnilo globálně naši civilizaci v konzumní očistec. Nejmodernějším vynálezem je GVKB čip do mozku, čip zablokuje mozku jeho snahu o sobecké parazitování tím, že bude mít mozek pod digitální kontrolou. Představme si čipy GVKB jako zabezpečení počítače před viry a spamem z internetu, logicky se díky čipům změní naše kulturní civilizace od základů, zmizí vše, co bylo nějak spojená se snahou o parazitování, a tak budeme spolupracovat a sdílet informace, programy, peníze, vlastnictví, umění, lásku atd. 

Na trhu už nebude zboží pro chudáky, ani zboží pro bohaté, bude zde jenom zboží pro střední třídu, a to zboží bude levné a kvalitní, protože zde nebudou už paraziti, díky kterým bylo zboží drahé a nekvalitní. GVKB čip bude mít GVKB umělou inteligenci, a bude tak neustále hovořit s mozkem způsobem, že čip bude velitel, a mozek bude voják, neposlušnost nebo lenost, bude GVKB čip trestat elektrickými šoky. Na blbce platí jenom větší blbec, vojenská výchova je základem pro to, aby se divoké zvíře v člověku, proměnilo v pracovitého a pokorného člověka, jak si to GVKB čipy udělají takové to i budou mít. Dosud zde nebyla čistá systémová teorie a byli zde jenom špinavé systémové teorie, špinavé systémové teorie jsou založené na centralismu, a proto ekonomicky a ideologicky nikdy nikde dlouho nefungují!

V centru je existenční zdroj, na kterém je vše závislé a vše se stará o to, aby zdroj existoval a fungoval to je princip centralismu, čím větší je centralismus tím větší může být i v centru existenční zdroj, a tak je zde snaha o to, aby byl centralismus co největší. Následkem musí být konflikty a války, náklady na konflikty a války neustále všude rychle narůstají, až se centrální špinavý systém vyčerpáním zhroutí, a tak to zde je už mnoho tisíc let, a všechny amatérské snahy o to, aby se to konečně změnilo selhali! Tento problém nelze vyřešit bez pomoci vědy a techniky! Řešením je zde jenom GVKB čip s umělou inteligencí GVKB, který se dá lidem do hlavy, tento čip logicky bude podroben evolučnímu vývoji jako vše, co zde funguje, logicky na počátku budou jednoduché ubohé GVKB čipy a ty se budou pořád optimalizovat až nakonec se GVKB čip stane živým a bude se v těle rozmnožovat a bude schopný přejít do jiného těla, jenom tím že si lidi podají ruce, nebo jiným fyzickým kontaktem. 

Čip nahradí komunikaci pomocí hlasu a pomocí internetu a mobilních telefonů, sdílení informací v reálném čase to je základ pro nový decentralizovaný čistý systém, už zde nebudou; králové, šlechtici, kněží, politici, milionáři, prezidenti, ředitelé, soudci, profesoři, policajti, byrokrati, diplomati, administrátoři, programátoři atd. nebude zde žádný centrální počítač v USA nebo EU, který by vše monopolně násilně řídil, vše bude decentralizované a optimalizované tak jako je decentralizovaný internet, a pokud vypadne nějaký systém, je snadné okamžitě přejít na konkurenční systém. Sociální sítě na internetu jsou ukázkou naší budoucnosti, egoismus začne najednou končit a bude nahrazován altruismem a velicí egoisté se přizpůsobí, nebo v depresi spáchají sebevraždy. 

Neustále zde jsou amatérské problémy s operačními systémy a programy, co je to vlastně programové vybavení počítačů a jiné elektroniky. Jde o informace programově nastavené tak aby uživatel mohl snadno používat složité technické vybavení a nemusel na to být specialistou. Největším problémem operačních systémů, ovladačů, programů atd. je složitost a změny, vše je v pohybu, a to co bylo dříve správně to je dneska už chybné, je to obrazně problém klíče a zámku, každé programové vybavení je obrazně klíčem, který odemkne správný zámek, ale neumí odemknout každý zámek! Windows je univerzální a Linux není univerzální, každé řešení má svoje výhody a nevýhody. 

Většinou se Linux používá na veliké podnikové a státní počítače a nově i na tablety, kdežto Windows se používá na malé počítače, jde nejvíce o notebooky. Většina uživatelů pracuje nejvíce v několika programech, které mohou běžet jak na Linux, tak na Windows. Technické vybavení s programovým nastavením zesiluje naše schopnosti a možnosti v tomto konzumním světě je to na jedné straně výhoda, a tím se nám to stává drogou, a tak zde jsou deprese, pokud nemáme možnost používat technické vybavení. Vše, co je zde nové to není evolucí otestované, a tak s tím zde je mnoho problémů, problémy způsobuje každý operační systém a každé technické vybavení, i když problémy dneska úspěšně vyřešíme tak zítra se setkáme zase s novými problémy, a tak jsme v začarovaném kruhu.

Je snadné soudit a vynášet soudy o něčem že je to zlé nebo dobré, a je těžké pochopit, jak zde být nejlepší v tom co děláme, a jak nejlépe využívat technické vybavení a nastavení. Jde o chybné zabezpečení systému, před chybami; uživatelů, programátorů, administrátorů atd. obrazně jde o to, aby byl plot okolo toho, kam se nesmí dostat ten, kdo tam nemá systémově co dělat. Je to obrazně jako když se zlí teroristé, dostanou do pilotní kabiny, a tím způsobí problémy cestujícím, a majitelům letadla. Zabezpečení je klíčem nejen k tomu, aby nepadali sociální systémy, ale je i klíčem k; ekonomice, politice, církvi, sektě, sportu, umění, vědě, technice, školství, zdravotnictví, dopravě, rodině, psychice atd.

Podívejme se na starý konzumní problém s ekonomickou emigrací, kdy veliké množství sobeckých parazitů emigruje na veliké vzdálenosti, ve snaze se mít zde lépe v novém ekonomickém konzumním systému, který optimálně zatím ještě někde funguje. Vše jistě směřuje zase k veliké dlouhé globální válce, ve které zemře obrovské množství konzumních parazitů, díky moderním zbraním a sobeckém toužení po vítězství za každou cenu. Je třeba přejít konečně do digitální civilizace, tím že se konzumním parazitům dají do mozku GVKB čipy, s GVKB umělou inteligencí.

Takto budou informační a programové globální decentralizované sítě, jenom v hlavách digitálních GVKB lidí, a už zde nebudou drahé veliké centrální počítače v USA a EU, které občas selžou, a tím vzniká mnoho problémů, nebudeme už mít sobecká jména a tituly, budeme jenom digitálním GVKB číslem, v GVKB systému, který zde bude na věčné časy. Existujeme ve světě sdílení informací, dokonce i když spíme, tak sdílíme informace s lidmi, co spí blízko nás, protože mozek ve spánku vysílá a přijímá informace, jako by byl on obrazně mobilním telefonem. Naše okolí mění nás, a my se snažíme změnit zase naše okolí, když umíráme, tak se jedná o naše poslední krátké vysílání informací, ale už nepřijímáme sami žádné informace z okolí.

Duše je o sdílení informací, bez sdílení informací, se z člověka stává jenom mrtvý stroj bez duše. Jsme tím, v jakém prostředí dlouho žijeme, pokud žijeme dlouho ve zlém prostředí, tak jsme i zlí, a pokud žijeme dlouho v dobrém prostředí, tak jsme i dobří. Pokud tedy chceme odstranit z naší civilizace zlé lidi, co zle myslí, musíme zajistit pro všechny lidi dobré prostředí, ve kterém se bude lidem i velmi dobře žít, a dobře se zde budou lidi i mít. Jde o tak zásadní a velikou změnu že tato změna bude vyžadovat GVKB čipy do každého lidského mozku, aby zde mohlo být optimální globální sdílení informací, a umělá inteligence v GVKB čipu.

Nebudeme se už spojovat jako zvířata jenom pomocí snů a pomocí slov, spojíme se pomocí digitální GVKB technologie globálně do jednoho globálního GVKB systému jako digitální lidi, a bude zde vše optimalizované a digitalizované. Jak funguje umělá inteligence? Představte si automatickou pračku v budoucnosti, která byla neustále optimalizována, až dospěla k tomu, že odhodíte v bytě na podlahu ponožky, a robot je sebere a odnese do třídícího systému, a on ponožky zařadí do položky špinavé barevné malé prádlo, ráno vstanete z postele, a robot sundá prostěradlo a povlečení, a třídírna to zařadí do položky bílé prádlo s vysokou teplotou.

Robot dává do pračky prádlo podle roztřídění, a po vyprání je usuší a vyžehlí, nakonec je složené uloží do skříně. Podobně to probíhá v kuchyni, a s péčí o květiny, člověk jenom sedí u počítače nebo sedí u televize. Umělá inteligence je servis, který se něčemu poskytuje, tak jako robot a pračka poskytuje člověku doma servis, aby se on nemusel starat o domácnost, a mohl se věnovat něčemu, co má velikou hodnotu. Čím větší inteligence, tím větší je to servis, pro něco velikého a složitého, když člověk programuje inteligentní systémy, tak on provádí zase jenom servis pro systém. Aby zde mohl robot provádět servis tak on musí mít k tomu programy a informace, zde se dostáváme ke sdílení programů a informací pomocí komunikace, která může být digitální nebo zvuková a obrazová. Evoluce jistě směřuje k GVKB čipu do mozku.

Všechny digitální systémy začínají sbírat data o uživatelích, aby se mohla tato data využít pro GVKB čipy co budou mít lidi v mozku, je to pro vaše dobro díky GVKB čipům už zde nebude na světě zlo a zlý Satan bude dobrým Hospodinem poražen, dosud byl váš mozek pod vlivem mnoha parazitů, co ovládli váš život a učinili si z vašeho těla svého otrockého hostitele. Naše myšlení a tím i naše konání se díky GVKB čipům změní od základů, mohli bychom říci to, že čip GVKB promění opici v člověka! Změní se i naše strava, budeme jíst GVKB zdravé granule, a pít GVKB zdravé nápoje, které nebudou už parazitům v našem těle chutnat, a tak sobečtí paraziti naše tělo rychle opustí a půjdou parazitovat jinam.

Naším nepřítelem není sobecká elita, která na nás parazituje, naším nepřítelem jsou paraziti v našem těle, a proto si konečně nainstalujte zdarma Windows 10, aby firma Microsoft mohla získat od vás intimní informace o vás a tyto informace se využijí pro nové inteligentní Intel čipy GVKB, ve kterých bude nainstalován Windows 11, známý mediálně jako Windows GVKB. Doba se mění a přichází období ve kterém se bude mnoho lidí živit v oboru programů a informací, tam kde vzniká možnost velikého zisku tam okamžitě i vzniká veliká konkurence která eliminuje začátečníky a brzo dochází ke vzniku uzavřených systémů, které se snaží mít centrální monopol, na nějaký produkt. Co je to vlastně obor programů a informací, a jak to zde funguje?

Obrazně jde o jakýsi virtuální sklad, a jde o to zajistit u tohoto skladu funkčnost, a mít ze svojí práce i zisk který nás motivuje k práci. Problémem virtuálního světa je to, že se zde vše rychle mění, a ten kdo se nedokáže optimálně změnám přizpůsobit, končí s podnikáním. Virtuální podnikání přináší zisk do té doby, dokud zvládáte něco, co je velmi složité, a tak si to konzumenti musí od vás koupit, jakmile se to stane jednoduchým tak váš zisk skončí. Dneska je programování složité, a tak mají programátoři ze svojí práce jisté veliké zisky, jenže nic netrvá věčně a díky umělé inteligenci se už brzo stane programování jednoduchým, a programátoři si budou muset hledat něco jiného, co je dokáže uživit.

Mnozí programátoři jsou uzavření ve svém světě a odmítají pochopit, že budou brzo ze zaměstnání vyhození. Je zde veliké množství různých systémů a mnohdy se musíme rozhodnout, jaký systém bude pro nás nejlepší? Je to jako s výběrem bot a oblečení, to, co vyhovuje mě, to už nemusí vyhovovat tobě, každý máme jiné nároky, a lišíme se od se sebe i fyzicky a psychicky.

Dobrá rada je vyzkoušej mnohé, a to co ti bude vyhovovat to je pro tebe nejlepší systém, univerzální nejlepší systém nejde vytvořit i když se o to mnozí snaží v nejrůznějších oborech a občas zde jsou konflikty mezi uživateli nejrůznějších systémů, o to, který systém je nejlepší. Nemusí být dokonce ani pro tebe nejlepším to, co je nejvíce používáno uživateli, každý systém má svoje výhody i svoje nevýhody, obrazně bych to přirovnal ke klíči a zámku, uživatel je klíč a systém je zámek, uživatel si musí najít takový systém, který jeho klíč otevře.

Čtěte dál

PředchozíDalší