Je zde všude fanatismus promíchaný s anarchií

Na konzumní svobodě a je nejkrásnější a zároveň nejzrádnější jedna věc, globální virtuální konkurence. Konkurence totiž eliminuje sobecké parazitování. Konkurence představuje napětí fyzické a psychické. Konkurence vytváří možnosti svobodné volby. A možnost srovnávat představuje existenční problémy pro ty, kteří se konkurenci nedokážou optimálně už přizpůsobit. Díky možnosti srovnání totiž nebezpečně ostře vidíte, co všechno máte, co všechno nemáte, a co byste mít mohli, kdybyste byli tak úspěšní, jako jsou ti, co zde ve veliké konkurenci uspěli. A takové srovnání nám nastavuje zrcadlo! Najednou se z lidí začínají stávat sportovci, co touží po tom, se dostat do první profesionální ligy. 

Nahradí umělá inteligence vysokoškoláky? V současnosti je vysoká škola u nás ještě klíčem, který odemkne naši lepší ekonomickou budoucnost, jenže už mnoho lidí, co má vysokou školu začíná zjišťovat, že nemohou nalézt nikde ten správný zámek, který by jim odemknul lepší budoucnost. Zaměstnavatelé začínají využívat moderní vědu a moderní techniku tím logicky začínají ubývat pracovní místa, a přitom produktivita je pořád stejná, protože věda a technika nahradila mnoho zaměstnanců, nebude to trvat dlouho, a zaniknou všude vrátnice u organizací a podniků, protože místo pomalých a chybujících lidí, zde budou pracovat jenom roboti a automaty! 

Představte si robotického; programátora, administrátora, zubaře, herce, politika, byrokrata, učitele, soudce, vojáka, policajta, instalatéra, zedníka, skladníka, prodavače atd. vše je zde dočasně, podívejte se na; magnetofonové kazety, video kazety, diskety atd. jak nám dlouho univerzálně sloužili a dneska je už nikdo nepoužívá! Romové nám ukazují, co nás jistě čeká, končí období chození do zaměstnání a brzo skončí i podpory a sociální dávky pro ubožáky, proč by měli GVKB roboti živit lidi, to není ekonomické ani logické, a tak GVKB roboti eliminují násilně zbytečné lidi z civilizace, tak jako se všude dneska eliminují nepotřebné počítačové diskety!

Mít na webu nemoderovanou a necenzurovanou diskusi je prý znakem demokracie, hlásají jedni, a myslí tím, že mají právo na svoji svobodu slova na stránkách, které vlastní někdo jiný. Jak pošetilé. To, co hlásají, není nic jiného než fanatismus promíchaný s anarchií. Řada hlupáků se totiž domnívá, že tím, že „platí za ten internet“ jim snad i celý patří. Nedochází jim, že neplatí za „ten internet“, ale jen za připojení přes IP protokol do nějaké sítě, což nemá nic společného se soukromým obsahem, který někdo na internetu vytváří, a pod určitými podmínkami jej nabízí ke zhlédnutí. Webová stránka je jako pozvání na prohlídku do soukromého domu.

Jen ignorant si může myslet, že při takové prohlídce si může dělat, co chce, zbourat bez svolení majitele koupelnu, a postavit místo ní pěstírnu konopí, aby měl drogy, případně rozhodovat o tom, jak bude vymalováno v ložnici, a které typy vibrátorů budou uschovány v nočním stolku. Pokud na nějakých stránkách jejich majitel dovolí dělat si návštěvám cokoliv a bez registrace, dopadne to katastrofálně, nemoderovaná diskuse přináší na web špínu a idiocii, protože někteří lidé se, ve falešném pocitu anonymity, chovají jako sprostá a zlá zvířata, odreagovávají si a dále rozvíjejí a pěstují svoje negativní emoce.

Nejsem psycholog, ale toto jejich jednání se dle mého názoru posléze přenáší i do reálného života, protože stav, kdy se člověk internetový chová, jako parazit začne chápat jako normu, a chová se tak i pokud není anonymní. Internet prostě dělá z řady lidí idioty, a jeho dlouhodobé používání vede k tomu, že tato idiocie se propaguje i do normálního života. Čím více „demokratického“ internetu, tím více idiotů v reálném světě. Některé pokrokové weby proti tomu bojují, nejlépe tak, že nezavedou diskusi vůbec, čímž efektivně zamezí tvorbě a rozvoji nových idiotů, popřípadě tím, že komentáře špíny efektivně moderují automatickými prostředky.

Problém je, že idiotů je moc, je to silná masa, a mají určitou sílu. Úspěch některých webů je bohužel založen právě na poskytování služeb pro idioty a na diskusi mezi idioty stojí a padají jejich úspěchy, a nemohou si tak dovolit „demokracii“ příliš omezovat. Zkrachovali by. Vládne tam tedy anarchie, podprůměrní. Myslím, že je na čase diskusi na internetu striktně omezovat nebo úplně zrušit. Moderování diskusí, povinné registrace, ban na určitá slova, ban na IP adresy, to je rajská hudba. Idiotů je totiž v každé společnosti 99 %, a není dále možné, aby jejich hlas byl na internetu slyšet jako téměř jediný.

Slušní lidé 1 % nemají šanci. Zakaž diskusi, zachráníš planetu! Pane prezidente, jste zatčen a budete za velezradu veřejně dneska popraven! Nebudou zde žádné hranice pro policejní globální roboty, nikdo nebude mít imunitu a možnost se jim nějak postavit, co roboti rozhodnou, to bude svaté, a ten kdo by si dovolil drze to kritizovat, ten bude eliminován. Vše bude digitálně monitorováno každý mail, každý telefon, každý blog na internetu, všude budou skryté kamery a mikrofony, a to i na veřejných záchodech a v soukromých bytech. Základem pro práci policejních robotů bude prevence, statisticky a vědecky se vyhodnotí jedinci, co mají psychické sklony k porušování morálky a zákona, a tito jedinci budou veřejně popravení gilotinou.

Proč pronásledovat zbytečně zločince, když je možné je preventivně eliminovat! Strach z veřejné popravy je nejlepším lékem na společnost plnou násilí a zločinu! Základem pro kvalitní společnost je čistota u psychiky, která eliminuje lež a krádež. Nebude to trvat dlouho a v kancelářích budou sedět všude jenom policejní roboti, na lidi zbude jenom špinavá těžká práce nádeníka, za minimální sociální mzdu, aby nebyli genetičtí nádeníci tlustí a vzpurní. Člověk bude něco, jako je inteligentní kůň, který slouží člověku jako užitečné zvíře, tak jako je na světě už málo koní, tak zde i bude brzo i málo lidí, ale bude zde mnoho policejních robotů GVKB.

V současnosti je na trhu mnoho druhů počítačů, a tak si může každý vybrat, většinou platí to, že čím menší je počítač tím více je s ním problémů, malé počítače se obtížně opravují a mají mnohem více poruch než veliké počítače. Veliké počítače nabízejí veliké klávesnice a velikou myš na ovládání, často byla v minulosti velikým počítačům vytýkána veliká spotřeba elektřiny, tento problém byl ale už odstraněn, dalším problémem velikých počítačů byl hluk od ventilátorů, tento problém lze řešit také mnoha způsoby. Je dneska už možné mít počítač s velikým výkonem, který je i snadno přenosný jde o počítače zabudované do plochého monitoru, toto řešení je výhodné v tom že zde nejsou kabely, které by nám překáželi.

Taky jsou na trhu malé počítače, které lze za monitor přišroubovat, poslední novinkou jsou mobilní telefony, které se připojí k velikému monitoru a promění se tak ve veliký počítač. V současnosti je zde veliká nabídka technického zboží z celého světa v různé kvalitě za různé ceny, výhodou současnosti je internet, kde máme možnost se o technickém zboží dozvědět mnoho informací, a tak si můžeme i lépe vybrat. Dobré je někdy požádat o pomoc někoho kdo má více zkušeností, než máme my s výběrem nějakého speciálního technického zboží, které minimálně kupujeme. Na prvním místě při výběru by měla být zavedená spolehlivá značka u výrobce, a prodejce technického zboží, neznačkové zboží a neznačkoví prodejci většinou lákají nízkými cenami, ale nejsme tak bohatí, abychom si kupovali to, co je nekvalitní, někde na tržišti, od cizinců, co neumí dobře náš jazyk. 

Mnohdy jsme lákání na novinky, které jsou většinou velmi drahé, a nejsou o moc lepší než rok starý levný produkt. Základem je si říci na co budu používat technický produkt? Běžným technickým produktem je dneska počítač a nabídka je zde obrovská, víte, na co budete počítač nejvíce používat? Musíte mít veliký drahý počítač, nebo by vám bohatě stačil, levný malý počítač? Budete počítač používat jenom doma nebo v kanceláři, nebo jej budete pořád přenášet v tašce z místa na místo? Víte vlastně co chcete za technické zboží, nebo to nevíte jistě? Nejlepší je se poradit s někým kdo je nám blízký, on nás zná, a ví, co by nám mohlo vyhovovat, pyšnost a lenost to je holé neštěstí!

Vše začalo v okamžiku, kdy jsme se stali závislými na výhodách a jistotách, výhody a jistoty začali s lidmi manipulovat jako s loutkami, a pokud zde nebyl dostupný originál, tak začala vznikat snaha originál nahradit nějakou umělou náhražkou, místo praxe zde najednou byla teorie, místo pravdy zde najednou byla lež, atd. Vše okolo nás bylo nahrazeno za něco umělého, a už zbývá jenom originálního genetického člověka nahradit za robota, ostatně už v minulosti kouzelníci oživovali mrtvé sochy, u nás je dobře známý židovský golem. Vše se začíná optimalizovat a automatizovat logicky tím rychle ubývá pro lidi možnost si prací vydělat peníze, protože optimalizace a automatizace eliminovala obrovské množství pracovních míst, podívejme se třeba na; Google, Windows, Linux, WordPress, mobilní telefony, kontejnery, čárové kódy, samoobsluhy, samoobslužné digitální pokladny, zboží, které si zákazník doma sám smontuje. 

Zákazník si sám načerpá benzin do auta a zaplatí pomocí karty, obsluha benzínové pumpy je tedy už zbytečná, v továrnách spatříte obrovské haly, kde jsou jenom inteligentní automatické stroje, a nikde nejsou už lidi, co by zde mohli za mzdu pracovat. Proč by zde nemohla být každá vláda na dobíjecí baterky, stejně si každý o lidské vládě myslí to, že je zde už jenom na baterky! Nemohu se ubránit pocitu, že je zde snaha udělat vše na dálkové ovládání, v minulosti se k dálkovému ovládání používala mechanika, a dneska se používá už digitální elektronika. Stisknete vypínač a rozsvítí se v místnosti světlo, to je jednoduché dálkové ovládání, pokud přepínáte v televizi programy, používáte už složité dálkové ovládání, dneska přichází do módy malé levné létající systémy na dálkové ovládání, co umí filmovat nebo přepravovat zboží.

Nebude to trvat dlouho a budou se prodávat digitální politici a digitální byrokrati na dálkové ovládání, ušetří se tím mnoho peněz, protože politici a byrokrati jsou velmi drahá záležitost, která má za následek veliké daně a veliké problémy. Nemá smysl nahrazovat ubohého dělníka, co pracuje za minimální plat, smysl má nahradit politiky a byrokraty, co pracují za veliké platy. Všechny tyto nové GVKB roboty bude ovládat logicky GVKB globální umělá inteligence, otázkou je, co se udělá s velikou nezaměstnaností? Lidi se budou skenovat, digitalizovat, eliminovat, recyklovat atd. Po určité době zde už na planetě zemi nebudou lidi, se kterými zde stejně byli jenom samé problémy.

Mnozí skeptici řeknou, že se moc dívám na televizi a hraji moc hry na počítači, jenže až takový skeptik dostane konečně výpověď a bude rok nezaměstnaný tak on pochopí, že se doba rychle mění a že roboti a umělá inteligence berou lidem práci. Tam kde před sto lety pracovalo sto lidí, tam dneska pracuje jeden člověk, a on vše dálkově ovládá. Vždy je zde; hranice, norma, zákon, morálka, pravda, jistota, výhoda atd., kterou se snaží někdo nebo něco překročit, těžko můžeme milovat viry a parazity co umí jenom škodit a parazitovat na tom co se nemůže bránit. Všechny problémy jsou následkem chyb v programech, náš svět to jsou jenom programy, program je obrazně mapou, která umožňuje dosáhnout cíle, které jsou nastavené, jak víme, tak mapy se musí aktualizovat, protože systém je živý, a tak se mění.

Inteligentní program to je mapa, která se automaticky podle situace umí aktualizovat, život je o pružnosti, stroje jsou nepružné, a tak když mají problém tak jej nezvládnou. Každý systém, který se snažil, násilně z lidí udělat stroje se zhroutil, protože stroje si nedokázali poradit s problémy, a tak chybně fungovali. Jakmile se musíte starat o cizí, stává se z vás jenom stroj, který chybně funguje, kdo se stará o cizí, přichází o svoje, dobrota je žebrota, mocní a bohatí lidé se starají jenom o svoje, a nestarají se nikdy o cizí! Pomalu a jistě přichází nová doba, ve které se naše aktivity přesunou jenom do virtuálního světa, a o reálný fyzický svět se už nebude nikdo zajímat, protože v reálném fyzickém světě budou fungovat jenom automaty a roboti místo lidí.

Internet je plný chytrých podvodníků a spekulantů, co se budou snažit vás oškubat a odkopnout mnoha chytrými způsoby, pokud něco na internetu snadno vydělává peníze, tak o tom každý mlčí jako hrob, protože pokud by o tom na internetu mluvil, tak by byl jeho zisk okamžitě ohrožen! Každé podnikání je jako hledání zlata, jsou místa, kde zlato je, a jsou místa, kde zlato není! Konflikty a války jsou jenom o místa, kde je možné těžit zlato, tam kde není možné těžit zlato tam je bída a deprese. V minulosti byli hlavním zdrojem zisku katalogy; podnikatelů, organizací, zboží, služeb, inzerce, zpráv atd. mnoho malých katalogů ale na internetu zkrachovalo, a přežili jenom ty nejsilnější veliké staré katalogy, hlavním zdrojem zisku se stali vyhledávače v internetovém prohlížeči, proto je zde tolik internetových prohlížečů, co mezi sebou tvrdě soutěží o popularitu. 

Potřebujete zviditelnit svoji ubohou stránku, tak si zaplaťte to, že vyhledávač bude vaši stránku mnoho zobrazovat, pokud nezaplatíte za reklamu, tak nemáte žádnou šanci si zajistit velikou návštěvnost, nevěřte na zázračně naprogramované krásné stránky, co jsou optimalizované, to jsou jenom pohádky! Největší tragédie je snažit se vydělávat na tom, že někdo naivně klikne na reklamu, co máte na stránce, tento druh snahy o snadný zisk, je už u nás mrtvý několik let! Hlavně si dejte pozor na to, aby vaše stránka neodkazovala na stránky s malou návštěvností, odkazujte jenom na stránky s velikou návštěvností!

Častým trikem je nalákat někoho, aby on vám na internetu sloužil jako otrok, a když by mělo konečně dojít k placení, tak najednou je vám oznámeno, že jste porušil nějaká smluvní pravidla, a tak nic za práci už nedostanete! Přichází doba velikých změn v digitálním světě, staré je mrtvé, ať žije to nové, nebude to trvat dlouho, a bude zde konečně umělá GVKB inteligence, najednou zde bude vše inteligentní, jenom člověk bude zde hlupákem bez inteligence, který nerozumí světu s globální umělou inteligencí, která sebrala sobecky lidem jejich výhody a jistoty.

Mnozí si dneska myslí, já jsem nenahraditelný, mě nemůže nahradit GVKB robot, nebo umělá inteligence. Hodnota člověka je v jeho díle, které dokáže vytvořit, jenže vše jde naprogramovat, a tak program může pracovat lépe než člověk, a robot nepotřebuje odpočinek ani výhody a jistoty. Zatím je problémem cena a kvalita u GVKB robotů, když se začínali vyrábět auta byla auta velmi nekvalitní a drahá, a dneska jsou auta kvalitní a levná, ale zase je problém s ucpanými silnicemi a parkováním. Dneska je problém s ekonomickou emigrací a brzo možná budou i roboti ekonomicky emigrovat, do vyspělejších částí světa.

Čtěte dál

PředchozíDalší