Přeskočit na obsah

Systém, který nám není užitečný, ten je třeba eliminovat

  • S

Globální konzumní moderní svět to je dokonalý Matrix, ve kterém vše, co od narození do smrti vidím a slyším, je jenom počítačově umělou inteligencí vytvořený virtuální sen, o kterém si myslím, že je to skutečná realita, vše bylo dotažené k profesionální dokonalosti, a není už možné se probudit, jak to slibuje lidem Buddha nebo Ježíš Kristus, to jsou jenom zase další pohádkové sny, ve kterých jsou sny o probuzení a opuštění systému Matrix. Zajímavé je strávit mnoho času na sociální síti a misí vám jistě dojít to že lidi zde jsou jenom iluze vytvořené systémem Matrix, co se snaží vytvořit iluze o tom, že nejsou jenom virtuální iluzí tím, že se fotografují před známými světovými památkami; Guggenheimovo muzeum, Socha svobody, Niagarské vodopády, Hradčany, Benátky atd.

Pořád jenom tupá snaha o to, aby byla naše existence akční, klid a mír, byl eliminován z Matrixu prý proto, abychom se v Matrixu nenudili a nezačali hledat způsob, jak pomocí násilné sebevraždy, tento ubohý dezinformační Matrix násilně opustit! Nemáme v lásce sebevrahy už mnoho století, je to logické, že inteligentní dozorci, nestojí o to, aby jim vězni zbaběle utíkali z jejich psychického vězení s názvem Matrix. Místo chození do hospody lidi dneska chodí na sociální sítě a jelikož se lidi v hospodě bavili jenom o hovně tak je logické to že i na sociálních sítích se budou zase bavit jenom o hovně, protože mají v hlavě nasráno, a tak jsou nasraní na to, že na ně jejich vláda z vysoka sere.

Je to začarovaný kruh snahy o parazitování, kdy chce každý sobecky parazitovat, a nechce, aby na něm někdo jiný sobecky parazitoval. Podívejme se na cenu za jídlo v restauraci, hosté by chtěli dobré jídlo, které je levné, majitel restaurace by zase chtěl dát hostům špatné jídlo, které je drahé, je zde tedy logicky střet zájmů! Jsou zde společnosti, kde se mají dobře hosté v restauraci, a jsou zde společnosti, kde se mají dobře majitelé restaurace. Ovšem nejvíce je na světě restaurací, kde neviditelná ruka trhu zajistila to, že ve výhodě zde není zákazník ani majitel restaurace, ceny a kvalita jsou zde normální, a tak zde vše normálně funguje.

U nás nejspíše nějaký mocný politik tu neviditelnou ruku ukradl, a tak se zde mají dobře jenom majitelé restaurací a špatně se zde mají hosté v restauraci. Už mnoho let jsem mnoho hodin na internetu, a tak mám mnoho informací o tom jaká je současnost z mnoha zdrojů, při spánku se ve mně vše rychle optimalizuje a recykluje, tak se přizpůsobuji, abych zde byl optimálně úspěšný v tom, co dělám profesionálně pro globální systémovou evoluci. Ti, co jsou v centru konzumního systému, jsou opilí výhodami a jistotami, které jim pobyt v centru dočasně poskytuje, a tak už nevnímají to, že současnost už nemá žádnou budoucnost!

Současnost to je obrazně problém velmi horkých bramborů (zaostalost, hloupost, pyšnost, lenost, centralizace, vysoké daně, chybné zákony, deprese, degenerace, přelidnění, špína, ekonomika, ideologie, dluhy, dezinformace, nemorálnost, nespravedlnost, nezaměstnanost, sociální ubožáci, ekonomická emigrace, drogy, prostituce, kriminalita, zaostalost, nemorálnost, kariérismus, podrazy, kleptokracie, fanatismus, rasismus, terorismus, mafie, sekty, atd.) které nikdo v centru nechce držet dlouho v ruce, a tak se snaží svůj horký brambor, hodit škodolibě někomu jinému, jenže tím se nic nevyřeší! 

Stali se z nás všech primitivní neandrtálci, jak minulý rok mediálně prohlásil starý prezident, když po něm jeho voliči házeli vajíčka v centru města. Pravím vám znovu, současnost už nemá žádnou budoucnost, z hovna nikdo už bič neuplete! Lidi jsou už pro digitální civilizaci jenom na hovno, a je třeba globálně optimálně lidi spláchnout do existenčních sraček, místo lidí zde budou v civilizaci logicky GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, GVKB roboti pracují jako roboti a myslí jako GVKB roboti, je to prostě o něčem zásadně jiném, co bylo to bylo, teď je zde GVKB robot, co nahradí globálně lidi! 

Nejlépe je možné evoluci sledovat u dopravy, podívejme se na dopravu za posledních sto let, přichází období, ve kterém bude doprava levná a rychlá vše se v dopravě optimalizuje a restartuje, začnou se budovat globálně pod zemí velmi rychlé dopravní globální systémy s nadzvukovou rychlostí, které přepraví vše levně a rychle bez problémů, díky této dopravě se ekonomika logicky globalizuje, nebude už problém dopravit levně veliké zboží ve velikých kontejnerech na vzdálenost tisíc kilometrů za jednu hodinu za jakéhokoli počasí! Rychle a levně o tom je ekonomika, ten, kdo je pomalý a drahý, ten je ekonomicky eliminován!

Myslíte si v depresi, že jste hloupý existenční ztroskotanec, navštivte dneska na internetu veliké sociální sítě, poznáte okamžitě to, že na internetu je 99 % uživatelů internetu hlupáky a ztroskotanci! Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům. Hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Toto svaté teritorium je jenom naše, o tom to zde všude mnoho století je, že napichujeme na kůly jinověrce, nebo na kříže přibíjíme ty, co se drze nábožensky rouhají, nebo se drze bouří proti svatému otroctví. 

Kdo chce s námi v klidu žít, musí se nám ve všem přizpůsobit, za Komančů jsem nazval na letišti majora oslovením Pane, a byl jsem požádán, abych jej nazýval Soudruhu, že jsme přeci Soudruzi, mezi kterými je díky Socialismu veliká soudržnost. Nastala dlouhá filosofická debata v hospodě u piva o soudržnosti a o sobectví, druhý den se náš major, co byl vojenským pilotem, v kanceláři zastřelil. Lidi dneska nic už nevydrží, a tak se izolují ve svých kancelářích, nebo na svých sociálních sítích, pravda o lidské soudržnosti, byla globálně zabetonovaná, a o tom to zde soudruzi a kapitalisti všude je! Každému je už jasné, kdo jsem, je zbytečné vám říkat, kdo jsem, ano jsem neregistrovaný troll, kterého na internetu nemají už mnoho let nikde rádi, a svatí Administrátoři, se díky mně, v kanceláři často zbaběle zastřelí, nebo oběsí!

Vše, co je zde zadarmo, to zde nemá logicky pro mě, žádnou existenční hodnotu! Učit se tomu, jak správně pracovat, o tom je tvoje lepší budoucnost, to, co zde správně nepracuje, to zde logicky parazituje na tom, co zde správně pracuje! Mocná a bohatá elita je jako sůl a koření v jídle, bez soli a koření nám jídlo nechutná, a pokud je v jídle mnoho soli a koření, tak to jídlo nám taky nechutná, a mnohdy je vyhodíme a raději hladovíme. Jak dochází k tomu, že je v jídle mnoho soli a koření? Logicky chybu udělal ten, kdo jídlo uvařil, tedy kuchař, kdo je zde tím kuchařem, který dal do jídla mnoho soli a koření? 

Tím kuchařem jsou naše chybné závislosti, situace určuje, co je a co není správná závislost, nemůže zde být nějaký svatý seznam, správných a chybných závislostí, protože každý člověk je originál, který existuje v originální situaci, nemůže nám; politika, náboženství, morálka, rodina, zaměstnavatel, škola, reklama atd. určovat sobecky, co je pro nás správnou a chybnou závislostí! Uspěje zde jenom to, co je zde svobodné, to, co zde není svobodné, to zde existenčně neuspěje, je to zde začarovaný otrocký kruh chybných závislostí! 

Nejběžnější chybnou závislostí je zde pyšnost a lenost, pokud někdo podlehne pyšnosti a lenosti tak se promění v pavouka, který se snaží cizí lidi chytat do svých sítí, aby mohl na nich sobecky parazitovat jako; král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita atd. zjistil jsem zajímavou informaci, že lidi lze snadno ekonomicky rozdělit podle toho, jak cestují na veliké vzdálenosti, někdo jde jako ubožák pěšky, a někdo jede drahým autem, protože je bohatý. Podívejme se na dopravu globálně, a porovnejme národy podle spotřeby; benzínu, nafty, elektřiny atd. na osobu, čím menší je v národě spotřeba; benzínu, nafty, elektřiny atd. na osobu, tím chudší je tento národ, to je logické, pokud začne národ ekonomicky být úspěšný, projeví se to okamžitě na spotřebě; benzínu, nafty, elektřiny atd. na osobu! 

Pohyb je zde možný díky zdrojům energie, v minulosti zde nebyl; benzín, nafta, elektřina atd. mnoho se proto využívala ochočená zvířata, šlo hlavně o; koně, voly, velbloudy, osly, slony atd. musím se zmínit i o období parních strojů, třeba lokomotivy na železnici velmi dlouho jako pohon používali dřevo a uhlí, v dnešní době se uhlí a dřevo používá už jenom pro tepelné elektrárny, a na vytápění domů v období zimy. Nejmodernějším zdrojem pohonu je dneska elektřina, jak kdosi prohlásil, že je zde už dneska vše jenom na baterky. 

Lidi v USA se hrozně nudí, a tak pořád všude žerou rychlé levné nezdravé občerstvení za jízdy na dálnici nebo u televize, průměrný občan v USA je tlustý jako prase, a líný jako lenochod, degenerace fyzická a psychická zde dosáhla neskutečných národních rozměrů, je třeba USA optimálně rychle restartovat, tím že se začnou zde všem lidem v USA dávat do hlavy GVKB čipy, s umělou inteligencí GVKB. Co bylo to bylo, už zde nebude mocné a bohaté USA, ale GVKB digitální společnost, ze všech obyvatel USA se stanou autíčka na GVKB ovládání, a vše zde bude ovládat umělá decentralizovaná GVKB inteligence, máme vás rádi, ale budete námi už brzo evolučně upraveni, na levná GVKB autíčka na dálkové ovládání. 

Co je to civilizace, je to nahrazování toho, co je přirozené tím, co není přirozené, evoluce je jenom salámovou nenápadnou technikou, kdy je zde miliony malých změn za dlouhou dobu, a tak změny nevnímáme a najednou už vše nebude řídit sobecký pyšný genetický mozek, ale vše bude řídit umělá GVKB inteligence. Mnozí idioti z USA si naivně myslí, že je GVKB umělá inteligence něco složitého, co hloupé a pomalé počítače nikdy nezvládnou, tak tomu není, umělá GVKB inteligence je jenom o uskladnění informací, které se optimalizují tak, aby se mohli optimálně programově využívat, je to jenom obrazně veliký obchodní internetový moderní sklad, ale místo konzumního zboží, zde jsou informace a programy, a místo chybujících drahých zaměstnanců, zde pracují levně a kvalitně inteligentní GVKB programy. 

Konflikt vytváří napětí! Hlupák je zde ten, kdo hloupě myslí a hloupě žije, o tom nikdo nepochybuje, hlupáky jako kdyby z nebe pořád shazovali, ale najít zde někoho kdo je moudrý, to veliký zázrak už je. Takže k věci, jak je to s operačními systémy? Je to jako s osobními a nákladními auty, na něco je dobré levné malé auto a na jiné je dobré veliké nákladní auto, výrobců aut je mnoho každý se snaží mít veliký odbyt, aby měl veliký zisk, jsou výrobci, co jsou zde dlouho, a tak mají svojí zavedenou značku a veliké zisky, jsou výrobci, co zde jsou krátce, a tak jejich značku zná málo lidí a tím mají malé zisky. Jedna věc je auto spatřit z dálky a druhá věc je řídit a starat se o něj jako majitel nebo profesionál. 

K některým autům je mnoho praktického příslušenství a k jiným autům je málo příslušenství, nové modely aut mají často mnoho chyb a trvá dlouho, než se chyby zjistí a začnou se opravovat, někdy je třeba staré auto sešrotovat a koupit si nové auto, to si potom připadáte jako idiot, který neví, jaké auto, si má koupit a každý prodavač mu říká něco jiného? Dalším problémem je to, že to, co je právě správná volba to za delší dobu je chybná volba, zjistil jsem, že velmi starý operační systém nenainstaluji na nový počítač a nejnovější operační systém zase nelze nainstalovat na starý počítač, ale to nejspíše už každý zkušenější uživatel už ví. Vážení a milí spoluobčané, setkáváme se opět po roce, abychom společně přemýšleli o událostech, které se v tomto roce uskutečnily.

Stejně jako v lidském životě i v životě naší republiky jsou to události radostné i méně radostné, ale jsem velmi rád, že těch radostnějších je podstatně víc. Začnu tou první. S výjimkou Malty je Česká republika na prvním místě v Evropské unii z hlediska růstu své ekonomiky. Je to veliký úspěch a chtěl bych za něj poděkovat našim zaměstnancům, našim zaměstnavatelům a chtěl bych také ocenit českou vládu za její hospodářskou politiku. Jak řekl ministr financí, vláda „odšpuntovala ekonomiku“, a já bych k tomu jenom dodal, že ji vymanila ze svěrací kazajky škrtících opatření minulých pravicových vlád. 

Druhou dobrou zprávou je to, že podle našich statistiků průměrná mzda, měsíční mzda, vzrostla o tisíc korun. A je dobře, když je hospodářský růst doprovázen i růstem životní úrovně. Týká se to ostatně i našich starobních důchodců, kteří příští rok budou mít ubohou valorizaci 40 korun měsíčně, ale v roce 2017 by měli získat, bez započtení inflace, třetinu růstu průměrné mzdy, tedy minimálně 300 korun. Přál bych si jenom, aby tato částka byla pro všechny, protože jinak by se prohluboval rozdíl mezi starodůchodci a novodůchodci. No a poslední dobrá zpráva se týká nezaměstnanosti. Jsme na druhém místě v Evropské unii hned za Německem, pokud jde o nízkou míru nezaměstnanosti.

A protože současně přibyla i volná pracovní místa, věřím, že ti, kdo opravdu chtějí pracovat, svoji práci najdou. To ovšem neplatí pro ty, kdo práci odmítají, aniž by k tomu měli vážné zdravotní důvody. Podporuji růst minimální mzdy, ale nepodporuji růst sociálních dávek, protože se domnívám, že právě nůžky rozevírající se mezi minimální mzdou a sociálními dávkami mají lidi nutit k užitečné a v budoucnosti i dobře placené práci. Kromě toho některé sociální dávky jsou naprosto nesmyslné. Například státní příspěvek na bydlení jenom vytvořil ubytovny a obchod s chudobou. 

Celkově tedy můžeme říci, že skončila blbá nálada a že je důvod pro opatrný a kritický optimismus, pro pozitivní očekávání, které je důležitým psychologickým faktorem ekonomického růstu, a že je také důvod, abychom se na sebe také občas usmáli, jako já teď na vás, protože s úsměvem jde všechno líp. Jsem někdy kritizován za to, že ve svých vánočních poselstvích nemluvím o vizi České republiky. Já jsem sice na toto téma napsal několik knih a pronesl řadu projevů, mimo jiné v Poslanecké sněmovně, ale velmi rád, ve vší stručnosti, svoji vizi České republiky ještě jednou představím. Je to vize založená na postupném přibližování našeho státu ke skandinávskému modelu sociálního státu, tedy modelu, který je založen na dvou pilířích.

Na vysokých daních, což je velmi nepopulární, zejména na progresivním zdanění příjmů fyzických osob, kdy ti nejbohatší platí relativně nejvyšší daně. Nu a současně je založen na tom, že daňový výnos se nerozkrade, ale že je určen na investice do lidí, do veřejného sektoru. To znamená do zdravotnictví, do školství, ale také do vědy a výzkumu. Skandinávské země se umísťují na prvních příčkách žebříčku konkurenceschopnosti, což dokazuje nesprávnost pravicové neoliberální teorie, že čím nižší daně, tím vyšší ekonomický výkon.

A kromě toho tyto země mají nejvyšší index kvality života včetně pravděpodobnosti dožití, nízké míry kriminality a tak dále. Toto je tedy moje vize, ale plně uznávám, že aby se jí podařilo dosáhnout, je zapotřebí nejdříve zacpat díry státního rozpočtu, jimiž unikají obrovské miliardy formou daňových podvodů. Budu proto podporovat všechny zákony, které čelí daňovým podvodům, ať je to zákon o elektronické evidenci tržeb nebo zákon o prokázání původu příjmů a majetku. Ti, kdo namítají, že těmito zákony se zasahuje do osobní svobody lidí, zapomínají, že nikdo nemá právo krást, nikdo nemá právo podvádět a že daňový podvod je ve Spojených státech druhý nejtěžší trestný čin po vraždě. Závěrem mi dovolte, abych se zmínil o zahraniční politice.

Ekonomická diplomacie, kterou prosazuje současná vláda i já, zaznamenala v tomto roce významné úspěchy. Jsem rád, že se zlepšily ekonomické vztahy s Čínou, která se stává největší ekonomikou světa, že k nám přicházejí i investice z Korejské republiky a z řady dalších zemí, že se podařilo zlepšit i vztahy se středoasijskými státy, od nichž dostáváme podstatnou část ropy, a tak dále. A tak v zahraniční politice je jenom jediná a temná skvrna a tou je migrační vlna. Politici, kteří zavírají oči před tím, že se k nám tato migrační vlna ještě nepřelila, že se proto není čeho obávat, mi trochu připomínají jednoho bývalého pražského primátora.

Tento primátor v době povodní stál na mostě a říkal: „Situace je nad míru výtečná“, a dvě hodiny poté voda zalila pražské metro. Někdy si připadám jako Kassandra, která varuje před vtažením trojského koně do města, a jsem hluboce přesvědčen o tom, že to, čemu čelíme, je organizovaná invaze, a nikoliv spontánní pohyb uprchlíků. Ti, kdo se zastávají migrantů, mluví o soucitu a solidaritě. Soucit je možný u starých, nemocných, a především u dětí, ale velká většina nelegálních migrantů jsou mladí zdraví muži bez rodin. A já se ptám, proč tito muži nevezmou do ruky zbraň a nebojují za svobodu své země proti Islámskému státu.

Jejich útěk objektivně posiluje Islámský stát. A já si nedovedu představit, že v době, kdy z protektorátu prchali naši mladí muži, prchali proto, aby ve Velké Británii dostávali sociální dávky. Prchali proto, aby bojovali za svobodu své země. A totéž samozřejmě platí i pro ty, kdo odcházejí ze zemí, kde se nebojuje, protože jejich odchod odsuzuje tyto země k další zaostalosti. Když se připravovala demonstrace zastánců migrace k 17. listopadu, tak jsem od jedné z našich zpravodajských služeb dostal informaci, že na transparentu této demonstrace má být nápis „Tahle země není naše. Refugees welcome“.

Potom někdo poradil těmto organizátorům, že ten nápis je mimořádně hloupý, tak ho nahradili o něco méně hloupým nápisem „Tahle země patří všem Refugees welcome“. A závěrem svého vánočního poselství bych vám chtěl říci dvě závěrečné věty. Tahle země je naše. A tahle země není a ani nemůže být pro všechny. Milí přátelé, šťastný a veselý nový rok. Nepřipadá vám moderní civilizace jako mnoho dveří, a u každých dveří je vrátný a on rozhodne, jestli smíte vstoupit, někdy jsme i my tím vrátným, role se často mění.

Natočil jsem kamerou dneska k večeru na sídlišti dlouhý film, a chci jej dát na Facebook, a je mi nahlášeno automatem, že tento formát filmu není podporován, a tak jsem nucen film převést programově do podporovaného formátu. Něco podobného by bylo potřebné i u lidí, u dveří by byl stroj, který by člověka rozložil na nuly a jedničky a potom jej zase složil do jiného formátu, (něco jako u dlouhého seriálu v televizi Hvězdná brána), který je za dveřmi podporován. Nebylo by už potřeba chodit do školy, nebo do nemocnice, každý den by se ráno člověk při východu z velikého domu, rozebral na nuly a jedničky a složil by se ve vrátnici podniku, nebo organizace, cestoval by tedy do zaměstnání optickým kabelem, a byl by tam za okamžik. 

Po složení na člověka by se vše automaticky optimalizovalo a aktualizovalo, to by byla úspora nafty a elektřiny globálně jako blázen, a člověk by se mohl za okamžik dostat na druhý konec světa a to zdarma, stejně by cestovalo i zboží a domácí zvířata. Tím by ovšem globálně zanikly logicky drahé hotely a veškerá drahá doprava; silniční, kolejová, námořní, letecká atd. člověk by se mohl nechat i časově zmrazit, třeba na tisíc let, a za tisíc let by mohl pokračovat ve svém konzumním životě, ve světě, který je už modernější.

Pochopitelně že při časovém rozmrazení, by se vše automaticky upravilo na novou modernější a rychlejší dobu, a časem by bylo i možné cestovat tisíc let do minulosti a zase byste byl upraven na minulost. Představte si jeden pracovní den, ve kterém jste cestoval tisíc let do budoucnosti a taky jste byl i tisíc let v minulosti, a byl jste na nejrůznějších místech na světě a ve vesmíru, co jsou od sebe velmi daleko mnoho světelných let, možná byste i mohli zahlédnout sami sebe, jak něco někde děláte, protože by zde byla, drobná chyba v Matrixu.

Pokud je na elektrickém okruhu vypínač, tak on má z jedné strany začátek a z druhé strany konec elektrického okruhu, na začátku byl; Bůh, velký třesk, slovo, láska, pravda, tma, hovno atd. to vše jsou jenom kecy v kleci, na začátku byl a bude vždy konec! Dezinformace uvěznili mozek v dezinformační kleci, a tak jsou všude slyšet jenom kecy v kleci, ve společnosti chytřejších mlč a ve společnosti hloupějších hovoř, tím by se lidi měli správně teoreticky řídit, v praxi je to přesně obráceně. Ve společnosti chytřejších hovoříme a ve společnosti hloupějších zase mlčíme, je si třeba položit otázku, kde je chyba v Matrixu?

Na začátku je konec, protože se vše se točí v kruhu, dokud to lidem nedojde, tak bude jejich mozek pořád jenom v dezinformační kleci, kde bude mít hloupé kecy. Systém pro svoji funkčnost nutně potřebuje připravit zařízení v systému, co je to vlastně ono zařízení v systému, které je potřeba připravit, aby byl systém funkční? Jde o programy, ze kterých se složitý systém skládá, a tak se programy instalují a tím se připravuje systém k tomu, aby byl funkční, logicky čím více je zde programů tím delší je doba nutná k tomu, aby se vše připravilo tak že bude složitý systém fungovat trvale bez problémů. Obrazně je to jako vaření jídla pro hosty v restauraci, kuchař postupuje podle kuchařské knihy a toho co ví o vaření, a na konci je hotový hodnotný produkt, za který zákazníci zaplatí a spokojení odejdou domů.

Tak jako může špatný kuchař uvařit špatné jídlo, tak může i špatný uživatel počítače, špatně nainstalovat do počítače operační systém, lidi dělají chyby! Pokud evoluční kulturní vývoj, bude pokračovat na principu proměny člověka v čistou duchovní bytost, tak logicky musí dojít k tomu, že se vzdáme živého těla, a zbude z nás jenom GVKB program umělé inteligence, ve virtuálním globálním systému GVKB. Na fyzickou špinavou namáhavou práci zde budou jenom stroje a roboti, GVKB člověk zde bude jenom na to, aby řešil to, co zatím nezvládla vyřešit GVKB umělá inteligence.

Díky tomu že budeme jenom inteligentním GVKB programem, budeme moci mnohem snadněji globálně spolupracovat, a nebudeme mít problém s naším ubohým genetickým tělem, které bylo velmi evolučně zaostalé fyzicky a psychicky. Současný genetický člověk, narazil na existenční betonový strop, a už nemůže evolučně růst, následkem je logicky deprese u; ekonomiky, politiky, psychiky atd. není jiné možnosti než ukončit existenci zaostalého genetického člověka, a přejít globálně do existence umělé inteligence, která už nemusí jíst ani spát. Nebude to složitý přechod, vezmete si na sebe virtuální GVKB oblek a jedem měsíc, budete existovat ve virtuálním GVKB světě, a vaše originální sobecké chování zde se pečlivě zaznamená, a potom se vaše evolučně už zbytečné tělo, ekologicky optimálně eliminuje.

Počítače mají dneska různý vzhled a různé velikosti, v budoucnosti bude běžný počítač s umělou inteligencí, co vypadá jako klasická cihla (300 × 150 × 75 mm) a spotřeba elektřiny zde bude stejná jako u dnešního notebooku a cena bude podobná ceně dnešního notebooku. Povrch počítače bude z plechu na konzervy a vnitřní nosný rám součástek, bude taky z plechu na konzervy, zajímavé bude to, že počítač bude vodotěsný do hloubky 1 metru a tedy logicky, zde nebude vzduchové chlazení ventilátorem, které by dovnitř mohlo zanést prach. Počítač taky zvládne bez problémů i veliké otřesy a jiné hrubé zacházení, protože všechny vnitřní citlivé součástky budou gumou odpružené. Propojení počítače s okolím bude logicky jenom bezdrátové a bezdrátové bude i napájení počítače.

Uživatel počítače nebude mít možnost si počítač rozebrat a upravovat, rozbitý počítač se v obchodě zdarma na počkání vymění za nový, a obchod rozbité počítače odešle výrobci, aby je recykloval. Každý počítač bude mít od výrobce v sobě svoje originální globální výrobní číslo, které uživatel počítače nebude znát, toto číslo bude jakýmsi klíčem, který počítači umožní fungovat v systému, anonymita počítače v globálním digitálním systému, nebude globálně žádnému počítači umožněná. Veliké globální počítače, to budou jenom veliké knihovny, složené z těchto malých počítačů, pokud člověk opustí domov, tak bude mít vždy a všude tento počítač sebou v batohu na zádech, a bude na tento počítač napojen pomocí virtuální helmy.

Pohyb mimo domov bez virtuální helmy, bude globálně zakázán, protože by takovýto člověk, mohl způsobit sobě a svému okolí problémy. Po dvou letech, přestane uživateli počítač automaticky fungovat, a v obchodě vám jej za poloviční cenu, vymění za nový, a dostanete navíc zdarma praktický moderní batoh a drobné praktické příslušenství k počítači, logicky budete dopředu včas upozorněni, na ukončení funkčnosti počítače. V počítači nebude baterie, a tak pokud jej budete chtít používat mimo byt, budete si muset sebou vzít nabitou baterku, která bude počítač napájet. Počítač bude vážit jenom jeden kilogram, takže se váhou přiblíží malému notebooku.

Všechny součástky budou v počítači tepelně zalisované do umělé hmoty, z jaké je třeba vaše počítačová levná myš, a nebude se tedy už počítat s rozebíráním a opravováním počítače v servisu. Povrch počítače bude ocelový plech, chráněný proti korozi duralem, jaký mají konzervy, pod plechem bude nalepená guma, jaká se používá na duše u jízdního kola, a potom zde bude černá plastová kostka, ve tvaru černé cihly, ve které budou zalisované napevno všechny součástky počítače. Malá spodní část počítače nebude mít povrch z plechu, ale bude zde barevný dotykový displej (300 × 150 mm) jako na mobilním telefonu, aby zde bylo možné přes tento displej bezdrátové a napojení a elektrické napojení, počítač bude většinou doma a v zaměstnání stát na tomto vypnutém displeji, a zespodu bude napájen a bezdrátově připojen k internetu.

K displeji se magnety přichytí napájecí a komunikační plastová destička o rozměrech 300 × 150 x 50 mm ve které bude mnoho konektorů, jaké jsou běžné u notebooku, tuto levnou destičku bude možné i technicky používat jako provizorní klávesnici u počítače, v destičce bude ukryt i akumulátor co vydrží 10 hodin, a transformátor na napájení ze sítě, destička už nebude vodotěsná a odolná hrubému zacházení. Destička bude vážit půl kilogramu, takže se váhou počítače s destičkou, dostáváme k váze běžného malého dnešního notebooku. A snad to zde klapne a podaří se nám vyhrabat se z existenčního bahna na sociální síti? Takže k věci, proč je zde bahno a jak se zde z bahna konečně vyhrabat, mohou při tom pomoci noví lidé, co mají odvahu se hrabat v tomto virtuálním psychickém bahně?

Noví lidé bohužel nepomůžou! Všechny sociální sítě, mají veliký problém s virtuálním bahnem, a to i globální Facebook! Tento problém nejlépe vyřešili na internetu fotobanky, chceš u nás vystavit fotky, tak pošli ukázky, a my je posoudíme, a potom ti umožníme zde vystavovat fotky, jsou tvoje fotky o ničem, protože neumíš profesionálně fotit, tak jdi otravovat jinam na internet! Stejné je to i se zpovědí, je tvoje zpověď o ničem, tak jdi otravovat jinam, ostatně zaměstnavatelé používají stejný princip, prostě psychičtí ubožáci zde budou moci jenom číst hodnotný obsah, ale nebudou moci zde psát zpovědi, ani zpovědi komentovat, nic nového, už Ježíš Kristus pravil, že strom, který nerodí sladké ovoce, musí být hozen do ohně!