Přeskočit na obsah

Většina pracovních míst by se už dneska mohla zrušit

  • V

Naše civilizace byla evolučně stvořená díky inteligenci a vědomostem, v současnosti se snažíme vytvořit umělou inteligenci optimálně propojenou s informačními databázemi, zde se dostáváme k problematice strojového učení, kdy se pomocí strojového učení optimalizuje umělá inteligence a informační databáze. Čím větší máme nároky na umělou inteligenci a informační databáze, tím větší jsou i nároky na technické vybavení, které nám umožňuje využívat umělou inteligenci a informační databáze. Veliké využití pro umělou inteligenci a informační databáze nabízejí autonomní inteligentní roboti na akumulátory, takto začne už brzo docházet k tomu, že se budou zaměstnanci všude nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty, to logicky bude znamenat zavedení nepodmíněného přijmu pro všechny lidi, protože práce za mzdu zde už pro lidi nebude, zavede se globální kontrola porodnosti, aby se už hříšní pitomci zde nerozmnožovali jako invazní druh.

Nejlepší antikoncepcí bude, pokud konečně v rezervacích oddělíme od sebe muže a ženy, lidi se globálně přesunou proto z civilizace do rezervace, kde budou pod dohledem umělé inteligence a robotů. Nakonec poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem a na cedulce bude nápis Hříšná opice. Takto zde už nebude problém s lidmi, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Tam kde je všeho dostatek pro všechny, tam není ani možný konflikt, proč je běžný nedostatek hodnot a následkem je konflikt o hodnoty? Hodnotné je to, co potřebujeme a je toho nedostatek, klasický je konflikt to peníze a čas, lidi trpí nedostatkem peněz a času, příčinou je protekce, pokud bychom eliminovali protekci tak zmizí konflikt o peníze a čas.

Konflikty nejsou ale jenom mezi lidmi setkáme se s nimi běžně i v ekosystému, konflikt jako takový není chybou, pokud je konflikt pod kontrolou, je třeba moc a bohatství globálně svěřit umělé inteligenci, a tak zde konečně skončí mezi lidmi a národy konflikty, je třeba si uvědomit že rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole musí vyvolat konflikty a násilí. Ti, co jsou dole to berou jako nespravedlnost a chtějí, aby zde byla rovnost a svoboda, jenže ti, co jsou nahoře mají k dispozici armádu a následkem je válka. Sociální ideologie je utopie, která nefunguje, jediné, co v každé organizaci optimálně funguje to je totalita, ve které nejsou lidská práva a z lidí se stali otroci na dálkové centrální ovládání, dobrota byla a bude žebrotou, jak si to každý, kdo vládne udělá takové to on i má. Vše je o manipulaci, ve které je důležité jenom dosažení optimálního cíle a jedinec je zde jenom dobře utaženým šroubkem v tomto velikém stroji na výrobu hodnot.

Lidi byli a budou blbci co blbnou, nová doba nám dává nové možnosti, nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti budou vyrábět roboty a lidi opustí civilizaci a budou žít jenom v rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se nám už blbci nerozmnožovali jako myši. Jakýkoli odpor bude marný, protože globálně mocenské složky bude ovládat umělá globální inteligence, co bylo, to bylo, teď je nová digitální doba, ve které robot prezident vyznamenává roboty. Člověk to byla hříšná oblečená opice, a proto skončila v rezervaci, všechny snahy o to, aby se z oblečené opice stal robot, byli marné a naivní z nuly nikdo číslo neudělá.

Tak jako jsou hodní lidé a zlí lidé tak jsou i hodní bacily a zlí bacily, vše je zde o protikladech, které zde jsou díky ohraničení, bacily studujeme už velmi dlouho a zatím toho o bacilech moc nevíme, problémem je to že jsou bacily malé, a tak je musíme sledovat mikroskopem, a navíc je bacilů nekonečné množství a neustále vznikají nové druhy bacilů, bohužel nemůže bacily bacit, tak abychom měli od nic konečně pokoj. Bacily trpělivě čekají na příležitost, aby nám mohli škodit, máme sice v těle imunitní systém, ale ten není dokonalý, a tak si nedokáže poradit se všemi bacily. Velikým problémem je degenerace způsobená tím že se máme v civilizaci dobře a dalším problémem je veliká koncentrace lidí na malém prostoru, potřebujeme optimální strategie, jak bojovat s bacily, aby nedocházelo k tomu, že zbytečně umírá mnoho lidí, čím vyspělejší je věda a technika tím vyspěleji můžeme bojovat s bacily, je to celé o tom mít kontrolu nad zlými bacily.

Nekopírujte ubohé kopie. Od narození do smrti je v civilizaci každý člověk obklopen ubohými kopiemi, které kopíruje, a tak se logicky z něj stává ubohá kopie, co je originál a co je kopie, to je zásadní otázka, kterou musíte pochopit. Originál nejde nijak zkopírovat, zkopírovat lze jenom to co není originál, z dálky mnohé vypadá jako originál a z blízka zjistíte, že je to jenom ubohá kopie s nulovou hodnotou. Všechny knihy, které si můžete koupit nebo vypůjčit v knihovně, to jsou jenom ubohé kopie, protože knihy vznikají z knih, spisovatelé se stávají spisovateli díky tomu, že přečetli mnoho knih, a tak jenom kopírují kopie. Přírodní moudrost je originál, který nejde kopírovat, proto má přírodní moudrost neustále velikou hodnotu. Poznej sebe a poznáš tak všechny lidi na světě, v principech se lidi od sebe nijak neliší, proto se oblékáme abychom se od sebe nějak odlišili, neoblékáme jenom tělo, ale oblékáme i naši psychiku, vše je hra podle pravidel, která určuje situace, nebo pravidla určuje; móda, reklama, politika, náboženství, filosofie, věda, technika, tisk, internet, televize, rádio, filmy atd.

Ježíš Kristus je ubohá kopie, a proto je tak snadné jej díky bibli kopírovat, u mnohého je kopírování zákonem nebo morálkou zakázané, protože kopírováním poškozujete nějakého hříšného lháře a zloděje! Než začnete čemukoli věřit, tak si to nejprve prověřte, z dálky může kopie vypadat jako originál! Vysoké školy se stali továrnami na levné kopie, důkazem jsou diplomové práce, ve kterých originalitu nenajdete, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, v továrnách budou roboti vyrábět roboty, lidi se odsunou globálně do rezervací daleko od civilizace, zde se oddělí muži od žen, aby se zde už oblečené opice geneticky nekopírovali.

Vše je zde divadlo, ve kterém si oblečené opice hrají na bohy a to nefunguje, sepsali jsme si mnoho pravidel, která si v mnohém odporují, protože tato pravidla nerespektují pravidla, co zde platí všude milion let a budou všude platit i za milion let, jsme opilí výhodami, co nám přinesla dočasně civilizace, ale už brzo vystřízlivíme, díky umělé inteligenci a robotům. Skončí problémy s hříšníky, co se zde hříšně chovali, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí daleko od civilizace v rezervaci, kde se oddělí muži od žen. Je naivní představa že nám bude otrocky sloužit umělá inteligence a roboti, dobrota je přeci žebrota.

Většina pracovních míst by se už dneska mohla zrušit, pokud využijeme všude; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, robotizaci, vědu, techniku atd. Jenže konzumní ekonomika je postavena na tom, že lidi pracují za mzdu a vydělané peníze utratí za zboží a služby, pokud lidi nebudou mít peníze, tak se ekonomika zhroutí a nastane globální krize, kterou už nevyřeší válka, nebo něco jiného. Proč dělníci pracují za ubohé mzdy, a tak mají veliké dluhy, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, umělá inteligence zruší socialismus a kapitalismus, bude zde digitální globální totalita, ve které bude vše na příděl, kdo nebude každý den profesionálně pracovat ten nebude ani jíst.