Máme se zabíjet ve válce, nebo nás mají zabíjet pandemie

Konkurence zde existuje od počátku vzniku života, jde o přirozenou konkurenci s příchodem lidské civilizace zde začali vznikat snahy o potlačení konkurence pomocí; dogmat, mytologie, pověr, pohádek, regulací, daní, cla, poplatků, pokut, reklamy, monopolů, mafie, centralizace, zákonů, pravidel, norem, morálky, otroctví, byrokracie atd. jenže každá ekonomická totalita je zde dočasně! Nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku po ty, co jsou dole, rovnost a svoboda je utopie. Ve snaze se mít dobře konáme zlo k tomu co je nám cizí, následkem je to že máme stres a deprese, protože existujeme v konzumním očistci, ve kterém je člověk člověku psychickým peklem.

Vše zde je o tom, že lidi dělají často chyby, a tak jim není možné pomoci, jenom veliká krize jako je válka nebo pandemie, donutí lidi k tomu, aby začali eliminovat chyby, vše, co je zde zlé, to je i pro něco dobré. Vše směřuje ke globálnímu čipovému přídělovému systému, který zruší peníze a soukromé vlastnictví, každý člověk bude jenom statistické globální číslo s nulovou hodnotou a vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání a vadné loutky se eliminují v krematoriu.

Příčina delšího věku u žen není v jiném těle, ale je v jiném myšlení, muži jsou pyšní a ženy jsou pokorné, pýcha znamená větší aktivitu a tím přichází rychlejší opotřebení těla a mozku, dlouhověkost je odměnou za malou aktivitu, je to jako u počítačové tiskárny, čím méně tisknete, tím déle vám laserová tiskárna vydrží a déle vám i vydrží tiskové tonery. Prodlužování lidského věku v EU je způsobeno tím, že jsme málo aktivní, podívejme se na lidské děti, které odchovali divoká zvířata, tyto děti brzo umírají, protože byli vychované k veliké aktivitě, prvních deset let života člověka určuje jeho osud, a i to, jak vysokého věku se může člověk dožít.

Mnoho lidský věk zkracují chybné závislosti, jak si to každý udělá takové to i má, správné závislosti lidem prodlužují jejich život. Muži se honí za kariérou a penězi, je to běh v kruhu, který má za následek to, že muži žijí o deset let kratší dobu. Lidi by se měli naučit tomu, jak žít správně, a tak se dožít i vysokého věku, všude v EU je dneska snaha o to, aby lidi do starobního důchodu odcházeli až ve velmi vysokém věku, je to logické, protože náklady na starobní důchody jsou vysoké a každý stát v EU má veliké dluhy díky tomu, že neumí správně hospodařit a plýtvá společnými penězi na hlouposti a zbytečnosti.

Spatřuji EU jako veliký hřbitov, protože zde má každý pitomec v hlavě nasráno, mnoho století pitomci, co jsou nahoře serou z vysoka na pitomce, co jsou dole a následkem je to, že má každý pitomec v EU v hlavě nasráno. Co je dovoleno pitomcům, co jsou v EU nahoře, to je zakázáno pitomcům, co jsou dole. Veliká konzumace alkoholických nápojů a cigaret v EU jasně odhaluje to, že mají pitomci v hlavě nasráno, pokud mi nevěříte, tak se podívejte na ubohou stránku zpovednice cz, zde je v nahotě ukázáno to, jak pitomci mají v hlavě nasráno. Máme v hlavě nasráno díky reklamě, která nás v EU klame od narození do smrti, pravda je jenom ve vesmírných pravidlech, která se nezměnila ani za miliardu let!

Kapitalismus nemá ekonomickou koncepci, a tak je zde antikoncepce, protože pitomců je v EU jako sraček, a tak je nejlepší se nerozmnožovat, protože tím se jenom zvětšuje množství ubohých sraček, o které nikdo v EU nestojí. Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, pitomci se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci v EU nerozmnožovali jako invazní druh, který škodí ekosystému. Běž se podívat na hřbitov, ať jistě víš, co tě bude brzo jistě čekat, vše je nejisté a jenom smrt je jistá, co tě dneska nezabije to tě zabije jistě zítra.

Vše zde má svůj osud, který nejde změnit, lidi mnoho století hledají marně to, jak zjistit správně svůj osud, toho využívá mnoho podvodníků a pokrytců, co se snaží parazitovat na těch, co chtějí znát svůj osud. Osud je u každého dán tím, jak byl geneticky vytvořen a jak byl nastaven výchovou a školou, vše začíná u každého osudu okamžikem, kdy muž oplodí ženu, v tomto krátkém okamžiku, je osud člověka určen z 90 %. Výchova a škola může tento osud ovlivnit jenom 10 %, jablko nepadne daleko od stromu, a tak pitomci mají pitomé děti.

Zde se dostáváme k regulaci porodnosti, kdy je ideálním řešením zabránit tomu, aby pitomci měli hodně pitomých dětí, nepotřebujeme zde hodně pitomců, potřebujeme zde hodně lidí, co nejsou pitomci, problémem je to, že ti, co nejsou pitomci, nechtějí mít děti do tohoto pitomého světa a tím se dostáváme do začarovaného kruhu. Zde musí nastoupit globální regulace porodnosti, kdy se zavede certifikace na plození dětí, ten, kdo nebude mít tuto certifikaci ten nebude mít ani děti, okamžik oplodnění bude prováděn globálně jenom na vyhrazených místech, kam budou mít pitomci zakázaný vstup, dítě, které se narodí pitomcům bude eliminované a recyklované, nejsou pitomé děti, tak zde není ani pitomý osud.

Pandemie je zde dočasně. Wuchanský institut virologie v Číně je nejspíše příčinou současné globální pandemie, lidi dělají chyby už mnoho tisíciletí, nic nového pod sluncem, kdo nic nedělá, nic nezkazí, a tak je povýšen. Pandemie je zde dočasně, minulost jasně odhaluje to, že každá pandemie v naší civilizaci, je zde dočasně. Máme se zabíjet ve válce, nebo nás mají zabíjet pandemie, vyjde to statisticky na stejno. Problémem je že nemáme zatím pandemii pod kontrolou a nevíme ani kdy konečně pandemie skončí, nejistota nám způsobuje deprese a stres, vše, co nás nezabije, to nás posiluje do nového boje o to, co milujeme a potřebujeme.

Z objektivního pohledu, zde není žádná globální pandemie, která lidi po milionech eliminuje, vše je zde jenom globální evoluční experiment a při experimentování se často něco evoluci nepovede a pandemie je jenom běžný nepovedený evoluční experiment. Nedávno zanikla stará stránka Lidé cz byl to sociální experiment, který se programátorům systémově nepovedl, a mediálně to u nás nikoho nezajímá, neustále v přírodě díky člověku zaniká mnoho živých druhů a taky to nikoho mediálně nezajímá, zajímáme se totiž každý jenom egoisticky o to, co je nám blízké a nezajímá nás to, co je nám cizí, z cizího krev přeci neteče. Ten druhý je pitomec, protože žádný pitomec si nepřizná veřejně to, že je pitomec. Problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás ekonomicky parazitují, je problém s pitomci, komu není rady, tomu není pomoci, jak řešit problém s tím, že je všude mnoho století pitomců jako sraček a že pitomci co jsou nahoře, serou z vysoka na pitomce, co jsou dole, a snaží se konkurenční pitomce spláchnout do hajzlu.

Pitomec je obrazně jako deset let starý počítač, který je pomalý a poruchový, podívejme se do přírody, zde se neustále nahrazuje staré za nové, nikdo nekřičí to, že je v přírodě diskriminace nepřizpůsobivých příživníků, protože je nám to jedno, diskriminace je následkem situace. Pokud je zde něco, co na nás parazituje tak to řešíme logicky ekonomickou diskriminací, je třeba nepřizpůsobivé příživníky přemístit do rezervací, daleko od civilizace nejlépe na Sibiři, zde už nebudou moci ekonomicky parazitovat na společnosti a díky přirozenému evolučnímu výběru se v rezervaci eliminují geneticky vadní nepřizpůsobiví příživníci. Nedostatek zaměstnanců vyřešíme pomocí autonomních inteligentních robotů na akumulátory, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence, která zruší peníze a soukromé vlastnictví, kdo nebude poslouchat optimálně umělou inteligenci, ten skončí v rezervaci. Takto zde všude zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Čtěte dál

PředchozíDalší