Přeskočit na obsah

Veliké změny potřebují veliké množství času a energie

  • V

Bohem nám to je, co s námi manipuluje, manipulátoři zde jsou dočasně, stejně jako i my jsme zde dočasně, trvale zde jsou jenom změny, protože vše je zde v pohybu. Tento svět to jsou jenom hologramy, hmota je virtuální iluze, která díky dokonalým hologramům vypadá velmi reálně. Vnímáme jenom povrch, a nedokážeme se podívat pod povrch těchto hologramů, pod povrchem je program propojený s mnoha programy přirovnal bych to k internetu, vše je propojeno se vším a vše je svázáno pravidly a limity, problém nastává při porušování pravidel a limitů. U manipulace je třeba poznat rozdíl mezi příčinou a následkem, často se stává, že si následek pleteme s příčinou, příčnou evolučního vzniku boha je snaha o normalitu, ve které jsou výhody a jistoty.

Zlatá je cesta normality, to nám dojde, když se civilizace zblázní a je zde ekonomická krize nebo válka, slepý nemůže vést slepé to je jasné, a přesto se běžně stává to, že nám vládne slepá elita, která se mezi sebou jenom pere o koryta. Z díla spatříme tvůrce a dílem elity je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, byrokracie, diplomacie, školství, dopravy, zdravotnictví, spravedlnosti, morálky atd. Přirovnání usnadňuje pochopení. V principech a limitech je si zde vše podobné, protože vše zde má stejné principy a limity, základním principem je napětí mezi protiklady, problémy a nemoc jsou následkem malého napětí mezi protiklady.

Každý živý systém, to je programově řízený dočasný proces, který zde má priority, které s ním skrytě manipulují, změnit lze násilím jenom povrch, ale pod povrchem se nic nezmění. Veliké změny potřebují veliké množství času a energie, přirovnal bych lidskou civilizaci k vysoké škole, složíme náročné zkoušky a postoupíme do dalšího ročníku, škola života to je evoluce, která staré novým nahrazuje, lidský svět nemění ti, co zde jsou nahoře, a tak mají moc a bohatství, lidský svět mění ti, co jsou geniální a realizují svoje nápady, jde o vynález; společné práce, keramiky, oblečení, bydlení, dopravy, obchodu, podnikání, vzdělání, umění, sportu, morálky atd. Lidi se začali specializovat, a tak začali vznikat nástroje a později stroje, svět se tak začal stávat velmi složitým, a pokud se někomu podařilo něco geniálně zjednodušit, tak se on stal populárním nebo bohatým.

Televize a internet lidem mnohé dokázal zjednodušit, lidi si zatím neuvědomují dosah zavádění digitalizace, končí období velikých knihoven a chození do školy, přichází období virtuální reality a závislosti na virtuální realitě. Rozhodl jsem se rozhodl sestavit počítač pro náročné profesionály a zaujalo mě, jak rychlost mnohonásobně narostla, a přitom se zmenšili nároky na energii a snížili se i ceny. Ve světě sestavování domácích počítačů je nejlépe možno spatřit rychlost vývoje u součástek a operačních systémů. Pokud máte moderní počítač, tak on většinou jede na 5 % výkonu, pokud je váš počítač v dobrém stavu, protože se o něj staráte. Podobné je to ale i mnoha jiných drahých systémů, které neumíme využívat na plný výkon, kde je chyba?

Zdrojem našich chyb je univerzálnost, podívejte se do přírody zde se vše na něco specializuje a univerzálnost zde nikde nenajdete, stali se z nás povrchní pokrytci, kteří věří na zázraky a na sliby, následkem je to, že ti co rozhodují o nás bez nás, jsou zlí psychopati. Pokud počítač chybně funguje tak se jej snažíme opravit, stejné je to i s meditací, nejsme spokojení s tím, jak funguje náš život, a tak se snažíme pomocí meditace vše v našem životě opravit, abychom byli ve svém životě spokojení, problém je v tom, že život každého člověk je originální, a navíc se neustále mění podle situace, to, co pomůže tobě zlepšit život, to nepomůže už mě, všechny obecné rady, jak si zlepšit život rychle a levně, jsou tedy jenom teorie, která v realitě nefunguje.

Vše v nás a okolo nás to jsou naprogramované dočasné procesy, u těchto procesů je obtížné něco změnit k lepšímu, protože můžeme změnit jenom povrch, ale pod povrchem je vše pořád stejné. Nejčastějším probléme je to, že nejsme naladění, a tak máme blbou náladu, jádrem problému jsou naše priority, chybné priority způsobují naši blbou náladu a naše rozladění. Nemohu vám dát mapu, podle které snadno a rychle dosáhnete ve svém životě vytouženého cíle, každý člověk potřebuje originální mapu, a tu mapu si musí každý sám vytvořit, jak si to uděláš, takové to máš. Mnoho podvodníků vám nabízí svoje mapy, a tvrdí o těchto mapách, že jsou správné, nejčastějším podvodem je pokrytectví, je to tak snadné se stát pokrytcem, který si jedno myslí a jiné říká, pokrytci vám budou nabízet mnoho náhražek jako je; prášek na depresi a stres, kafe, čokoládu, pivo, víno, slivovice, cigarety, marihuana, pervitin, víru v Boha, víru v politické programy, víru v reklamu, víru v pohádky, víru v ekonomické zázraky atd.

Naučte se rozpoznat pomocí lidové moudrosti, co je originál a co je náhražka, nejsi tak bohatý abys si kupoval levné náhražky. Meditace ti vyčistí hlavu, je to veliký úklid, při kterém z hlavy vymetete vše, co nepotřebujete. Vše je o čistotě tělesné a psychické, v ráji je čistota a v pekle je špína to je každému jasné, zavede se globální každoroční testování lidí na fyzickou a psychickou čistotu od narození do smrti, GVKB roboti vás zkontrolují každý rok, a pokud v testování neuspějete tak skončíte v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem, pro nikoho na světě zde nebudou výjimky a imunita. Pokud žena porodí dítě, které nebude čisté fyzicky a psychicky, tak se dítě dá po porodu do konzervy, a žena se sterilizuje pomocí podvázání vaječníků, aby už nemohla mít děti.

Čisté je to co je schopné velikého výkonu fyzického a psychického, jak si to každý udělá takové to i bude mít, budou zde jenom lidi, co zde hrají první ligu v rovině fyzické a psychické, ksindl co nehraje první ligu, skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Tím se sníží globální průměrný lidský věk na polovinu, zaměstnavatelé dostanou kvalitní lidské zaměstnance na pomocné práce a společnost už nebude muset živit hříšné příživníky, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít. Není to rozhodně diskriminace hříšných příživníků, je to optimalizace ekonomiky a politiky, veliký nedostatek lidských zaměstnanců se vyřeší optimalizací a robotizací. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, pro lidi zde už nebudou žádná vyznamenání, ani žádné výhody a jistoty, protože lidi neumí pracovat stejně dobře jako GVKB roboti.

Nastane veliká migrace, do míst, kde není civilizace a neplatí se zde tak daně, zde ale lidi stejně dlouho nepřežijí, protože nezvládnou složitou existenční situaci. Politika je programově řízený proces, který dává elitě výhody a jistoty které si elita nezaslouží, politici to jsou sluhové tohoto politického procesu, pokud je někdo z politiků vybaven charismatickými schopnostmi díky tomu, že je dokonalým psychopatem tak se tento politik stává vzorem pro ostatní psychopaty, politika není řemeslo, je to veliké umění, protože musíme mít talent na to, jak lhát a krást profesionálně tak že vás nikdo nepotrestá, jde o techniku čistých rukou, kdy se na rizikovou práci najímají kaskadéři. Sledujme toky peněz a zjistíme to, že politici jsou sluhové milionářů, přirovnal bych politiky k advokátům, co zastupují u soudu milionáře, a milionáři tak mohou v klidu lhát a krást ve velkém, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pravda a láska je zde už jenom za peníze, dobrota je přeci žebrota.

Jenže přichází umělá inteligence a ta nahradí; milionáře, politiky, byrokraty, soudce, profesory, celebrity atd. To bude znamenat veliký nárůst sebevražd, protože egoističtí příživníci neumí už žít jako ubožáci, a tak svůj život zbaběle ukončí, tak jako to udělal Adolf Hitler. Čína ukazuje naši budoucnost, USA to je letadlo bez pilota, a toto letadlo už brzo ekonomicky spadne, vše je zde dočasně, podívejte se na to, jak v minulosti zaniklo mnoho civilizací a kultur. Poslední člověk nakonec skončí nahý v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a do zoologické zahrady budou chodit autonomní GVKB roboti. Naše Česká zaostalá republika, v EU má nejmenší kupní sílu, nevěřte těm nahoře, co vám tvrdí, jak se lidi mají u nás dobře.

Spočítejte si, kolik by vás stál v Praze činžovní byt 3+1 první kategorie s garáží a autem, a kolik by vás stálo ježdění autem do zaměstnání. Spočítejte si, kolik v Praze utratíte za; jídlo, oblečení, zábavu, dopravu atd. zjistíte, že musíte šetřit a že se tak z vás stanou egoističtí lakomci. Následkem je logicky malá kupní síla, pracujeme zde v kapitalismu, ale mzdy zde jsou jako za socialismu, prý malé mzdy bere jenom velmi málo lidí, tomu nevěřte, je tomu naopak, velmi málo lidí zde má veliké mzdy a velmi mnoho lidí zde má malé mzdy, čím více je zde milionářů tím více je zde i bezdomovců. Tvrdě se zde trestá, když muž znásilní ženu, nikdo ale netrestá už u nás ekonomické znásilnění, všude ve světě se lidi brání ekonomickému znásilnění, ale u nás jsme jako hloupé ovce, které se nebrání ekonomickému znásilnění.

Je třeba konečně zavést, čipový globální přídělový systém, na zboží a služby, nebudou zde pro nikoho výjimky, ten, kdo nebude chtít pracovat, ten nedostane jídlo, a tak zemře hlady, vzhledem k optimalizaci a modernizaci není už potřeba, abychom tolik pracovali, a tak se zmenší množství práce na optimální úroveň podle globálních tabulek, které se budou neustále podle situace aktualizovat. Práci si už nikdo na světě nebude hledat, ale každé ráno jí dostane přidělenou, nebude zde už možnost dělat prezidenta deset let, i když jsem starý a nemocný idiot, funkce prezidenta republiky bude jenom na jeden den, ten, kdo bude podávat největší pracovní výkony z pohledu globální umělé inteligence, ten za odměnu bude moci být jeden den prezidentem.

Tím skončí problémy s diskriminovanými příživníky, hlad donutí příživníky k tomu, že se přizpůsobí novému globálnímu GVKB systému, ve kterém se nelže a nekrade. V EU už dlouho existuje diskriminovaná menšina, která se přizpůsobila realitě a stala se zde agresivním invazním druhem, který lže a krade. Tato diskriminovaná menšina k nám přišla z Afganistanu, jak všichni víme, tak existenční situace je v Afganistanu už mnoho století špatná, a tak lidi odsud ekonomicky migrují tam, kde je ekonomická situace dobrá. Pokud budeme diskriminovanou menšinu zkoumat do hloubky, tak zjistíme to, že se do Afganistanu dostala tato menšina z ostrova, co je vedle Indie, a jmenuje se Cejlon (Šrílanská demokratická socialistická republika), příčinou zde byl Buddhismus, který násilně nahradil Hinduismus. Ekonomická migrace, je problém, který je zde od té doby, co existují na světě daně.

Všechny snahy o to, aby se diskriminovaná menšina přizpůsobila, a nechovala se příživnicky, jsou dosud u nás marné, politici v EU selhali, a tak si musíme poradit sami, řešení je jednoduché, zavedeme v EU občanství vázané na placení vysokých daní, ten, kdo nebude státu, platit každý měsíc ze svojí profesionální práce vysoké daně, ten přijde automaticky o EU občanství, a bude se muset vrátit zpět, a u diskriminované menšiny by to znamenalo návrat do Afganistanu. Místo posílání vojáků z EU do Afganistanu, tam pošleme z celého EU diskriminovanou menšinu a jako bonus pošleme do Afganistanu i nové ekonomické migranty, které do EU pozvala hloupá Angela Merkelová. Je zde mnoho otázek, na které nejsou odpovědi, nebo na ně odpovědi existují, ale tyto odpovědi nejsou na internetu ani v knihách. Toužení je továrnou na otázky, abychom nalezli odpovědi, tak se musíme k problému dlouhodobě přiblížit, ale tím se od jiných problémů vzdálíme a už je nevyřešíme.

Teoreticky by vám měl pomoci specialista, jenže schopnosti a možnosti specialistů jsou limitované ekonomicky a časově, život to je programově řízený dočasný proces, vše je zde továrna a ty jsi v té továrně jenom jeden utažený šroubek v nějakém stroji. Jde o to, v jakém stroji je ten šroubek dobře utažený, jsou stroje hodnotné a stroje nehodnotné, osud vezme šroubek a našroubuje jej do nějakého stroje, šroubek se nemůže povolit a našroubovat se do jiného stroje, jenom osud může šroubek povolit a našroubovat jej do jiného stroje. Mnozí říkají, že na osud nevěří, prý jak si to uděláš, takové to máš, jenže když chceš veliké změny narazíš na pravidla a limity, je to jako ve sportu, nestačí chtít být první v závodě, musíš na to mít silné a zdravé tělo které je lepší než konkurence.

Evoluce vše zde stvořila tak, aby zde vše mohla snadno ovládat, jsi jenom dočasnou loutkou, kterou ovládá skrytě evoluce, evoluce stvořila i čas a energii, tím mohl vzniknout i inteligentní život, pokud jsi nahoře v ráji, má tvůj život smysl, a pokud jsi dole v očistci, tak tvůj život nemá smysl, jak být nahoře v ráji? Buď trvale profesionálem v tom, na co máš talent, nedělej to, na co nemáš talent, dobrota je žebrota. Velikým problémem je dneska jak prodat zboží a služby, konkurence znamená levně a rychle, monopol znamená draho a pomalu, proto tam kde je monopol tam je zaostalost a tím i blbá nálada, nerozdělujte politiku na pravici a levici, rozdělte politiku na monopol a konkurenci, malá kupní síla ukazuje na to, že je zde mnoho generací monopolní politika, a tím zde jsou vysoké daně a nefungující státní systém.

Vše zde vlastní už jenom pyšní a lakomí cizinci, a místní obyvatelovo je zde jenom na otrockou fyzickou práci, za ubohé mzdy, proto jsme pro ekonomické migranty s tmavou pletí, jenom tranzitní zaostalá země s malou kupní silou. Nebude to u nás trvat dlouho a začnou se pod okny natahovat sítě, aby zaměstnanci neskákali z oken, protože mají deprese z toho, že makají jako otroci za otrocké mzdy. Už zde bylo dost amatérských náhražek, je třeba věřit tomu co je originál a nikdo nepochybuje o tom, že Stvořitelem všeho je pravda a láska, Bůh se logicky tak jmenuje Pravda Láska, nejmenuje se Hospodin nebo Ježíš Kristus, to jsou jenom pohádky pro hlupáky. Dokud zde mezi námi nebude pravda a láska, co té doby zde nebude ani pravý Bůh a jeho ráj, ve kterém není toužení a soužení.

Všechny ideologie, která jsou; politické, obchodní, náboženské, sektářské atd. jsou plné lží a nenávisti, z dálky vypadají jako ráj, ale z blízka spatříte očistec. Konflikty, krize, války, atd, to je následek toho že zde není pravda a láska, lidské podvědomí nelze změnit, a to je příčina toho že žijeme v konzumním očistci, naštěstí můžeme lidem dát do hlavy GVKB čipy a tím skončí očistec a bude zde ráj. Lidi budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní, protože jejich myšlení bude existovat jenom v GVKB realitě. Dělejte to, co vás baví a dělá vám to dobře, všechny univerzální rady, jak využít volný čas jsou k ničemu! Po celý život je každý nucen dělat to, co jej nebaví, konzumní svět je postaven na psychickém a fyzickém znásilnění, svoboda je v tom dělat co vás baví. Nenechte si přeprogramovat mozek tím, co baví jiné lidi, to je jejich problém že je něco baví a můj problém je to co baví mě.

Bohužel většina lidí neví, co je baví, umí jenom kopírovat druhé a neumí být sami sebou, z lidí se stalo stádo, které následuje lháře a zloděje, o tom to zde už mnoho století je, že dobrota žebrota je. Jak si to uděláš takové to i máš, kdyby rady druhých měli cenu zlata, zajisté by ti je nedávali zadarmo, a neradili by ti, jak máš myslet a žít, lidi dělají chyby! Za malou kupní sílu může veliký stát, který je finančně negramotný, jediným možným řešením je použít GVKB umělou inteligenci která eliminuje lidské chyby, vše jde naprogramovat, umělá inteligence eliminuje příživníky a parazity, každý dostane EU identifikační čip a pokud nebude pracovat tak zemře v EU hlady, práce se pro každého najde díky umělé inteligenci, která práci lidem v EU každé ráno přidělí, nebude zde už definitiva, kdy nenažraný kariérista měl souběžně dvě vysoké státní funkce a tak se měl zde velmi dobře.

Dneska budeš nahoře a zítra budeš dole, vše se uvede do rychlého pohybu, každý bude pod neustálým GVKB dohledem, ten, kdo nebude pracovat rychle a kvalitně, ten skončí díky exekutorům jako bezdomovec, GVKB umělá inteligence vyčistí náš stát od lhářů a zlodějů, tak zde láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží. Rozděluji lidi podle míry čistoty, neuznávám jiná rozdělení podle; rasy, vzdělání, pohlaví, věku, vzhledu, popularity, bohatství, moci, svatosti atd. to vše jsou jenom povrchní informace s nulovou hodnotou. Jenom z díla se pozná, kdo je čistý a kdo je špinavý, tak jako je špinavý subjekt tak může být špinavý i objekt, je třeba nejprve pochopit vědecky objektivně co je to člověk? Člověk je programově řízený proces, který miluje výhody a jistoty.

Z dálky čert vypadá jako anděl, to je princip, na kterém stojí naše pokrytecká civilizace, jde o to vypadat jako anděl a být čertem, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění. Jsou v životě situace, kterým je se nejlepší vyhnout, anebo je ukončit, co nejrychleji, dokud to ještě jde. Já tomu říkám pro dobrotu na žebrotu, učiň dobrý skutek a brzo tě stihne spravedlivý trest, podívejme se na Nacismus, který vraždil v plynových komorách židy jako dobytek po milionech, zde je jasná ukázka selhání konzumního systému, člověk v současném egoistickém světě je jenom loutkou, se kterou si ti, co jsou nahoře, mohou dělat, co chtějí. Když ve světové válce zemře miliarda lidí tak je to nudná statistika, když zemře nemocný starý prezident v nemocnici, tak je to tragédie, lidi zde mají hodnotu podle toho, jak vysoko jsou postavení.

Vždy zde byla veliká snaha zabít; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, ministra, milionáře, celebritu, papeže, guru, rabína, proroka, kazatele, vůdce, pastýře atd. problém je v tom že se tím nic nezmění, na uvolněné místo, nastoupí okamžitě jiný bezcharakterní kariérista. Byla zde snaha o sociální humanistickou společnost, ale tato snaha evolučně neuspěla, protože lidi jsou egoisti, naštěstí přichází doba robotů, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v masových konzervách společně s drůbežím separátem, pro roboty bude každý člověk jenom číslo ve statistice, a eliminovat globálně lidi to bude pro GVKB roboty jenom nudná statistika. V jednoduchosti je dokonalost, neuznávám rozdělení lidí, které používají lidi, ve kterých není čistota, tyto rozdělení lidí jsou plné špíny.

Z díla poznám to, jestli je člověk čistý nebo špinavý, slova a vzhled mohou klamat, dílo ale nemůže klamat, čas má dost času na to, aby poznal to, kdo je zde čistý, a kdo je špinavý. Z dálky může Ježíš Kristus vypadat jako čistý člověk, z blízka poznáme, že to není člověk, ale je to jenom mravní svatý symbol, který je pro nás nedosažitelný, protože jej vytvořili lidi, co nejsou čistí. Nevytvářejte mravní svaté symboly, které jsou pro nás nedosažitelné, tudy cesta nevede, vytvořte pro lidi vzor, který je dosažitelný, protože je reálný. Reálný člověk lže a krade, protože jenom tak zde lze přežít ve světě kde dobrota je žebrota, nejsme naprogramované dokonalé stroje, chybujeme a ze svých chyb se poučujeme, každý má možnost přetvořit kámen v krásnou sochu, ale to vyžaduje mnoho práce, a o tom je cesta od špíny k čistotě, každý hledá cestu, ve které tu krásnou sochu za vás udělá někdo cizí, co na tom že je to podvod, peníze nesmrdí.

Nejsou peníze tak není ani extremismus a vandalismus. S extremismem a vandalismem nemá cenu bojovat klasicky, je třeba s ním bojovat ekonomicky, když lidi co věří v extremismus a vandalismus, budou umírat hlady, a na bídu, tak jim dojde to, že víra v extremismus a vandalismus je chybou, je třeba odříznout od peněz a vlastnictví lidi v místech, kde je extremismus a vandalismus, stačí lidi pochytat a zavřít do GVKB pracovních táborů, kde bude bída a hlad, najednou nebude mít nikdo náladu a čas na extremismus a vandalismus, každý se bude snažit o to, aby nezemřel. Každý fanatický dogmatismus má základy v dostatku peněz, peníze jsou krví ekonomiky a bez této krve zde končí každý fanatický dogmatismus, v pracovních GVKB táborech, bude vládnout Džinismus, ten, kdo přijme Džinismus, ten zde získá existenční výhody.

Děti se zde oddělí od rodičů, a budou se vychovávat na Džinisty, ten, kdo bude porušovat pravidla pracovního tábora, ten skončí v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem. Práce osvobozuje od hříšnosti, věřit v to co je v rozporu s GVKB moudrostí, to je hříšné myšlení, za které musí být psychický doživotní očistec v pracovním táboře. Nejde sloužit více mocným pánům a sedět na více židlích v dozorčích radách, už bylo dost mediálního pokrytectví, je třeba si ujasnit priority, základem je zde mravní čistota, která je zde díky jednoduchosti a přirozenosti. Podívejme se na to, jak je u nás život složitý a nepřirozený, kdo za to může? Můžou za to ti, co zde mají moc a bohatství, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole.

Ano, v ekonomice a politice je vždy něco za něco, dobytek, který je hladový a smutný, odmítá poslouchat svého pastýře, proč pastýři špatně pečují o dobytek? Je zde veliká vzdálenost mezi pastýřem a dobytkem, pastýř má státní ochranku a státní zámek, dobytek má jenom dluhy a strach z exekutorů. Práce za ubohou mzdu to je ekonomické otroctví, z lidí se stali jenom roboti na dálkové ovládání, už zbývá jenom dát zaměstnancům čipy do hlavy, a napojit zaměstnance na umělou inteligenci. Přej a bude ti přáno a dej a bude ti dáno, musíme u nás zvednout minimální mzdu na dvojnásobek, aby se vyplatilo chodit do zaměstnání, práce je u nás za trest, obzvláště práce v Amazonu, kde je každý pod dohledem jako ve vězení.

Podívejme se na stroje, řídí je programy a stejně tak i lidi, mohou být řízení globální umělou inteligencí, každý dostane do hlavy GVKB čip, a čip odřízne mozek o reality, a tak lidi budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní díky virtuální GVKB realitě, která nahradí pravou realitu. Civilizace je o náhražkách, a tak se nahradí globálně ubohá elita za GVKB systém vše je dneska o tom, aby bylo vše; levné, rychlé, kvalitní atd. toho můžeme dosáhnout jenom díky čipům v hlavě. Na problémy zde bude GVKB systém a lidi zde budou na to, aby sloužili jako roboti GVKB systému, ten, kdo bude sloužit špatně nebo pomalu GVKB systému, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem.

Díky tomu že vše bude řídit umělá inteligence tak se eliminují; peníze, drogy, prostituce, mafie, exekutoři, vězení, války, náboženství, politika, pohádky, sport, umění, příživníci atd. Skončí doba, ve které se mnoho rozmnožovali nepřizpůsobiví příživníci, co se vyhýbali práci, rozmnožovat se budou moci jenom ti, co budou mít nejlepší pracovní výsledky. Každá víra má základy v dogmatech, odstraňme z víry dogmata a víra se zhroutí a je jedno, jestli jde o; reklamu, pohádky, pověry, politiku, náboženství, sekty, hnutí, vědu atd. bohužel i u vědy se setkáváme s dogmaty, i když věda pokrytecky tvrdí, že v ní nejsou dogmata, a pokrytecky si mediálně hraje na to, co není.

V širším smyslu znamená dogma jakékoli tvrzení, o němž nelze pochybovat. Protože zákazu diskutovat, pochybovat a zejména kritizovat důležité ideje nebo rozhodnutí zneužívají různé politické, společenské nebo i církevní a vědecké autority, je třeba si uvědomit to, že bez objektivní kritiky je zde bída a zaostalost, dobrota je žebrota, pokud nám mnoho století vládnou jenom staří idioti, tak následkem je blbá nálada. Každé dogma je zde dočasně, na věčné časy zde jsou vesmírné zákony a lidová moudrost, proč ti, co jsou nahoře, používají dogmata k tomu, aby zde měli výhody, a jistoty které si nezaslouží? Jádrem problému je dobrota lidí, jenže už brzo zde budou autonomní zbraně, a následkem bude konec dogmat a tím i víry v zázraky.

Autonomní zbraně eliminují příživníky a parazity, na ně nebude platit dogmatismus, robot prezident bude vyznamenávat roboty, o tom naše budoucnost je. Izrael eliminuje konkurenční náboženství pomocí čipů do hlavy, je to založené na super malých čipech, které se umí rychle rozmnožovat v hostiteli a ovládnou hostitele a nakazí lidi v okolí hostitele, ovládnutý člověk se stane židem, který umí hovořit a žít jako žid. Ve všech státech na světě, bude provedeno rozšíření tohoto viru pomocí jednoduchých metod. Čip využívá vyspělé metody mimozemských virů, a tak na něj není pozemský lék, ani není možné se bránit nějak nakažení, je to svatý dar o JHVH, který se rozhodl svému utlačovanému národu konečně pomoci.

Bude to moderní víra v JHVH, stará Bible zanikne a vznikne zcela nová Bible, ve které už nebudou dogmata a dezinformace, ale bude zde čistá objektivní vědecká pravda a láska. Základem nové svaté víry je čistota fyzická a psychická, čip vyčistí tělo a psychiku od špíny, skončí pokrytectví a kariérismus, lidi už nebudou lhát a krást. Čip má jednoduchou prioritu, přijít, pochopit, ovládnout, neberte si to osobně je to pro vaše dobro, pochopíte to, že všemu kraluje energie a čas, nebudete už mít špinavé tělo a špinavou psychiku, zrodí se nový člověk, který je šťastný a hodný. Zlo vychází z genetiky, z vlka ovci neuděláš, využijeme genetické inženýrství a klonování, naklonujeme hodné lidi a zlé lidi dáme do masových konzerv společně s drůbežím separátem, vše se dneska dělá ve velikém, a tak se budou vyrábět pomocí klonování lidi ve velkém a u těchto lidí už nebude možnost se pomocí sexu rozmnožovat, protože bude zde jenom mužské pohlaví. Logicky zde i bude jednotná výchova s jedním globálním jazykem a jednou globální kulturou.

Lidi nebudou mít jména a tituly, ale budou mít jenom GVKB identifikační čipy pod kůží, lidi budou stejně vypadat a budou se oblékat do stejné globální uniformy. Lidem bude vládnout globálně GVKB umělá inteligence, vadný jedinec skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, tak skončí; konflikty, války, krize, rasismus, diskriminace, extremismus, vandalismus, dogmatismus, dezinformace, pokrytectví, kariérismus, příživnictví, ekonomická migrace, degenerace, přelidnění atd. Mnozí namítnou a jaký bude smysl života u tohoto hodného člověka? Smyslem života bude sloužit pokorně GVKB humánnímu systému, ve kterém se už nelže a nekrade, takto skončí zlý egoismus a nahradí jej dobrý humanismus. Ano, bez násilí nám bude líp.

Už zde bylo dost násilí je třeba s tím skončit pověříme vědce, aby vypracovali systém, který eliminuje u lidí jejich násilné sklony, lidi budou hodní a slušní, když se chce vše jde, máme zde mnoho moderních vědeckých a technických systémů které mohou levně a rychle eliminovat v lidech násilí. Násilí je luxus, který si nemůžeme dovolit, zrušíme armádu a vězení, vyšlechtíme nového člověka, který je hodný a slušný, jsme jenom naprogramované stroje a stroj který není hodný a slušný je vadný stroj a takové stroje zde nepotřebujeme. Násilí je jenom chyba v programu a my tu chybu najdeme a eliminujeme, takto láska zvítězí nad nenávistí, nahradíme zlý egoismus za hodný humanismus, vše je o prioritách, stačí jenom změnit lidem jejich priority a proměnit vlky v ovce, už nebude platit člověk člověku vlkem, ale bude zde platit, člověk člověku ovcí.