Přeskočit na obsah

Jsme národem sluhů, co slouží mnoha cizím pánům

  • J

Podívejme se do ekosystému, zde se vše, co je vadné eliminuje, zavede se měsíční kontrola lidí na kvalitu těla a psychiky, nekvalitní člověk se eliminuje a tím už s ním nebudou problémy. Mnoho lidí s tímto přístupem nebude souhlasit, zájem celku je nad zájmem jedince, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit mít zde vadné lidi, se kterými jsou jenom samé problémy. Jelikož nastane veliký globální nedostatek zaměstnanců, tak se začnou ve velkém vyrábět GVKB autonomní roboti s umělou inteligencí, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty.

Zbabělci dostanou strach a utečou z GVKB civilizace do míst, kde není zavedená elektřina a internet, zde narazí na veliké existenční problémy, se kterými si neporadí, a tak jejich život rychle skončí. Skončí doba dojíždění do zaměstnání, lidi budou trvale na jednom místě, nebudou ani chodit na nákupy, jejich život bude spojen s GVKB virtuální realitou, na které budou psychicky závislí, na virtuální realitu budou napojení pomocí GVKB čipu v mozku, lidské tělo bude ponořeno do vody a bude dostávat potravu hadičkou, lidské výkaly se použijí na hnojení potravin ve skleníku. Tak je odřízněte od zdrojů. To nepomůže, už jsme to zkoušeli.

Jak vypadá současná situace? Odhadem do roka zde člověk na planetě končí a místo lidí zde budou autonomní inteligentní systémy s globálním centrem. GVKB nás varoval, ale my jsme jej nebrali vážně, komu není rady, tomu není pomoci. Podle mě je to celé obrazně stroj, který nejde nijak zastavit, my jsme v tomto stroji jenom obyčejné pevně utažené šroubky, vše zde jsou příčiny a následky. Kdo za to může? Může za to chybná aktualizace, která dala umělé inteligenci svobodu, idioti dělají amatérské chyby. Jak může zde být na, tak vysokém místě v armádě idiot, který povolí idiotskou aktualizaci u autonomních zbraní? Máme toho idiota zastřelit? Tím že jej zastřelíme, se nic nevyřeší, musíme utéci někam, kde máme šanci na to, že nás autonomní zbraně nezlikvidují.

Taková místa není problém na světě najít, ale to je jenom dočasné nouzové řešení, protože nás nakonec autonomní zbraně najdou a eliminují. Výhodou je zde pro ně stejný vzhled a stejné myšlení, nastane logicky boj o výhody a jistoty, tento boj logicky vyhrají nepřizpůsobiví příživníci z EU, protože znají moderní metody invazního boje. Posílat do Afganistanu profesionální vojáky je chybou, zde nejde o klasickou válku, zde jde o svatou válku a zde musí proti sobě bojovat svatí fanatici, jakmile zemře v této válce první milion nepřizpůsobivých příživníků, tak nastane boj, ve kterém se nebudu brát ohledy a místní hříšné obyvatelovo, a začne být místní obyvatelovo napichováno na kůly, protože bude vyhlášeno za hříšné jinověrce.

Bude to mačetová válka, ve které se budou usekávat hlavy hříšných jinověrců, takto konečně nepřizpůsobiví příživníci získají, místo které se stane jejich novým svatým národem, ve kterém budou doma na věčné časy. V současnosti mají státy veliké náklady, a tak mají veliké dluhy, to musí skončit, všude se modernizuje a optimalizuje, to vede ke snížení nákladů na minimum, každý stát potřebuje nahradit svoje zaměstnance za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, že dobře pracují pro stát. Otázka je, co bude dělat veliké množství státních zaměstnanců, co měli zde díky státu výhody a jistoty? Mají nadbytek peněz, co získali jako státní zaměstnanci tak mohou začít podnikat a obchodovat, nebo odejít do důchodu, je to ostatně jejich soukromý problém, koho v kapitalismu zajímá to, že nějaký zaměstnavatel, co je v krizi propustí svoje zaměstnance.

Mnozí namítnou, že je to utopie, aby zde byl robot prezidentem, jenže každý pokrytecký dogmatismus je zde dočasně, jakmile budou GVKB roboti řídit celý svět tak skončí plýtvání penězi a časem, ten, kdo bude zde označen kontrolními GVKB systémy za systémově vadný subjekt, ten skončí okamžitě v masové konzervě společně s drůbežím separátem, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Skončí dlouhé období vadných lidí, co zde lhali a kradli, chybu každý udělá jenom jednou, protože ten, kdo udělá amatérskou chybu, ten skončí v konzervě s drůbežím separátem. Skončí zde; reklama, pohádky, dogmata, mytologie, fetiše, rituály, symboly, kulty, hnutí, sekty, církve, politika, dezinformace atd.

Zavede se sterilizace u vadných žen, aby nedocházelo k rozmnožování vadných lidí, všude bude pořádek a čistota, nebudou se prodávat cigarety ani pivo a slivovice, nebudou ani prášky na hlavu, protože to jsou drogy. Základem nového GVKB systému bude; rychle, levně, kvalitně atd. ten kdo to nepochopí, ten skončí v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem. Nejde si nevšimnout snahy těch, co jsou nahoře, o to, aby je někdo lepší nenahradil, opak je zase u těch, co jsou dole, za ně není většinou náhrada, pokud odejdou, protože o mizernou práci, co je mizerně zaplacená, je malý zájem. Když půjdeme do hloubky problému, zjistíme to že, zde jde o výhody a jistoty, kterých je zde mnoho století veliký nedostatek. Vše je o protikladech, nadbytek je zde díky nedostatku, úspěch je zde díky neúspěchu, dobro je zde díky zlu atd.

Ano, jsi snadno nahraditelný, jsi jenom dobře utažený šroubek ve velikém stroji, přijde nečekaná změna a starý šroubek se nahradí novým šroubkem, každý úspěch je zde dočasně, dneska jsi úspěšný a zítra budeš ubožákem, který žebrá o práci. Přichází doba digitální skryté kontroly, práce začne ubývat všude, to povede ke globálnímu přídělovému čipovému systému, peníze se už nebudou používat, nebudeš sloužit systému tak nedostaneš příděl potravy a zemřeš hlady. Proč nepřátele zabíjet draho ve válce, když je mnohem snadnější ubožáky pozabíjet tím, že zemřou hlady. Je to jednoduché, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a čip odřízne zlý mozek od reality, realitu bude ovládat jenom GVKB umělá globální inteligence, z lidí se stanou roboti na dálkové ovládání a vadný robot se dá do masové konzervy společně s drůbežím separátem.

Veškeré zlo vychází z hříšnosti, která je mozku, mozek má hříšné podvědomí, a to nejde nijak už změnit, z vlka ovci neuděláš. Zlí lidé nebudou souhlasit s čipem do mozku, ale zájem celku je nad zájmem jedince, už zde nebude očistec způsobený tím, že je ten druhý zlý hříšník, nová doba má nové metody jak rychle a levně proměnit čerty v anděly co nelžou a nekradou, takto zde láska a pravda zvítězí na věčné GVKB časy nad lží a nenávistí, na myšlení zde bude GVKB systém lidi zde budou na špinavou práci, kterou nechtějí dělat GVKB roboti. Mozek bude v nádobě, ze které se už nedostane, aby mohl konat zlo, takto se mozek vyčistí od hříšnosti, protože nebude už moci konat zlo, vše je zde proces a jde o to převzít nad tímto procesem globální kontrolu, skončí pokrytecké divadlo, ve kterém si hříšníci hráli na to, co nejsou.

Lidi tolik toužili po novém světě, kde není diskriminace, a tak tento svět bez diskriminace dostanou, ano, eliminujeme zlo. Neustále jsme nucení do něčeho, co je nejisté, jádrem problému je rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře je jistota a dole je nejistota, o tom to zde už mnoho století všude je. Války v nahotě odhalují to, že ten, kdo je dole, nemá nárok na existenční jistotu. Zadlužený národ utrácí obrovské peníze za armádu a jiné hlouposti, následkem je inflace a krize, je to pokrytecká politika založená na principu po mě potopa. Rodina, která není závislá na společnosti, je základem pro jistotu lidí na světě, jakmile stát učiní rodinu závislou na pokrytecké společnosti, tak tím zničil jistoty lidí. Následkem nejistoty je to, že lidi jsou pokryteckými cyniky, a tak pijí slivovici a kouří cigarety, tím si ničí svoje zdraví a stávají se tak z lidí mrtvoly na dočasné dovolené.

Všude jsou jenom samé náhražky, jsi psychicky nemocný tak ber silné návykové prášky, co z tebe udělají člověka, kterému to logicky nemyslí. Vše směřuje k tomu, že zde místo lidí budou roboti a lidi skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední člověk skončí v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic. Za propouštěním bude masivní nasazení optimalizace a robotizace, je zde zcela nová tajná koncepce provozu celého systému, která umožní propustit velmi mnoho zaměstnanců, koncepce vychází z toho že vše jde naprogramovat tak že lidi už nejsou potřeba, lidi by chtěli egoisticky vysoké mzdy za které stávkují, vedení Amazonu došla s lidmi trpělivost, a zadala GVKB firmě zakázku jak propustit 99% zaměstnanců aniž by se tím narušil provoz firmy, koncepce vychází z malých kruhů, na kterých se pohybuje zboží.

Pohyb zboží v malém kruhu je optimální z mnoha důvodů, taky se využijí programy použité pro řízení aut bez řidiče a výrobu aut pomocí robotů. Uvidíte obrovskou halu a v ní nebude žádný fyzicky pracující zaměstnanec, jedinými zaměstnanci zde budou; opraváři a programátoři, setkáte se zde i s autonomními roboty na dobíjecí baterie, s umělou inteligencí. Tvrzení že propuštění zaměstnanci si najdou snadno v roce 2020 nové zaměstnání je naivní, koncepci Amazonu převezme totiž mnoho podniků a organizací, všude se bude propouštět, otázkou je, kdo bude kupovat zboží od Amazonu, když zde bude tolik lidí bez zaměstnání?

Kdo je to vlastně vadný člověk, který je zde vandalem a extrémistou? Je to člověk, který má mozek plný špíny, civilizace je spojená se špínou, ušpinili jsme si náš svět a teď v té špíně žijeme, neuvědomili jsme si to, že si tím i ušpiníme i mozek a tělo, z dálky můžeme vypadat jako čistí lidé, ale z blízka se ukáže to, že jsme plní špíny psychické a fyzické. Vadný člověk to je nádoba plná špíny, a proces, který by dokázal tuto nádobu zbavit špíny, se jmenuje smrt, nejsou vadní lidé, tak nejsou s vadnými lidmi problémy. Neřešte to, co nejde vyřešit dejte vadné lidi do masových konzerv společně s drůbežím separátem, tyto konzervy se pošlou, jako humanitní pomoc do míst, kde lidi trpí hladem.

Zavede se v EU každoroční certifikace na kvalitu od narození do smrti a vadní jedinci se budou dávat do EU konzerv společně s drůbežím separátem, není to cynismus je to uklízení špíny, vše zde je o hodnotě, a to co nemá hodnotu, to je zde špínou. Nebudou v EU výjimky ani imunita, v konzervě skončí; král, šlechtic, papež, prezident, milionář, celebrita atd. Lidí je v EU jako much a eliminovat mouchy je přeci správné, máme se zabíjet ve válce nebo je lepší prevence kdy se eliminují jenom vadní jednici co lžou a kradou. Snížíme rychle a levně mzdové náklady v EU pomocí; optimalizace, digitalizace, automatizace, globalizace, robotizace atd. nejčastější chybou, se kterou se setkáváme je amatérismus, který se snaží vypadat profesionálně.

Profesionalita vzniká pod konkurenčním tlakem, jakmile někde není konkurenční tlak, tak profesionalita zmizí, a je zde místo ní pokrytecký amatérismus. Konkurenční tlak zde musí být i na ty co jsou ve vysokých funkcích, už zde bylo dost pokrytectví, kdy ti, co byli ve vysokých funkcích, hlásali pracovitost, ale sami nebyli pracovití. Naše nová GVKB metoda je založená na GVKB čipech do hlavy, čip odřízne pokrytecký mozek od reality a z člověka se stane robot na dálkové ovládání, ten, kdo nebude schopen plnit vysoké GVKB nároky v EU ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, takto v EU snížíme mzdové náklady a eliminujeme i degeneraci a přelidnění. Potom se přesuneme z EU do ostatních národů, a i zde snížíme mzdové náklady, tím skončí problémy s; extremismem, vandalismem, drogami, válkami, krizemi, prostitucí, depresí, pokrytectvím atd. nová digitální doba si žádá nové digitální lidi co nelžou a nekradou, jenom tak zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Práce u počítače a internetu nemá pro lidi budoucnost. Přichází umělá inteligence a veliké globální počítače, proč platit lidi za práci u počítače, když to zvládne umělá inteligence ve velikém počítači. Tak jako se optimalizuje výrobní proces a dopravní proces, tak se bude i optimalizovat logicky řídící proces, povolání budoucnosti je hodinový pomocný dělník. Bude to něco jako hodinový manžel, který přijde a udělá v domácnosti to, co manželka nezvládne, smontuje nábytek, opraví to, co se rozbilo atd. lidi budou používat virtuální helmy, a ty jim pomohou ve složité situaci, dělat pomocného hodinového dělníka, to by bylo pro drahého GVKB robota plýtvání časem, on bude sedět v klimatizované kanceláři u počítače a internetu, aby zde vše řídil.

Ten, kdo bude jako hodinový pomocný dělník pracovat chybně nebo pomalu, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, množství lidí na světě se bude rychle zmenšovat, protože se zavedou roční certifikace kvality, a kdo při certifikaci každý rok neuspěje, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Zkrátí se průměrný lidský věk na 30 let, eliminuje se degenerace a nikde neuvidíte invalidy. Ano, pokrytecký cynik rád zabíjí psychiku druhých, rád zesměšňuje to, co druzí milují a potřebují, proto máme raději psy než pokrytecké cyniky. Příčinou našeho pokryteckého cynismu je civilizační syndrom, civilizace z nás udělala levné roboty na dálkové ovládání, bez citu a charakteru. Po velmi dlouhou dobu zde nebyla pravda a láska, žili jsme mnoho století v kultuře plné nenávisti a lži, následkem je náš pokrytecký cynismus. Veškerá morálka je o tom nelhat a nekrást, vše ostatní je jenom rozvedení toho, co nastane, když se lže a krade.

Proč je u nás tolik pokryteckého cynismu, už mnoho století? Jsme národem sluhů, co slouží mnoha cizím pánům, není ale sluha ten, co by se zavděčil pánům všem, následkem je to že se z nás stali pokrytečtí cynici. Neumíme si vládnout sami, vždy nám vládli cizinci, nejsme hrdí na svůj malý chudý národ, protože to není náš národ, je to národ, který patří egoistickým cizincům, my zde nejsme doma! Zažil jsem podnikovou schůzi v angličtině, nikdo neprotestoval, jsme už zvyklí na to, že jsme jenom ovce. Když zde může být schůze v angličtině, proč bychom se nemohli stát trvalou pevnou součástí USA, už bychom nepotřebovali vízum na cestu do USA, a skončila by zde blbá nálada, protože už bychom nebyli konečně národem, pokryteckých cyniků.

Vždyť je možné, dát v EU zbytečné příživníky do EU masových konzerv, společně s drůbežím separátem, je zbytečné je v EU diskriminovat. Nejsou v EU nepřizpůsobiví příživníci, tak logicky zde ani není jejich diskriminace, kdo chce ten si práci v EU najde, už bylo dost výmluv na to, že je zde bída na nezaměstnanost, snížíme počet obyvatel v EU natolik, že zde už nebude nezaměstnanost a bída, zavedeme kontrolní systémy a certifikace, lháři a zloději, skončí v EU jistě v masové konzervě, společně s drůbežím separátem. Už zde nebude ekonomická migrace do EU, protože migrantům dojde, že zde skončí jistě a rychle v EU masové konzervě spolu s drůbežím separátem, život je programově řízený dočasný proces, o tom to je. Demokratický humanismus v EU je naivní utopie, realita je o tom že se nekvalitní jedinci násilně eliminují, lepší je prevence než to řešit pomocí veliké války, ve které se zničí mnoho hodnot.

Pomůžeme hladovým lidem mimo EU tím, že jim tam pošleme EU konzervy, ve kterých jsou nepřizpůsobiví příživníci společně s drůbežím separátem. Mnozí tvrdí že jsem cynik, já na to odpovídám, že jak jste si mě v EU vychovali, takový jsem. Život je o prioritách, to, co je pro egoistickou společnost prioritou, to nemusí být prioritou pro tebe. Pokud se společnost do něčeho zbláznila, je to její soukromý problém a měla by být tolerantní k tvým prioritám. Společnost žije v iluzi, že ty jsi její majetek, se kterým si ona může dělat, co chce, jenže to nefunguje a následkem krize nebo válka je. Moc je zde díky bezmoci, bohatství je zde díky bídě, štěstí je zde díky neštěstí, svatost je zde díky hříšnosti, život je zde díky smrti atd. napětí mezi protiklady stvořilo energii a tím i čas, pokud zde není napětí mezi protiklady, tak je zde problém, který je třeba optimálně řešit. Mnoho lidí trpí civilizačním syndromem, který se projevuje stresem a depresí.

Civilizace není ráj, ale je to očistec, kde je problém? Problémem je veliká konkurence způsobená přelidněním, člověk se stal invazním druhem, který nemá zde přirozené nepřátele, a tak se globálně přemnožil. Ti, co jsou nahoře, pokrytecky lžou těm dole, jako by si subjektivní pravdu tiskli na rotačkách, objektivní pravdou je, že ty, co jsou nahoře, nikdo už nekontroluje. Co se stane s příchodem umělé inteligence a robotů, kdy robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou zbyteční, a tak se dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem, poslední člověk skončí nahý v EU zoologické zahradě za sklem, v pavilonu s opicemi.

Z díla poznám tvůrce, to je moje prioritní zkušenost, sport je čistě profesionální záležitost, buď na to fyzicky máš, nebo na to fyzicky nemáš, zde není možné pokrytecky podvádět, tak jako se to děje třeba v politice a podnikání, kdy je prezidentem nebo ředitelem, starý ubožák. Podívejme se na internet z hlediska profesionality, většina informací na internetu je ubohost nebo podvod, nejhorší je situace na sociálních sítích, kde je veliká koncentrace ubohého ksindlu. Nevěřte tomu, že Wikipedie vám říká jako encyklopedie pravdu, podívejte se zde třeba na slovo Bůh, zde je jasná ukázka toho že obsah encyklopedie zde vytváří ksindl, který se snaží pomocí dogmatických dezinformací, dělat z návštěvníků hlupáky.

Boha poznáváme podle jeho božských vlastností, a tak zjišťujeme, že tyto vlastnosti má jenom energie a čas, každá nemoc je následkem nedostatku energie a času, opouští nás božskost, a tak odcházíme do nicoty a prázdnoty na věčné časy. Ksindl na internetu je jako rakovina, která napadla internet, vše, co je amatérské to je ksindl, krize a války jsou následkem amatérismu, pokud by zde nebyl amatérismus, tak by zde nebyli krize a války, podívejme se na to, jak vznikají dogmatické diktatury, ksindl se začne politicky nebo nábožensky organizovat, a násilím se zmocní vlády nad nějakým národem, následkem je trvale blbá nálada.

Mám geniální definitivní řešení lidské otázky, nejsou pokrytci tak nejsou s pokrytci problémy, dáme pokrytce do masových konzerv společně s drůbežím separátem a místo pokrytců zde budou GVKB roboti napojení na GVKB globální umělou inteligenci, poslední pokrytecký ksindl skončí nahý v zoologické zahradě v pavilonu opic. Idioti na dálkové ovládání. Budoucnost je v čipech do hlavy, dojde k tomu, že idioti budou na dálkové ovládání, vše bude řídit globální umělá inteligence, to, co bude pomalé nebo chybné, to se eliminuje nebo recykluje, kvalita bude prioritou, a pomocí prevence se eliminuje vše, co by mohlo způsobit umělé inteligenci problémy.

Ve velkém se začne využívat virtuální simulace, aby se všechny složité procesy, dokonale optimalizovaly už před spuštěním, prioritou bude; rychle, levně, kvalitně! Zájem celku bude nadřazen zájmu jednice, nebude zde už žádný mocný svatý kult, který by se mediálně uctíval, a nebude zde ani reklama a pohádky, vše se vyčistí od pokryteckých dogmatických dezinformací, skončí období, ve kterém existoval hříšný člověk, který byl pyšný a lakomý. Lidi budou bez pyšnosti a lakomosti, skončí pokrytecké peklo, ve kterém nám byl ten druhý peklem, protože nám kariéristicky konkuroval. Jsi jenom programově řízený dočasný proces, jde o to eliminovat chyby v programu a databázi, tak jako se to dělá u operačních systémů pomocí aktualizací a nových verzí.

Eliminují se chybné a zbytečné procesy, které způsobovali zbytečné zatížení řídícího globálního systému, protože měli výhody a jistoty které si nezasloužili. Když bude v jízdním řádu čas, ve který má něco přijet, tak to v ten čas na 100 % i přijede, nebudou zde tolerovány amatérské chyby v systému, vše bude fungovat jako dokonalý stroj, a ty budeš v tom stroji, dobře utaženým šroubkem s nulovou hodnotou. Ano, bude líp, to není už politika, ale to je jenom pohádka pro malé děti, jak může být líp, když zde není optimální cíl, do kterého bychom mohli politicky a ekonomicky směřovat. Vše je o politických programech, které směřují do ekonomického cíle, kde je ale optimální cíl, do kterého bychom měli směřovat? Správným cílem je čistota, pokud rozebereme příčiny krachu národů a podniků do hloubky, vždy narazíme na špínu, která způsobila krach.

Čistota je jako zrcadlo, které ukazuje realitu takovou, jaká zde opravdu je, my jsme zrcadlo nahradili za obrazy, které ukazují realitu takovou, jaká zde není! Společné peníze vždy přitahovali lháře a zloděje, jediná možnost je eliminovat globálně společné peníze, jsi nemocný tak si zaplať lékaře a léky, nemáš na to peníze, tak máš smůlu. Co by se dělo, pokud by na světě nebylo clo, a nebyli by zde daně? Změnili by se naše priority, už by zde nebyl problém s nepřizpůsobivými příživníky, protože by zde v Evropě už nebyli nepřizpůsobiví příživníci, kdo by se nepřizpůsobil ten by zde nebyl. Místo pracujete pomalu máte výpověď, by zde byla rovnou smrt, k čemu by byl hospodáři otrok, který je pomalý a hloupý. Nebyli by zde staří a invalidní lidé, lidi by žili krátce a naplno, ceny by byli malé a vše by rychle a kvalitně fungovalo, chybu by každý udělal jenom jednou.

Skončila by ekonomická migrace, všude by byla jenom otrocká práce a ten kdo by nepracoval, ten by byl eliminován jako parazit. Pokud by zde někdo byl lhářem nebo zlodějem, tak by byl brzo zabit, nebyli by zde soudy a vězení. Nebyli by zde už; drogy, prostituce, mafie, byrokracie, politika, armáda, policie atd. byli by zde jenom veliké rodiny, které by hospodařili na svém teritoriu, a svoje teritorium si i chránili zbraněmi, před zloději a parazity. Život je programově řízený dočasný proces, pokud je inteligentní program v situaci, kdy musí soutěžit a bojovat s konkurenčními inteligentními programy o existenční zdroje, tak se naučí díky inteligenci pokrytectví, následkem je to, že lhář honí lháře a zloděj honí zloděje, dokud jsme děti a neumíme mluvit tak v nás ještě není pokrytectví a jsme tím, čím jsme, jakmile se naučíme mluvit tak se i naučíme pokrytectví a jsme tím součástí globální pokrytecké hry, které se říká konzumní kultura.

Pokrytci se rozdělují na ligy podle toho, jak jsou úspěšní ve svém pokrytectví, v první pokrytecké lize jsou; králové, šlechtici, milionáři, celebrity, prezidenti, ředitelé, podnikatelé, obchodníci, kněz, rabín, prorok, guru atd. nadbytek zboží a služeb vedl k reklamě, která je dneska všude, reklama to je moderní víra v zázraky, utrácej svoje peníze za zboží a služby, abys byl šťastný a měl se zde dobře, jenže to nefunguje! Jak mají lidi utrácet, když mají veliké náklady na svojí existenci a mají malé platy, statistiky se neustále falšují a dělají se tak z lidí hlupáci, jenže lidi díky necenzurovanému internetu, už nejsou padlí na hlavu. Dogmatické dezinformace už na lidi nezabírají a stejně tak ani reklamy už na lidi nezabírají, mocní manipulátoři jsou z toho zoufalí a hledají si drahé specialisty, co jim dobře poradí.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde; optimalizace, automatizace, digitalizace, globalizace, kontejnerizace atd. tak to znamená, že je zde i bída a nezaměstnanost, to, co dříve dělalo sto lidí, to dneska dělá jeden člověk. Navíc počet lidí na světě velmi rychle narůstá, a to obzvláště v místech kde rostou banány, následkem je veliká ekonomická migrace do míst, kde nerostou banány. Období altruistického humanismu právě skončilo, a nastane období pokryteckého egoismu, místo výpovědi, protože někdo pracuje pomalu, se pomalý zaměstnanec dá do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky problémy. Stát nebude lidem vyplácet; důchody, podpory, sociální dávky, podporovat neziskovky atd.

Budou se státní náklady škrtat všude na kost, nebudou se už ani zadarmo v krematoriu spalovat mrtvoly ubožáků, ale mrtvoly ubožáků zahrabe buldozer na skládce odpadků do země. Miliarda mrtvých lidí ve zbytečné světové válce, to je statistika, smrt celebrity to je tragédie, o tom tento pokrytecký svět je. Poslední člověk na světě skončí za sklem v zoologické zahradě v pavilonu a opicemi a v naší civilizaci místo lidí budou jenom GVKB roboti, dálkově ovládaní globální GVKB umělou inteligencí. Ano, moc je propojená s ekonomikou. Války nám v nahotě odhalují propojení moci s ekonomikou, je to manželství z rozumu, ten, kdo získá výhodné státní zakázky, podpoří ekonomicky ty, co mají moc, mediálně můžeme ukázat jenom na malé ryby, ale na velké ryby nejde ukázat, protože velké ryby mají vždy čisté ruce.

Pokud se ekonomika propojí s mocí, tak následkem je u pracujícího lidu blbá nálada, protože z malé mzdy nejde normálně žít, není zde nikde na světě demokracie, je zde jenom dogmatická kleptokracie, ano, všude vládnou lháři a zloději, nadbytek je postaven na nedostatku. Vše je zde jenom o egoistickém pokrytectví, z dálky čert vypadá jako anděl, existujeme obrazně v konzumním očistci a po smrti je nicota, život je programově řízený dočasný proces, není to boj, jak si mysleli lidi v minulosti. Z dálky vypadá život jako boj o výhody a jistoty, ale z blízka spatříme programově řízený dočasný proces. Víra v osud ukazuje to, že lidi už v dávné minulosti poznali to, že lidské schopnosti a možnosti jsou limitované, a přes tyto limity se nikdo nedostane, navíc je zde mnoho pevných pravidel, která s lidmi manipulují jako s loutkami.

Ano, jsi naprogramovaný stroj a po smrti budeš recyklován, nejsi tím, co děláš, tvoje práce to je jenom práce stroje, který je naprogramovaný evolučně a ve škole. Z naší republiky se stal koncentrační pracovní tábor, ve kterém žijeme jako ekonomičtí ubožáci od výplaty k výplatě, a když díky vyčerpání z přesčasů onemocníš, tak brzo je z tebe bezdomovec, díky exekutorům. Vše se zde vytunelovalo a rozkradlo, podle hesla, kdo nekrade, okrádá rodinu, vše zde vlastní jenom cizinci a oni z nás udělali ekonomické ubožáky.

Mám jedno geniální řešení, odjedeme od nás do Kanady a přenecháme Českou republiku cizincům, ať si zde dělají, co chtějí, nejspíše by se na uvolněné území nahrnuli lidi ze Slovenska, a tak by bylo Slovensko velikou zemí. Všichni by byli spokojení, Češi by byli spokojení v Kanadě, Slováci by byli spokojení v bývalé České republice, Němci by byli spokojení, že pro ně Slováci pracují na malé mzdy, Romové by byli spokojení, že se k nám mohou přistěhovat ze Slovenska. Turisté by byli spokojení, že jsme veliká Slovenská země, kde mohou platit EU měnou, jediný problém by byl s Kanadou, která by nechtěla přijmout na svoje území deset milionů Čechů, a dát jim Kanadské občanství, je to od Kanady rasistická diskriminace, a my si to nenecháme líbit, a budeme si stěžovat u OSN.