Přeskočit na obsah

Války a pandemie v nahotě odhalují že kariéristů je na světě jako sraček

  • V

Jelikož realita není pro lidi ideální tak lidi vyvářejí mnoho tisíciletí různé teoretické ideologie, které se snaží v praxi realizovat a vždy se ukáže to, že každá ideologie v praxi optimálně nefunguje, protože z bláznů žádná ideologie neudělá normální lidi. Každý člověk je do něčeho blázen, proto není blázen ten, co by se zavděčil všem bláznům, z posledních tisíc let se na světě vyzkoušelo veliké množství teoretické ideologie a ukázalo se, že se pořád točíme v začarovaném kruhu a nevíme kde je chyba?

Problém je vždy v tom že všechny ideologie požadují od bláznů dobrotu, a tak dělají z bláznů ubohé sluhy ideologie. Pořád je všude mocenská pyramida kde na vrcholu jsou vyšlechtěné krysy a dole jsou zdegenerované krysy, spravedlnost je zde jenom ve smrti. Každý běží krysí závody po celý život, války a pandemie v nahotě odhalují že kariéristů je na světě jako sraček, a proto život kariéristů stojí za hovno, a tak jsou čuráci v píči.

V principech je si zde vše podobné, základním principem všeho všude je kruh, kruh je dokonalý tím že je nekonečný, vše, co má začátek a konec to je nedokonalé! Všechny lidské teorie a ideologie mají začátek a konec proto nejsou dokonalé, potřebujeme nový systém, který nebude mít začátek a konec protože tento systém bude postavený na kruhu, tímto novým systémem je napojení mozků na globální umělou inteligenci, tím zde skončí; náboženství, politika, školství, byrokracie, reklama, propaganda, cenzura, pokrytectví, hříšnost atd.